پر فروشترینها

تاب ریلکسی اشکی پر کار

4,400,000 تومان

تاب ریلکسی مونیخ مدرن

5,060,000 تومان

تاب ریلکسی مونیخ ویلاسازه

4,620,000 تومان

تاب ریلکسی طرح مونیخ مدرن

5,060,000 تومان

تاب خانگی طرح آیلا

5,060,000 تومان

تاب ریلکسی طرح گلبرگ یک نفره

5,500,000 تومان

تاب ریلکسی طرح پیچک با پاف

7,810,000 تومان

تخت تابی بسیار راحت سایز 170×190

10,500,000 تومان

تخت آویز طرح دایره

2,860,000 تومان

تاب ریلکسی اشکی مجلسی

4,620,000 تومان

تاب ریلکسی

تاب ریلکسی فلزی

3,250,000 تومان

صندلی راحتی کد 51

3,220,000 تومان

تاب ریلکسی تک نفره کد 1

3,240,000 تومان

صندلی ریلکسی طرح خورشیدی

3,750,000 تومان

تاب ریلکسی طرح سوسماری

3,990,000 تومان

تاب ریلکسی طرح عنکبوتی

2,990,000 تومان

تخت ریلکسی آویز طرح دایره

18,000,000 تومان

تخت تابی بسیار راحت سایز 170×190

10,500,000 تومان

تاب ریلکسی طرح اشکی لوزی بافت

4,268,000 تومان

تاب ریلکسی تک نفره گرد کد 47

2,750,000 تومان

تاب ویلایی طرح کالسکه کد 57 دو نفره

7,700,000 تومان

تاب راحتی اشکی کد 53

3,982,179 تومان

تاب راحتی گرد تک نفره کد 48

4,400,000 تومان

تاب ریلکسی دو نفره کد 13

5,179,625 تومان

تاب راحتی تک نفره کد 3

3,176,250 تومان

تاب ریلکسی کد 2

3,630,000 تومان

تاب ریلکسی تک نفره کد 11

4,070,000 تومان

تاب ریلکسی کد6

38,280,000 تومان

تاب ریلکسی و صندلی تابی

تاب ریلکسی ویلاسازه یا صندلی تابی  وسیله ای برای لذت بردن از اوقات استراحت میبادش.تاب منزل معمولا  برای فضای بسته و داخل دکوراسیون منزل مورد استفاده قرار میگیرد. در واقع با تاب ریلکسی و صندلی تابی شما با یک تیر دو نشان میزنید اول اینکه یک وسیله برای استراحت و آرامش تهیه میکنید و دوم اینکه وسیله ایی برای زیباتر شدن دکوراسیون منزلتان خریداری کرده اید.ویلاسازه با تولید بیش از 100 مدل تاب ریلکسی و صندلی تابی شما را برای انتخاب یک تاب منزل راهنمایی میکند.

تنوع بالای تاب ریلکسی یا صندلی تابی ویلاسازه با قیمت مناسب در طرح و رنگبندی دلخواه مشتری+تولید به صورت سفارشی و کیفیت بالا و ارسال به سراسر کشور

تاب ریلکسی امروزه فقط یک وسیله سرگرمی نیست بلکه به دلیل دور کردن استرس یک وسیله سلامتی نیز به شمار میرود.تاب ریلکسی که به نامهای تاب آپارتمانی،تاب منزل،تاب معلق،تاب آویز و…. نیز شناخته میشود اقسام بسیار متنوعی دارد از نوع بافت گرفته تا اسکلت و مدل اویز کردن و غیره…..

دانلود اطلاعات تکمیلی تاب ریلکسی

تاب ریلکسی مدرن یا صندلی تابی

تاب ریلکسی یا همان صندلی تابی چیست؟صندلی تابی از ترکیب یک کلمه لاتین با فارسی تشکیل شده است.  ریلکس در زبان لاتین به معنای آرامش می باشد. که نام تجاری این محصول تاب ریلکسی است. عموم مردم در زبان عامیانه به آن تاب ریلکسی ، تاب آرامش ، تاب راحتی ، تاب خانگی ، تاب رلکسی ، صندلی تابی و صندلی آویز نیز می گویند.تاب آویز یا تاب منزل تولید شرکت ویلاسازه تنوع بسیار زیاده داشته و کیفیت مطلوبی نیز دارند.اگر برای استفاده در فضای باز میخواهید تاب بخرید پیشنهاد ما تاب ویلایی میباشد . تاب ریلکسی عمدتا برای داخل منزل طراحی شده.

صندلی تابی و تاب آپارتمانی

تاب ریلکسی برای خانه

تاب برای خانه از نیازهای اصلی و ضروری برای ایجاد محیطی برای تفریح و استراحت می باشد . زندگی های امروزی موجب وارد آمدن فشار و استرس های زیادی به افراد شده است . رهایی از این استرس و فشار ها بسیار دشوار و گاهی اوقات غیر ممکن میباشد . به همین دلیل است که نیاز برای محیطی جهت رفع استرس در منازل ضروری می باشد . شما می‌توانید با استفاده از ابزارهای مختلفی محیط آرامی برای خود به وجود آورید . با استفاده از چند استند گل یا یک صندلی راک به راحتی می توانید یک محیط دنج به وجود آورید . همچنین این کار را می توانید به وسیله یک تاب ریلکسی یا تاب ویلایی انجام دهید . خوشبختانه امروزه این محصولات به راحتی در دسترس هستند . شما برای انتخاب محصول مورد نظر با مشکل چندانی مواجه نخواهید شد .

تاب ریلکسینخ تاب ریلکسی

نخ تاب ریلکسی یکی از موارد حیاتی در تولید و استفاده از تاب ریلکسی است. هنگامی که از تاب ریلکسی استفاده می‌شود، نخ تاب باید انعطاف‌پذیر، قوی و مقاوم در برابر کشش باشد. در انتخاب بهترین نخ تاب ریلکسی، موارد زیر باید مد نظر قرار گیرند:

مقاومت در برابر کشش

نخ تاب ریلکسی باید توانایی تحمل کشش و فشار را داشته باشد. مخصوصاً اگر به طور منظم بارگذاری شود یا در شرایطی که نیاز به استحکام بیشتری دارد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انعطاف پذیری

یک نخ تاب ریلکسی باید انعطاف‌پذیری مناسبی داشته باشد تا بتواند به راحتی به شکل‌های مختلف خم شود و به سادگی باز کشیده شود بدون اینکه تمایلی به پاره شدن داشته باشد.

مقاومت در برابر فرسایش

نخ تاب ریلکسی باید مقاوم در برابر فرسایش و خوردگی باشد، زیرا این می‌تواند برای مدت طولانی از عمر آن تأثیر داشته باشد.

مقاومت در برابر شرایط محیطی

نخ تاب ریلکسی باید در برابر شرایط مختلف محیطی مانند آفتاب، آب، و هوا مقاومت داشته باشد.

قیمت مناسب نخ تاب ریلکسی

البته، قیمت نیز از جمله مواردی است که باید در نظر گرفته شود، اما همواره باید توجه داشت که بهتر است از نخ تاب با کیفیت و استاندارد استفاده شود، حتی اگر قیمت آن بیشتر باشد.

در نهایت، بهترین نخ تاب ریلکسی، نخی است که بهترین ترکیبی از موارد فوق را دارا باشد و با نیازها و شرایط خاص مورد استفاده سازگاری داشته باشد. بهتر است با تولیدکنندگان معتبر یا متخصصان در این زمینه مشورت کنید تا نخ مناسب را برای نیازهای خود پیدا کنید.

صنعت تولید تاب ریلکسی

تاب ریلکسی در ابتدا به عنوان یکی از زیر مجموعه های تجهیزات فضای باز شروع به کار کرد . در مدت بسیار کوتاهی تقاضا برای خرید این محصول با افزایش چشمگیری روبرو شده . به دلیل استقبال بیش از اندازه از تاب ریلکسی یا همان صندلی ریلکسی . طرح های بسیار متنوع تری از این محصول به وجود آمده .  در همین مدت کوتاه بیش از ۱۰۰ طرح مختلف برای تاب ریلکسی طراحی شد . امروزه شما به هر فروشگاه یا تولیدی مراجعه کنید . با طرح های بسیار مختلف و متنوع روبرو خواهید شد . گاهی اوقات برای انتخاب محصول مورد نظر با مشکل مواجه خواهد شد . به دلیل اینکه نمی توانید از بین طرح های مختلف یکی را انتخاب کنید . در این شرایط پیشنهاد می کنیم از مشاوره افراد متخصص استفاده کنید . این کار موجب می‌شود تا خرید بهتری داشته باشید . و در نتیجه رضایت بیشتری از محصول  خریداری شده داشته باشید .

تاب ریلکسی مونیخ ویلاسازهصنعت تولید تاب ریلکسی امروز به صنعت کاملاً مجزا تبدیل شده هستند . بسیاری از تولیدی ها در سطح کشور وجود دارند که به صورت تخصصی انواع تاب ریلکسی را طراحی و تولید می کنند . همین موضوع باعث افزایش قابل توجه  کیفیت تاب ریلکسی شده است . امروزه شما می توانید با خیال راحت یک محصول با کیفیت را در اکثر نقاط کشور خریداری نمایید . صندلی ریلکسی تبدیل به یکی از ملزومات ضروری مناظره شده است . مخصوصاً در منازل آپارتمانی که محدودیت بسیار زیادی برای استفاده از وسایل تفریحی وجود دارد . همچنین هیچ محدودیت خاصی برای استفاده از این محصول وجود ندارد . افراد در سن و سال مختلف می‌توانند به راحتی اوقات خوشی را بر روی صندلی آویز سپری کنند .

