پر فروش ترینها

مبلمان ویلایی هونا

16,390,000 تومان

مبلمان باغی دریا

15,180,000 تومان

مبلمان باغی سایمان

10,890,000 تومان

مبلمان ویلایی آریا 4 نفره

9,350,000 تومان

مبلمان فضای باز طرح کنزی ست 4 نفره

12,650,000 تومان

مبلمان ویلایی طرح شارلوت 6 نفره

14,850,000 تومان

مبلمان فضای باز 5 نفره ساحل

11,550,000 تومان

مبلمان فضای باز شانل

12,650,000 تومان

مبلمان فضای باز

میز و صندلی السا

3,960,000 تومان

مبلمان باغی لونا

13,640,000 تومان

نیمکت تاشو ستاره

5,170,000 تومان

مبلمان باغی الین

11,550,000 تومان

مبلمان طرح پارلا 4 نفره

9,460,000 تومان

مبلمان فضای باز مونالیزا 7 نفره

14,080,000 تومان

مبلمان فضای باز کارون 5 نفره

12,980,000 تومان

مبلمان ویلایی آریا 4 نفره

9,350,000 تومان

مبلمان فضای باز طرح برلین ست 5 نفره

12,100,000 تومان

مبلمان ویلایی طرح شارلوت 6 نفره

14,850,000 تومان

مبلمان فضای باز طرح کنزی ست 4 نفره

12,650,000 تومان

مبلمان فضای باز طرح ال 6 نفره

12,100,000 تومان

مبلمان طاووسی

9,680,000 تومان

مبلمان باغی السا

15,400,000 تومان

مبلمان باغی سایمان

10,890,000 تومان

مبلمان باغی دریا

15,180,000 تومان

مبلمان باغی برلیان

17,380,000 تومان

مبلمان ویلایی ویان

18,700,000 تومان

مبلمان ویلایی هونا

16,390,000 تومان

تخت سنتی شاه نشین

7,700,000 تومان

تخت سنتی ماهان

4,180,000 تومان

مبلمان فضای باز 5 نفره ساحل

11,550,000 تومان

مبلمان فضای باز طرح طاووسی کد 33 ( 6 نفره )

9,460,000 تومان

مبلمان ویلایی طرح خورشیدی کالسکه 6 نفره

9,790,000 تومان

مبلمان ویلایی طرح بامبو کد 34 ( 6 نفره )

9,460,000 تومان

مبلمان فضای باز شانل

12,650,000 تومان

مبلمان ویلایی نسیم کد 31 ( 6 نفره )

9,460,000 تومان

مبلمان فضای باز 6 نفره

9,350,000 تومان

مبلمان ویلایی، باغی و مبلمان فضای باز

میز و صندلی باغی

مبلمان ویلایی یا همان صندلی باغی امروزه بهترین وسیله برای لذت بردن از تراس منازل یا ویلاها میباشد.ویلاسازه تولید کننده بهترین مبلمان ویلایی، باغی و فضای باز با بالاترین تنوع ممکن.مبلمان فضای باز یا باغی انواع مختلفی دارند که بسته به شرایط آب و هوایی منطقه خود میتوانیم یکی از آنها را انتخاب کنیم مبلمان باغی کلا برای فضای باز طراحی شده ولی این به این معنی نیست که هر مبلمان فضای بازی مناسب برای شما باشد زیرا کشور ایران دارای آب و هوای بسیار متنوعی میباشد و ما باید با در نظر داشتن  آب و هوای منطقه خود نسبت به خرید مبلمان باغی اقدام کنیم.ویلاسازه در این مقاله شما را برای خرید بهترین نوع صندلی باغی راهنمایی میکند.

برای دانلود اطلاعات کلی تاب باغی روی لینک زیر کلیک کنید.

اطلاعات کلی تاب ویلایی

مبلمان ویلایی یا مبلمان فضای باز

مبلمان-فضای باز فلزی

مبلمان ویلایی فلزی ویلاسازه

مبلمان فضای باز ویلاسازه

میز و صندلی فلزی

میز و صندلی فلزی اکثراً برای کاربردهای اداری و تجاری مناسب می‌باشند . به دلیل اینکه این محصولات معمولاً دارای عمر مفید و ماندگاری بالایی می‌باشند . تعداد و همچنین ارتفاع میز و صندلی فلزی بستگی به این موضوع دارد که شما بخواهید برای چه کاربردی از آنها استفاده کنید . میز و صندلی‌های فلزی که برای مکان‌های اداری طراحی و تولید می‌شوند انواع متنوع‌تری دارند . به عنوان مثال برخی از انواع میز و صندلی برای اتاق جلسه و اتاق مدیریت در نظر گرفته می‌شوند . میز و صندلی‌هایی که برای اتاق جلسه استفاده می‌شوند معمولاً ارتفاع نسبتاً بالایی دارند و شباهت زیادی به میز ناهارخوری دارند . در حالی که برخی دیگر از میز و صندلی‌هایی که در محیط‌های اداری استفاده می‌شوند دارای ارتفاع کوتاه‌تری هستند . میزهای استفاده شده برای چنین کاربردهایی همانند میزهای جلو مبلی می‌باشند و ارتفاع آنها کوتاه می‌باشد .

عمر مفید مبلمان ویلایی

عمر مفید مبلمان ویلایی ممکن است به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. این عوامل شامل موارد زیر می‌شوند:

کیفیت ساخت

مهمترین عامل در تعیین عمر مفید مبلمان ویلایی، کیفیت ساخت آن است. مبلمان با استفاده از مواد با کیفیت و ساختار قوی‌تر ممکن است بیشترین عمر مفید را داشته باشد.

استفاده و نگهداری مناسب

استفاده متناسب و نگهداری منظم از مبلمان ویلایی می‌تواند عمر مفید آن را افزایش دهد. محافظت از مبلمان در برابر ضربه، خش، و آسیب‌های دیگر نیز اهمیت دارد.

مبلمان ویلای ویلاسازهشرایط محیطی

شرایط محیطی مانند رطوبت، حرارت، نور UV و مواد شیمیایی ممکن است بر روی عمر مفید مبلمان تأثیرگذار باشند. برای مبلمان ویلایی که بیشتر در فضای باز استفاده می‌شود، مقاومت در برابر عوامل جوی مهم است.

طراحی و مدل مبلمان

برخی طراحی‌ها و مدل‌های مبلمان ممکن است بیشترین استحکام و عمر مفید را داشته باشند. عملکرد و کیفیت ساخت مهمترین عوامل در این زمینه است.

با توجه به این عوامل، عمر مفید مبلمان ویلایی می‌تواند متفاوت باشد. در صورتی که مبلمان با مواد با کیفیت ساخته شده و به صورت صحیح نگهداری شود، ممکن است برای چندین سال خدمت کند. اما برای مبلمانی که کیفیت ساخت و مواد اولیه آن پایین‌تر باشد، عمر مفید کوتاه‌تری را تجربه می‌کنید.

مبلمان باغی ویلاسازهکارکرد مبلمان باغی

سعی کنید به هنگام انتخاب مبلمان ویلایی یا مبلمان فضای باز ، ملاک شما برای انتخاب محصول فقط قیمت و شکل ظاهری مبلمان نباشد . اگر بهترین مبلمان و گران ترین مبلمان را نیز خریداری کنید ، اما نتوانست از آن استفاده حداکثری داشته باشید ، انتخاب بیهوده برای شما خواهد بود . به همین دلیل به هنگام خرید مبلمان باغی ، مهمترین عامل نوع کاربرد شما میباشد .

مبلمان ویلایی مدرن

بهترین مبلمان فضای باز

 

مبلمان فلزی ویلاسازه

مبلمان فلزی ویلاسازه

 

شما باید مشخص کنید که مبلمان فضای باز را برای چه منظوری می خواهید . شما می‌توانید مبلمان فضای باز را در یک مکان عمومی استفاده کنید ، این محصولات تا می‌توانند کاربردهای تجاری برای شما داشته باشند ، در آخر شما می توانید برای مصارف شخصی و خانگی مبلمان فضای باز را خریداری کنید .

