تجهیزات بازی

تجهیزات بازی

تخت آویز طرح دایره

2,860,000 تومان

تجهیزات بازی الاکلنگ کد 01

3,520,000 تومان

چرخ و فلک و گردون کد 07

18,700,000 تومان

تجهیزات بازی

تجهیزات بازی بسیار مورد توجه بچه ها و بزرگسالان میباشد.شرکت ویلاسازه تولید کننده تجهیزات بازی میباشد.

امروزه با کسترش زندگی آپارتمانی بچه ها دیگر ان شورو شوق بازی در پارک و فضای سبز را ندارند. اما بازی نیاز اساسی برای کودکان است.

کیفیت تجهیزات بازی

اگر کیفیت تجهیزات بازی در مهد ها و پارکها مناسب و ایمن نباشد بچه نه تنها رغبتی برای بازی پیدا نمیکنند بلکه در صورت بازی صدمات جبران ناپذیری میبندد.شرکت ویلاسازه با تولید انواع تجهیزات بازی برای کودکان این نوید را به شما میدهد تا کودک دلبندتان در محیطی کاملا امن و لذت بخش از بازی کردن لذت ببرد.

دانلود اطلاعات تکمیلی تجهیزات بازی فلزی و پلاستیکی

انواع تجهیزات بازی

بازی های جاگل جیم یا به عبارتی بازی های عبرو از موانع که به انواع مختلفی تقسیم میشوند.

الاکلنگ ویلاسازهتجهیزات بازی فلزی و پلاستیکی

منظور از تجهیزات بازی در واقع محصولاتی است که در گذشته در فضاهای باز مشاهده می کردید . محصولاتی مانند الاکلنگ ، سرسره ، تاب و وسایلی از این قبیل . که شما انواع مختلفی از آن را در محیط‌هایی مانند پارک مشاهده می کنید . امروزه به دلیل رعایت نکات ایمنی تغییر زیادی در این محصولات به وجود آمده است . به عنوان مثال شما می توانید انواع مختلف سرسره های پلاستیکی را در فضاهای باز مشاهده کنید . این محصولات موجب می‌شود که فرزند شما به هنگام استفاده از آنها امنیت بیشتری داشته باشد . همچنین اینا محصولات پلاستیکی اگر از مواد اولیه با کیفیت تهیه شوند . می توانند عمر مفید طولانی تری در مقایسه با آهن داشته باشند . نکته دیگر اینکه تجهیزات بازی پلاستیکی به نگهداری کمتری نیاز دارند .

در مقابل تجهیزات بازی که به صورت فلزی هستند از استحکام و مقاومت بیشتری برخوردار هستند . افراد مختلف در سنین مختلف به راحتی می‌توانند این محصولات را استفاده نمایند . بدون اینکه مشکلی برای محصول و یا افراد به وجود بیاید . به عنوان مثال یک الاکلنگ فلزی به راحتی می‌تواند توسط افراد بزرگسال نیز مورد استفاده قرار گیرد ‌ . اما اگر همین افراد اقدام به استفاده از الاکلنگ پلاستیکی نمایند . این محصول بسیار آسیب پذیر بوده و دچار شکستگی خواهد شد .

به همین دلیل است که بسیاری از افراد همچنان تمایل به استفاده از تجهیزات بازی فلزی دارند . اگر تجهیزات بازی فلزی مطابق با استاندارد طراحی و تولید شوند . مشکل خاصی به هنگام استفاده از آنها به وجود نخواهد آمد . و شما به راحتی خواهید توانست برای مدت طولانی از آنها استفاده کنید . اما گاهی اوقات شما مجبور هستید برای استفاده در فضاهای سرپوشیده مانند داخل منزل . از تجهیزات بازی پلاستیکی استفاده کنید .

بازی اسب سواری

نوع دیگری از بازی ها که برای کودکان کم سن و سال بسیار مناسب است بازی های سوارکاری و اسب فنری میباشد.این بازی ها برای کودکان کم سن و سال بسیار لذت بخش و مفرح میباشد.

چرخ و فلک و گردون

چرخ و فلک یا چرخ گردون نوع دیگری از بازی ها میباشد که به نسبت بقیه  پر هیجان بوده و انواع مختلفی دارد.

سرسره

سرسره نوع دیگری از لوازم بازی میباشد که انواع مختلفی دارد سرسره خطی،سرسره موجدار،سرسره پیچی و ….

سرسره بازی بسیار لذت بخشی است که هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان بسیار مفرح است.

 تاب بازی

تاب ها نوع دیگر از تجهیزات بازی هستند که هم بزرگسالان و هم کودکان عاشق این بازی هستند.تاب بازی انواع مختلفی دارد که بنا به شرایط و محیط بازی انتخاب میشود.

تاب بازی از قدیم مورد توجه کودکان و بزرگسالان بوده و همه عاشق آن هستند.

