تاب ریلکسی و صندلی تابی

تاب ریلکسی ویلاسازه یا صندلی تابی  وسیله ای برای لذت بردن از اوقات استراحت میبادش.تاب منزل معمولا  برای فضای بسته و داخل دکوراسیون منزل مورد استفاده قرار میگیرد. در واقع با تاب ریلکسی و صندلی تابی شما با یک تیر دو نشان میزنید اول اینکه یک وسیله برای استراحت و آرامش تهیه میکنید و دوم اینکه وسیله ایی برای زیباتر شدن دکوراسیون منزلتان خریداری کرده اید.ویلاسازه با تولید بیش از 100 مدل تاب ریلکسی و صندلی تابی شما را برای انتخاب یک تاب منزل راهنمایی میکند.تاب ریلکسی امروزه فقط یک وسیله سرگرمی نیست بلکه به دلیل دور کردن استرس یک وسیله سلامتی نیز به شمار میرود.تاب ریلکسی که به نامهای تاب آپارتمانی،تاب منزل،تاب معلق،تاب آویز و…. نیز شناخته میشود اقسام بسیار متنوعی دارد از نوع بافت گرفته تا اسکلت و مدل اویز کردن و غیره…..

تاب ریلکسی

تاب ریلکسی یا صندلی تابی

تاب ریلکسی یا همان صندلی تابی چیست؟صندلی تابی از ترکیب یک کلمه لاتین با فارسی تشکیل شده است که ریلکس در زبان لاتین به معنای آرامش می باشد. که نام تجاری این محصول تاب ریلکسی است ولی عموم مردم در زبان عامیانه به آن تاب ریلکسی ، تاب آرامش ، تاب راحتی ، تاب خانگی ، تاب رلکسی ، صندلی تابی و صندلی آویز نیز می گویند.تاب آویز یا تاب منزل تولید شرکت ویلاسازه تنوع بسیار زیاده داشته و کیفیت مطلوبی نیز دارند.اگر برای استفاده در فضای باز میخواهید تاب بخرید پیشنهاد ما تاب ویلایی میباشد . تاب ریلکسی عمدتا برای داخل منزل طراحی شده.


تاب ریلکسی بافتنی

تاب ریلکسی با بافت مکرومه

راهنمای خرید صندلی تابی

در این مقاله سعی میکنیم به  شما را برای خرید یک تاب تاب منزل مناسب کمک کنیم.تا هم از نشستن بر روی آن لذت ببرید و هم رنگ و بوی زیبایی به دکوراسیون منزل خود بدهید.

تاب ریلکسیفواید تاب ریلکسی

تاب آویز برای دور کردن استرس روزانه و آرامشی وصف ناشدنی بسیار مفید است.

صندلی تابی به سه حالت یک نفره و دو نفره و خانواده ساخته می شود. صندلی تابی یا روی یک میله و پایه آویزان می شود. یا به وسیله قلاب از سقف هایی که مقاومت بالایی دارند آویزان میگردد.که افراد با نشستن روی این تاب با حرکات ملایم وآرامش بخش احساس لذت می کنند.در واقع نشستن بر روی تاب ریلکسی حس پرواز به انسان دست میدهد یا حس جنینی که در شکم مادر است و این لذت بخشترین حالت دنیاست.

انواع تاب ریلکسی

صندلی تابی

صندلی تابی یک نفره

صندلی تابی یک نفره  تحمل وزن 120 تا 180 کیلو گرم را شامل میشود.تابهای یک نفره اشکال گوناگونی را شامل میشود. که میتوانید نسبت به دکوراسیون منزل خود یکی از انواع ان را انتخاب کنید.در خرید تاب ریلکسی یک نفره حتما قد خود را نیز در نظر داشته باشید زیرا تعدادی از تابهای ریلکسی برا افراد با قد بلند مناسب نیستند.