مبلمان باغی ویلاسازههر کدام از این کاربرد ها نیاز به نوع خاصی از محصول دارند ، البته این بدان معنا نیست که یک محصول را نتوانید برای مصارف دیگری استفاده کنید . بلکه به این معنا می باشد که محصولات مختلف در کاربردهای مشخصی ، دارای بیشترین و بهترین ویژگی می باشند . به همین دلیل و برای اینکه بتوانید از محصول خریداری شده نهایت استفاده را داشته باشید ، حتماً باید قبل از خرید نوع کاربرد خود را مشخص کنید .

مبلمان فلزی فضای باز

مبلمان فلزی ویلاسازه

شما میتوانید برای خرید محصول مناسب از نظرات کارشناسان و فروشندگان در این زمینه استفاده کنید . حتی می‌توانید شخصاً از منابع مختلف اطلاعاتی را در مورد مبلمان فضای باز کسب کنید .
نکته دیگری که باید به آن توجه زیادی داشته باشید ، ابعاد فضای شما می باشد . نوع صندلی که انتخاب می کنید باید متناسب با ابعاد فضای شما باشد . در غیر این صورت علاوه بر این ظاهر زیبایی نخواهد داشت ، کاربرد صندلی باغی نیز کاهش خواهد یافت .

اگر میخواهید بهترین مبلمان باغی را نسبت به موقعیت آب و هوایی و شرایط نگهداری  خرید کنید همراه ما باشید.در این مقاله سعی میکنیم انواع مبلمان فضای بازرا از نظر جنس و طرح به شما معرفی کنیم.

مبلمان حیاطی و باغی

مبلمان باغی مدرن ویلاسازه

 

ویژگی مبلمان ویلایی با کیفیت

استحکام صندلی باغی

یک مبلمان باغی با کیفیت باید دارای چند ویژگی مهم باشد . مهمترین ویژگی برای مبلمان ویلایی و مبلمان باغی استحکام آن می باشد . به دلیل اینکه میز و صندلی باغی همواره در فضای باز قرار دارد . و در معرض رطوبت و شرایط جوی مختلف قرار دارد . باید از استحکام و دوام کافی برخوردار باشد . در غیر این صورت شما نمی توانید برای مدت طولانی از آن استفاده کنید . در یک مدت زمان کوتاه مبلمان باغی شما مستهلک خواهد شد . به همین دلیل است که به هنگام خرید صندلی ویلایی، قبل از هر چیزی باید به استحکام و کیفیت آن توجه داشته باشید .

تحمل وزن میز و صندلی باغی

نکته بعدی که باید به آن توجه داشته باشید تحمل وزن و مقاومت مبلمان ویلایی میباشد . یک مبلمان ویلایی با کیفیت باید بتواند تحمل وزنی در حدود ۱۲۰ الی ۱۵۰ کیلوگرم داشته باشد . این موضوع را می توانید با یک تست ساده متوجه شوید . حتی بیشتر اوقات می توانید فقط با نگاه کردن به مبلمان ویلایی از میزان استحکام آن باخبر شوید . اگر در نظر دارید یک صندلی باغی فلزی خریداری نمایید .

رنگ مبلمان فلزی

محصول شما حتماً باید دارای رنگ کوره ای الکترواستاتیک باشد . سایر رنگ ها مقاومت بسیار پایین تری دارند . که بعد از مدت کوتاهی کیفیت خود را از دست می‌دهند .

مبلمان فلزی ویلاسازهراحتی میز و صندلی فضای باز

نکته بعدی که در انتخاب مبلمان ویلایی بسیار مهم است . راحتی نشیمن صندلی ویلایی می باشد . به دلیل اینکه شما گاهی اوقات ساعت های طولانی را بر روی صندلی ویلایی می‌نشینید . این محصول باید از راحتی قابل قبولی برخوردار باشد . اگر به هنگام نشستن بر روی صندلی احساس ناراحتی می کنید . این محصول نمی‌تواند پاسخگوی نیاز شما باشد .

زیبایی مبلمان باغی

در کنار تمام این مسائل و ویژگی ها مبلمان ویلایی باید از زیبایی قابل قبولی برخوردار باشد . مبلمان فضای باز در زیبایی محیط شما بسیار تاثیر گذار هستند . به همین دلیل باید ظرافت و سلیقه در طراحی و ساخت آنها به کار رفته باشد . به دلیل اینکه محصولات فقط برای نشستن و استراحت کردن استفاده نمی شوند . مبلمان ویلایی باید بتواند محیط اطراف خود را زیباتر نشان دهد .

مبلمان فضای باز ویلاسازه

مبلمان فلزی فضای باز ویلاسازه

 طرح مبلمان ویلایی

اگر شما نیز در دسته افرادی هستید که در نظر دارید ، یک یا چند عدد صندلی ویلایی برای خود خریداری نمایید . بهتر است قبل از خرید محصول مورد نظر ، ابتدا نیازهای خود را به طور کامل مشخص کنید . نکته مهمی که گاهی اوقات افراد توجه زیادی به آن ندارند ، طرح و ابعاد مبلمان باغی مورد نظر می باشد . مبلمان ویلایی فلزی دارای ابعاد و طرح های بسیار متنوع هستند . هر کدام از آن‌ها در موقعیت مشخصی کارایی مناسبی دارد . برخی از انواع مبلمان ویلایی

برای قراردادن در فضاهای بزرگ بسیار مناسب هستند . اما برخی دیگر از انواع صندلی فضای باز برای مکان های کوچک مانند تراس منزل کاملا مناسب هستند . گاهی اوقات شما می توانید برای مدیریت فضای خود و استفاده  بهینه از فضا ، از صندلی های تاشو برای چیدمان فضای باز خود استفاده کنید .

اگر تجربه کافی برای خرید مبلمان ویلایی مناسب را ندارید ، همیشه می توانید از مشورت افراد متخصص در این زمینه استفاده کنید . کارشناسان ما در ویلا سازه آماده ارائه مشاوره به شما می باشند .

مبلمان فضای بازمبلمان ویلایی مناسب برای تراس

یکی از مکان های بسیار ایده آل برای لذت بردن از هوای آزاد ، تراس منزل می باشد . با توجه به اینکه امروزه منازل آپارتمانی رو به افزایش است ، توجه به تراس منازل از اهمیت بالایی برخوردار است . بسیاری از افراد سعی می‌کنند تراس منزل خود را ، تبدیل به یک محیط دنج و آرام برای استراحت نمایند . برای این منظور می توانید از وسایل و تجهیزات بسیار مختلف و متنوعی استفاده کنید .

به دلیل اینکه فضای تراس یا همان بالکن بسیار محدود می باشد . به همین دلیل نیاز دارید قبل از انجام هر کاری ، فضای خود را به دقت طراحی کنید . شما باید دقیقا بدانید که میخواهید چه نوع فضایی را به وجود آورید .

سپس محدودیت ها و امکانات تراس خود را به دقت شناسایی کنید . در اکثر اوقات اولویت اصلی برای انتخاب تجهیزات برای تراس منزل ، کم حجم بودن تجهیزات ویلایی مورد نظر می باشد . به عنوان مثال استفاده از صندلی تاشو یا صندلی مسافرتی ، برای بالکن یک راهکار بسیار عالی می باشد . هنگام خرید مبلمان ویلایی برای تراس منزل ، مهمترین نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید ابعاد و همچنین سایز صندلی فضای باز می باشد .

مبلمان فلزی

مبل فضای باغ

همه چیز در مورد خرید مبلمان باغی

همانطور که می دانید اهمیت استفاده از مبلمان تا جایی است‌ که می گویند، یکی از مهم ترین لوازم منزل مبلمان می باشد.‌ وجود مبلمان به خصوص در خانه های ویلایی بسیار ضروری است.

امروزه مدل های مختلف مبلمان ویلایی برای آلاچیق در سطح گسترده طراحی و تولید شده است. مبلمان از جمله لوازمی می باشند که هم در آلاچیق ها و تراس ها و هم در خانه مورد استفاده قرار می گیرند. در این مقاله می خواهیم در مورد خرید صندلی باغی مطالبی ارائه دهیم.

