صندلی راک و مادر بزرگ

 

صندلی راک و صندلی مادر بزرگ ویلاسازه

صندلی راک مدرن و کلاسیک در ویلاسازه

 

صندلی راک یا صندلی مادر بزرگ ویلاسازه یک وسیله ایده آل برای بزرگترها و بچه ها تا از نشستن بلند مدت و مطالعه لذت ببرند.صندلی راک یا صندلی راکچیر از قدیم الایام به صندلی مادر بزرگ معروف است. بسیاری از ما این صندلی را در خانه مادر بزرگها و یا در تلویزین دیده ایم. صندلی راکچیر به دلیل حرکت دورانی خود آرامش عصبی  خاصی به انسان میدهد و باعث آرامش و تمرکز اعصاب میشود.

امروزه از صندلی راک برای درمان کمر درد نیز استفاده میشود.صندلی راک ممکن است در طرحهای و جنسهای متنوعی ساخته شود ولی امروزه اکثر صندلی های راکچیر با چوب راش تولید میشوند.

این مقاله رو دنبال کنید تا شمارا برای خرید یک صندلی راک همراهی کنیم.

صندلس راک ویلاسازه

دانلود اطلاعات تکمیلی صندلی راک ویلاسازه.aac

صندلی مادر بزرگ و راکینگ

صندلی راک یا صندلی مادر بزرگ ویلاسازه یک وسیله ایده آل برای بزرگترها و بچه ها تا از نشستن بلند مدت و مطالعه لذت ببرند.صندلی راک یا صندلی راکچیر از قدم ال ایام به صندلی مادر بزرگ معروف است. بسیاری از ما این صندلی را در خانه مادر بزرگها و یا در تلویزین دیده ایم. صندلی راکچیر به دلیل حرکت دورانی خود آرامش عصبی  خاصی به انسان میدهد و باعث آرامش و تمرکز اعصاب میشود. امروزه از صندلی راک برای درمان کمر درد نیز استفاده میشود.صندلی راک یکی از ضروریات  اساس منزل برای بزرگتر ها به شمار میرود.ضروف چوبی،انواع تخت سنتی،تاب ریلکسی و … نیز جزعی از اساس منزل به شمار میرود.برای خرید ظروف چوبی میتوانید با کارشناسان ما در ارطبات باشید.

صندلی راک تمام چوب

صندلی راک تمام چوب ویلاسازه

مقالات مرتبط:

فواید استفاده از ظروف چوبی

دکوراسیون منزل با تاب ریلکسی

این مقاله رو دنبال کنید تا شمارا برای خرید یک صندلی راک همراهی کنیم.

خواص درمانی صندلی راک

امروزه استفاده از وسایلی که دارای چند کاربرد مختلف می باشند ، بسیار مورد توجه قرار گرفته است . هر روز محصولاتی با این ویژگی تولید و به بازار عرضه می‌شوند . یکی از این نوع محصولات که دارای چند کاربرد به صورت همزمان می باشد ، صندلی راک است . شما می‌توانید از این صندلی به عنوان یک صندلی معمولی ، برای تماشای تلویزیون یا مطالعه کتاب استفاده کنید . همچنین می توانید بر روی صندلی بنشینید و یک فنجان چای بنوشید . علاوه بر این صندلی‌راک می‌تواند کاربردهای دیگری نیز داشته باشد ، به عنوان مثال شما می توانید از صندلی راک ، به عنوان وسیله‌ای برای استراحت استفاده کنید . حرکت صندلی راک به گونه ای است که می تواند احساس آرامش در شما به وجود آورد ، همین احساس آرامش و استراحت روان تاثیر زیادی در روحیات شما خواهد داشت .
در طی سالیان اخیر مشکلات و بیماری های عصبی و روانی ، بسیار بیشتر از مشکلات و بیماری‌های جسمانی شده اند . این موضوع به خاطر نوع زندگی امروزی میباشد ، که سرشار از استرس و فشارهای عصبی می باشد . شما ناگزیر هستید که به این نوع زندگی ادامه دهید ، اما می توانید با انجام کارهایی اثرات ناشی از ، استرس و فشار عصبی را کاهش دهید . برای این منظور می توانید از داروهای مختلف استفاده کنید ، اما ما به شما یک روش طبیعی و کاملا بی ضرر پیشنهاد می کنیم . شما می توانید با استفاده از یک صندلی راک تاثیرات فوق العاده آن را ، در ایجاد آرامش و رفع استرس مشاهده کنید .
به دلیل اینترنت به هنگام نشستن بر روی صندلی راک ، بدن شما کاملاً در حالت استراحت قرار می‌گیرد و پاها از روی زمین جدا میشود . به همین دلیل استفاده از صندلی مادر بزرگ می‌تواند تا حدود زیادی ، به تسکین دردهای عضلانی و همچنین درد کمر کمک کند .

صندلی راک

صندلی راک

صندلی مادر بزرگ ویلاسازه

به جرأت می‌توان گفت که صندلی‌ راکچیر یکی از دل انگیز ترین صندلی های ساخته بشر است .صندلی ای که چه چوبی باشد ، چه فلزی و چه حتی پلاستیکی یا هر جنس دیگری ، مهم ترین خصوصیت آن احساس آرامش و لذت عجیبی است که هنگام استفاده از آن به انسان دست می دهد .

صندلی مادر بزرگ

صندلی راکچیر

صندلی ای  که یکی از پرطرفدارترین صندلی های جهان است ، همه ما یکی از آنها را در خانه داریم و یا دوست داریم که داشته باشیم ‌.طبق بسیاری از اسناد صندلی راکینگ در آمریکا و در قرن ۱۷ میلادی تولید شده است .

صندلی مادر بزرگ

صندلی راک چوبی

هدف آن نیز ایجاد یک احساس راحتی و آرامش حین استفاده از صندلی بود .در طراحی صندلی راک باره کودک الهام گرفته شده است .

در ابتدا به دلیل ابعاد بزرگ ترین صندلی معمولاً در حیاط مورد استفاده قرار می گرفت . بعدها و با ایجاد تغییرات در ابعاد آن و همچنین در طراحی های زیبایی که روی آن مورد استفاده قرار گرفت ، استفاده از این صندلی در داخل منازل نیز رایج شد .

صندلی راک مبله

راکینگ

این صندلی به سرعت توانست راه خود را به درون منازل پیدا کند و استفاده از آن در اروپا و آمریکا به سرعت گسترش یافت .در ابتدا صندلی هایی را که از چوب های درختان مختلفی ساخته می شد ، بر حسب فرهنگ و هنر هر منطقه کنده کاری های مختلفی جهت زیبا کردن آن انجام می شد .

صندلی مادر بزرگ چوبی

صندلی راک ویلاسازه

یکی از افرادی که در تبلیغ و گسترش استفاده از صندلی راکینگ تاثیر بسزایی داشت جان اف کندی رئیس جمهور آمریکا بود .کندی از داغی بسیار زیادی به صندلی راک داشت ، به گفته خودش به دستور پزشک خود جهت تسکین درد کمرش از آن استفاده می کرد .همچنین از این صندلی به عنوان هدیه برای اطرافیانش بسیار استفاده می‌کرد .

صندلی راک فنری

صندلی مادر بزرگ

هنگامی که مشغله های مختلف روزانه ذهن شما را درگیر و جسم شما را خسته نموده است. نشستن و استراحت روی یک صندلی مناسب و راحت می تواند حس خوبی را به شما القا کند. صندلی راک نوعی صندلی راحتی با طراحی متفاوت است که با نشستن روی آن آرامشی خاص پیدا خواهید کرد. صندلی راک را صندلی گهواره‌ای نیز می‌گویند. همانطور که تکان خوردن گهواره کودک را آرام می کند، حرکت گهواره‌ای مانند صندلی راک نیز خستگی و استرس را از شما دور خواهد کرد.

انواع صندلی راک

 

صندلی راک را می‌توان  نوعی صندلی راحتی نامید که جزء قدیمی‌ترین صندلی ها بوده و در سبک های کلاسیک و قدیمی به عنوان کالایی لوکس محسوب می‌شده و بیشتر افراد متمول از آن استفاده می‌کردند. مدل های قدیمی صندلی راک بسیار ساده و ابتدایی بود. امروزه صندلی های راک مدرن نقش مهمی در چیدمان و دکوراسیون منازل پیدا کرده‌اند. طرح های مدرن این محصول، علاوه بر جنبه کاربردی آن، زیبایی و جلوه چشمگیری به دکوراسیون فضای داخلی منزل می‌دهند.

صندلی راک در ابعاد مختلف و طرح های متنوعی تولید می شود. این نوع صندلی بر روی پایه های منحنی شکل قرار گرفته و طراحی تکیه گاه آن به گونه ای است که ستون فقرات شما در بهترین حالت قرار می‌گیرد. برخی نمونه های صندلی راک دسته دار و نوع دیگر بدون دسته طراحی شده‌اند. صندای های راک معمولا چوبی بوده اما برخی نمونه ها در قسمت نشیمن و تکیه‌گاه آن‌ها از پارچه نیز استفاده شده است.  انواع صندلی راک را در چند گروه قرار داده‌اند. صندلی راک باغی

این نوع صندلی گهواره‌ای مناسب فضاهای باز بوده و رنگ آن از نوعی است که در مقابل رطوبت مقاوم می باشد. با نشستن روی صندلی راک باغی هم می توان از فضای بیرون لذت برد و هم ساعتی به استراحت و آرامش رسید. صندلی راک کلاسیک

این نوع صندلی ابعاد حجیم و بزرگی دارد و فضای زیادی را اشغال می‌کند. از این نوع صندلی برای منازل آپارتمانی نمی توان استفاده کرد.

صندلی راک مدرن

صندلی راک مدرن همان صندلی های کلاسیک هستند که با ذوق و خلاقیت سازندگان این محصول در ابعاد کوچک‌تر با طراحی متفاوت تر ساخته شده و می توان در فضاهای کوچک و بزرگ از آن استفاده نمود.

صندلی راک راحتی

طراحی ین نوع صندلی ها شبیه مبل های راحتی می‌باشد. تنها تفاوت این صندلی با مبل راحتی حالت گهواره‌ای مانند و تکان خوردن صندلی راک است. از این نوع صندلی برای ساعت های طولانی می توان از آن استفاده نمود.

نکات مهم در خرید صندلی مادر بزرگ

 

صندلی راک به صورت شرکتی و توسط برندهای معتبر و شناخته شده، یا به صورت متفرقه و در کارگاه های کوچک و بزرگ تولید می شود. طبیعی است که کیفیت جنس و ساخت این محصول می تواند متفاوت باشد.

به همین دلیل هنگام خرید صندلی راک باید به نکات مختلفی توجه نمود. برندهای معتبر معمولا از چوب درختان راش، توسکا و گردو برای تهیه صندلی راک استفاده می‌کنند. چوب این درختان از استحکام بالایی برخوردار است. همین امر موجب می شود صندلی راک تولید شده نیز دوام و ماندگاری بالایی داشته باشد.

صندلی راک ویلاسازههنگام خرید این محصول از کیفیت چوب مورد استفاده در تهیه‌ آن، اطمینان حاصل کنید. کیفیت اتصالات این صندلی را نیز مورد بررسی قرار دهید. صندلی راک باید بتواند وزن های مختلف را تحمل کند. اگر روی صندلی راک نشستید و متوجه صدای جیرجیر صندلی شدید، به کیفیت ساخت این صندلی شک کنید. رنگ صندلی راک نباید در اثر ضربه یا خط و خش از بین برود. با توجه به نکات مختلفی که برشمردیم، بهتر است صندلی راک را از بین برندهای معتبر و شناخته شده انتخاب نمایید.

صندلی راک مدرن ویلاسازه

صندلی راک مدرن تمام چوب

زاویه نشیمن مناسب برای صندلی راک

برای صندلی و مبلمان همیشه یک زاویه استاندارد وجود دارد . بسیاری از تولید کنندگان معتبر در محصولات خود این زاویه را رعایت می‌کنند . زاویه مناسب برای مبلمان راحتی در حدود ۱۰۰ الی ۱۲۰ درجه می باشد . در حالی که در مورد صندلی های اداری و غذاخوری ، این زاویه در حدود ۹۰ درجه می باشد . در مورد صندلی راک زاویه پشتی صندلی در حدود ۱۲۰ درجه می باشد . اما در برخی از محصولات این زاویه افزایش یا کاهش پیدا می‌کند . زاویه صندلی رابطه زیادی با نوع استفاده این محصول دارد . همچنین افراد مختلفی را برای استراحت و انجام کارهای روزانه در نظر می‌گیرند . به طور کلی هر فردی در یک ساعته مخصوص احساس راحتی بیشتری می کند . به همین دلیل است که به هنگام خرید صندلی را که باید به زاویه پشتی توجه زیادی داشته باشید . باید به طور دقیق بدانید که شما در چه زاویه ای احساس راحتی بیشتری می کنید . اولویت شما باید بیشتر از ظاهر صندلی راک ، زاویه نشیمن صندلی راک باشد .

صندلی راک villasaze.ir

به دلیل اینکه اگر شما احساس راحتی بر روی صندلی خود نداشته باشید ، مانند این است که پول خود را برای یک محصول غیرکاربردی هزینه کرده اید .

 

صندلی راک مبلی

تنوع بالا در صندلی راک

همانگونه که شما نیز در فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مختلف مشاهده می کنید ، به طور روزانه به تنوع صندلی راک اضافه می‌شود . در گذشته صندلی راک از تنوع بسیار کمتری برخوردار بود . شاید مهمترین و همچنین معروف ترین صندلی راک ، صندلی راک عقابی بود . اسب‌های بسیار مختلف برای ساخت این صندلی استفاده میشد . قیمت صندلی میز رابطه مستقیمی با چوب به کار رفته در ساخت آن داشت . اما امروزه از مصالح و مواد اولیه بسیار مختلفی برای ساخت صندلی راک استفاده می‌شود . صندلی راک فلزی شاید به لحاظ مقاومت ، بهترین نوع صندلی راک موجود در بازار باشد . اما اگر شما در نظر دارید هزینه کمتری برای خرید محصول انجام دهید ، می‌توانید صندلی راک پلاستیکی را انتخاب کنید . اما همچنان هیچ محصولی به اندازه صندلی راک چوبی برای استفاده در داخل منزل و فضای سرپوشیده مناسب نمی باشد . همچنین صندلی راک چوبی از زیبایی بسیار بالایی برخوردار می باشد . ویلا سازه نوع دیگری از صندلی راک و طراحی و تولید کرده است ، که می تواند کاملا متناسب با چیدمان و فضای منزل شما باشد . شما می توانید انواع مختلف صندلی راک مبلی را در وبسایت ویلا سازه مشاهده و خریداری نمایید .

صندلی راک درجه یکافزایش تعادل و سلامت روانی

تاب دادن مکانیسم تعادل در گوش داخلی را تحریک می‌کند، زیرا بدن برای حفظ تعادل خود با تکان دادن صندلی کار می‌کند. بهبود تعادل در بیماران مبتلا به مشکلات روانی که از صندلی راک استفاده می‌کنند از نتایج مثبت استفاده از این نوع مبلمان است.

قیمت انواع صندلی راکتاثیرات صندلی راک بر روی احساسات و روحیه

امروزه شرایط زندگی به گونه ای شده است ، که استرس و فشارهای کاری زیادی به افراد منتقل می‌شود . این فشار و استرس در بلند مدت می تواند آثار بسیار مخربی به جا بگذارد . فرار از این شرایط کاری و استرس زا در بیشتر اوقات غیر ممکن می باشد . شما ناگزیر هستید تا با همین شرایط به زندگی داده اید ، اما می‌توانید اقداماتی در جهت کاهش عوارض این کارها داشته باشید .

به عنوان مثال رفتن به مسافرت و حتی یک پیک نیک یک روزه ، می‌تواند تا حدود زیادی به کاهش استرس و ایجاد آرامش کمک کند . اما برخی از افراد به دلیل مشغله کاری ، و همچنین مسائل اقتصادی امکان انجام این کار را ندارند . در این صورت شما می توانید به صورت دوره‌ای به پارک و فضای سبز مراجعه کنید . تاثیرات فضای سبز بر روحیه انسان شگفت انگیز می باشد .

صندلی راک ویلاسازهبسیاری از منازل امروزی به صورت آپارتمانی می باشند ، به همین دلیل شما نمی توانید مانند گذشته از حیاط منزل استفاده کنید . در گذشته حیاط منزل به عنوان یک محیط تفریحی کوچک به حساب می آمد . وجود انواع گلها و درختان باعث به وجود آمدن فضای زیبایی در حیاط می شد . اما متاسفانه امروز این امکان برای بسیاری از افراد وجود ندارد .

یکی دیگر از روشهای کسب آرامش و رفع استرس ، استفاده از صندلی راک می باشد . حرکت آرام و یکنواخت صندلی راک ، باعث به وجود آمدن احساس آرامش در افراد می شود . این احساس می‌تواند با گوش دادن به یک موسیقی آرام بخش تشدید شود . صندلی های راک معمولاً بسیار راحت و دنج می باشند ، و شما می توانید از این صندلی ها برای انجام امورات مختلف استفاده کنید .

خصوصیات یک راکچیر خوب

امروزه صندلی های راک در طرح ها و قیمت های مختلفی در بازار موجود است .از صندلی های ارزان قیمت گرفته تا صندلی های لوکس و گران قیمت .تولیدی ویلا سازه در طی این سالها همواره تلاش داشته تا با تولید محصولات در  رنج قیمت های مختلف به نیازهای مشتریان پاسخگو باشد.

صندلی مبله راکچیر

صندلی راکچیر رویه چرم

به این صورت که شما با هر میزان از قدرت خرید می توانید یک محصول با کیفیت تهیه کنید .متداولترین نوع صندلی راک از جنس چوب می‌باشد ،مقاوم ترین چوب ها برای ساخت صندلی راک چوب گردو و راش می باشند .

صندلی تمام چوب مادر بزرگ

صندلی چوبی راکچیر ویلاسازه

برای استحکام بیشتر صندلی بهتر است محل اتصالات به هم چفت شوند و با بست یکدیگر متصل شوند ، اما در بسیاری از محصولات بازاری برای صرفه جویی در هزینه و زمان از چسب چوب استفاده می شود ، استفاده از چسب چوب به جای بست باعث می شود مقاومت صندلی کاهش یافته و در نتیجه عمر آن کمتر می شود .

صندلی مادر بزرگ

صندلی راک چوبی ویلاسازه

زاویه آرنج ها روی دسته صندلی باید متناسب با قد شما باشد .زاویه پشتی صندلی باید به صورتی باشد که شما در راحت ترین شکل ممکن قرار گیرید .

قسمت پایه صندلی باید به شکلی طراحی شود که با یک فشار کوچک به عقب و جلو حرکت کند . نباید برای به حرکت درآوردن صندلی نیاز باشد که شما به جلو یا عقب خم شوید . زاویه پایه نیز باید به طوری طراحی شود همگام حرکت کردن به شما احساس واژگونی دست ندهد .

صندلی راک به قیمت عمده

صندلی راک ارزان قیمت

صندلی های چوبی تنوع رنگ بسیار بالایی دارند و می توانند برای بسیاری از انواع دکوراسیون منازل مورد استفاده قرار گیرند .یکی از انواع صندلی های چوبی صندلی های لهستانی هستند .

صندلی راک عمده

فروش صندلی راک تولید ایران


صندلی راک لهستانی

صندلی راک لاکچری

دلیل این نامگذاری استفاده از یک تکنیک خمکاری چوب است که در تولید این صندلی استفاده می شود ، این تکنیک اولین بار در لهستان مورد استفاده قرار گرفت و به همین دلیل به این صندلی ها ، صندلی های لهستانی گفته می شود .

استفاده از بخار آب برای شکل دادن و خمکاری چوب .در این روش چوب دوام بیشتری پیدا می کند و عمر آن نیز بیشتر می‌شود .

صندلی مادر بزرگاسکلت فلزی صندلی مادر بزرگ

با پیشرفت تکنولوژی و استفاده روزافزون از فلز در زندگی بشر از آن در ساخت صندلی راک نیز استفاده شد .صندلی های راکچیر یا به صورت کاملا فلزی و یا با ترکیب فلز با مواد دیگری ساخته می‌شوند .

صندلی راک مبله

راک مبلی

این صندلی ها از یک اسکلت عموماً فلزی و گاهی هم چوبی تشکیل می شوند ، روکش از فوم و پارچه روی این صندلی ها قرار می گیرد و ظاهر زیبایی به آن می بخشد .از این صندلی عموماً برای استفاده در داخل منزل استفاده میشود .

صندلی راک لاکچری

ترکیب چوب و فلز

ترکیبی زیبا از فلز و چوب و پارچه در کنار هم یک محصول زیبا را خلق میکند . این محصول عموماً برای دکوراسیون مدرن بسیار مناسب است .معمولاً برای استفاده از صندلی راک در دکوراسیون منازل، از صندلی های چوبی برای دکوراسیون کلاسیک و صندلی های فلزی و مبلی برای دکوراسیون مدرن استفاده می شود .

بهترین نوع صندلی راکچیر

برای انتخاب بهترین نوع صندلی را ابتدا باید سوالاتی پرسیده شود . مهمترین سوال این است که شما صندلی را برای چه مصارفی نیاز دارید . مصارف خانگی و مصارف عمومی و تجاری ، هر کدام می توانند محصول بخصوصی را به عنوان بهترین صندلی راک معرفی کنند . همچنین شما باید مشخص کنید که در چه فضایی ، میخواهید صندلی راک را قرار دهید .
برای استفاده در فضای باز صندلی راک فلزی ، می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد . به دلیل اینکه فلز دارای مقاومت بالاتری در مقایسه با چوب می‌باشد ، همچنین استفاده از رنگ در فلزات موجب ضد آب شدن آن می شود . استفاده از رنگ های صنعتی مانند رنگ کوره ای الکترواستاتیک بر روی سطح فلزات ، موجب می شود تا این محصولات تا حدود زیادی در مقابل نفوذ رطوبت مقاوم باشند . با یک نگهداری مناسب می‌توانید برای سالیان طولانی ، از صندلی راک فلزی خود در فضای باز استفاده کنید .

صندلی راک مدرن صادراتی
اما اگر فضای شما یک فضای سر پوشیده باشد ، بهترین گزینه برای انتخاب شما صندلی مادر بزرگ چوبی می باشد . صندلی راکچیر چوبی علاوه بر کاربرد مناسبی که دارد ، می تواند به زیباتر شدن فضای شما نیز کمک کند . طرح های کنده کاری شده بر روی صندلی راک چوبی ، می‌تواند زیبایی دو چندانی به محیط شما ببخشد .
صندلی هایی را که چوبی دارای دو دسته اصلی می‌باشند ، که این دو دسته صندلی راک مبلی و صندلی راک چوبی معمولی میباشند . صندلی راک مبلی می تواند بهترین انتخاب برای دکوراسیون های مدرن باشد . در حالی که صندلی راک چوبی می تواند یک گزینه مناسب برای دکوراسیون کلاسیک باشد . البته لازم به ذکر است شما اگر مقداری نجاری بلد باشید به راحتی میتوانید با مطالعه مقاله ساخت صندلی راک یک صندلی زیبا برای خود بسازید.

صندلی راکچیر

استفاده از صندلی راک برای انجام امورات مختلف

شما می توانید کارهای مختلفی را به هنگام نشستن بر روی صندلی راحتی انجام دهید . به عنوان مثال می‌توانید به هنگام نشستن بر روی صندلی راک به مطالعه بپردازید ، یا اینکه از گوش دادن به یک موسیقی دلنشین لذت ببرید .

شما می توانید برای انجام بیشتر امور روزانه خود از این صندلی استفاده کنید . برخی از صندلی های را که قابلیت این را دارند تا به حالت ثابت در بیایند . شما می توانید با استفاده از یک عدد فیکسر صندلی خود را به صورت ثابت در بیاورید . زمانی که صندلی در حالت ثابت باشد می توانید ، به عنوان یک صندلی معمولی از آن استفاده کنید . در این حالت می توانید از صندلی برای کار با کامپیوتر یا در مقابل میز تحریر استفاده کنید .

تماشای تلویزیون می تواند با استفاده از صندلی راک بسیار لذت بخش تر باشد ، همچنین می توانید به هنگام نشستن بر روی صندلی از مصاحبت با عزیزانتان لذت ببرید .

یکی از لذت بخش ترین کارهایی که می توانید در منزل انجام دهید ، نشستن در کنار پنجره بر روی صندلی راک و خیره شدن به منظره بیرون می باشد . مخصوصاً به هنگام بارش باران و برف تماشای منظره بیرون بسیار لذت بخش می باشد .

در فصل زمستان هنگامی که برف می بارد بر روی صندلی راک در کنار پنجره بنشینید ، و در حالی که یک فنجان چای در دست دارید از تماشای منظره لذت ببرید . حتی تصور این صحنه نیز بسیار لذت بخش می باشد ،  و حس فوق العاده را برای شما تداعی می‌کند . همین موضوع باعث ایجاد احساس آرامش فوق‌العاده‌ای در شما می شود ، این احساس آرامش تاثیر زیادی در کاهش استرس دارد .

صندلی راک مبلی ویلاسازهخرید صندلی راک

به جرأت می‌توان گفت که برای تمامی خانواده‌ها خرید صندلی راک یکی از گزینه‌ها برای چیدمان منزل میباشد . البته بیشتر افراد یکی از انواع مختلف صندلی راک را تهیه کرده و در منزل خود از آن استفاده می کنند . اما اگر شما نیز در دسته افرادی قرار دارد که هنوز این محصول را تهیه نکرده اید . همین الان می توانید برای خرید این محصول اقدام نمایید . البته قبل از انجام هر کاری ابتدا باید اطلاعات کلی در مورد این محصول کسب کنید . ابتدا باید انواع مختلف صندلی راک را بشناسید . و با مزیت و ویژگی های هر کدام از آنها آشنا شوید . سپس می توانید اطلاعاتی در مورد قیمت هر یک از محصولات کسب کنید . بعد از این کار به راحتی می‌توانید صندلی راک مناسب با سلیقه و هزینه خود را انتخاب کنید .

زمانی که برای خرید صندلی راک اقدام می کنید می توانید این کار را به دو روش مختلف انجام دهید . در روش اول خرید که روش خرید سنتی می باشد می توانید به صورت حضوری به فروشگاه یا تولیدی مورد نظر مراجعه نمایید . روش خرید حضوری در کنار ویژگی‌هایی که دارد می‌تواند مشکلاتی نیز به همراه داشته باشد . اما در صورتی که بتوانید یک فروشگاه اینترنتی معتبر را انتخاب کنید . می توانید با خیال راحت محصول مورد نظر خود را خریداری کنید . خرید اینترنتی می‌تواند بسیار سریع و آسان باشد . همچنین هیچ محدودیت زمانی برای خرید اینترنتی وجود ندارد .

صندلی مادر بزرگ را از کجا بخریم؟

گروه تولید ویلا سازه با تولید طیف وسیعی صندلی هایی را که چوبی ، فلزی و مبلی یک سبد خرید کامل در اختیار مشتری قرار می‌دهد.شما با هر میزان قدرت خرید می توانید مطمئن باشید که با خرید است ویلا سازه یک محصول با کیفیت خریداری می‌کنید .

شما می توانید با هر نوع سلیقه و دکوراسیونی که در منزل دارید یکی از محصولات متنوع ویلا ساز را تهیه کنید.شرکت ویلا سازه بیش از ۵۰ نوع صندلی راک تولید می کند ، همین موضوع شرکت ویلا سازه را تبدیل به یک شرکت پیشرو در این صنعت می کند .

ویلاسازه برترین تولید کننده شمال غرب کشور علاوه بر این محصول محصولاتی همچون،تاب ویلایی،تاب ریلکسی،هیتر فضای باز،آتشدان،،تخت کنار استخری،باربیکیو ،فوتبال دستی و …. نیز تولید میکند.

سوالات متدوال صندلی راک ویلاسازه

آیا می توان صندلی معمولی را به صندلی راک تبدیل کرد ؟

خلاقیت و نوآوری می تواند بسیاری از کارهای ناشدنی را ممکن کند . تبدیل کردن صندلی معمولی به صندلی راک کار چندان غیر ممکنی نیست . البته در این بین حالت صندلی و همچنین جنس آن نیز تاثیر زیادی در این کار دارد . اگر جنس صندلی فلزی باشد و شما به راحتی می توانید با استفاده از چند پروفیل اقدام به انجام این کار نمایید . اما در مورد صندلی های پلاستیکی و چوبی شرایط کمی متفاوت تر می باشد . ولی به صورت کلی باید بگوییم که این امکان وجود دارد که شما بتوانید صندلی های معمولی را به صندلی راک تبدیل کنید ‌

 

ابعاد صندلی راک مبلی چقدر است ؟

صندلی های راک مبلی از جمله محصولاتی هستند که برای فضاهای داخلی طراحی شده اند . البته این محصولات دارای ابعاد و طرح های متنوعی هستند . ولی به طور کلی صندلی راک مبلی دارای ابعادی به مراتب بزرگتر از صندلی های راک معمولی می باشد .

 

تحمل وزن صندلی راک چقدر است ؟

تحمل وزن صندلی راک تفاوت چندانی با صندلی های معمولی ندارد . البته تمامی این ها در صورتی است که شما نکات اولیه و ایمنی را به هنگام طراحی صندلی رعایت کرده باشید . همچنین از مواد اولیه و متریال های با کیفیت برای تولید صندلی راک استفاده کرده باشید . یک صندلی راک معمولی میتواند تحمل وزنی در حدود ۱۰۰ الی ۱۵۰ کیلوگرم داشته باشد .

 

بهترین مکان برای قرار دادن صندلی راک در منزل کجاست ؟

البته محل قرار گرفتن صندلی راک در منزل تا حدود زیادی به سلیقه و همچنین نوع دکوراسیون شما بستگی دارد . اگر منزل شما  دارای شومینه میباشد قرار دادن صندلی راک در کنار آن مخصوصاً در فصل سرما می تواند یک ایده بسیار جذاب و عالی باشد . همچنین صندلی راک می‌تواند در کنار پنجره و رو به بیرون قرار بگیرد . به طور کلی در اکثر اوقات صندلی را که در اتاق پذیرایی و اتاق نشیمن قرار می گیرد . کمتر پیش می‌آید که افراد این محصول را در داخل اتاق خواب خود قرار دهند .

همینطور برای خرید تخت سنتی و قیمت باربیکیو گازی و خرید ظروف چوبی و کلی محصول دیگه میتونید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. جهت عضویت در پیج اینستاگرام مبلمان فضای باز ویلا سازه روی لینک کلیک کنید.

1 نظر در “صندلی راک

دیدگاهتان را بنویسید