تاب ریلکسی آویزصنعت تولید تاب ریلکسی همچنان روند رو به رشد خود را ادامه می دهد . این صنعت پتانسیل بالایی برای رشد در خود می بیند . برای افرادی که به دنبال یک صنعت آینده دار هستند . این می تواند یک فرصت ایده آل و فوق العاده باشد . البته صرفاً قرار نیست که شما اقدام به تولید تاب ریلکسی نمایید . شما میتوانید با اخذ نمایندگی از تولیدی های معتبر تاب ریلکسی . کسب و کار خود را آغاز کنید . برای انجام این کار می توانید با کارشناسان ما در ویلاسازه تماس بگیرید .

تاب آپارتمانی ویلاسازه مدرناهمیت نشیمن مناسب در تاب ریلکسی

صندلی ریلکسی محصولی است که برای استراحت و ریلکس کردن استفاده میشود . به همین دلیل باید این وسیله از راحتی بالاتری برخوردار باشد . در غیر اینصورت شما از یک استراحت مناسب بی نصیب خواهید بود . شما باید بتوانید برای مدت نسبتا طولانی به راحتی بر روی صندلی ریلکسی به استراحت بپردازید . در غیر این صورت صندلی ریلکسی کارایی مناسبی برای شما نخواهد داشت . به همین دلیل در انتخاب صندلی ریلکسی به راحتی نشیمن آن دقت زیادی داشته باشید . همچنین زاویه نشیمن باید متناسب با حالت بدن شما باشد . افراد در حالت های مختلف احساس راحتی می کنند . زاویه نشیمن تاب ریلکسی باید متناسب با سلیقه و راحتی شما باشد . برای انتخاب بهتر توصیه می کنیم قبل از خرید محصول با کارشناسان ما در ویلا سازه مشورت کنید . کارشناسان ما سعی می‌کنند بهترین محصول را با توجه به نیاز شما پیشنهاد دهند . اگر شما در نظر دارید که خرید خود را به صورت حضوری انجام دهید ، در این صورت سعی کنید قبل از انتخاب محصول مورد نظر چند صندلی ریلکسی را به لحاظ نشیمن مورد بررسی قرار دهید . گاهی اوقات امکان دارد یک تاب ریلکسی گران قیمت نتواند نیاز شما را برطرف کند . در حالیکه یک محصول ارزان قیمت می‌تواند همان محصول مورد نظر شما باشد .


تاب ریلکسی بافتنی

تاب ریلکسی با بافت مکروم تولید ویلاسازه

تنوع در طرح و قیمت تاب ریلکسی

در بین محصولات مختلف مبلمان فضای باز و همچنین تجهیزات ویلایی ، تاب ریلکسی یکی از محصولاتی می باشد که بیشترین پیشرفت را در سالیان اخیر داشته است . تنوع تاب ریلکسی از چند طرح محدود در سالیان اخیر به بیش از ۱۰۰ طرح مختلف رسیده است . یک پیشرفته بزرگ برای صنعت تاب ریلکسی می باشد ، که در میان محصولات مشابه دارای بیشترین پیشرفت بوده است . یکی از دلایلی که باعث پیشرفت زیاد طراحی و تولید تاب ریلکسی شده است ، استفاده از این محصول در محیط های مختلف می باشد . بیشترین محصولاتی که مربوط به تجهیزات ویلایی و مبلمان فضای باز هستند ، قابل استفاده در محیط های ویلایی و همچنین مکانهایی مانند حیاط هستند . اما تاب ریلکسی قابلیت این را دارد تا در فضاهای کوچکی مانند آپارتمان نیز مورد استفاده قرار گیرد . تاب ریلکسی فضای زیادی را اشغال نمی کند و شما می توانید در هر مکانی از آن استفاده کنید ، دیگر مشکل کمبود فضا نمی تواند مانعی برای استفاده از صندلی ریلکسی باشد . به همین دلیل بازار هدف این محصول پیشرفت چشمگیری داشت .

صندلی تابی ویلاسازهامروز شما می توانید با مراجعه به اینترنت یا فروشگاه های مختلف ، انواع بسیار مختلف و متنوعی از صندلی های ریلکسی را مشاهده کنید . تنوع این محصولات باعث می شود تا شما گزینه های بیشتری برای انتخاب داشته باشید ، همچنین می توانید محصولی متناسب با کاربرد خود انتخاب کنید . تنوع در طراحی و سایز موجب تفاوت در قیمت ها نیز شده است ، به این صورت که می توانید محصول متناسب با هزینه خود در نظر بگیرید . همچنین هزینه‌ای که برای خرید یک صندلی ریلکسی پرداخت ، می تواند با توجه به کیفیت و ویژگی های تاب ریلکسی متغیر باشد . تنوع در طرح ، سایز و همچنین قیمت موجب افزایش مشتریان و همچنین افزایش تولید این محصولات شده است .

راهنمای خرید صندلی تابی

در این مقاله سعی میکنیم به  شما را برای خرید یک تاب تاب منزل مناسب کمک کنیم.تا هم از نشستن بر روی آن لذت ببرید و هم رنگ و بوی زیبایی به دکوراسیون منزل خود بدهید.

چند نمونه تاب ریلکسی تولید شده در ویلاسازه

تاب ریلکسی های ویلاسازه در طرحهای متنوع

فواید تاب ریلکسی

تاب آویز برای دور کردن استرس روزانه و آرامشی وصف ناشدنی بسیار مفید است.

صندلی تابی به سه حالت یک نفره و دو نفره و خانواده ساخته می شود. صندلی تابی یا روی یک میله و پایه آویزان می شود. یا به وسیله قلاب از سقف هایی که مقاومت بالایی دارند آویزان میگردد.که افراد با نشستن روی این تاب با حرکات ملایم وآرامش بخش احساس لذت می کنند.در واقع نشستن بر روی تاب ریلکسی حس پرواز به انسان دست میدهد یا حس جنینی که در شکم مادر است و این لذت بخشترین حالت دنیاست.

انواع تاب ریلکسی با طرحهای خاص

تاب ریلکسی ها خاص و جذاب الگو گرفته از مدلهای خارجی

خواص طبی تاب ریلکسی

تاب ریلکسی علاوه بر اینکه وسیله ای برای تفریح و سرگرمی میباشد ، می تواند تاثیرات زیادی بر روی سلامتی جسم و روان داشته باشد . برای رهایی از استرس های ناشی از کارهای روزانه ، می‌توانید از تاب ریلکسی استفاده کنید . حرکت آرام و یکنواخت تاب ریلکسی که برگرفته از حرکت گهواره می باشد ، می تواند باعث ایجاد آرامش و رفع خستگی شود . به وجود آمدن آرامش تا حدود زیادی می‌تواند ، باعث کاهش میزان استرس شود .
همچنین تاب ریلکسی می‌تواند در تنظیم فشارخون موثر باشد ، رفع خستگی و استراحت در تنظیم فشار خون تاثیر زیادی دارد . یک روش کاملا بی ضرر و بدون عوارض ، برای سلامت روان شما . به جای اینکه از روش‌های طبیعی و داروهای مختلف استفاده کنید ، که هر کدام به نوبه خود دارای عوارض گوناگونی می باشند . به راحتی با استفاده از این وسیله می ‌توانید تاثیر آن را ، در روحیات خود به وضوح مشاهده کنید .
یکی دیگر از فواید استفاده از تاب ریلکسی همانگونه که از نام این محصول پیداست ، ریلکس کردن و شل کردن عضلات می باشد . در اثر فعالیت و فشارهای عصبی مختلف در طول روز ، عضلات شما دچار انقباض نسبتاً شدیدی می‌شوند . ریلکس کردن یکی از روش های فوق العاده برای شل کردن عضلات ، و کاهش میزان گرفتگی عضلات می باشد .
به همین دلایل باعث می شود تا صندلی ریلکسی تبدیل به یک محصول فوق العاده شود . یک تفریح بسیار دلنشین که در کنار آن می توانید ، از فواید آن برای سلامتی بهره ببرید . شما با خرید یک تاب ریلکسی در واقع می توانید با یک تیر چند نشان بزنید ، به همین دلیل این یک خرید هوشمند می باشد که مزیت‌های زیادی دارد .

تنوع تاب ریلکسی

تاب ریلکسی یا همان صندلی ریلکسی یکی از محصولاتی است که در ابتدا تنوع زیادی نداشت ، زمانی که این محصول وارد بازار ایران شده فقط یکی دو طرح متفاوت داشت . که این طرح ها نیز به لحاظ شکل ظاهری شباهت های زیادی با هم داشتند . اما کم کم و به مرور زمان با رشد و پیشرفت صنعت مبلمان ویلایی ، طرح های بسیار متنوعی از تاب های ریلکسی طراحی و تولید شد . این تنوع باعث شد تا امروز شما انتخاب های زیادی داشته باشید ، بتوانید به راحتی محصول مورد نظر خود را از میان محصولات متنوع انتخاب کنید .

یکی از تولیدی هایی که به لحاظ تنوع در تولید تاب ریلکسی ، از جمله برترین تولیدی های کشور می باشد ، گروه تولیدی ویلا سازه می باشد . به جرات می توان گفت که تولیدی ویلا سازه به لحاظ تنوع تابهای ریلکسی ، برترین تولیدی کشور می باشد . بسیاری از طرح های تولید شده در ویلا سازه کاملا منحصر به فرد می باشند ، و شما نمی توانید نمونه آن را در جای دیگری مشاهده کنید . شما به راحتی می توانید با مراجعه به وب سایت ویلا سازه ، انواع طرح های مختلف تاب ریلکسی را مشاهده کنید . همچنین می توانید یک محصول خاص و ویژه را برای خود خریداری نمایید ، که کمتر جایی می توان نمونه آن را پیدا کرد .

امروزه شما می توانید انواع مختلف صندلی ریلکسی را برای مصارف و مکان‌های مختلف خریداری کنید . دیگر مانند گذشته مجبور نیستید که از یک طرح مشخص برای تمام مکان‌ها استفاده کنید ، امروزه صندلی ریلکسی مخصوصی برای هر مکان وجود دارد .برخی از صندلی های ریلکسی مناسب استفاده در اتاق خواب می باشند ، انواع دیگری از تابهای ریلکسی برای استفاده در سالن نشیمن و پذیرایی ایده آل می باشند .