نکات مهم خرید صندلی باغی

در خرید مبلمان ویلایی همواره باید به نکاتی توجه داشته باشید. اولین نکته توجه به ویژگی هایی چون جنس بدنه ی مبلمان و پارچه ی مبلی می باشد. توجه به ظاهر مبل کار بسیار مهمی است، زیرا با دقت می توانید جنس و کیفیت آن را مشاهده کنید. همواره سعی کنید پارچه ی مبلی را از نزدیک لمس کنید.

اگر ضخامت و کیفیت پارچه مناسب نبود با لمس اول متوجه ی این موضوع خواهید شد.

پایه های مبلمان باغی

دومین نکته توجه به پایه های مبل می باشد. پایه ها به علت اینکه ستون مبل به شما می روند باید بسیار مقاوم باشند. به علاوه استحکام بالایی داشته باشند.

پارچه مبلمان باغی

نکته ی سومین توجه به نوع پارچه ی مبلی می باشد. پارچه ی مبلی باید قابلیت شستشو داشته باشد. در غیر این صورت ارزش خرید ندارد. نکته ی چهارم توجه به قیمت کالا می باشد، لذا شما قبل از خرید باید با قیمت‌ انواع مبلمان ویلایی آشنایی داشته باشید.

صندلی بالکن و خیاط

صندلی بالکن

مبلمان ویلایی خورشیدی

مبلمان ویلایی فرفورژه

فرفورژه ژه یکی از انواع مشتقات فلزی می باشد . این محصولات به روش ریخته گری و قالب ریزی طراحی و تولید می شوند . فرفورژه ها دارای تنوع زیادی در طرح و سایز هستند ‌ . شما می‌توانید با استفاده از این محصولات اقدام به ساخت وسایل مختلف و متنوعی نمایید .

یکی از محصولاتی که می توانید با استفاده از فرفورژه درست کنید ، مبلمان ویلایی و میز و صندلی فضای باز هستند . مبلمان ویلایی فرفورژه از زیبایی قابل توجهی برخوردار هستند . اما باید در نظر داشته باشید که این محصولات معمولا از قیمت بالایی برخوردار هستند . اما اگر شما به زیبایی محیط خود اهمیت زیادی قائل هستید . و مشکلی با انجام هزینه برای خرید یک محصول زیبا ندارید .

مبلمان فضای باز فرفورژه می تواند یک گزینه مناسب برای باغ یا ویلای شما باشد . یکی دیگر از ویژگی‌های این محصولات وزن نسبتا بالای آنها می باشد . این وزنه بالا باعث میشود که صندلی ویلایی شما از استحکام و دوام بالایی برخوردار باشد .

خرید صندلی باغی

در ادامه با ما همراه باشید تا با بیان نکاتی در مورد خرید مبلمان ویلایی به شما در انتخاب مبلمان کمک زیادی کنیم. در واقع نکاتی که بیان می‌ کنیم، به شما کمک می کند تا بتوانید در حین خرید عملکرد مثبتی داشته باشید. به علاوه  در آخر از خرید خود رضایت مند باشید.

نکات مهم در خرید مبلمان باغی

اولین و مهمترین نکته ای که اکثر افراد در حین خرید به آن توجه می کنند، نوع مبلمان می باشد. زیرا مبلمان انواع و سبک های متفاوتی دارند. مثلاً مبلمان به انواع دسته های مبلمان سلطنتی و مبلمان کلاسیک و مبلمان فرانسوی و مبلمان ویلایی و مبلمان اداری و مبلمان راحتی و مدرن تقسیم‌ بندی می ‌شود.

به همین علت اگر هدف شما برگزیدن میز و صندلی باغی برای آلاچیق می باشد، بهتر است ابتدا به سراغ مبلمان ناهارخوری و یا مبلمان نیم ست بروید.

دومین نکته توجه به زیبایی مبل می باشد.  این نوع از مبلمان بر اساس تنوعی که دارند با سیلقه ی همه ی افراد جور هستند. به همین علت اگر ظاهر یکی از مبلمان به دلتان نشست، به سراغ مراحل بعدی بروید. یعنی در مرحله ی بعد باید میزان مقاومت و کیفیت مبلمان را بررسی کنید. زمانی که مبل مورد نظر، از نظر مقاومت و کیفیت تایید شد، می توانید با توجه به بودجه ی خود اقدام‌ به خرید کنید.

البته یک موضوع مهم دیگری که باید بیان کنیم این موضوع است که شما باید با توجه به ابعاد آلاچیق تان به انتخاب مبل بپردازید. اگر فضای آلاچیق شما کوچک است، بهتر است به انتخاب مبلمان نیم ست و مبلمان  ناهار خوری بپردازید. زیرا مبلمان  ناهارخوری در شکل هندسی دایره تولید شده است و پاسخ گوی فضای کوچک آلاچیق شما می باشد.

صندلی کم جا فلزی

صندلی فضای باز کم جا

 انتخاب میز و صندلی باغی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که محصول را فقط به خاطر زیبایی و یا قیمت بالای آن تهیه کرده اید ولی نتوانستید استفاده مناسب از آن داشته باشید .

کارایی یک محصول در واقع ارتباط زیادی با قیمت بالا و همچنین طراحی زیبای آن ندارد .

اگر قصد خرید میز و صندلی باغی را دارید پس نباید فقط به ظاهر قضیه توجه کنید و زیبایی و قیمت را ملاک انتخاب خود قرار دهید .

صندلی لیزر برش

صندلی فلزی شیک و مدرن

باید توجه داشته باشید که شما این محصول را برای استفاده در فضای باز و برای این که بتوانید به راحتی بر روی آنها استراحت کنید خریداری نموده اید .

شما میدانید که صندلی هایی را که می خواهید خریداری کنید قرار است در فضای باز مورد استفاده قرار گیرد ولی در بسیاری از مواقع به همین نکته مهم توجه نمی کنید .

فضای باز دارای شرایطی می باشد که باید محصول مورد نظر را متناسب با همین شرایط خریداری کنید و در غیر این صورت نمی تواند کاربرد مناسبی برای شما داشته باشد .

نیمکت و صندلی فلزی

نیمکت فضای باز

پیدایش مبلمان ویلایی

به مرور زمان و گسترش زندگی شهری ، خانه‌های قدیمی و ویلایی جای خود را به آپارتمان و برج ها دادند .
چیزی که قبلا خیلی عادی بود به مرور کمیاب شد .
مردم شروع به ساختن خانه هایی با حیاط های بزرگ کردند .
حیاط هایی که گاه به شکل باغ بود و گاه به شکل یک حیاط معمولی .
ویلا ها تبدیل به مکان های ویژه ای شدند که هر کسی نمی توانست آنها را داشته باشد .
این مکان ویژه نیاز به وسایل ویژه‌ای نیز داشت .
از همین نقطه بود که صنعت مبلمان باغی متولد شد .
داشتن یک تاب متفاوت ، یک سایه بان ، یک سرسره و یک مبلمان متفاوت .
مبلمان یا صندلی ها باید برای استفاده در فضای باز بهینه سازی می شدند .

صندلی باغی فلزی مدرن

صندلی باغی و حیاطی

روند تکامل مبلمان باغی

صندلی های پلاستیکی می توانست یک گزینه مناسب برای فضای باز باشد .
باران و برف تاثیر زیادی روی این صندلی ها نداشت و به راحتی خشک میشد .
ولی این صندلی ها در دراز مدت در مقابل نور آفتاب رنگشان خراب می شد و همچنین دچار پوسیدگی می‌شدند .
ویلا یک مکان ویژه بود ولی صندلی پلاستیکی چیز ویژه ای نبود .
افراد می خواستند ویلای خود را با بهترین وسایل تجهیز کنند .
فلز بهترین گزینه برای جایگزینی پلاستیک بود .
ولی باید در ساخت آن ظرافت بیشتری نسبت به قبل به کار می رفت .
به مرور طرح های بیشتری برای مبلمان فلزی استفاده شد.