الاکلنگ

الاکلنگ  تداعی گر فراز و نشیب زندگی

یک بازی دو نفره که برای کودکان و بزرگسالان مناسب است. بازی که هر دو طرف باید وزن یکسانی داشته باشند تا یک بازی جذاب و لذت بخش باشد الاکلنگ ها اشکال و انواع مختلفی دارند که در عکس چند نمونه از ان را میبینیم.

غلتک ها چوبی

بازی شاد و ورزشی دلچسب بازی که متاسفانه در کشور عزیزمان ایران طرفدار چندانی ندارد و بیشتر افراد با آن اشنایی ندارند.

تونل های بازی

تونل بازی که عمدتا برای کودکان کم سن و سال مناسب است حس هیجان دا در کودک القا میکند و کودکان با عبور از آن احسا پیروزی را تجربه میکنند.

ابزار تعادل

این نوع بازی ها برای تمام سنین مناسب میباشد.بازی تعادل برای حفظ آرامش و تعادل بسیار مفید است.

خانه یا کلبه بازی

کلبه بازی معمولا چوبی یا پلاستیکی بوده و مناسب کودکان میباشد.این نوع کلبه ها حالت خانه ایی را دارند که کودک زندگی مستقل در خانه را تجربه میکند اطراف این خانه ها دارای سرسره و تاب بازی بوده که برای کودکان کسل کننده نباشد.کلبه بازی یکی از اسباب بازی های گرانقیمت این حوزه میباشد.

 جعبه شن

جعبه شن حس بازی در ساحل را برای کودکان تداعی میکند. به دلیل عدم دسترسی اکثر مردم به سواحل و بازی کودکان در ان.این نوع بازی بسیار لذت بخش بوده و کودکان را به چالش میکشد.کودکان عاشق به هم ریختن و خاک بازی هستند و این بازی  برای کودکان دلبند شما بسیار لذت بخش خواهد بود.

خانه بازی یا اسباب بازی

خانه های بازی یه خانه های اسباب بازی در سراسر کشور به وفور یافت میشود.خانه های بازی محلهای هستند پر از تجهیزات بازی  که برای نگهداری فرزندان شما مناسب هستند.خانه های بازی در سراسر جهان شناخته شده هستند مخصوصا برای والدینی که شاغل بوده و فرصت بازی با کودکان خود را ندارند.

سرسره ویلاسازهخانه های بازی پر از انواع بازی های کودکان بوده که کودکان در این مکانها وارد اجتماع میشوند.تحقیقات زیادی در باره سودمندی بازی و تاثیرش بر سلامتی کودکان انجام شده که میتوان گفت نتیجه اغلب آنان مثبت بوده است.هر چقدر کودکان به بازی های بیشتر و مفیدی بپرسدازن ذهن و فکر انان تقویت خواهد شد.

تاثیرات بازی بر کودکان

 • حس شیرین برد و تحمل تلخی باخت برای کودکان
 • حس رقابت سالم و لذت رقابت
 • همانند سازی با بزرگسالان
 • پایبند بودن به قوانین بازی و یاد گرفتن رعایت قوانین زندگی
 • تقویت و یاد گرفتن کار گروهی
 • شکوفایی استعداد ها و تقویت خلاقیت کودکان و همینطورکمک به استعداد یابی انها

وسایل بازی شهری

زندگی شهری و محدودیت های ایجاد شده در آپارتمان ها ، جلوگیری از ایجاد مزاحمت همسایگان و … کودکان شهری را محدود نموده است و انجام ورزش های جمعی در کوچه ها و ازدحام کوچه ها در روزهای تعطیلی مدارس و یا بعد از تعطیلی آنها نمونه مشخصی از نیاز درونی و طبیعی کودکان به انجام بازی های شهری است.

متاسفانه فرزندان در حال حاضر عادت به رفتن به مدرسه با چشمانی بسته که ناشی از تماشای تلویزیون و یا کار با رایانه و … است دارند  و خود را در فضای بین مدرسه و خانه محدود کرده اند که این وظیفه والدین گرامی است که با توجه به نیاز فرزندان آنها را با فضای پیرامون و محیط اجتماعی آشتی دهند.

استفاده از وسایل بازی شهری یکی از راهکارها است. این وسایل بستری مناسب جهت تعامل کودکان با محیط و افزاد اجتماع باشد. شور و نشاط حاکم بر محل بازی کودکان در شهر حس مطلوبی به کودک منتقل می کند و روحیه کودک را اجتماعی می نماید. تعامل با کودک هم سن در مجموعه وسایل بازی شهری می تواند باعث یادگیری کودک و تعامل کودکان با هم سن های خود شده و روحیه و نشاطی به کودک ببخشد که از طریق دیگری قابل دسترسی نخواهد بود.

همینطور برای خرید تاب ریلکسی و قیمت باربیکیو و همینطور خرید تاب ویلایی میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول تجهیزات بازی ویلاسازه

 

بهترین تجهیزات بازی برای حیاط ویلا کدام است ؟

برای پاسخ به این سوال باید مشخص کنید که چه افرادی در نظر دارند از تجهیزات بازی استفاده کنند . چنانچه تجهیزات بازی فقط توسط کودکان کم سن و سال مورد استفاده قرار می گیرد بهتر است ارتفاع آن ها کمتر باشد . تجهیزاتی مانند سرسره و تاب ویلایی برای استفاده کودکان مناسب هستند . همچنین می توانید از انواع الاکلنگ فلزی و پلاستیکی نیز برای استفاده در حیاط ویلا بهره ببرید .

 

ارتفاع سرسره فلزی چقدر است ؟

سرسره های فلزی دارای ابعاد متغیری هستند که انواع مختلفی از آنها را میتوانید در پارک و فضاهای دیگر مشاهده کنید . ارتفاع سرسره های فلزی حداقل در حدود یک و نیم متر می باشد و طول سطح شیبدار آنها چیزی در حدود دو و نیم متر می باشد . البته این یک ابعاد حداقلی برای سرسره میباشد که می‌تواند در محصولات مختلف بسیار بیشتر از این نیز باشد .

 

الاکلنگ فلزی را چگونه نصب کنیم ؟

بیشتر الاکلنگ های فلزی که در بازار موجود می باشند به صورت یک تکه می باشند . تنها کافیست آن را در محل مورد نظر قرار داده و مورد استفاده قرار دهید . اما برای ایمنی بیشتر بهتر است قسمت پایه آن را بر روی زمین محکم کنید . برای این کار می توانید یک سری صفحه های فلزی بر روی زمین قرار داده و قسمت پایه الاکلنگ را به آن جوش دهید . همچنین می توانید از مقداری بتن برای فیکس کردن قسمت پایین استفاده کنید . در صورتی که میخواهید در آینده مکان الاکلنگ را تغییر دهید می توانید برای فیکس کردن آن از پیچ و رولپلاک استفاده کنید .

 

نحوه تعویض آدمکهای فوتبال دستی چگونه است ؟

یکی از قطعاتی که امکان تعویض آن به صورت مکرر در فوتبال دستی وجود دارد آدمک های فوتبال دستی می باشد . آدمک های فوتبال دستی اکثراً از جنس پلاستیکی میباشند . اگر کیفیت آدمک ها پایین باشد امکان دارد در اثر ضربات محکم موجب شکستگی شود . خوشبختانه در بسیاری از فروشگاه های عرضه کننده لوازم ورزشی می‌توانید آدمک های فوتبال دستی را تهیه کنید . برای تعویض آدما که نیاز به یک پیچ گوشتی و آچار چهارسو دارید . بعید است به هنگام تعویض آدمکها با مشکلی مواجه شوید اما در صورت بروز مشکل می توانید به دفترچه راهنما یا تولید کننده محصول مراجعه کنید ‌.

مقالات مرتبط:

انتخاب بهترین تاب ویلایی

تاریخچه تاب ویلایی

فوتبال دستیvillasazeدیگر محصولات ویلاسازه

ویلاسازه علاوه بر این محصولات محصولات دیگری همچون،بخاری فضای باز،آتشدان،صندلی راک،تخت کنار استخری،باربیکیو ،فوتبال دستی ،استند گل،سایه بان چتری و …. نیز تولید میکند.ویلاسازه در کنار فروش تکی  برای همکاران عزیز نیز به صورت عمده محصولات خود را ارئه میکند(فروش عمده تاب ریلکسی).

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر به واتس آپ ما پیام دهید.

09142244372 شماره تماس.

« ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. جهت عضویت در پیج اینستاگرام مبلمان فضای باز ویلا سازه روی لینک کلیک کنید. »

 

09142244372

دیدگاهی در مورد “تجهیزات بازی

 1. azari_kiz گفت:

  چرا قابل شستشو بودن تجهیزات مهد کودک اهمیت دارد؟

 2. azari_kiz گفت:

  با افزایش نیاز ها و تمایلات خانواده‌ ها به فراهم کردن یک محیط مناسب برای بازی و سرگرمی کودکان خود، خانه بازی‌ ها به عنوان یک فضای منحصر به فرد و خلاقانه مطرح شده ‌اند. خانه بازی به عنوان یک فضای اختصاصی برای کودکان در داخل منزل یا بیرون، با هدف ایجاد فرصت ‌هایی برای بازی، خلاقیت و تعامل اجتماعی طراحی می ‌شود. این فضا با استفاده از تجهیزات مناسب و بازی ‌های متنوع، امکان فعالیت‌ های خلاقانه و سرگرم‌ کننده برای کودکان را فراهم می ‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ستون کناری
فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من
گیم سنتر
بلاگ