تاب ریلکسی اشکی پر کارتاب ریلکسی دو نفره

صندلی تابی دو نفره معمولا نسبت به یک نفره آن سایز بزرگتری دارد. صندلی تابی دو نفره معمولا دارای دو عدد علمک بوده که این علمک تحمل وزن این تاب را تا 350 کیلو گرم تضمین میکند.از تاب ریلکسی دو نفره میتوان برای خوابیدن نیز استفاده کرد زیرا به دلیل اندازه بزرگتری که دارد بسیار جا دار بوده و خوابیدن روی ان بسیار لذت بخش میباشد.پس خرید تاب ریلکسی دو نفره قطعا به این معنی نیست که باید دو نفر روی ان بنشینند.

تاب ریلکسی دو نفره

صندلی تابی دو نفره ویلاسازه

 

صندلی تابی خانواده

صندلی تابی خانواده  بیشتر به حالت مخروطی یا مربع میباشد. این تابها برای 4 الی 5 نفر طراحی شده اند و تحمل وزنی حدود 500 کیلو را دارند. تاب ریلکسی خانواده ابتکاری جدید از شرکت ویلاسازه میباشد. این تاب ریلکسی ها برای منازل بزرگ و یا برای روف گاردن و باغ مناسب میباشند زیرا اندازه بزرگتری داشته و ارتفاع بلندی نیز دارند.تاب ریلکسی خانواده میتوان گفت یک نشیمت معلق است که میتوان روی ان استراحت کرد؟نهار خورد، و یا به دیدن تلویزین پرداخت.

تاب خانواده

تولید ویلاسازه


تاب ریلکسی خانواده

صندلی تابی خانواده تولید ویلاسازه


تاب ریلکسی حصیر بافت

تاب ریلکسی حصیر بافت تولید ویلاسازه

تاب ریلکسی کودک

صندلی تابی کودک یا تاب بچه گانه معمولا تحمل وزن کمتری دارند . این به معنی جنس ضعیف یا بی کیفیت بودن آن نیست. این تابها معمولا تا وزن 70 کیلو گرم را تحمل میکنند ، دارای رنگبندی های فوقالعاده زیبا برای کودکان شما هستند

تاب ریلکسی های کوچک  دارای اندازه ایی کوچکتری هستند.و برای اتاق کودک دلبند شما بسیار مناسب میباشد.ویلاسازه تاب ریلکسی های کودک را با طیف رنگی بسیار بالا تولید کرده تا  کودک دلبند شما با هر سلیقه و رنگی که دوست دارد از آن انتخاب کند.

اشکال تاب ریلکسی

صندلی تابی ها اشکال بسیار متنوعی دارند ولی به طور کلی به دو حالت اشکی و گرد تقسیم میشوند. تاب ریلکسی های گرد معمولا برای افراد بسیار بلند قد توصیه نمیشوند زیرا ارتفاع کمی  دارند و ممکن است نشستن روی آن تجربه خوشایندی نباشد. اما تاب ریلکسی های اشکی معمولا به دلیل اشکی بودن ان و ارتفاع زیادی که دارند برای همه نوع قد و وزنی مناسب میباشد و زیباترین نوع از تابهای ریلکسی نیز تاب ریلکسی های اشکی هستند.

تاب ریلکسی سه نفره

تاب ریلکسی سه نفره ویلاسازه

تاب ریلکسی مدل گرد

صندلی تابی گرد معمولا به حالت گرد بوده و قطری حدود یک متر دارد این تاب ریلکسی برای افراد کوتاه قد و نرمال بسیار عالی میباشد.عمق  صندلی تابی گرد حدود 70 تا 80 سانتیمتر است و تشک این نوع تابها هم معمولا گرد بوده و زیبایی خاصی به ان میدهد.

تاب آویز اشکی

تاب ریلکسی اشکی  به حالت اشک بوده و علاوه بر فرم زیبای آن حالت اشکی باعث میشود که افراد قد بلند نیز به راحتی بتوانند از آن استفاده کنند.در واقع بهترین نوع تاب ریلکسی همین مدل اشکی ان میباشد زیرا به جز استفاده به عنوان تاب زیبایی دو چندانی نیز به فضای اطراف میدهد. ارتفاع تابهای اشکی معمولا بین 110 تا 140 سانتیمتر بوده و عرض انها 100 سانتیمتر میباشد .عمق صندلی تابیهای اشکی و گرد تفاوت چندانی با هم ندارند.