صندلی باغی مدرن یاس

مبلمان باغی مدرن یاس

انواع میز و صندلی باغی

استفاده از مبلمان باغی در چند سال اخیر رواج بیشتری پیدا کرده و گذشته از ویلا برای باغ و حیات و حتی تراس و حیاط خلوت نیز استفاده می شود.امروز طرح های زیادی برای مبلمان ویلایی وجود دارد که شما می توانید بر حسب سلیقه یکی از آنها را انتخاب کنید.

مبلمان مدرن فضای باز

مبلمان فضای باز

انتخاب مبلمان فضای باز

انتخاب هوشمندانه یک روش فوق العاده برای خرید بهترین محصول می باشد . اما برای اینکه یک انتخاب هوشمندانه داشته باشید ابتدا باید ، اطلاعات کافی از نیازها و همچنین ویژگی های محصولات داشته باشید .

شما می توانید اطلاعات در مورد ویژگی های محصولات مختلف را ، از طریق منابع مختلف کسب کنید . شما می توانید از توضیحات فروشندگان و همچنین کارشناسان فروش در مورد محصولات استفاده کنید ، همچنین می توانید از طریق اینترنت اطلاعات کاملی کسب کنید .

پیشنهاد می کنیم برای خرید صندلی باغی عجله نکنید ، زیرا یکی از اصول خرید هوشمندانه عجله نکردن می باشد . به دلیل اینکه مبلمان فضای باز یک نیاز ضروری نمی باشد ، به همین دلیل می‌توانید با خیال راحت گزینه های مختلف را بررسی کنید .
شما می توانید انواع مختلف میز و صندلی باغی را به لحاظ جنس مواد اولیه محصولات ، قیمت محصولات ، ابعاد محصولات و غیره مورد بررسی قرار دهید .

سایت ویلا سازه یکی از منابعی می باشد که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر ، در مورد انواع مختلف مبلمان فضای باز به آن مراجعه کنید . شما می توانید در این سایت انواع مختلف مبلمان ویلایی را مورد بررسی قرار دهید . همچنین می توانید در صورت نیاز از مشاوره کارشناسان ما استفاده کنید .

انتخاب هوشمنده میز و صندلی باغی

اما انتخاب هوشمندانه زمانی انجام می گیرد که شما آگاهی کامل به نیازهای خود داشته باشید . اینکه صندلی فضای باز را برای چه منظوری می خواهید ، یا اینکه قصد دارید چند ساعت در روز از آن استفاده کنید . همچنین شرایط آب و هوای منطقه شما به چه صورت میباشد . سوالاتی از این قبیل می‌تواند به طور کامل مشخص کند که شما چه نیازهایی دارید .

تجهیزات فضای بازمبلمان باغی و ویلایی ، ایده ای جذاب برای لذت بردن از فضای باز باغ

امروزه مبلمان مناسب برای فضای باغ، مانند مبلمان ویلایی طرفداران زیادی در بین مردم پیدا کرده‌اند. یکی از ویژگی‌های مهم و بارز این نوع از مبلمان، تطبیق پذیری و هماهنگ شدن با دیگر وسیله‌های اطراف آن می‌باشد. صندلی باغی برای انواع تراس، بالکن، فضای باز باغ و … مناسب بوده و کاربردهای زیادی دارند. شما می‌توانید از صندلی باغی برای دورهمی‌های خانوادگی، غذا خوردن، استراحت کردن و … استفاده کنید.

میز و صندلی باغی و راحتی

این نوع از مبلمان اغلب از نوع مبلمان راحتی بوده و از کوسن، بالشتک‌های نرم، صندلی ها و نیمکت‌های عثمانی تشکیل شده‌اند.می‌توان گفت مبلمان ویلایی جذابیت و زیبایی خاصی را به محوطه و اتاق‌های باغ شما بخشیده، و نمای بیرونی ویلا را به یک نمای جذاب و ایده آل تبدیل می‌کنند.

.

انواع مختلف مبلمان ویلایی، باغی و فضای باز

صندلی باغی در طرح‌های مختلفی طراحی و تولید می‌شوند که افراد می‌توانند بنا بر سلیقه‌ی خود و متناسب با فضای باغ، آن‌ها را انتخاب کنند. به دلیل تغییرات آب و هوا و قرار گرفتن مبلمان در فضای باز، انتخاب مبل مناسب برای باغ و ویلا اهمیت زیادی دارد. مبلمان باغی بنا به جنس و سبک آن‌ها در انواع مختلفی تولید می‌شوند. که در اینجا به بررسی چند مورد از آن‌ها می‌پردازیم.

مبلمان باغی حصیری

راتان گیاهی است که در اطراف درختان بلند و در جنگل‌های گرمسیری آفریقا، مالزی و فیلیپین رشد می‌کند. این گیاه به شکل چوب بوده و کاربردهای زیادی دارد. این ماده را می‌توان برای ایجاد الگوهای مختلف در هم آمیخته و با استفاده از قسمت مرکزی آن که قوی‌تر است، به عنوان حصیر، مبلمانی زیبا طراحی و تولید کرد. از سالیان گذشته تا به امروز از این روش برای ساخت مبلمان باغ استفاده می‌شود.

البته امروزه از حصیر پلاستیکی بیشتر استفاده میشود. زیرا هم قیمت مناسبتری داشته هم دسترسی آسانتری دارد.

مبلمان ویلایی

مبلمان باغ چوبی

مبلمان باغی چوبی یکی از رایج‌ترین و پر استفاده‌ترین مبلمان برای فضای باز هستند. از طرفی نوع چوبی که در آن‌ها استفاده می‌شود تاثیر زیادی روی ظاهر و عمر مبلمان دارد. به عنوان مثال چوب‌هایی مانند اکالیپتوس و اقاقیا به دلیل مقاوم بودن در برابر تغییرات آب و هوایی، اغلب برای تولید مبلمان باغ و فضای باز استفاده می‌شوند.

اگر بتوانید مبلمان چوبی خود را به درستی نگهداری کرده و بطور مناسبی از آن‌ها استفاده کنید، سالیان سال عمر خواهند کرد. یکی از نکات مهم در رابطه با نگهداری اصولی از مبلمان باغ چوبی، رنگ کردن آن‌ها می‌باشد. اگر مبل‌های چوبی را رنگ کنید، از خوردگی و خط خش آن‌ها جلوگیری خواهید کرد.

صندلی باغی شیشه ای یا پلاستیکی

مواد و متریال‌های مصنوعی مانند پلاستیک، شیشه جنبه‌ی طبیعی و زیبای چوب را ارائه نمی‌دهند. اما مزایای دیگری نیز دارند. شما می‌توانید این مبلمان باغ را به رنگ دلخواه خود، از خاکستری کم رنگ و شیک تا قرمز جیغ تهیه کنید. علاوه بر این، اکثر مواد مصنوعی نیازی به تعمیر و نگهداری نداشته و معمولاً طول عمر زیادی نیز دارند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مبلمان خود را به اندازه کافی تمیز کنید تا از رشد کپک جلوگیری شود.

مبلمان فلزی باغی

مبلمان فلزی که برای شرایط آب و هوایی کشور ما بسیار مناسب هستند.دارای قیمت مناسبی نیز میباشند.

این مبلمان از اهن درجه یک تهیه شده و با رنک کوره ای الکترو استاتیک رنگ امیزی میشوند.رنگ کوره ای در مقابل رطوبت بسیار مقاوم بوده و عمر بیشتری به صندلی های فلزی میدهد. در اینجا به معرفی پر فروشترین مبلمان فلزی میپردازیم.

بررسی تخصصی مبلمان فضای باز

پر فروشترین مبلمان باغی

مبلمان ویلایی کالسکه ،مبلمان فانتزی،مبلمان بشقابی یا ماهواریه،مبلمان خورشیدی و ….. از پر فروش ترین محصولات شرکت ویلاسازه بوده و کیفیت بسیار بالایی دارا میباشند.

مبلمان آلمینیومیقیمت مبلمان فضای باز

مبلمان فضای باز معمولا به واسطه وزن صندلی ،دستمزد آن،نوع رنگ،نوع پارچه مصرفی و … قیمت گذاری میشوند عموما خرید مبلمان فلزی گرانقیمت دلیل بر کیفیت بالای ان نمی باشد.