صندلی تابی یک نفره

صندلی تابی یک نفره  تحمل وزن 120 تا 180 کیلو گرم را شامل میشود.تابهای یک نفره اشکال گوناگونی را شامل میشود. که میتوانید نسبت به دکوراسیون منزل خود یکی از انواع ان را انتخاب کنید.در خرید تاب ریلکسی یک نفره حتما قد خود را نیز در نظر داشته باشید زیرا تعدادی از تابهای ریلکسی برا افراد با قد بلند مناسب نیستند.

تاب ریلکسی اشکی پر کار مشکی

تاب ریلکسی اشکی پر کار مشکی محصول خاص ویلاسازه

تاب ریلکسی دو نفره

صندلی تابی دو نفره معمولا نسبت به یک نفره آن سایز بزرگتری دارد. صندلی تابی دو نفره معمولا دارای دو عدد علمک بوده که این علمک تحمل وزن این تاب را تا 350 کیلو گرم تضمین میکند.از تاب ریلکسی دو نفره میتوان برای خوابیدن نیز استفاده کرد زیرا به دلیل اندازه بزرگتری که دارد بسیار جا دار بوده و خوابیدن روی ان بسیار لذت بخش میباشد.پس خرید تاب ریلکسی دو نفره قطعا به این معنی نیست که باید دو نفر روی ان بنشینند.

تاب ریلکسی حصیر بافت دو نفره

تاب ریلکسی و صندلی تابی حصیر بافت بافته شده با دست

تاب آرامش

تاب آرامش را می توانید در طرح و سایز های متنوع از طریق سایت ویلاسازه سفارش دهید . تاب آرامش یا همان تاب ریلکسی تنوع بسیار بالایی در طرح و سایز دارد . تاب آرامش یک وسیله ایده آل برای استراحت و ریلکس کردن میباشد . شما میتوانید برای ساعت های نسبتا طولانی بر روی آن بنشینید و از لحظات خود لذت ببرید . بر روی صندلی تاب ریلکسی مطالعه کنید و یا تلویزیون تماشا کنید . برای چند دقیقه چشمان خود را ببندید و از یک موسیقی دلنشین لذت ببرید . حرکت آرام و یکنواخت تاب ریلکسی شما را از استرس دور خواهد کرد .

تاب اتاق خواب

تاب اتاق خواب در واقع یک نوع تاب ریلکسی است که ابعاد کوچکی دارد . تاب اتاق خواب می تواند با دکوراسیون اتاق شما هماهنگ شود . نکته مهمی که در این رابطه باید به آن توجه داشته باشید . این است که به هنگام خرید تاب ریلکسی ابعاد فضای خود را کاملا مشخص کنید . بعد از اینکه تاب ریلکسی را در اتاق خود قرار دادید باید فضای کافی برای حرکت داشته باشید . همچنین باید توجه داشته باشید که قرار دادن تاب ریلکسی نباید مانع از استفاده شما از اتاق خواب شود . در صورتی که این موارد را در نظر بگیرید میتوانید انتخاب خوبی داشته باشید . تاب اتاق خواب تنوع بالایی در طرح و رنگ دارد .

قیمت تاب آویز از سقف

قیمت تاب آویز از سقف می تواند از سه میلیون تا ۱۰ میلیون متغیر باشد . تاب آویز از سقف به صورت ثابت می باشد و قابلیت جابجایی بالایی ندارد . اگر بخواهید آن را جابجا کنید باید ابتدا محل آویزان کردن آن را تعبیه کنید . سقفی که می‌خواهید تابه آویز را به آن متصل کنید باید مقاومت بالایی داشته باشد .  همچنین باید محل اتصال تاب آویز را هر چند وقت یکبار چک کنید . تا جای ممکن سعی کنید قلاب را به یک قطعه فلزی مانند تیرآهن جوش دهید . در صورتی که نکات ایمنی را رعایت نکنید احتمال دارد با مشکل مواجه شوید . البته در صورت تمایل می توانید از یک پایه متحرک برای آویزان کردن تاب ریلکسی استفاده کنید

صندلی تابی خانواده

صندلی تابی خانواده  بیشتر به حالت مخروطی یا مربع میباشد. این تابها برای 4 الی 5 نفر طراحی شده اند و تحمل وزنی حدود 500 کیلو را دارند. تاب ریلکسی خانواده ابتکاری جدید از شرکت ویلاسازه میباشد. این تاب ریلکسی ها برای منازل بزرگ و یا برای روف گاردن و باغ مناسب میباشند زیرا اندازه بزرگتری داشته و ارتفاع بلندی نیز دارند.تاب ریلکسی خانواده میتوان گفت یک نشیمت معلق است که میتوان روی ان استراحت کرد؟نهار خورد، و یا به دیدن تلویزین پرداخت.

تاب ریلکسی سرخ پوستی خانواده

تاب ریلکسی سرخپوستی ویلاسازه


تاب ریلکسی خانواده مدور و مسقف

صندلی تابی خانواده مدور تولید ویلاسازه


تاب ریلکسی حصیر بافت خاص

تاب ریلکسی حصیر بافت تولید ویلاسازه با متریال درجه یک

تاب ریلکسی کودک

صندلی تابی کودک یا تاب بچه گانه معمولا تحمل وزن کمتری دارند . این به معنی جنس ضعیف یا بی کیفیت بودن آن نیست. این تابها معمولا تا وزن 70 کیلو گرم را تحمل میکنند ، دارای رنگبندی های فوقالعاده زیبا برای کودکان شما هستند

تاب ریلکسی های کوچک  دارای اندازه ایی کوچکتری هستند.و برای اتاق کودک دلبند شما بسیار مناسب میباشد.ویلاسازه تاب ریلکسی های کودک را با طیف رنگی بسیار بالا تولید کرده تا  کودک دلبند شما با هر سلیقه و رنگی که دوست دارد از آن انتخاب کند.

تاب برای اتاق خواب

تاب برای اتاق خواب می تواند یک ایده جالب برای دکوراسیون منزل شما باشد . به دلیل اینکه اتاق خواب همواره به عنوان محیطی برای آرامش و رفع استرس شناخته می شود . تاب ریلکسی نیز یک وسیله ایده آل برای کاهش میزان استرس و ریلکس کردن است . به همین دلیل استفاده از تاب ریلکسی برای اتاق خواب می تواند ایده جذابی باشد . اگر شما از دست انجام این کار را دارید ابتدا ابعاد اتاق خود را به دقت اندازه بگیرید . سپس تجسم کنید که بعد از قرار دادن تاب ریلکسی چه میزان فضا برای شما باقی می ماند . قرار دادن تاب در اتاق خواب نباید مانع از استفاده شما از فضای اتاق شود . در صورت رعایت این نکات می توانید یک وسیله عالی در اتاق خواب خود داشته باشید .

تاب خانگی شیک

تاب خانگی شیک وسیله ای است که می‌تواند زیبایی محیط شما را چند برابر کند . البته در این میان باید به این نکته نیز اشاره کنیم که . تاب خانگی می تواند در فضای باز و یا فضای سرپوشیده استفاده شود . کتاب هایی که در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرند با نام تاب ویلایی شناخته می شوند . در حالی که کتاب مورد استفاده در داخل منزل تاب ریلکسی نامیده می شود . تاب خانگی شیک علاوه بر زیبایی باید کاربرد مناسبی نیز داشته باشد . کیفیت و دوام از ویژگی هایی است که نباید تحت تاثیر زیبایی محصول قرار گیرد . صرفا برای اینکه یک محصول زیبا باشد نباید از کیفیت آن کاسته شود . این یکی از نکاتی است که افراد معمولاً به هنگام انتخاب توجه زیادی به آن ندارند . دقت کنید که همواره کیفیت و کارایی محصول را فدای زیبایی آن نکنید .

اشکال تاب ریلکسی

صندلی تابی ها اشکال بسیار متنوعی دارند ولی به طور کلی به دو حالت اشکی و گرد تقسیم میشوند. تاب ریلکسی های گرد معمولا برای افراد بسیار بلند قد توصیه نمیشوند زیرا ارتفاع کمی  دارند و ممکن است نشستن روی آن تجربه خوشایندی نباشد. اما تاب ریلکسی های اشکی معمولا به دلیل اشکی بودن ان و ارتفاع زیادی که دارند برای همه نوع قد و وزنی مناسب میباشد و زیباترین نوع از تابهای ریلکسی نیز تاب ریلکسی های اشکی هستند.

تاب ریلکسی سه نفره بافت فلزی

تاب ریلکسی سه نفره بافت فلزی ویلاسازه

تاب ریلکسی مدل گرد

صندلی تابی گرد معمولا به حالت گرد بوده و قطری حدود یک متر دارد این تاب ریلکسی برای افراد کوتاه قد و نرمال بسیار عالی میباشد.عمق  صندلی تابی گرد حدود 70 تا 80 سانتیمتر است و تشک این نوع تابها هم معمولا گرد بوده و زیبایی خاصی به ان میدهد.

تاب آویز اشکی

تاب ریلکسی اشکی  به حالت اشک بوده و علاوه بر فرم زیبای آن حالت اشکی باعث میشود که افراد قد بلند نیز به راحتی بتوانند از آن استفاده کنند.در واقع بهترین نوع تاب ریلکسی همین مدل اشکی ان میباشد زیرا به جز استفاده به عنوان تاب زیبایی دو چندانی نیز به فضای اطراف میدهد. ارتفاع تابهای اشکی معمولا بین 110 تا 140 سانتیمتر بوده و عرض انها 100 سانتیمتر میباشد .عمق صندلی تابیهای اشکی و گرد تفاوت چندانی با هم ندارند.

