ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

تجهیزات بازی

تجهیزات بازی

تجهیزات بازی بسیار مورد توجه بچه ها و بزرگسالان میباشد.شرکت ویلاسازه تولید کننده تجهیزات بازی میباشد.

امروزه با کسترش زندگی آپارتمانی بچه ها دیگر ان شورو شوق بازی در پارک و فضای سبز را ندارند. اما بازی نیاز اساسی برای کودکان است.

کیفیت تجهیزات بازی

اگر کیفیت تجهیزات بازی در مهد ها و پارکها مناسب و ایمن نباشد بچه نه تنها رغبتی برای بازی پیدا نمیکنند بلکه در صورت بازی صدمات جبران ناپذیری میبندد.شرکت ویلاسازه با تولید انواع تجهیزات بازی برای کودکان این نوید را به شما میدهد تا کودک دلبندتان در محیطی کاملا امن و لذت بخش از بازی کردن لذت ببرد.

انواع تجهیزات بازی

بازی های جاگل جیم یا به عبارتی بازی های عبرو از موانع که به انواع مختلفی تقسیم میشوند.

بازی اسب سواری

نوع دیگری از بازی ها که برای کودکان کم سن و سال بسیار مناسب است بازی های سوارکاری و اسب فنری میباشد.این بازی ها برای کودکان کم سن و سال بسیار لذت بخش و مفرح میباشد.

چرخ و فلک و گردون

چرخ و فلک یا چرخ گردون نوع دیگری از بازی ها میباشد که به نسبت بقیه  پر هیجان بوده و انواع مختلفی دارد.

سرسره

سرسره نوع دیگری از لوازم بازی میباشد که انواع مختلفی دارد سرسره خطی،سرسره موجدار،سرسره پیچی و ….

سرسره بازی بسیار لذت بخشی است که هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان بسیار مفرح است.

 تاب بازی

تاب ها نوع دیگر از تجهیزات بازی هستند که هم بزرگسالان و هم کودکان عاشق این بازی هستند.تاب بازی انواع مختلفی دارد که بنا به شرایط و محیط بازی انتخاب میشود.

تاب بازی از قدیم مورد توجه کودکان و بزرگسالان بوده و همه عاشق آن هستند.

الاکلنگ

الاکلنگ  تداعی گر فراز و نشیب زندگی

یک بازی دو نفره که برای کودکان و بزرگسالان مناسب است. بازی که هر دو طرف باید وزن یکسانی داشته باشند تا یک بازی جذاب و لذت بخش باشد الاکلنگ ها اشکال و انواع مختلفی دارند که در عکس چند نمونه از ان را میبینیم.

غلتک ها چوبی

بازی شاد و ورزشی دلچسب بازی که متاسفانه در کشور عزیزمان ایران طرفدار چندانی ندارد و بیشتر افراد با آن اشنایی ندارند.

تونل های بازی

تونل بازی که عمدتا برای کودکان کم سن و سال مناسب است حس هیجان دا در کودک القا میکند و کودکان با عبور از آن احسا پیروزی را تجربه میکنند.

ابزار تعادل

این نوع بازی ها برای تمام سنین مناسب میباشد.بازی تعادل برای حفظ آرامش و تعادل بسیار مفید است.

خانه یا کلبه بازی

کلبه بازی معمولا چوبی یا پلاستیکی بوده و مناسب کودکان میباشد.این نوع کلبه ها حالت خانه ایی را دارند که کودک زندگی مستقل در خانه را تجربه میکند اطراف این خانه ها دارای سرسره و تاب بازی بوده که برای کودکان کسل کننده نباشد.کلبه بازی یکی از اسباب بازی های گرانقیمت این حوزه میباشد.

 جعبه شن

جعبه شن حس بازی در ساحل را برای کودکان تداعی میکند. به دلیل عدم دسترسی اکثر مردم به سواحل و بازی کودکان در ان.این نوع بازی بسیار لذت بخش بوده و کودکان را به چالش میکشد.کودکان عاشق به هم ریختن و خاک بازی هستند و این بازی  برای کودکان دلبند شما بسیار لذت بخش خواهد بود.