ارزانترین مبلمان باغی

ارزانترین مبلمان ویلایی از نوع فلزی میتوان به مبلمان فانتزی اشاره کرد که به دلیل آسان بودن مراحل تولید و همچنین وزن نسبتا کم قیمت مناسبتری نیز دارد.ولی به نسبت قیمت از کیفیت قابل قبولی نیز برخوردار است.

تلاش گروه تولیدی ویلا ساز بر این است تا بتوانیم با ارائه اطلاعاتی در مورد محصولات شما عزیزان را در انتخاب بهترین محصول برای خود یاری کنیم.

خرید اینترنتی مبلمان باغی

شرکت ویلا سازه با اخذ مجوزات لازم و همچنین فعالیت زیاد در بستر اینترنت این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده تا با خیال راحت از خرید صندلی باغی خود لذت ببرند.

خرید حضوری مبلمان باغی

ویلاسازه با داشتن چندین شعبه در شهر کرج ،دماوند و تبریز این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده تا به صورت حضوری نیز اقدام به خرید کنند .

شستشوی مبلمان ویلایی

مبلمان فضای باز اغلب دارای تشکهای زیپدار بوده که این امر شستشوی تشک مبلمان باغی را بسیار راحت کرده و شما میتوانید به راحتی شستن لباسهایتان اقدام به شستن تشک مبلمان کنید اما برای شستشوی قسمت فلزی ان به راحتی با مقداری آب و مایع ظرفشویی قابل شستشو میباشد.

تنوع رنگ مبلمان ویلایی

رنگ مبلمان فضای باز از لحاظ انتخاب تشک دارای تنوع رنگ بسیار بالایی میباشند ولی قسمت فلزی این نوع صندلی ها فقط در رنگهای مشکی،سفیدو قهوه ایی قابل سفارش میباشد.

مبلمان باغی وسیله‌ای برای ایجاد حس آرامش!

با قرار دادن یک مبل راحت در گوشه‌ای از بالکن، فضای ناهار خوری و استراحت دلنشینی را در فضای باز ایجاد کنید. در یکی از صندلی‌های راحتی نشسته و زیر آفتاب چرت بزنید. همچنین می‌توانید کتاب‌های خود را در آن جا قرار داده و آخر هفته‌ی خود را با خواندن کتاب در فضای باغ سپری کنید.

با افزودن یک چتر آویز، می‌توانید در هوای گرم به سایه‌ی خنک پناه ببرید. روش‌های زیادی برای تبدیل فضای بیرونی شما به یک پناهگاه واقعی با ترکیب هوای تازه، طبیعت و آرامش وجود دارد.

مبلمان ویلایی

انتخاب مبلمان فضای باز

فضای باغ و یا ویلا دارای ویو زیبا و آرامشبخشی می‌باشند که هر کس می‌تواند با قرار گرفتن در آن فضا، استراحت کرده و خستگی در کند. شما می‌توانید با داشتن مبلمانی جذاب، زیبایی باغ خود را دو چندان کرده و از آن لذت ببرید. مبلمانی که برای فضای باز انتخاب و خریداری می‌کنید، دارای ویژگی‌ها و نکاتی هستند که باید در هنگام خرید به آنها توجه کنید. برخی از مهم‌ترین نکاتی که توجه به آن‌ها به شما در انتخاب بهتر کمک می‌کنند عبارتند از:

راهنمای خرید مبلمان باغی

 • به مواد و متریال‌های استفاده شده در مبلمان ویلایی خود دقت کنید.
 • مبلمانی را انتخاب کنید که بتوانید به نظافت و تمیزی آن‌ها رسیدگی کنید.
 • از سبک‌های مدرن و راحتی برای فضای باغ خود استفاده کنید.
 • مبلمان خود را در فضای مناسبی از باغ قرار دهید.
 • از مبلمانی کاربردی استفاده کنید، تا بتوانید با نشستن روی آن‌ها به انجام کارهای مختلف بپردازید.

ضد آب بودن مبلمان باغی

مبلمان ویلایی و صندلی‌هایی که در فضای باز مورد استفاده قرار می‌گیرند ، از هر نوع جنس و ماده اولیه ای که باشند باید یک ویژگی مشترک داشته باشند . تمام صندلی و مبلمان های استفاده شده در فضای باز، باید در برابر نفوذ آب مقاوم باشند .

نفوذ آب و وجود رطوبت می تواند باعث تغییرات شیمیایی و فیزیکی ، در مواد مختلف و کاهش کیفیت آنها شود . به همین منظور باید مبلمان ویلایی کاملاً در برابر نفوذ آب مقاوم باشند .
در این مورد انواع مختلف پلاستیک و پلیمر شرایط بهتری دارند ، و به طور طبیعی در برابر رطوبت عایق می باشند . صندلی های ویلایی پلاستیکی هیچ مشکلی در مجاورت رطوبت ندارند ، و نیازی به مقاوم سازی و ضدآب کردن آنها نیست .

آب و رطوبت در داخل بافت پلاستیک نفوذ نمی‌کند ، و به راحتی می‌توان آن را از روی سطح پلاستیک پاک کرد .
فلزی که از مواد اولیه می باشد که در مجاورت هوا و رطوبت دچار واکنش شیمیایی می‌شود . به این وضعیت در اصطلاح اکسیده شدن یا زنگ زدگی گفته می‌شود ، که می‌تواند باعث تغییر شکل ظاهری فلز شود . همچنین زنگ زدگی می تواند باعث خوردگی فلزات شود ، که در بلندمدت باعث از بین رفتن مقاومت و کیفیت فلز می شود .
چوب نیز در برابر نفوذ آب آسیب پذیر می باشد ، در اثر نفوذ آب بافت چوب تغییر شکل داده و شکل ظاهری آن تغییر می کند . بعد از خشک شدن آب شکل ظاهری چوب در همان حالت باقی می‌ماند . این موضوع می‌تواند باعث به وجود آمدن ترک ها ، و شکستگی‌های در سطح چوب شود . ترکهای به وجود آمده در سطح چوب باعث کاهش مقاومت چوب می شود .

راهنمای انتخاب مبلمان ویلایی برای بالکن

چه یک فضای باز و بزرگ داشته باشید و یا چند متر فضای کوچک، راه حل‌های زیادی برای تزئین نمای بیرونی باغ وجود دارد. اما برای فضاهای کوچک مانند بالکن و تراس، مسئله‌ی انتخاب مبلمان بسیار مهم و دشوار می‌باشد. مبلمان چوبی و یا فلزی مورد استفاده در بالکن، می‌توانند جذابیت زیادی به نمای بیرونی ویلای شما ببخشند. شما می‌توانید دکوراسیون نمای بیرونی ویلای خود را با اشیاء تزئینی مانند مبلمان ویلایی، مبل تخت خواب شو و … بچینید.

بهترین انتخاب

انتخاب و خرید مبلمان برای فضای باز حس زیبا و لذت بخشی دارد چرا که افراد با نشستن بر روی آن‌ها در ویلای خود، آرامش و لذت خاصی را تجربه خواهندکرد. اگر شما در ویلای خود بالکن دارید که فضای آن نیز بزرگ می‌باشد، می‌توانید مبلمان باغ خود را مناسب بالکن و یا تراس انتخاب کنید. توجه داشته باشید که برای بالکن و یا تراس خود از مبلمان باغ در ابعاد و اندازه‌های کوچکی استفاده کنید. چند نکته‌ی مهم در رابطه با انتخاب مبلمان ویلایی مناسب عبارتند از:

نکات مهم خرید صندلی باغی

 • برخی از مبلمان فضای باز به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با اشغال کمترین فضا، این امکان را فراهم می‌کنند که فضای بالکن بزرگ و خلوت دیده شود. از طرفی این نوع از مبلمان برای استفاده‌های مختلف نیز مناسب هستند.
 • نوع دیگری از مبلمان ویلایی وجود دارند که برای غذا خوردن و استراحت‌های دسته جمعی مناسب بوده و راحت هستند.

