تاب ریلکسی که به آن تاب راحتی نیز می گویند. تابی هست که هم به صورت یک نفره ساخته میشود و هم به صورت 2 نفره . این تاب به وسیله یک زنجیر محکم به بدنه تاب وصل می شود و باعث میشود تا حرک آهسته ای داشته باشد و باعث می شود تا حس آرامشی به فرد القاء کند. این تاب ها در انواع و مدل ها و سایزهای مختلفی هستند که بسته به سلیقه خود می تواند انتخاب مناسبی داشته باشد.

کاربرد تاب ریلکسی

اگر بعد از یک روز سخت نیاز دارید که خستگی خود را دور کنید و یا می خواهید اوقات خوشی را در باغ بگذرانید شما به یک تاب راحتی نیاز دارید. این تاب با ایجاد حرکات آهسته به شما آرامش می دهد.

همچنین بسیاری از افراد از صندلی راحتی به عنوان یک صندلی برای مطالعه نیز استفاده می کنند . و لذت مطالعه را چندین برابر می کنند.

اگر دنبال یک خواب راحت بعد از ظهری هستید. ولی به سختی خوابتان می برد این نوع تاب می تواند مناسب شما باشد نوعی از این نوع تاب هست که شما می توانید پاهای خود را دراز کنید و خواب راحتی داشته باشید.

می توان از تاب ریلکسی در خانه استفاده کرد؟

خوشبختانه باید گفت که تاب های راحتی در اندازه و ابعاد مختلفی ساخته می شوند. و این امر باعث شده است تا در صورتی که محدودیت فضا داشته باشید از نوع های کوچک تر و جمع جور تر استفاده کنید. اگرچه باید درنظر گرفت که خانه جای باغ را نمی دهد لذت تاب خوردن در یک باغ سرسبز بسیار لذت بخش تر و آرامش بخش تر است

فروشگاه ویلاسازه تاب های ریلکسی خود را با قیمت ها و ابعاد و اندازه مختلف به تمام نقاط ایران به فروش می رساند