تاب ریلکسیقیمت تاب ریلکسی

صندلی تابی قیمتهای متنوعی را شامل میشود این صندلی بنا به جنس نخ،تحمل وزن،نوع رنگ، و جنس تشک ان قیمت گذاری میشوند. و قیمتی بین یک و نیم میلیون تا پنج میلیون را شامل میشوند.آهن استفاده شده در تابهای ویلاسازه معمولا اهن مبارکه بوده که بهترین آهن تولید شده در کشور ایران میباشد. ویلاسازه برای بافت تابهای ریلکسی از نخ درجه یک ابریشمی استفاده میکند که در مقابل رطوبت و نور خورشید بسیار مقاوم هستند.

ارزانترین تاب ریلکسی

ارزانترین صندلی تابی بین مدلهای شرکت ویلاسازه میتوان به مدل عنکبوتی و مدل چینی اشاره کرد. این دو محصول با اینکه قیمت پایینی دارند ولی از کیفیت بالایی برخوردارند.این مدلها از اقسام تاب ریلکسی های گرد بوده و در رنگبندی بالا عرضه میشوند.

صندلی تابیخرید تاب آویز از ویلاسازه

چرا از شرکت ویلاسازه بخریم؟ خرید تاب آویز از ویلاسازه به دلیل تنوع رنگ و تنوع مدلهای تاب خریدی لذت بخش را برای شما به ارمغان میآورد.تابهای تولید شده در ویلاسازه دارای استاندارهای بین المللی بوده و کیفیت بسیار بالایی دارد .

تاب ریلکسی آویز

تاب ریلکسی آویز یا تاب ریلکسی سقفی معمولا همان صندلی تابی های معمولی هستند. این تابها فقط پایه نداشته و دارای سبد و تشک میباشند. این تابها از سقف یا درخت آویزان میشوند و قیمت مناسبتری هم دارند.ولی باید در نظر داشت که سقف تحمل وزن این تاب و نفری که روی ان مینشیند نیز داشته باشد در غیر اینصورت بسیار خطر ناک است.

تاب بازی

جنس تاب ریلکسی

اسکلت کلی تاب ریلکسی ها از جنس آهن  میباشد. تابهای شرکت ویلاسازه عموما دارای رنگ کوره ایی بوده و مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارا میباشند.

بافت صندلی های تابی معمولا از جنس ابریشم میباشد ولی این ابریشم به دو مدل نخ مغزی و نخ سرمه تقسیم میشود.نخ سرمه معمولا دوام بالایی داشته و قیمت بالاتری هم دارد.این نخها دو نوع دارند نوع یو وی و معمولا که نوع یووی آن در مقابل نور خورشید مقاوم بوده و دچار پوسیدگی نمیشود.

تاب آویز های یو وی از پلاستیک های شیلنک مانندی بافته شده که در مقابل نور آفتاب بسیار مقاوم هستند.

تاب آویز

 تاب آپارتمانی

از تاب ریلکسی تاب آپارتمانی یا تاب منزل هم نام برده میشه.زیرا این تاب بیشتر برای محیط داخل منزل و آپارتمان مناسب میباشد و جای بسیار کمی نسبت به بقیه تابها اشغال میکند.ویلاسازه با طراحیهای خاص تاب ریلکسی این تابها را برای استفاده در آپارتمان بهینه کرده است.امکان سفارشی سازی تاب آپارتمانی نیز وجود دارد یعنی شما هر تغییراتی که بخواهید برای سازگاری با دکوراسیون داخلی خود میتوانید روی این تابها اعمال کنید.

تاب آپارتمانی

تاب ریلکسی بافتنی ویلاسازه

اجزای تشکیل دهنده و ساختار تاب ریلکسی

سبد یا همان صندلی که محل نشیمنگاه تاب بوده و اصلی ترین جزء تاب محسوب می شود. این قسمت به دو حالت یک نفره و دو نفره ساخته می شود که اکثرا اسکلتی فلزی دارند.و این اسکلت توسط نخ های ابریشمی بافته شده تا زیبایی دو چندانی به ان بدهد.سبد دارای یک قلاب برای آویزان کردن میباشد. سبد در تاب ریلکسی بسیار مهم است زیاد اگر مقاومت پایینی داشته باشد به راحی خم شده و غیر قابل استفاده میشود.