ویژگیهای مهم صندلی باغی

 • یکی از ویژگی‌های مهم مبلمان ویلایی این است که قابلیت جمع شدن در زمستان را داشته و شما می‌تواند در تابستان دوباره آن‌ها را بیرون آورده و بچینید. مبلمان آلومینیومی برای باغ‌ها و فضای باز مناسب بوده و سبک هستند. شما می‌توانید در بالکن‌های خود از مبلمان آلومینیومی استفاده کرده و هر موقع که خواستید آن‌ها را جمع کرده و یا بچینید.

نحوه ی نگهداری از مبلمان باغی

نگهداری مبلمان در فضای بیرون از خانه کار نسبتاً سختی بوده و روش‌های خاصی دارد. اینکه شما مبل‌های خود را در فضای باز نگه‌می‌دارید، دلیلی بر زود خراب شدن آن‌ها نمی‌باشد چرا که می‌توانید با نگهداری اصولی از آن‌ها، سالیان زیاد مبلمان ویلایی خود را استفاده کنید.

مبلمان ویلاسازهصندلی باغی در زمستان

در فصل زمستان توصیه می‌شود که مبلمان خود را در مکانی خشک و محافظت شده مانند گاراژ، سوله و یا انباری نگهداری کرده و یا روی آن‌ها روکش‌های مخصوصی بکشید. توجه داشته باشید که سطح و رنگ مبلمان شما می‌توانند در برابر نور خورشید آسیب ببینند پس سعی کنید که برای آن‌ها سایبانی مناسب تهیه کنید. برای تمیز کردن مبلمان ویلایی خود حتما از دفترچه راهنمای مبلمان پیروی کنید تا بتوانید بدون آسیب رساندن به مبل‌ها، آن‌ها را به خوبی تمیز کنید.

میز و صندلی فضای بازخرید میز و صندلی فضای باز دست دوم

یکی از گزینه هایی که افراد برای خرید مبلمان ویلایی در نظر میگیرند . خرید محصولات دست دوم و کارکرده می باشد . افراد برای اینکه مبلغ کمتری برای خرید محصول مورد نظر هزینه کنند . اقدام به خرید مبلمان ویلای دست دوم می کنند . برای این کار ابتدا باید چند نکته مهم را گوشزد کنیم . نکته اول اینکه مبلمان ویلایی دست دوم و یا به طور کلی هر وسیله دست دوم دارای یک سری معایب هر چند کوچک می باشد .

مبل-باغیاگر محصول هیچگونه ایرادی نداشته باشد معمولاً به عنوان یک کالای کارکرده و دست دوم به فروش نمی‌رسد . زمانی که اقدام به خرید چنین محصولاتی می کنید در نظر داشته باشید که محصول موردنظر حتماً ایراداتی خواهد داشت .
گاهی اوقات ایراداتی که در یک محصول دست دوم وجود دارد . به گونه‌ای است که برای تعمیر آن هزینه قابل توجهی را باید انجام دهید . همین موضوع می‌تواند قیمت آن را با یک محصول دست اول تقریباً یکی کند . حتی گاهی اوقات پیش می آید که شما مبلغی بیشتر از یک مبلمان دست اول را برای محصولی کارکرده هزینه میکنید .
نکته بعدی اینکه یک محصول دست دوم برای مدتی مورد استفاده قرار گرفته است . همانگونه که می‌دانید هر محصولی عمر مفید خواصی دارد . که بعد از آن مستهلک می شود و نیاز به تعمیر یا تعویض دارد . همین موضوع در مورد مبلمان ویلایی نیز صادق می باشد . گاهی اوقات شما محصولی را خریداری میکنید که بعد از مدت کوتاهی نیاز به تعمیر دارد .
به طورکلی گاهی اوقات خرید یک محصول دست اول بسیار اقتصادی‌تر میباشد . اما اگر در نظر دارید یک صندلی باغی یا مبلمان ویلایی کارکرده را خریداری نمایید . به دقت آن را به لحاظ کیفیت و استحکام مورد بررسی قرار دهید .

میز و صندلی باغیمقایسه مبلمان فضای باز به لحاظ قیمت

زمانی که شما قصد خرید یکی از انواع مبلمان فضای باز را دارید ، یکی از گزینه‌هایی که توجه زیادی به آن خواهید داشت قیمت می باشد .

قیمت محصولات تاثیر زیادی در انتخاب آن توسط مشتریان دارند . امروزه با دشوار شدن شرایط اقتصادی توجه به این گزینه افزایش یافته است . در گذشته شاید توجه به قیمت در اولویت دوم یا سوم برای انتخاب محصول بود . اما امروزه تقریبا می توان گفت که قیمت محصولات تبدیل به اولویت اول در انتخاب محصول شده است . به همین جهت افرادی که قصد خرید محصول را دارند ، پیش از هر کاری ابتدا قیمت محصول مورد نظر را بررسی می کنند .

به همین دلیل ما نیز در نظر داریم که انواع مختلف مبلمان فضای باز را ، به لحاظ قیمت مورد بررسی قرار دهیم .

مبلمان-فضای باز
به این نکته توجه داشته باشید که در بین دسته بندی های مختلف مبلمان فضای باز ، گزینه های ارزان قیمت و گران قیمت متعددی وجود دارد . به همین دلیل نمی‌توان یک طیفی از محصولات را به طورکلی گران قیمت ، یا طیف دیگری از محصولات را به طور کلی ارزان قیمت قلمداد کرد . اما می‌توانیم به صورت میانگین قیمت دسته بندی های مختلف صندلی باغی را مشخص کنیم . مبلمان فضای باز فلزی که رایج ترین نوع مبلمان فضای باز می باشند ، به لحاظ قیمت در گروه میان رده قرار دارند .

به این صورت که در بین این محصولات هم تولیدات ارزان قیمت دیده می‌شود و هم تولیدات گران قیمت . اما تفاوت بین محصولات ارزان قیمت و محصولات گران قیمت بیش از حد می باشد .
مبلمان ویلایی پلاستیکی و پلیمری در دسته بندی مبلمان فضای باز ، در گروه محصولات ارزان قیمت قرار می‌گیرند . صندلی های پلاستیکی عمده محصولات ارزان قیمت هستند ، اما در کنار این قیمت پایین دارای تنوع بسیار بالایی می باشند .
مبلمان ویلایی چوبی و همچنین مبلمان ویلای حصیری در دسته بندی محصولات گرانقیمت قرار می گیرند . البته همانگونه که گفتیم در این بین نیز محصولات ارزان قیمت وجود دارد ، اما اکثر مبلمان ویلایی چوبی و حصیری دارای قیمت بالایی می باشند .

مبلمان-حیاطیویلا سازه و یک امکان عالی برای مقایسه محصولات مختلف

شاید به لحاظ تنوع محصولات در دسته تجهیزات ویلایی و مبلمان فضای باز ، ویلا سازه برترین تولیدی در کشور می باشد .

تنوع بالای محصولات این امکان را برای شما فراهم می کند که محصولات مختلف را به لحاظ جنس و طراحی مورد بررسی قرار دهید و آنها را با ویژگی های مورد نظر خود مطابقت دهید .

به عنوان مثال برای خرید مبلمان فضای باز از سایت ویلا سازه شما فقط به مبلمان فلزی دسترسی ندارید و به طور همزمان می توانید انواع مختلفی از مبلمان ویلایی را که از جنس های مختلفی می باشند مشاهده کنید .

انواع مبلمان چوبی ، فلزی ، حصیری و پلاستیکی در طرح های بسیار متنوع در ویلا ساز وجود دارد که شما میتوانید به راحتی آنها را مشاهده کردند و با هم مقایسه کنید .

این کار موجب می شود تا شما در مدت زمان بسیار کمتری محصولات بیشتری را مورد بازدید قرار داده و به دقت آنها را مورد بررسی قرار دهید .

مبلمان-باغیعلاوه بر این می توانید از طریق تماس با کارشناسان فروش ما اطلاعات تکمیلی بیشتری در مورد محصول مورد نظر خود کسب کنید که شما را برای انتخاب بهتر یاری خواهد کرد .