خانه بازی یا اسباب بازی

خانه های بازی یه خانه های اسباب بازی در سراسر کشور به وفور یافت میشود.خانه های بازی محلهای هستند پر از تجهیزات بازی  که برای نگهداری فرزندان شما مناسب هستند.خانه های بازی در سراسر جهان شناخته شده هستند مخصوصا برای والدینی که شاغل بوده و فرصت بازی با کودکان خود را ندارند.

خانه های بازی پر از انواع بازی های کودکان بوده که کودکان در این مکانها وارد اجتماع میشوند.تحقیقات زیادی در باره سودمندی بازی و تاثیرش بر سلامتی کودکان انجام شده که میتوان گفت نتیجه اغلب آنان مثبت بوده است.هر چقدر کودکان به بازی های بیشتر و مفیدی بپرسدازن ذهن و فکر انان تقویت خواهد شد.

تاثیرات بازی بر کودکان

  • حس شیرین برد و تحمل تلخی باخت برای کودکان
  • حس رقابت سالم و لذت رقابت
  • همانند سازی با بزرگسالان
  • پایبند بودن به قوانین بازی و یاد گرفتن رعایت قوانین زندگی
  • تقویت و یاد گرفتن کار گروهی
  • شکوفایی استعداد ها و تقویت خلاقیت کودکان و همینطورکمک به استعداد یابی انها

وسایل بازی شهری

زندگی شهری و محدودیت های ایجاد شده در آپارتمان ها ، جلوگیری از ایجاد مزاحمت همسایگان و … کودکان شهری را محدود نموده است و انجام ورزش های جمعی در کوچه ها و ازدحام کوچه ها در روزهای تعطیلی مدارس و یا بعد از تعطیلی آنها نمونه مشخصی از نیاز درونی و طبیعی کودکان به انجام بازی های شهری است.

متاسفانه فرزندان در حال حاضر عادت به رفتن به مدرسه با چشمانی بسته که ناشی از تماشای تلویزیون و یا کار با رایانه و … است دارند  و خود را در فضای بین مدرسه و خانه محدود کرده اند که این وظیفه والدین گرامی است که با توجه به نیاز فرزندان آنها را با فضای پیرامون و محیط اجتماعی آشتی دهند.

استفاده از وسایل بازی شهری یکی از راهکارها است. این وسایل بستری مناسب جهت تعامل کودکان با محیط و افزاد اجتماع باشد. شور و نشاط حاکم بر محل بازی کودکان در شهر حس مطلوبی به کودک منتقل می کند و روحیه کودک را اجتماعی می نماید. تعامل با کودک هم سن در مجموعه وسایل بازی شهری می تواند باعث یادگیری کودک و تعامل کودکان با هم سن های خود شده و روحیه و نشاطی به کودک ببخشد که از طریق دیگری قابل دسترسی نخواهد بود.

همینطور برای خرید تاب ریلکسی و قیمت باربیکیو و همینطور خرید تاب ویلایی میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید

مقالات مرتبط:

انتخاب بهترین تاب ویلایی

تاریخچه تاب ویلایی

دیگر محصولات ویلاسازه

ویلاسازه علاوه بر این محصولات محصولات دیگری همچون،بخاری فضای باز،آتشدان،صندلی راک،تخت کنار استخری،باربیکیو ،فوتبال دستی ،استند گل،سایه بان چتری و …. نیز تولید میکند.ویلاسازه در کنار فروش تکی  برای همکاران عزیز نیز به صورت عمده محصولات خود را ارئه میکند(فروش عمده تاب ریلکسی).

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر به واتس آپ ما پیام دهید.

09142244372 شماره تماس.

« ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. جهت عضویت در پیج اینستاگرام مبلمان فضای باز ویلا سازه روی لینک کلیک کنید. »

 

09142244372

سبد خرید
Twitter اینستاگرام یوتیوب پینترست لینکدین واتس آپ واتس آپ تلگرام
فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من
خانه
بلاگ

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