پایه تاب ریلکسی

صندلی‌های ریلکسی در ابتدا شامل یک چهارچوب یا همان پایه به شکل تا پای باغی بودند .

به مرور زمان و با به کار گیری ظرافت بیشتر در طراحی تاب های آپارتمانی آنها به شکل امروزی در آمدند.

امروزه تابهای ریلکسی در هر طرحی که باشند و یا تولید هر شرکتی که باشند ، تقریباً همگی یک پایه شبیه به هم دارند .

یک علمک به ارتفاع حدود دو متر و یک کفی گرد یا نیم گرد.

این دو قسمت یا به همدیگر جوش داده شده اند و از طریق پیچ و مهره به هم متصل می شوند.

در قدیم پایه‌هایی ریلکسی فقط به صورت یک تکه تولید می شدند.

ویلا سازی یکی از اولین تولیدی‌های بود که اقدام به تولید پایه های دو تیکه با قابلیت باز و بسته شدن کرد.

تاب آپارتمانیپایه هایی که به وسیله پیچ و مهره به هم وصل میشوند .

در نتیجه بعد از باز شدن فضای بسیار کمتری اشغال می کنند .

پایه های تولید شده در ویلا سازه تحمل وزن های مختلفی دارند که بر حسب نیاز مشتری و همچنین تاب ریلکسی مورد استفاده تولید می شوند .

تحمل وزن پایه ها حداقل ۱۲۰ کیلوگرم و حداکثر ۳۵۰ کیلوگرم است.

صندلی تابی اشکی پر کار

تاب ریلکسی اشکی پرکار ویلاسازه

سبد تاب ریلکسی

سبد مهمترین قسمت یک تاب ریلکسی است.

سبد از دو قسمت تشکیل می‌شود که شامل اسکلت و بافت می شود.

البته گاهی هم سبدها فقط دارای یک اسکلت فلزی هستند.

اینگونه ریلکسی ها معمولا برای محیط های خارجی استفاده می شوند.

ویلا ساز تنوع بی نظیری در تولید سبدهای ریلکسی دارد.

برای تولید سبدهای ویلا سازه از تکنولوژی جوش co۲ استفاده می‌شود.

این روش جوشکاری برای اتصالات ظریف به کار می‌رود.

حاصل این روش یک اتصال تمیز و در عین حال محکم است.

برای بافت سبد ها از نخ های متنوعی استفاده می شود،نخ های مغزی و سرمه از جمله نهادهایی هستند که برای بافت سبد استفاده می‌شوند.

جنس این خانه از ابریشم است و مقاومت بسیار بالایی دارند.

همچنین از حسین نیز برای بافت سبد ها استفاده می شود.

در گذشته سیر های طبیعی برای بافت سبد های ریلکسی استفاده می‌شد اما امروز از حصیر های پلاستیکی استفاده میشود.

اسیر های مخصوصی که در مقابل نور آفتاب مقاوم هستند،این حسی را با استفاده از تکنولوژی uv ساخته می شوند.

تشک تاب ریلکسی

یک تشک خوب باید دارای چند ویژگی مهم باشد:

۱ _نرم و راحت باشد، جنس الیاف به کار رفته در تولید تشک بسیار مهم است. الیاف ویسکوز بهترین نوع  الیاف مصنوعی هستند. ویلا سازه از الیاف ویسکوز توپی استفاده می کند،این الیاف به مرور زمان پخش خود را از دست نمی‌دهند،به همین دلیل راحتی ماندگار تری دارند.

۲_ دارای یک پارچه با کیفیت باشد، پارچه باید کیفیت بالایی داشته باشد،به دلیل اینکه با شست و شو و استفاده مداوم کیفیت خود را از دست ندهد.

۳_  قابل شستشو باشد ، تشک به دلیل آن که زود به زود کثیف می شود باید قابلیت شستشو داشته باشد . همچنین نباید بعد از شستن قابلیت خود را از دست دهد .

فنر تاب ریلکسی

یکی از المان های مهم در تاب ریلکسی فنر می باشد . فنر نقش مهمی در یک تاب آویز ایفا می کند.

نوع فنر و تحمل وزن آن باید متناسب با سبد و پایه مورد استفاده انتخاب شود.

فنر فشار ناشی از نشستن و تکان های تاب را به نوعی کنترل می‌کند. به عبارت دیگر فنر فشار وارد شده به پای را کاهش می دهد و عمر پایه را افزایش می دهد .

فنر باعث می شود تا شما یک نشیمن نرم و قابل انعطاف داشته باشید .

اگر تحمل وزن فنر بیش از حد مورد نیاز باشد سبد نرمی و انعطاف خود را از دست میدهد .

در ضمن به پایین نیز فشار مضاعفی وارد می‌شود و این فشار در بلندمدت باعث شکستن پایه می شود .

اگر تحمل وزن فنر کمتر از حد مورد نیاز باشد ، در این صورت فنر باز می‌شود و قابلیت خود را از دست میدهد .

پیچ تنظیم تاب ریلکسی

یکی از شایع‌ترین مشکلات تابهای ریلکسی واژگونی آنهاست . واژگونی تاپ دلایل زیادی می‌تواند داشته باشد ، یکی از مهمترین دلایل صاف و هموار نبودن سطحی است که پایه روی آن قرار می گیرد .

ویلاسازی یک ابتکار جالب انجام داده که انحصارا متعلق به تاب‌های این شرکت است ‌.

این شرکت یک سری پیچ تنظیم که در مقابل فشار مقاوم هستند در زیر پای قرار داده است.

نخ صندلی تابی

در مورد بافت صندلی از نخ های درجه یک و مقاوم در رنگ های متنوع به انتخاب مشتری بافته می شود. و برای کوسن های تاب شرکت ویلا سازه از الیاف های درجه یک و پارچه های متنوع باکیفیت که به راحتی می توان با دکوراسیون محل قرار دادن تاب هماهنگ کنید و حتی نوع مدل کوسن به انتخاب مشتری دوخته می شود و کوسن ها زیپ دار دوخته می شوند که به راحتی شستوشو شوند.

نحمل وزن تاب آویز

تحمل وزن تاب یک نفره در بهترین کیفیت 180 کیلو گرم و دو نفره 350 کیلو گرم است که با انواع مختلفی با جنس های متنوع مثل نخ کاموایی نخ مغزی کنفی حصیری چوب بامبو و … در طرح های متنوع بافته می شود که خود صندلی باز حالت های متنوعی دارد که میتوان به چند نوع پر طرفدار آن ها مثل مونیخ گرد و اشکی اشاره کرد که باز اگر با رنگ کوره ای پوشش دهی شود طول عمر بیشتر و کیفیت بالایی را دارا می شود.

حفظ تعادل صندلی تابی

گردی پایه که روی زمین قرار میگیرد قطرش حدود 90   بوده وارتفاع پایه 190 الی 2 متر است.

حفظ تعادل در صندلی تابی اهمیت بالایی  دارد به خاطرهمین برای پایه و میله ای که تاب از آن  آویزان است از یک فلز سنگین مانند آهن استفاده می شود و برای پوشش آن از رنگ استفاده می کنند که می توان هر رنگی را برای پوشش دهی استفاده کرد که بهترین رنگ برای آن رنگ الکترواستاتیک یا همان رنگ کوره ای است ، چون هم در فضای باز زنگ نمی زند و هم از مقاومت و کیفیت بالایی برخوردار است که در مدت زمان طولانی کیفیت محصول را حفظ میکند.پایه های تولید شده در ویلاسازه معمولا دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و در زیر پایه تاب دارای پیچ تنظیم میباشد تا عم ارتفاع تاب قابل تنظیم باشد هم تعادل تاب به خوبی حفظ شود.

کوسن تاب آویز

کوسن یا همان بالشتک هایی که داخل سبد تاب قرار می گیرد می توان از انواع پارچه ها با رنگ های متنوع و انواع مدل برای راحت تر بودن تاب استفاده کرد.داخل این کوسن ها از الیاف ویسکوز پر میشود تا هم نرمی بسیار بالایی داشته باشند و هم در دراز مدت دچار نشست نشوند.

تاب ریلکسی

تاب آویز منزل

بازتاب و مزیت های استفاده از تاب ریلکسی  

بزرگ ترین مزیت استفاده از تاب ریلکس از نام آن معلوم است. عموم مردم این روز ها بعد از گذروندن یک روز کاری یا خارج از خانه بودن پر از تنش و استرس در تلاش هستند که راهکاری برای کم کردن این بار منفی و تنش پیدا کنند که تاب ریلکسی با ایجاد حس آرامش این امکان را ایجاد میکند.تاب ریلکسی به عنوان درمان استرس نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

تاب خوردن

یکی از تفریحات جالب و دلچسب تاب خوردن است ، مهم نیست چند ساله باشید و در چه جایگاهی در خانواده و اجتماع باشید این حس نا خود آگاه همیشه برایتان دلچسب خواهد بود که بخاطر شرایط جوامع امروزی خانه ها آپارتمانی است .

تاب آویز برای تزیین خانه

این امکان برای افراد وجود ندارد بنابر این تاب ریلکسی یا تاب خانگی بهترین گزینه است برای تجربه این حس و تفریح پر طرفدار که هم می توان به عنوان وسیله ای تزیینی خاص و شیک در دکوراسیون فضای دلخواه استفاده کرد هم وسیله ای به عنوان منبع آرامش که اگر اهل مطالعه باشید می توانید ساعت ها روی این تاب بدون احساس خستگی ، همراه آرامش و لذت مطالعه کنید.اگر زیاد از تلفن همراه استفاده می کنید چه از شبکه های اجتماعی و چه صحبت کردن می توان روی تاب ریلکسی روی کوسن های نرم بدون احساس خستگی و گرفتگی عضلات کمر و گردن در مدت طولانی با گوشی کار کنید .

تاب ریلکسی در دکوراسیون خانه

میتوان با انتخاب رنگ هایی برای کوسن و بافت تاب ریلکسی آن ها با هارمونی رنگ فضایی که قرار می دهید هماهنگ کرده و به دکوراسیون فضا  جلوه ای خاص داد به طور مثال اگر میخواهید تاب ریلکسی را در نشیمن خانه استفاده کنید بهتر است آنرا با رنگ کوسن مبل راحتی هایتان هماهنگ کنید یا اگر قصد دارید در اتاق خوابتان قرار دهید بهتر است با رنگ پرده اتاق خواب و رو تختی هماهنگ شود یا یک گوشه دنج از خانه انتخاب کنید که چشم اندازی زیباداشته باشد همزمان با تاب خوردن از منظره زیبا لذت برد و با خیال راحت به مسائل فکر کرد.

تاب آویز و مزیتها

برخی از صندلیهای تابی جایگاهی برای دراز کردن پاها دارند یا کلا به حالت تختی هستند که می توان روی این تاب ها استراحت و خواب های بعداز ظهری لذت بخشی را تجربه کرد.

علاوه بر مزیت هایی که برای تاب ریلکسی گفته شد که عمده ترینشان راحتی و آرامش است در برخی مکان ها و شغل ها از تاب ریلکسی به عنوان وسیله ای تبلیغاتی استفاده می شود، به طور مثال در آتلیه های عکاسی، در برخی رستوران ها ، کافه ها ، تالار ها و هتل ها.

تاب ریلکسی دست دوم

چرا تاب آویز دست دوم نخریم؟ تاب آویز یا منزل به دلیل داشتن الیاف ابریشمی در صورت استفاده نادرست کثیف شده و شستشوی نسبتن سختی دارد که هزینه شستشو  را به قیمت آن اضافه کنین خرید صندلی تابی دست دوم معمولا به صرفه نمیباشد.

 

از صندلی تابی  در چه مکان هایی میتوان استفاده کرد؟

استفاده از صندلی تابی محدودیت مکانی خاصی ندارد و به سلیقه افراد که کجا میخواهند به آرامش برسند میتوان در دکوراسیون هر فضایی از آن استفاده کرد به طور مثال در خانه کنار مبلمان به عنوان یک صندلی راحتی در نشیمن ، پذیرایی و حال ، اتاق کودک  استفاده کرد یا حتی در گوشه دنج اتاق خوابتان کنار پنجره ایوان و یا حتی در داخل ایوان و باغ و ویلا ، در پانسیون هتل ها آتلیه عکاسی تالار ها غدا خوری ها کافه ها و … استفاده کرد .

جاگیری کم تاب آویز

یک مزیت دیگری که تاب های منزل دارند:  جاگیری کم به اندازه یک مبل دارد و نیازی به وسایل اضافه و یا نصب و به برق  و … ندارد که با هزینه معقول میتوان با کیفیت بالایی را تهیه کرد که در طول زمان کیفیت خود را از دست ندهد و در مقابل آسیب دیدگی مقاوم باشد.

صندلی تابی اشکی پر کار

تاب ریلکسی اشکی پرکار ویلاسازه

خرید تاب ریلکسی از شرکت ویلاسازه

خرید اینترنتی تاب ریلکسی

شرکت ویلاسازه با فعالیت گسترده در فضای اینترنت و همچنین اخذ مجوزات لازم برای فعالیت اینترنتی .برای مشتریان عزیز خرید امن و مطمعنی را به ارمغان میآورد.

خرید حضوری تاب ریلکسی

ویلاسازه با داشتن چندین شعبه در سطح شهر تبریز و کرج برای مشتریانی که علاقه به خرید حضوری دارند نیز مناسب بوده .و میتوانند با مراجعه به شعب ویلاسازه از محصولات مورد نظر خود دیدن کنند.

نحوه شستشوی صندلی تابی

تاب آویز ها معمولا به دلیل مقاومت در برابر رطوبت با شیلنک معمولی و شامپو فرش به راحتی قابل شستشو میباشند. ولی برای طول عمر بیشتر این تابها باید از شستشوی مکرر ان خود داری کرد.

صادرات تاب ریلکسی

ویلاسازه با داشتن بیش از 60 نفر نیروی کار و 10 سال تجربه در تولید تابهای ویلایی ،مبلمان فضای باز و تاب ریلکسی مفتخر است که بیش از 5 کشور همسایه صادرات انجام داده و محصولات ویلاسازه در کشورای،عراق،ترکیه،گرجستان،جمهوری آذربایجان و عمان طرفداران بساری دارد. ازاین رو کلیه محصولات تولید شده در ویلاسازه دارای کیفیت بسیار بالایی میباشند.

بسته بندی تاب ریلکسی

تاب ریلکسی های ویلاسازه معمولا برای ارسال با چند نوع نایلون بسته بندی میشوند.زیرا ارسال از طریق باربری مشکلات خاص خود را دارد و ما با بسته بندی حرفه ای و چند لایه محصول را دست نخورده و بدون ایراد به دیت مشتری میرسانیم.

مزیت خرید صندلی تابی از شرکت ویلا سازه

تاب آویز یا تاب منزل بخاطر تزیینی بودن باید در طول مدت ظاهر محصول حفظ شود که شرکت ویلاسازه برای قسمت های فلزیشان از مقاوم ترین فلز ها استفاده میکند که این فلز هارا با رنگ کوره ای یا همان الکترواستاتیک پوشش میدهند که در مواقع استفاده از تاب ریلکسی در فضا های باز مثل ایوان و باغ و .. دچار زنگ زدگی نمی شود . در داخل منزل یا فضا های بسته دیگر در مقابل رطوبت محیط و آسیب دیدگی مقاوم است و بخاطر استفاده از فلز استاندارد و محکم دچار خمیدگی و شکستی نمی شود.

تابریلکسی لاکچری پیچک

تاب ریلکسی پبچک

ویلاسازه جدیدا محصولات زیادی در دست تولید دارد تا لذت دو چندانی برای استراحت  برای هم میهنان عزیز فراهم کند یکی از محصولات جدید ویلاسازه بخاری تابشی فضای باز میباشد که در نوع خود بینظیر است.

09142244372

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. جهت عضویت در پیج اینستاگرام مبلمان فضای باز ویلا سازه روی لینک کلیک کنید.