بدون اینکه از خانه خارج شوید بر روی صندلی خود بنشینید و در حالی که یک فنجان چای میل می کنید به سادگی محصولات مختلف را مورد بررسی قرار داده و بهترین محصول را با توجه به بودجه و نیاز های خود خریداری کنید .

دقت داشته باشید که ویلا سازه تنها یک سایت فروشگاهی نمی باشد ، در واقع یک تولیدی می باشد که قصد دارد محصولات خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه به مشتریان عرضه کند .

واضح است که خرید مستقیم و بدون واسطه از تولید کننده باعث می شود تا محصول مورد نظر را بسیار ارزان تر تهیه کنید .

مبلمان-فلزی

مبلمان با کیفیت

تعریف‌های زیادی برای یک مبلمان با کیفیت وجود دارد اما برای اینکه بتوانید چنین محصولی را شناسایی کنید حتماً نیاز به داشتن اطلاعات خواهید داشت . تعریف مبلمان با کیفیت می‌تواند برای افراد مختلف متفاوت باشد . برخی از افراد مبلمان با کیفیت را مبلمانی می‌دانند که از زیبایی مناسبی برخوردار باشد و بتواند با محیط دکوراسیون شما هماهنگ‌تر باشد . همچنین افرادی بر این باور هستند که مبلمان کیفیت مبلمانی است که از قیمت مناسبی برخوردار باشد و همچنین مقاومت خوبی داشته باشد . به طور کلی مبلمان با کیفیت را می‌توان محصولی دانست که یک رابطه منطقی بین قیمت و نوع مبلمان وجود داشته باشد . برای تولید یک مبلمان با کیفیت از متریال‌هایی با کیفیت مناسب استفاده می‌شود . مصالحی که در ساخت چنین محصولاتی به کار می‌رود باید از مقاومت و استحکام قابل ملاحظه‌ای برخوردار باشند . همچنین قیمت گذاری محصول به صورت منطقی صورت بگیرد و رابطه معقولی بین نوع مبلمان و قیمت آن وجود داشته باشد . برای خرید یک مبلمان با کیفیت بهتر است به خرید خود را از یک فروشگاه و یا تولیدی معتبر انجام دهید . دسترسی به خدمات پس از فروش و همچنین گارانتی محصول از جمله گزینه‌هایی است که در مورد انتخاب مبلمان با کیفیت اهمیت دارد .

مبلمان باغی و ویلایی در تبریز

تولیدی ویلاسازه در شهر تبریز بوده و مشتریان عزیز برای مشاهده مبلمان باغی میتونن به آدرس کارگاه مراجعه کنن و از محصولات در حال ساخت و کیفیت محصولات دیدن کنن.

خرید اینترنتی صندلی باغی

همچنین با خرید اینترنتی می توانید به میزان قابل توجهی در هزینه صرفه جویی کنید و هزینه های جانبی مانند ایاب و ذهاب و همچنین بازدید از فروشگاه های مختلف را به طور کامل از بین ببرید .

صندلی باغی ویلاسازهعلاوه بر ویلا سازه میتوانید از نمایندگی رسمی محصولات ما فروشگاه سوبیا جهت خرید مبلمان ویلایی اقدام کنید.

ویلا سازه با تولید محصولات با کیفیت همیشه سعی دارد تا برای هر رنج قیمت یک محصول با کیفیت تهیه و تولید کند .

رضایت شما عزیزان هدف ماست و فروش حاصل از رضایت است.

سوالات متداول

1.چه نوع مبلمان باغی برای شمال کشور مناسبه؟

همهی محصولات موجود در ویلاسازه مخصوصا مبلمان ویلایی دارای رنگ کوره ایی الکترو استاتیک بوده و برای هر نوع آب و هوایی مناسب میباشد.

2.آیا جنس مبلمان فضای باز مهم است؟

بلی قطعا،برخی تولیدی ها برای با صرفه شدن محصول اقدام به تولید مبلمان با فلز های بسیار سبک و نازک میکنند که عمر بسیار کمی دارند.

3.هزینه ارسال مبلمان باغی چقدر است؟

مبلمان باغی معمولا با تیپاکس و یا باربری ارسال میشود هزینه ارسال تیپاکس بالا بوده اما مبلمان را درب منزل تحویل میدهد.اما برابری در انبار شهر شما

4.آیا مبلمان باغی سفارشی هم تولید میکنید؟

بله قطعا تولیدی ویلاسازه با ده سال سابقه تولید مبلمان باغی هر طرح و ایده ایی که داشته باشین برای شما اجرا میکند.

5.آیا مبلمان ویلایی قابل شستشو هستند ؟

مبلمان ویلایی معمولاً به صورت فلزی می باشند اما از چوب و همچنین پلاستیک نیز برای ساخت مبلمان ویلایی استفاده می شود . تمامی مبلمان های ویلایی و صندلی های فضای باز از هر جنسی که باشند قابل شستشو می باشند . اما پیشنهاد می کنیم برای شست و شوی مبلمان ویلایی چوبی تا جای ممکن از آب استفاده نکنید . استفاده از آب برای شستشوی مبلمان ویلایی چوبی موجب میشود به مرور زمان موادی که برای ضدآب کردن چوب استفاده شده است از بین برود . همین کارمزد میشود تو به شما در برابر نفوذ آب و رطوبت آسیب پذیر شود .

6.جنس پارچه مبلمان ویلایی چیست ؟

از پارچه های بسیار مختلف و متنوعی می تواند برای استفاده در تشک تاب ویلایی بهره برد . برای انتخاب پارچه جهت مبلمان ویلایی ابتدا باید به چند نکته اصلی توجه کرد . پارچه استفاده شده نباید به گونه ای باشد که به هنگام نشستن بر روی آن احساس ناراحتی کنید . نرمی پارچه مهمترین ویژگی است که در تهیه تشک برای مبلمان ویلایی به آن توجه می شود . برخی از پارچه ها حالت ضد آب دارند که برای استفاده در فضای باز کامل مناسب هستند . اما معمولاً برای مبلمان باغی از پارچه های مخملی که نرمی بیشتری دارند استفاده می شود .

7.قطر میز مبلمان ویلایی خورشیدی چقدر است ؟

مبلمان ویلایی طرح خورشیدی از جمله محصولاتی است که طرفداران زیادی در بازار دارد . سالیان طولانی است که این نوع مبلمان ویلایی پرفروش ترین نوع مبلمان ویلایی در سراسر ایران به شمار می رود . زیبایی و همچنین استحکام مبلمان خورشیدی از جمله مهمترین ویژگی هایی است که موجب محبوبیت این محصول شده است . قطر میز مبلمان خورشیدی در حدود یک متر می باشد . البته برخی از محصولات سفارشی نیز وجود دارند که قطر میز آنها بزرگتر و یا کوچکتر از این سایز می باشد .

8.چه نوع رنگی برای مبلمان ویلایی فلزی استفاده می شود ؟

در گذشته از رنگ های معمولی برای رنگ آمیزی مبلمان های ویلایی فلزی استفاده می شد . این موضوع موجب می‌شود که رنگ استفاده شده بر روی مبلمان ویلایی استحکام و کیفیت مناسب را نداشته باشد . اما امروزه در اکثر تولیدی ها از رنگ کوره ای الکترواستاتیک برای رنگ آمیزی مبلمان ویلایی فلزی استفاده می شود . این رنگ یکی از بهترین رنگ های صنعتی می باشد که مقاومت زیادی در برابر ضربه و همچنین خراشیدگی دارد .

دیگر محصولات ویلاسازه

ویلاسازه علاوه بر این محصولات محصولات دیگری همچون،تاب باغی،تاب آویز،بخاری باغی،آتشدان،صندلی راک،تخت کنار استخری،کباب پز ،فوتبال دستی ،استند گل،سایه بان چتری و …. نیز تولید میکند.ویلاسازه در کنار فروش تکی  برای همکاران عزیز نیز به صورت عمده محصولات خود را ارئه میکند(فروش عمده تاب ریلکسی).