تاب منزل و تاب ریلکسی

طرحهای متنوع تاب معلق و تاب ریلکسی در ویلاسازه

تاب راحتی خانگی

تاب راحتی خانگی امروزه تبدیل به یکی از نیازهای مهم برای هر خانه ای شده است . در واقع افراد به دو دسته کلی تقسیم می شوند . افرادی که یک تاب ریلکسی یا صندلی ریلکسی در منزل خود دارند . و دسته دوم افرادی هستند که دوست دارند چنین محصولی را در منزل خود داشته باشند . به طور کلی هیچ فردی وجود ندارد که تمایلی به استفاده از یک تاب راحتی خانگی نداشته باشد . هر فردی و با هر سن و سالی می تواند از نشستن بر روی تاب ریلکسی لذت ببرد . اگر شما نیز در دسته افرادی هستید که هنوز این محصول را خریداری نکرده اید . میتوانید اطلاعات تکمیلی و همچنین مشاوره رایگان را از کارشناسان ما کسب کنید. همکاران ما شما را در انتخاب بهترین محصول همراهی خواهند کرد .

کیفیت و مقاومت صندلی ریلکسی

برای اینکه از کیفیت صندلی ریلکسی که خریداری می کنید مطمئن باشید ، باید آن را از یک فروشگاه یا تولیدی معتبر خریداری نمایید . به این صورت در هنگام بروز مشکل به راحتی می توانید ، به فروشگاه تولیدی مورد نظر مراجعه کنید . اما زمانی که مصالح مورد نظر خود را از یک مکان نامعتبر خریداری میکنید ، در بیشتر اوقات مشکلات زیادی برای شما به وجود خواهد آمد . یکی از مشکلات شایعی که برای بسیاری از افراد به وجود می‌آید ، عدم رضایت از کیفیت صندلی ریلکسی می باشد . تولیدی های بازاری برای کسب سود بیشتر ، و همچنین کاهش قیمت محصولات خود از مواد اولیه بی‌کیفیت استفاده می‌کنند . به همین دلیل شاید در نگاه اول این دو محصول هم شکل تفاوتی با هم نداشته باشند ، و شما تصمیم بگیرید تا محصول ارزان‌ترین را خریداری کنید . اما در نظر داشته باشید که شاید گران بودن محصول دیگر به دلیل نباشد ، و محصول ارزان یک محصول بی کیفیت می باشد .

مقاومت صندلی ریلکسی یکی از نکات مهم می باشد ، که برخی افراد هنگام خرید تاب ریلکسی به آن توجه نمی کنند . برخی افراد به هنگام خرید صندلی ریلکسی فقط به ظاهر و زیبایی آن توجه میکنند ، و توجه زیادی به مقاومت و کیفیت صندلی ریلکسی ندارند . همین موضوع باعث می‌شود تا نتوانند به خوبی از صندلی ریلکسی استفاده کنند .

یک صندلی ریلکسی باید بتواند و قابل توجهی را تحمل کند ، همچنین در مقابل فشار و ضربات مختلف مقاومت داشته باشد . گاهی اوقات امکان دارد که صندلی ریلکسی شما بازگو نشود ، آیا یک ضربه ناگهانی به آن وارد شود . یک صندلی ریلکسی با کیفیت باید در مقابل این ضربات و فشارها مقاومت مناسبی داشته باشد .

قیمت تاب ریلکسی

صندلی تابی قیمتهای متنوعی را شامل میشود این صندلی بنا به جنس نخ،تحمل وزن،نوع رنگ، و جنس تشک ان قیمت گذاری میشوند. و قیمتی بین یک و نیم میلیون تا پنج میلیون را شامل میشوند.آهن استفاده شده در تابهای ویلاسازه معمولا اهن مبارکه بوده که بهترین آهن تولید شده در کشور ایران میباشد. ویلاسازه برای بافت تابهای ریلکسی از نخ درجه یک ابریشمی استفاده میکند که در مقابل رطوبت و نور خورشید بسیار مقاوم هستند.

ارزانترین تاب ریلکسی

ارزانترین صندلی تابی بین مدلهای شرکت ویلاسازه میتوان به مدل عنکبوتی و مدل چینی اشاره کرد. این دو محصول با اینکه قیمت پایینی دارند ولی از کیفیت بالایی برخوردارند.این مدلها از اقسام تاب ریلکسی های گرد بوده و در رنگبندی بالا عرضه میشوند.

نمونه هایی از تاب ریلکسی و صندلی تابی ویلاسازه

تاب ریلکسی و صندلی تابی در طرحهای متنوع ساخت شرکت ویلاسازه

خرید تاب آویز از ویلاسازه

چرا از شرکت ویلاسازه بخریم؟ خرید تاب آویز از ویلاسازه به دلیل تنوع رنگ و تنوع مدلهای تاب خریدی لذت بخش را برای شما به ارمغان میآورد.تابهای تولید شده در ویلاسازه دارای استاندارهای بین المللی بوده و کیفیت بسیار بالایی دارد .

تاب ریلکسی آویز

تاب ریلکسی آویز یا تاب ریلکسی سقفی معمولا همان صندلی تابی های معمولی هستند. این تابها فقط پایه نداشته و دارای سبد و تشک میباشند. این تابها از سقف یا درخت آویزان میشوند و قیمت مناسبتری هم دارند.ولی باید در نظر داشت که سقف تحمل وزن این تاب و نفری که روی ان مینشیند نیز داشته باشد در غیر اینصورت بسیار خطر ناک است.

تاب آپارتمانی یا تاب منزل در طرحهای متنوع

تاب های فوق لاکچری و زیبا در ویلاسازه

جنس تاب ریلکسی

اسکلت کلی تاب ریلکسی ها از جنس آهن  میباشد. تابهای شرکت ویلاسازه عموما دارای رنگ کوره ایی بوده و مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارا میباشند.

بافت صندلی های تابی معمولا از جنس ابریشم میباشد ولی این ابریشم به دو مدل نخ مغزی و نخ سرمه تقسیم میشود.نخ سرمه معمولا دوام بالایی داشته و قیمت بالاتری هم دارد.این نخها دو نوع دارند نوع یو وی و معمولا که نوع یووی آن در مقابل نور خورشید مقاوم بوده و دچار پوسیدگی نمیشود.

تاب آویز های یو وی از پلاستیک های شیلنک مانندی بافته شده که در مقابل نور آفتاب بسیار مقاوم هستند.

تاب آویز و تاب اپارتمانی خاص

تاب های ساده و شیک در ویلاسازه

 تاب آپارتمانی

از تاب ریلکسی تاب آپارتمانی یا تاب منزل هم نام برده میشه.زیرا این تاب بیشتر برای محیط داخل منزل و آپارتمان مناسب میباشد و جای بسیار کمی نسبت به بقیه تابها اشغال میکند.ویلاسازه با طراحیهای خاص تاب ریلکسی این تابها را برای استفاده در آپارتمان بهینه کرده است.امکان سفارشی سازی تاب آپارتمانی نیز وجود دارد یعنی شما هر تغییراتی که بخواهید برای سازگاری با دکوراسیون داخلی خود میتوانید روی این تابها اعمال کنید.

تاب آپارتمانی

تاب ریلکسی بافتنی ویلاسازه

اجزای تشکیل دهنده و ساختار تاب ریلکسی

سبد یا همان صندلی که محل نشیمنگاه تاب بوده و اصلی ترین جزء تاب محسوب می شود. این قسمت به دو حالت یک نفره و دو نفره ساخته می شود که اکثرا اسکلتی فلزی دارند.و این اسکلت توسط نخ های ابریشمی بافته شده تا زیبایی دو چندانی به ان بدهد.سبد دارای یک قلاب برای آویزان کردن میباشد. سبد در تاب ریلکسی بسیار مهم است زیاد اگر مقاومت پایینی داشته باشد به راحی خم شده و غیر قابل استفاده میشود.

پایه تاب ریلکسی

صندلی‌های ریلکسی در ابتدا شامل یک چهارچوب یا همان پایه به شکل تا پای باغی بودند .

به مرور زمان و با به کار گیری ظرافت بیشتر در طراحی تاب های آپارتمانی آنها به شکل امروزی در آمدند.

امروزه تابهای ریلکسی در هر طرحی که باشند و یا تولید هر شرکتی که باشند ، تقریباً همگی یک پایه شبیه به هم دارند .

یک علمک به ارتفاع حدود دو متر و یک کفی گرد یا نیم گرد.

این دو قسمت یا به همدیگر جوش داده شده اند و از طریق پیچ و مهره به هم متصل می شوند.

در قدیم پایه‌هایی ریلکسی فقط به صورت یک تکه تولید می شدند.

ویلا سازی یکی از اولین تولیدی‌های بود که اقدام به تولید پایه های دو تیکه با قابلیت باز و بسته شدن کرد.

تاب آپارتمانی و صندلی تابی

انواع تاب آپراتمانی و تاب ریلکسی حصیری و پلاستیکی در ویلاسازه

پایه هایی که به وسیله پیچ و مهره به هم وصل میشوند .

در نتیجه بعد از باز شدن فضای بسیار کمتری اشغال می کنند .

پایه های تولید شده در ویلا سازه تحمل وزن های مختلفی دارند که بر حسب نیاز مشتری و همچنین تاب ریلکسی مورد استفاده تولید می شوند .

تحمل وزن پایه ها حداقل ۱۲۰ کیلوگرم و حداکثر ۳۵۰ کیلوگرم است.

صندلی تابی اشکی پر کار کرمی

تاب ریلکسی اشکی پرکار کرمی محصول خاص ویلاسازه

سبد تاب ریلکسی

سبد مهمترین قسمت یک تاب ریلکسی است.

سبد از دو قسمت تشکیل می‌شود که شامل اسکلت و بافت می شود.

البته گاهی هم سبدها فقط دارای یک اسکلت فلزی هستند.

اینگونه ریلکسی ها معمولا برای محیط های خارجی استفاده می شوند.

ویلا ساز تنوع بی نظیری در تولید سبدهای ریلکسی دارد.

برای تولید سبدهای ویلا سازه از تکنولوژی جوش co۲ استفاده می‌شود.

این روش جوشکاری برای اتصالات ظریف به کار می‌رود.

حاصل این روش یک اتصال تمیز و در عین حال محکم است.

برای بافت سبد ها از نخ های متنوعی استفاده می شود،نخ های مغزی و سرمه از جمله نهادهایی هستند که برای بافت سبد استفاده می‌شوند.

جنس این خانه از ابریشم است و مقاومت بسیار بالایی دارند.

همچنین از حسین نیز برای بافت سبد ها استفاده می شود.

در گذشته سیر های طبیعی برای بافت سبد های ریلکسی استفاده می‌شد اما امروز از حصیر های پلاستیکی استفاده میشود.

اسیر های مخصوصی که در مقابل نور آفتاب مقاوم هستند،این حسی را با استفاده از تکنولوژی uv ساخته می شوند.

تشک تاب ریلکسی

یک تشک خوب باید دارای چند ویژگی مهم باشد:

۱ _نرم و راحت باشد، جنس الیاف به کار رفته در تولید تشک بسیار مهم است. الیاف ویسکوز بهترین نوع  الیاف مصنوعی هستند. ویلا سازه از الیاف ویسکوز توپی استفاده می کند،این الیاف به مرور زمان پخش خود را از دست نمی‌دهند،به همین دلیل راحتی ماندگار تری دارند.

۲_ دارای یک پارچه با کیفیت باشد، پارچه باید کیفیت بالایی داشته باشد،به دلیل اینکه با شست و شو و استفاده مداوم کیفیت خود را از دست ندهد.

۳_  قابل شستشو باشد ، تشک به دلیل آن که زود به زود کثیف می شود باید قابلیت شستشو داشته باشد . همچنین نباید بعد از شستن قابلیت خود را از دست دهد .

فنر تاب ریلکسی

یکی از المان های مهم در تاب ریلکسی فنر می باشد . فنر نقش مهمی در یک تاب آویز ایفا می کند.

نوع فنر و تحمل وزن آن باید متناسب با سبد و پایه مورد استفاده انتخاب شود.

فنر فشار ناشی از نشستن و تکان های تاب را به نوعی کنترل می‌کند. به عبارت دیگر فنر فشار وارد شده به پای را کاهش می دهد و عمر پایه را افزایش می دهد .

فنر باعث می شود تا شما یک نشیمن نرم و قابل انعطاف داشته باشید .

اگر تحمل وزن فنر بیش از حد مورد نیاز باشد سبد نرمی و انعطاف خود را از دست میدهد .

در ضمن به پایین نیز فشار مضاعفی وارد می‌شود و این فشار در بلندمدت باعث شکستن پایه می شود .

اگر تحمل وزن فنر کمتر از حد مورد نیاز باشد ، در این صورت فنر باز می‌شود و قابلیت خود را از دست میدهد .

پیچ تنظیم تاب ریلکسی

یکی از شایع‌ترین مشکلات تابهای ریلکسی واژگونی آنهاست . واژگونی تاپ دلایل زیادی می‌تواند داشته باشد ، یکی از مهمترین دلایل صاف و هموار نبودن سطحی است که پایه روی آن قرار می گیرد .

ویلاسازی یک ابتکار جالب انجام داده که انحصارا متعلق به تاب‌های این شرکت است ‌.

این شرکت یک سری پیچ تنظیم که در مقابل فشار مقاوم هستند در زیر پای قرار داده است.

نخ صندلی تابی

در مورد بافت صندلی از نخ های درجه یک و مقاوم در رنگ های متنوع به انتخاب مشتری بافته می شود. و برای کوسن های تاب شرکت ویلا سازه از الیاف های درجه یک و پارچه های متنوع باکیفیت که به راحتی می توان با دکوراسیون محل قرار دادن تاب هماهنگ کنید و حتی نوع مدل کوسن به انتخاب مشتری دوخته می شود و کوسن ها زیپ دار دوخته می شوند که به راحتی شستوشو شوند.

تاب تخت شونحمل وزن تاب آویز

تحمل وزن تاب یک نفره در بهترین کیفیت 180 کیلو گرم و دو نفره 350 کیلو گرم است که با انواع مختلفی با جنس های متنوع مثل نخ کاموایی نخ مغزی کنفی حصیری چوب بامبو و … در طرح های متنوع بافته می شود که خود صندلی باز حالت های متنوعی دارد که میتوان به چند نوع پر طرفدار آن ها مثل مونیخ گرد و اشکی اشاره کرد که باز اگر با رنگ کوره ای پوشش دهی شود طول عمر بیشتر و کیفیت بالایی را دارا می شود.

حفظ تعادل صندلی تابی

گردی پایه که روی زمین قرار میگیرد قطرش حدود 90   بوده وارتفاع پایه 190 الی 2 متر است.

حفظ تعادل در صندلی تابی اهمیت بالایی  دارد به خاطرهمین برای پایه و میله ای که تاب از آن  آویزان است از یک فلز سنگین مانند آهن استفاده می شود و برای پوشش آن از رنگ استفاده می کنند که می توان هر رنگی را برای پوشش دهی استفاده کرد که بهترین رنگ برای آن رنگ الکترواستاتیک یا همان رنگ کوره ای است ، چون هم در فضای باز زنگ نمی زند و هم از مقاومت و کیفیت بالایی برخوردار است که در مدت زمان طولانی کیفیت محصول را حفظ میکند.پایه های تولید شده در ویلاسازه معمولا دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و در زیر پایه تاب دارای پیچ تنظیم میباشد تا عم ارتفاع تاب قابل تنظیم باشد هم تعادل تاب به خوبی حفظ شود.

کوسن تاب آویز

کوسن یا همان بالشتک هایی که داخل سبد تاب قرار می گیرد می توان از انواع پارچه ها با رنگ های متنوع و انواع مدل برای راحت تر بودن تاب استفاده کرد.داخل این کوسن ها از الیاف ویسکوز پر میشود تا هم نرمی بسیار بالایی داشته باشند و هم در دراز مدت دچار نشست نشوند.

تاب ریلکسی

تاب آویز منزل و محیط بیرون

صندلی تاب خور

صندلی تاب خور به عنوان یکی از محصولات تفریحی مورد استفاده قرار می گیرد . البته نام دیگر این محصول تاب ریلکسی یا صندلی ریلکسی میباشد . همچنین گاهی اوقات با نام تاب آویز یا تاب آپارتمانی نیز از آن یاد می شود . به طور کلی تمام این واژه ها مفهومی برای یک وسیله مشترک هستند . نوعی تاب برای استفاده در فضاهای سرپوشیده و محیط های خانگی طراحی شده است . هرچند که امروزه بسیاری از انواع این محصولات در فضاهای تجاری و عمومی نیز استفاده می شوند . به طور کلی می توان گفت صندلی تاب خور وسیله ای برای استراحت و تفریح است . که بزرگسالان استفاده بیشتری از آن دارند . به دلیل اینکه حرکت تاب ریلکسی به صورت آرام و یکنواخت می باشد . و این نوع حرکت سازگاری زیادی با روحیات کودکان ندارد . در حالیکه افراد بزرگسال از نشستن بر روی تاب ریلکسی بسیار لذت می برند .

تاب خونگی

تاب خونگی بهترین محصول برای استراحت و تفریح هستش . اگر می خواهید یک محیط عالی برای تفریح و رفع استرس در منزل درست کنید . تاب خونگی یکی از وسایل ضروری برای شما خواهد بود . برای خرید این محصول به فروشگاه یا تولیدی های مربوطه می توانید مراجعه کنید . اما قبل از هر چیزی باید مشخص کنید که میخواهید تاب خانگی را در داخل حیاط یا تراس منزل خود قرار دهید . یا اینکه در نظر دارید از این محصول در داخل منزل استفاده کنید . هر کدام از این کاربرد ها نیازمند محصول به خصوصی می باشد . به عنوان مثال شما نمی توانید تاب ویلایی را در داخل منزل قرار دهید . همچنین اگر تاب ریلکسی را در فضای باز قرار دهید بعد از مدتی کیفیت خود را از دست خواهد داد . به همین دلیل است که باید محصول خود را با توجه به نیاز و کاربردتان انتخاب کنید .

بازتاب و مزیت های استفاده از تاب ریلکسی  

بزرگ ترین مزیت استفاده از تاب ریلکس از نام آن معلوم است. عموم مردم این روز ها بعد از گذروندن یک روز کاری یا خارج از خانه بودن پر از تنش و استرس در تلاش هستند که راهکاری برای کم کردن این بار منفی و تنش پیدا کنند که تاب ریلکسی با ایجاد حس آرامش این امکان را ایجاد میکند.تاب ریلکسی به عنوان درمان استرس نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

تاب خوردن

یکی از تفریحات جالب و دلچسب تاب خوردن است ، مهم نیست چند ساله باشید و در چه جایگاهی در خانواده و اجتماع باشید این حس نا خود آگاه همیشه برایتان دلچسب خواهد بود که بخاطر شرایط جوامع امروزی خانه ها آپارتمانی است .

تاب آویز برای تزیین خانه

 امکان پرواز برای افراد در حالت معمول وجود ندارد .بنابر این تاب ریلکسی یا تاب خانگی بهترین گزینه است برای تجربه این حس و تفریح پر طرفدار. که هم می توان به عنوان وسیله ای تزیینی خاص و شیک در دکوراسیون فضای دلخواه استفاده کرد. هم وسیله ای به عنوان منبع آرامش ، اگر اهل مطالعه باشید می توانید ساعت ها روی این تاب بدون احساس خستگی ، همراه آرامش و لذت مطالعه کنید.اگر زیاد از تلفن همراه استفاده می کنید چه از شبکه های اجتماعی و چه صحبت کردن می توان روی تاب ریلکسی روی کوسن های نرم بدون احساس خستگی و گرفتگی عضلات کمر و گردن در مدت طولانی با گوشی کار کنید .

تاب ریلکسی در دکوراسیون خانه

میتوان با انتخاب رنگ هایی برای کوسن و بافت تاب ریلکسی آن ها را با هارمونی رنگ فضایی که قرار می دهید هماهنگ کنید. و به دکوراسیون فضا  جلوه ای خاص دهید. به طور مثال اگر میخواهید تاب ریلکسی را در نشیمن خانه استفاده کنید بهتر است آنرا با رنگ کوسن مبل راحتی هایتان هماهنگ کنید. یا اگر قصد دارید در اتاق خوابتان قرار دهید بهتر است با رنگ پرده اتاق خواب و رو تختی هماهنگ شود. یا یک گوشه دنج از خانه انتخاب کنید که چشم اندازی زیباداشته باشد. همزمان با تاب خوردن از منظره زیبا لذت برد و با خیال راحت به مسائل فکر کرد.

تاب آویز و مزیتها

برخی از صندلیهای تابی جایگاهی برای دراز کردن پاها دارند. این محصولات کلا به حالت تختی هستند که می توان روی این تاب ها استراحت و خواب های بعداز ظهری لذت بخشی را تجربه کرد.

علاوه بر مزیت هایی که برای تاب ریلکسی گفته شد که عمده ترینشان راحتی و آرامش است. در برخی مکان ها و شغل ها از تاب ریلکسی به عنوان وسیله ای تبلیغاتی استفاده می شود. به طور مثال در آتلیه های عکاسی، در برخی رستوران ها ، کافه ها ، تالار ها و هتل ها.

تاب ریلکسی دست دوم

چرا تاب آویز دست دوم نخریم؟ تاب آویز یا منزل به دلیل داشتن الیاف ابریشمی در صورت استفاده نادرست کثیف شده و شستشوی نسبتن سختی دارد که هزینه شستشو  را به قیمت آن اضافه کنین خرید صندلی تابی دست دوم معمولا به صرفه نمیباشد.

 

از صندلی تابی  در چه مکان هایی میتوان استفاده کرد؟

استفاده از صندلی تابی محدودیت مکانی خاصی ندارد. و بیشتر به سلیقه افراد بستگی دارد. به طور مثال در خانه کنار مبلمان به عنوان یک صندلی راحتی در نشیمن ، پذیرایی و حال ، اتاق کودک میتوان استفاده کرد.  حتی در گوشه دنج اتاق خوابتان کنار پنجره ایوان و یا حتی در داخل ایوان و باغ و ویلا ، در پانسیون هتل ها آتلیه عکاسی تالار ها غدا خوری ها کافه ها و … استفاده کرد .

مقایسه تاب ریلکسی و تاب ویلایی

تاب ریلکسی و تاب ویلایی هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فرد می باشند ، که باعث می‌شود انتخاب یکی از آنها به عنوان بهترین گزینه سخت باشد . البته هر کدام از این محصولات در فضای بخصوصی مورد استفاده قرار می‌گیرند ، که باعث می‌شود نتوان آنها را در یک گروه دسته بندی کرد . تاب ویلایی برای استفاده در فضای باز طراحی شده است ، در حالی که عمدتاً تاب ریلکسی در فضای سرپوشیده مورد استفاده قرار می‌گیرد .
اما برخی از تاب های ریلکسی را می توانید همانند تاب ویلایی ، در فضای باز مانند حیاط و تراس مورد استفاده قرار دهید . به همین دلیل می‌توان در بین این دو محصول نقاط مشترکی پیدا کرد .
یکی از عمده‌ترین ویژگی‌های صندلی ریلکسی در مقایسه با تاب ویلایی ، اشغال فضای کوچک تر می باشد . به همین دلیل اگر فضای محدودی در اختیار شما باشد ، انتخاب صندلی ریلکسی می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد .
یکی دیگر از مزیتهای صندلی ریلکسی این است که می‌توانید ، در فضاهای مختلفی از آن استفاده کنید . شما به آسانی می توانید بر حسب نیاز خود تاب ریلکسی را در فضای باز قرار دهید ، یا آن را به فضای سرپوشیده و داخل منزل انتقال دهید .
البته تاب ویلایی نیز دارای ویژگی های زیادی می باشد ، که یکی از آنها ظرفیت بالاتر تاب ویلایی در مقایسه با صندلی ریلکسی می باشد . همچنین تاب ویلایی دارای محدوده حرکتی بیشتری می باشد ، در حالی که حرکت صندلی ریلکسی بسیار محدودتر می باشد .
برای اینکه بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید ابتدا نیازهای خود را مشخص کنید ، سپس اطلاعات کافی در مورد محصولات مختلف کسب کنید .

جاگیری کم تاب آویز

تاب های ریلکسی  فضایی به اندازه یک مبل اشغال میکنند. همچنین نیازی به وسایل اضافه و یا نصب و به برق  و … ندارد. به همین خاطر این محصول را میتوان با هزینه مناسب و کیفیت بالا خریداری کرد.این محصول  نباید در طول زمان کیفیت خود را از دست بدهد.پس هنگام خرید حتما به کیفیت ان توجه کنید.

صندلی تابی اشکی پر کار

تاب ریلکسی اشکی پرکار22 ویلاسازه

خرید تاب ریلکسی از شرکت ویلاسازه

خرید اینترنتی تاب ریلکسی

شرکت ویلاسازه با فعالیت گسترده در فضای اینترنت و همچنین اخذ مجوزات لازم برای فعالیت اینترنتی .برای مشتریان عزیز خرید امن و مطمعنی را به ارمغان میآورد.

خرید حضوری تاب ریلکسی

ویلاسازه با داشتن چندین شعبه در سطح شهر تبریز و کرج برای مشتریانی که علاقه به خرید حضوری دارند نیز مناسب بوده .و میتوانند با مراجعه به شعب ویلاسازه از محصولات مورد نظر خود دیدن کنند.

نحوه شستشوی صندلی تابی

تاب آویز ها معمولا به دلیل مقاومت در برابر رطوبت با شیلنک معمولی و شامپو فرش به راحتی قابل شستشو میباشند. ولی برای طول عمر بیشتر این تابها باید از شستشوی مکرر ان خود داری کرد.

تاب ریلکسیامکان ایجاد تغییرات در صندلی ریلکسی

امروزه شرکت ها و تولیدی های مختلف از روشهای متنوعی برای جلب رضایت مشتریان ، و همچنین افزایش کیفیت محصولات خود استفاده می کنند . در بازار رقابتی تولیدکنندگان همیشه سعی می‌کنند تا با جلب رضایت مشتری فروش محصولات خود را تضمین کنند . اما به دلیل اینکه نیاز های مشتری مدام در حال تغییر میباشد ، تولید کنندگان و فروشگاه های مختلف نیز باید به طور مداوم از روش های مختلفی استفاده کنند .

در این میان گروه تولیدی ویلا سازه برای جلب رضایت بیشتر مشتریان ، چند اقدام است مفید انجام داده است . یکی از اقداماتی که ویلا سازه انجام داده است امکان اعمال تغییرات بر روی محصولات مختلف می باشد . در واقع با استفاده از این ویژگی شما می توانید محصولات مختلف را شخصی سازی کنید . این کار موجب می شود تا بتوانید محصول را خریداری کنید که کاملاً مطابق با نیاز شما باشد . همچنین از داشتن یک محصول خاص که فقط بر حسب نیاز شما تولید شده است بهره مند شوید .

این امکان برای اکثر محصولات ویلا سازه وجود دارد ، و شما می توانید محصولات مختلف را بر حسب سلیقه و نیاز خود تغییر دهید . انواع مختلف تابهای ریلکسی نیز شامل همین ویژگی می شوند ، یعنی شما می توانید سایز و همچنین تحمل وزن تاب ریلکسی خود را به دلخواه تغییر دهید . البته باید توجه داشته باشید که تغییرات مورد نظر شما باید قابل اجرا باشد . شما علاوه بر اینکه می توانید رنگ تشک ، رنگ بافت و همچنین رنگ پایه تاب ریلکسی را انتخاب کنید . به راحتی می توانید تغییرات دلخواه خود را در تاب ریلکسی اعمال کنید .

صندلی تابی دو نفره ویلاسازهتاب در خانه

تاب در خانه می تواند یک گزینه ایده آل برای تفریح شما و اعضای خانواده باشد . این محصول یکی از بهترین و محبوب ترین وسایل تفریحی برای کودکان به شمار می رود . هر چند که افراد بزرگسال نیز تمایل زیادی به استفاده از آن دارند . کودکان برای تفریح و بازی از تاب استفاده می کنند . در حالیکه افراد بزرگسال بیشتر برای استراحت و اوقات فراغت به سراغ تاب می روند . البته این محصول امروز با نام تاب ویلایی شناخته می شود . همچنین شما می توانید نوع دیگری از این محصولات را نیز مشاهده کنید . نوع دیگری از تاب مخصوص استفاده در فضای سرپوشیده هستند . نام این محصولات تاب ریلکسی یا صندلی ریلکسی میباشد . شما امروز می توانید انواع مختلفی از این محصولات را در مکانهای مختلف مشاهده کنید . البته استفاده از تاب فقط مختص محیط های خانگی نمی باشد . این محصولات استفاده زیادی در مکان‌های عمومی و تجاری دارند .

تاب ریلکسی مدرن

تاب ریلکسی مدل محصولاتی هستند که برای سازگاری با دکوراسیون مدرن طراحی و تولید شده اند . طرح و رنگ این محصولات را میتوانید با توجه به دکوراسیون خود انتخاب کنید . هارمونی و هماهنگی تاب ریلکسی مدرن دکوراسیون شما بسیار قابل ملاحظه می باشد . برای مشاهده طرح های مختلف و متنوع تاب ریلکسی مدرن به وب سایت ویلا سازه مراجعه نمایید . تنوع محصولات بالای موجود در ویلا سازه پاسخگوی نیاز شما خواهد بود . همچنین شما با وجود نماد اعتماد الکترونیکی داره فروشگاه اینترنتی ویلاسازه یک خرید مطمئن خواهید داشت .

مبل تاب ریلکسی

مبل تاب می تواند به صورت یک تاب ویلایی یا تاب ریلکسی باشد . در واقع تفاوت مبل تاب با سایر تابها در نوع نشیمن این محصولات می باشد . این نوع تاب ها دارای نشیمن و صندلی هایی با راحتی بیشتر هستند . در واقع صندلی این محصولات به صورت مبل می باشد . طبیعی است که قیمت این محصولات در مقایسه با سایر تاب های ویلایی و یا تاب های ریلکسی کمی بالاتر باشد . این محصولات عمدتاً به صورت سفارشی تولید می شوند . و برای تولید آنها زمان بیشتری مورد نیاز است . برخی از افراد به راحتی نشیمن و همچنین زیبایی محیط خود اهمیت زیادی می دهند . به همین دلیل است که ترجیح می دهند از تاب مبلی یا مبل تاب استفاده کنند .

تاب ریلکسی مدرن مجلسی

تاب ریلکسی و صندلی تابی دست بافت تولید شده در ویلاسازه

صندلی تابی دخترانه

صندلی تابی دخترانه معمولاً از ظرافت بیشتری برخوردار است . همچنین برای این گونه محصولات از رنگ‌های شاد و معمولاً طیف صورتی استفاده می شود . صندلی تابی دخترانه یکی از انواع مختلف تاب ریلکسی است . که به صورت اختصاصی برای استفاده دختران طراحی و تولید می شود . اینگونه محصولات اکثراً در اتاق خواب مورد استفاده قرار می گیرند . صندلی تابی دخترانه معمولاً با رنگ و طرح اتاق خواب ست میشود . صندلی تابی دخترانه می تواند برای استفاده کودکان و یا افراد بزرگسال طراحی شود . به هنگام سفارش می توانید میزان تحمل وزن دلخواه خود را مشخص کنید .

تاب آویز

تاب آویز یکی از محصولاتی است که هر روز به میزان تقاضای آن افزوده می شود . در گذشته تاب های آویز از تنوع طرح بسیار کمتری برخوردار بودند . اما با توجه به رشد این صنعت و افزایش چشمگیر تقاضا برای این محصولات . امروزه طرح های بسیار متنوعی از تاب آویز طراحی و تولید شده است . تاب آویز را می توانید به صورت مستقیم از یک سازه ثابت مانند سقف آویزان کنید . البته اگر قصد انجام چنین کاری را دارید ابتدا از استحکام سازه خود مطمئن شوید . سعی کنید قلاب مورد استفاده برای آویزان کردن تاب را مستقیماً به آهن جوش دهید . اگر چنین امکانی برای شما وجود ندارد می توانید از پایه های متحرک برای آویزان  کردن تاب استفاده کنید . پایه های متحرک را به راحتی می توانید جابجا کنید و مکان تاب ریلکسی خود را تغییر دهید .

تاب ریلکسی دونفره

تاب ریلکسی دونفره شاید در نگاه اول محصول گرانقیمت به نظر بیاید . اما زمانی که کیفیت و کارایی آن را مورد بررسی قرار دهید . متوجه خواهید شد که قیمت آن بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است . بر روی تاب ریلکسی دونفره شما از راحتی بیشتری برخوردار هستید . همچنین به راحتی می توانید به صورت دو نفره و گاهی اوقات به صورت سه نفره از آن استفاده کنید . تحمل وزن تا ببرید کسی دونفره از ۲۶۰ کیلوگرم تا ۵۰۰ کیلوگرم متغیر است . انواع مختلف تاب ریلکسی دونفره را می توانید از طریق سایت ویلا سازه خریداری نمایید . همچنین شما می توانید خرید خود را به صورت حضوری نیز انجام دهید .

تاب ریلکسی دست بافت ویلاسازه

تاب ریلکسی و صندلی تابی دست بافت تولید شده در ویلاسازه

تاب داخل خانه

تاب داخل خانه از محصولاتی است که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است . دلیل این توجه نیز افزایش روز افزون منازل آپارتمانی می باشد . به دلیل تراکم جمعیت منازل ویلایی به تدریج رو به کاهش است . منازل آپارتمانی جایگزین منازل سنتی و حیاط دار شده است . برای اینکه افراد بتوانند در محیط های آپارتمانی نیز از تفریحاتی برخوردار باشند . تغییراتی در ساختار برخی از تجهیزات فضای باز ایجاد کرده اند . یکی از همین تغییرات به وجود آمدن محصولاتی با عنوان تاب داخل خانه می باشد . این محصولات که با عنوان تاب ریلکسی در بازار شناخته می شوند . به طور اختصاصی برای استفاده در منازل آپارتمانی و فضای سرپوشیده طراحی شده اند . طراحی زیبا و همچنین راحتی بسیار بالا از جمله عواملی هستند که باعث محبوبیت روزافزون این محصولات شده اند .

تاب ریلکسی را با دقت انتخاب کنید

یکی از نکاتی که افراد به هنگام خرید تاب ریلکسی توجه زیادی به آن ندارند . هماهنگی تاب ریلکسی موردنظر با فضای آنها می باشد . تاب ریلکسی یا صندلی ریلکسی شما هر چقدر هم که زیبا باشد ، اگر با فضای شما تناسب نداشته باشد موجب ناراحتی شما خواهد شد . به همین دلیل است که به هنگام خرید تاب ریلکسی شرایط فضای خود را در نظر بگیرید . ابعاد مکان مورد نظر شما باید متناسب با ابعاد صندلی ریلکسی باشد . اگر تاب آویز شما بیش از حد بزرگ یا کوچک باشد ، کارایی مناسبی برای شما نخواهد داشت . نکته دیگری که به هنگام خرید صندلی ریلکسی باید به آن توجه داشته باشید ، شرایط جغرافیایی مکان شما میباشد . برخی از افراد در نظر دارند که تاب ریلکسی را در تراس منزل خود قرار دهند . این افراد بهتر است از تاب های ریلکسی با مقاومت بالاتر استفاده کنند . به عنوان مثال تاب ریلکسی حصیری می تواند یک انتخاب مناسب برای قرار دادن در تراس منزل باشد .

صادرات تاب ریلکسی

ویلاسازه با داشتن بیش از 60 نفر نیروی کار و 10 سال تجربه در تولید تابهای ویلایی ،مبلمان فضای باز و تاب ریلکسی مفتخر است که بیش از 5 کشور همسایه صادرات انجام داده و محصولات ویلاسازه در کشورای،عراق،ترکیه،گرجستان،جمهوری آذربایجان و عمان طرفداران بساری دارد. ازاین رو کلیه محصولات تولید شده در ویلاسازه دارای کیفیت بسیار بالایی میباشند.

تاب رلگسی لاکچری ویلاسازه

تاب ریلکسی و صندلی تابی دست بافت تولید شده در ویلاسازه

تاب ریلکسی اتاق خواب

تاب اتاق یا همان تاب ریلکسی امروزه تبدیل به یکی از محصولات پرطرفدار شده است . هر روزه به میزان مشتریان و خریداران این محصول اضافه میشود . یکی از دلایل این کار کاهش چشمگیر منازل سنتی یا منازل ویلایی و تبدیل شدن آن ها به خانه های آپارتمانی میباشد . بیشتر شدن منازل آپارتمانی موجب شد تا افراد بیش از پیش با تفریحات و سرگرمی های گذشته فاصله بگیرند . به همین دلیل به فکر افتادند تا محصولاتی را به صورت اختصاصی برای فضای سرپوشیده و آپارتمان طراحی کنند . تاب ریلکسی یا تاب اتاق یکی از همین محصولات می باشد . شما به راحتی می توانید این محصول را در هر فضایی از منزل خود قرار دهید . تمامی اعضای خانواده می توانند برای ساعت‌های طولانی بر روی تاب ریلکسی به استراحت بپردازند .

بسته بندی تاب ریلکسی

تاب ریلکسی های ویلاسازه معمولا برای ارسال با چند نوع نایلون بسته بندی میشوند.زیرا ارسال از طریق باربری مشکلات خاص خود را دارد.  ما با بسته بندی حرفه ای و چند لایه محصول را دست نخورده و بدون ایراد به دست مشتری میرسانیم.

تاب ریلکسی دو نفره ویلاسازه

تاب ریلکسی و صندلی تابی دست بافت تولید شده در ویلاسازه

مزیت خرید صندلی تابی از شرکت ویلا سازه

تاب آویز یا تاب منزل بخاطر تزیینی بودن باید در طول مدت ظاهر محصول حفظ شود.  شرکت ویلاسازه برای قسمت های فلزی این محصول از مقاوم ترین فلز ها استفاده میکند.  این فلز هارا با رنگ کوره ای یا همان الکترواستاتیک پوشش میدهند. به همین دلیل در مواقع استفاده از تاب ریلکسی در فضا های باز مثل ایوان و باغ و .. دچار زنگ زدگی نمی شود . در داخل منزل یا فضا های بسته دیگر در مقابل رطوبت محیط و آسیب دیدگی مقاوم است.  بخاطر استفاده از فلز استاندارد و محکم دچار خمیدگی و شکستی نمی شود. همینطور میتوانید از فروشگاه سوبیا نمایندگی رسمی ما جهت خرید تاب ریلکسی و قیمت مبلمان ویلایی و همینطور خرید تاب ویلایی اقدام کنید.

سوالات متداول تاب ریلکسی

تحمل وزن تاب ریلکسی چقدر است ؟

تاب های ریلکسی برحسب ابعاد و طرح هایی که دارند از تحمل وزن متفاوتی نیز برخوردار هستند . تاب ریلکسی کودک تحمل بی وزنی در حدود ۵۰ الی 100کیلوگرم دارد . تاب ریلکسی تک نفره که توسط بزرگسالان مورد استفاده قرار می گیرد حداقل باید تحمل وزنی در حدود ۱۲۰ کیلوگرم داشته باشد . اگر تحمل وزن تاب ریلکسی پایین تر از این حد باشد از کیفیت لازم برای استفاده افراد برخوردار نخواهد بود . پروفیل استفاده شده برای ساخت پایه تاب ریلکسی حداقل باید دارای ضخامت ۳ میل باشد .

صندلی اویز ویلاسازه

تاب ریلکسی و صندلی تابی دست بافت تولید شده در ویلاسازه

بهترین تاب ریلکسی برای اتاق پذیرایی کدام است؟

تاب ریلکسی از جمله وسایلی است که می توانید در اکثر نقاط منزل از آن استفاده کنید . علاوه بر کارایی خوبی که این وسیله در منزل دارد ، می تواند تاثیر مثبتی بر روی دکوراسیون فضای شما نیز داشته باشد . تاب ریلکسی هایی که برای اتاق پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرند و از طراحی های زیباتری برخوردار هستند . در حالی که تاب ریلکسی استفاده شده برای اتاق خواب و دارای طراحی های ساده تری میباشند . شما می توانید از تاب ریلکسی آویز و همچنین تاب ریلکسی پایه دار برای اتاق پذیرایی استفاده کنید . انتخاب محصول مناسب تا حدود زیادی به سلیقه شما و همچنین نوع دکوراسیون فضای شما بستگی دارد .

بهترین و راحت ترین تشک برای تاب ریلکسی کدام است ؟

عمدتاً برای تشک تاب ریلکسی از الیاف ویسکوز استفاده میشود . بهترین نوع الیاف که میتوان برای تشک تاب ریلکسی مورد استفاده قرار داده الیاف توپی می باشد . الیاف توپی دیرتر از سایر الیاف ویسکوز دچار نشست می شوند . همچنین الیاف نرمی و راحتی بیشتری را به همراه دارند . همچنین برای تشک تاب ریلکسی تا جای ممکن باید از پارچه های مخملی و نرم استفاده کرد .

بهترین تاب ریلکسی برای دکوراسیون مدرن کدام است ؟

تاب های ریلکسی زیادی را می توانید در دکوراسیون مدرن مورد استفاده قرار دهید . برای خرید تاب ریلکسی ابتدا دکوراسیون خود را به طور کامل بچینید و سپس برای خرید صندلی ریلکسی اقدام کنید . زمانی که وسایل دکوراسیون شما به صورت کامل چیده شده باشد میتوانید انتخاب راحت تری داشته باشید . بیشتر تاب های ریلکسی دارای رنگ بندی متنوع هستند . به همین دلیل شما فقط باید طرح تاب ریلکسی را پسندید و سپس رنگ آن را با رنگ دکوراسیون خود هماهنگ کنید .

تابریلکسی لاکچری پیچک

تاب ریلکسی پبچک با پاف

ویلاسازه جدیدا محصولات زیادی در دست تولید دارد. این محصولات کمک میکنندتا لذت دو چندانی برای استراحت  برای هم میهنان عزیز فراهم شود. یکی از محصولات جدید ویلاسازه بخاری تابشی فضای باز میباشد. این محصول در نوع خود بینظیر است. ویلاسازه تولید کننده و فروش عمده تاب ریلکسی در ایران.

ویلاسازه علاوه بر این محصولات محصولات دیگری همچون،تاب ویلایی،تاب ریلکسی،هیتر فضای باز،آتشدان،صندلی راک،تخت کنار استخری،باربیکیو ،فوتبال دستی ،استند گلو …. نیز تولید میکند.

همینطور برای خرید تخت سنتی و قیمت باربیکیو گازی و خرید ظروف چوبی و کلی محصول دیگه میتونید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

09142244372

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. جهت عضویت در پیج اینستاگرام مبلمان فضای باز ویلا سازه روی لینک کلیک کنید.

دیدگاهی در مورد “تاب ریلکسی، صندلی تابی

 1. saber.hadiniyaa گفت:

  همانطور که در محصولات این صفحه نیز مشاهده می‌کنید، تاب ریلکسی از سبد تاب، پایه و علمکی فلزی تشکیل شده است. سبد تاب با زنجیری محکم بصورت معلق به علمک متصل شده است و به واسطه پایه بر روی زمین استوار می‌شود که با نشستن بر روی آن حرکات نرم و آرامی را تجربه خواهید کرد.

  سبد تاب ریلکسی اکثرا بصورت گرد و اشکی است که یا با کنف‌های رنگی به صورت عنکبوتی بافته شده یا از جنس پلکسی با نمایی شیشه‌ای ساخته می‌شوند. می‌توان صندلی تابی را به موارد زیر دسته‌بندی کرد.

  تاب ریلکسی یک نفره
  تاب ریلکسی دو نفره
  تاب ریلکسی تختی

 2. saber.hadiniyaa گفت:

  صندلی تابی (تاب ریلکسی) یک نوع صندلی است که برای آرامش و استراحت به کار می‌رود. این صندلی به طور خاص برای پشتیبانی از قسمت‌های مختلف بدن طراحی شده است و باعث می‌شود که فردی که در آن نشسته است، احساس راحتی و آرامش کند.

  صندلی تابی معمولاً دارای چندین ویژگی است که باعث می‌شود که شخص در آن به راحتی جا بگیرد. این ویژگی‌ها عبارتند از:

  قابلیت تنظیم زاویه‌ی صندلی: صندلی تابی دارای قابلیت تنظیمی است که به شما اجازه می‌دهد زاویه‌ی صندلی را تنظیم کنید. این ویژگی به شما اجازه می‌دهد تا صندلی را به زاویه‌ی دلخواه خود برای استراحت و آرامش تنظیم کنید.
  پشتی قابل تنظیم: برخی از صندلی‌های تابی دارای پشتی قابل تنظیم هستند. این ویژگی به شما اجازه می‌دهد تا پشتی صندلی را به زاویه‌ی دلخواه خود تنظیم کنید تا بهترین پشتیبانی برای اسپینال شما فراهم شود.
  پایه‌ی قابل تنظیم: برخی از صندلی‌های تابی دارای پایه‌ای هستند که قابلیت تنظیم دارند. این ویژگی به شما اجازه می‌دهد تا ارتفاع صندلی را برای بهترین نتیجه تنظیم کنید.
  پشتی قابل تمدید: برخی از صندلی‌های تابی دارای پشتی قابل تمدید هستند. این ویژگی به شما اجازه می‌دهد تا پشتی صندلی را به جلو ببرید تا بهترین پشتیبانی برای گردن و ستون فقرات فراهم شود.

 3. saber.hadiniyaa گفت:

  علمک تاب ریلکسی
  علمک تاب ریلکسی نیز مانند تشک آن بخش مهمی است ولی از جهت ایمنی بسیار اهیمت بیشتر دارد. توصیه همیشگی ما استفاده از علمک استاندارد تاب ریلکسی است که کابین صندلی ریلکسی از آن آویز می‌شود

  در صورتی که تاب ریلکسی مدل بدون علمک یا صندلی ریلکسی آویز را خریداری کنید نیازی به علمک نخواهید داشت

  کابین صندلی ریلکسی
  کابین تاب ریلکسی بخشی است که تشک در آن قرار می‌گیرد و در اصل بخش نگهدارنده و معلق تاب ریلکسی را شامل می‌شود

  کابین صندلی ریلکسی معمولا در مدل‌های اشکی یا قطره و گرد تولید می‌شوند

  پایه تاب ریلکسی
  پایه بخشی است که علمک بر روی آن سوار می‌شود

  نخ بافت تاب ریلکسی
  نخ بافت تاب ریلکسی نیز بسیار مهم و تاثیر گذار است که در مدل‌های معمولی و تاب ریلکسی ارزان از بافت سرمه و در مدل‌های لاکچری‌تر از بافت ابریشم استفاده می‌شود

  همچنین نخ در تاب ریلکسی مخصوص فضای باز از نوع plp است که uv می‌باشد

  پیچ، فنر و قلاب صندلی ریلکسی
  فنر و قلاب بخشی است که کابین را به علمک متصل می‌کند و پیچ مخصوص تاب ریلکسی نیز به جهت اتصال پایه به علمک استفاده می‌شود

 4. azari_kiz گفت:

  آیا کاربرد تاب ریلکسی محدود به باغ و تراس می شود؟

 5. azari_kiz گفت:

  تاب خوردن یکی از تفریحات جذاب و دوست داشتنی است که سن و سال نمی شناسد. اما برخی از افراد به دلیل نداشتن فضا برای ساخت یا نصب تاب مجبورند از خیر آن بگذرند.

  امروزه تاب خانگی که مانند یک صندلی معلق طراحی شده است تا حد زیادی می تواند این هیجان را به شما برگرداند. علاوه بر آن ساختار تاب صندلی ریلکسی و حرکات آرام و دایره ای آن حس آرامش و رهایی از استرس های روزانه را ممکن کرده است.

  شما می توانید از تاب راحتی به عنوان مبل راحتی در گوشه ای از خانه، باغ و یا بر روی تراس خود استفاده کنید.

  چنانچه اهل مطالعه هستید، تاب راحتی شما، به عنوان یک جایگاه مناسب برای این کار می تواند همراه شما باشد.

  اگر عاشق خواب بعد از ظهر هستید، اما به سختی خوابتان می برد، می توانید از تاب خانگی های ننو مانند که فضای مناسبی برای دراز کشیدن دارند برای این کار کمک بگیرید.

  نشستن بر روی یک تاب ریلکسی در منظره باز و نظاره یک منظره دلنشین را تصور کنید.

دیدگاهتان را بنویسید