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. جهت عضویت در پیج اینستاگرام مبلمان فضای باز ویلا سازه روی لینک کلیک کنید.

 

دیدگاهی در مورد “مبلمان ویلایی و صندلی باغی

 1. محمد امین گفت:

  بسیار عالی و کاربردی من مبلمان ویلایی دست دوم میخوام آیا موجود دارین؟

  1. mazlomi گفت:

   مبلمان ویلایی دست دوم نداریم و پیشنهاد نمیدم بخرین چون هم باید تشک براش تهیه کگنین و هم رنگ آمیزی کنین که براتون از صفرش هم گرونتر در میاد

 2. بازتاب: نقش مبلمان در دکوراسیون منزل - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه
 3. بازتاب: کاربرد انواع سطل زباله - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه
 4. بازتاب: انواع صندلی تاشو و مسافرتی - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه
 5. بازتاب: نکات مهم در انتخاب مبلمان اداری - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه
 6. بازتاب: آموزش نصب چمن مصنوعی - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه
 7. بازتاب: قوانین بازی فوتبال دستی - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه
 8. بازتاب: معرفه انواع شومینه - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه
  1. mazlomi گفت:

   پیشنهاد میکنم حتما این مقاله رو مطالعه کنید

 9. بازتاب: کاربرد هیتر تابشی - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه
 10. بازتاب: دکوراسیون اداری - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه
  1. mazlomi گفت:

   بسیار عالی و مفید بود این مقاله پیشنهاد میدم حتما مطالعه کنید

   1. saber.hadiniyaa گفت:

    انتخاب مبلمان ناهار خوری دومین انتخاب مهم برای باغ یا ویلای شماست. چرا که یکی از لذت‌بخش‌ترین لحظات ما، صرف وعده‌های غذایی با عزیزانمان است. اما برای آن که تمامی عزیزانتان را به دور هم بر سر یک میز جمع کنید بایست در خرید مبلمان ناهار خوری دقت کنید به خصوص اگر علاقه‌مند به صرف غذا در فضای باز باغ خود هستید. مبل‌های ناهار خوری باغی و ویلایی نیز همچون مبلمان باغی با مواد مختلفی ساخته می‌شوند تا افراد بتوانند بسته به شرایط و آب و هوای منطقه باغ خود مدل مناسب را خریداری کنند.

    مبلمان ناهار خوری آلاچیق به صورت دایره‌ای، ترکیب مبل و نیمکت به شکل مستطیل، مبل ال و یا به شکل مبل راحتی هستند که تنوع بالای مدل‌ها دست شما برای انتخاب بهترین مدل باز خواهد گذاشت.

 11. بازتاب: کاربرد صندلی تاشو - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه
 12. بازتاب: آشنایی با انواع مختلف مبلمان - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه
 13. بازتاب: تاثیر تاب ویلایی در سلامتی - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه
 14. بازتاب: بهترین چوب برای تخت سنتی - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه
 15. بازتاب: تنوع تخت سنتی - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه
 16. بازتاب: در هنگام خرید ویلا باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه
 17. بازتاب: پلان روف گاردن - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه
 18. بازتاب: نکات طلایی برای خرید باربیکیو گازی - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه
 19. بازتاب: راهنمای خرید تخت سنتی | Rdiet
 20. بازتاب: مراحل ساخت دیوار سبز - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه
 21. بازتاب: انتخاب چوب برای تخت سنتی - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه
 22. بازتاب: آموزش دوخت کوسن مربعی برای مبلمان باغی - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه
 23. بازتاب: راهنمای خرید مبلمان ویلایی - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه
 24. بازتاب: انواع سطل زباله - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه
 25. بازتاب: مبلمان شهری در ایران و اروپا - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه
 26. بازتاب: مبلمان فضای باز و باغی ویلاسازه دارای گارنتی و ارسال به سراسر کشور
 27. بازتاب: ابعاد مناسب برای تخت رستوران سنتی - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه
 28. بازتاب: طراحی فضای باز - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه
 29. بازتاب: تاریخچه و تاثیر مبلمان شهری - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه
 30. بازتاب: آشنایی با انواع سایه بان چتری - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه
 31. بازتاب: تراسی ایده‌آل داشته باشیم - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه ایده چیدمان دکوراسیون
 32. بازتاب: نکات چیدمان فضای دنج برای باغ شخصی - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه
 33. بازتاب: چیدمان سنگفرش مناسب برای دکوراسیون باغ و ویلا - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه
 34. بازتاب: تجهیز حیاط و فضای باز - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه - انواع مبل باغی و ویلایی
 35. بازتاب: انواع تاب ویلایی و مشخصات - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه
 36. بازتاب: 9 ایده خلاق برای ساخت استند گل شیک و خاص - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه
 37. بازتاب: ساخت باربیکیو - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه
 38. بازتاب: نگهداری تاب ویلایی - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه
 39. بازتاب: انتخاب بهترین تاب فلزی - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه
 40. بازتاب: طراحی و ساخت پشت بام سبز - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه
 41. saber.hadiniyaa گفت:

  عمده تولیدات مبلمان باغی عبارتند از: مبلمان حصیری، مبلمان پلیمری، تاب باغی، چترباغی، مبلمان باغی فلزی، مبلمان باغی آلومینیومی، تاب ریلکسی و صندلی راحتی، تاب ویلایی، کباب‌پز و باربیکیو، تخت کناراستخر، فوتبال‌دستی، جاگلدانی فلزی یا فلاورباکس و چمن مصنوعی مخصوص فضای باز

 42. saber.hadiniyaa گفت:

  این روزها شاهد استفاده بسیار از مدل ال مبلمان در دکوراسیون و چیدمان‌های بسیاری هستیم. ظاهر شکیل و زیبای این مدل موجب شده است تا افراد برای باغ یا ویلای خود از مبل ال استفاده کنند. مبلمان ال ضمن برخورداری از فضای مناسب برای پذیرایی، جلوه جذاب و طراحی مدرنی را به فضای مورد نظر شما خواهند بخشید.

  اگر خانواده پر جمعیتی دارید و یا میزبان مهمانی‌های بسیاری در باغ و ویلای خود هستید مبلمان باغی ال می‌تواند بهترین انتخاب برای دورهمی‌های شما باشد.

  مبل باغی ال آلاچیق در مدل‌ها و با متریال متفاوت ساخته شدند تا شما بتوانید با در نظر داشتن فضای خود بهترین مدل را برای بالکن، باغ یا ویلای خود انتخاب کنید و جلوه بهتری به محل زندگیتان بدهید.

 43. azari_kiz گفت:

  برای محیط بازی مانند حیاط خانه تان به دنبال خرید میز و صندلی می باشید در ابتدا می بایست فضای لازم برای انتخاب صندلی را در نظر بگیرید. انتخاب میز و صندلی بزرگ برای فضایی که کوچک می باشد، می تواند محدودیت هایی ایجاد نماید. بنابراین توجه به مساحت حیاط در انتخاب نوع صندلی بسیار مهم می باشد. میز و صندلی تک نفره و یا ست دو نفره و یا چند نفره در ابعاد و سایزهای کوچک و بزرگ وجود دارند که بسته به انتخاب شما، می تواند زیبایی حیاط تان را چند برابر نشان دهد.
  در انتخاب میز و یا صندلی حیاط می بایست به یک سری ویژگی های مهم قبل از خرید توجه نمائید. مهمترین اصل در هنگام خرید، توجه به کیفیت کار می باشد. استفاده از مواد اولیه مرغوب و درجه یک در ساخت میز و صندلی بسیار تاثیر گذار می باشد. عدم کیفیت مواد اولیه تاثیر نامطلوبی هم در ظاهر و هم در ماندگاری آن می گذارد. چرا که مبلمان و صندلی فضای باز که در فضای بیرون مورد استفاده قرار می گیرد، می بایست مدت طولانی را در هوای آزاد و در زیر تابش خورشید قرار داشته باشد. از این رو با گذشت زمان ظاهری مستعمل پیدا کرده و بلا استفاده قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید