صندلی کنار استخر

صندلی کنار استخر یا تخت کنار استخر ویلاسازه یک وسیله بسیار کاربردی برای دراز کشیدن کنار استخر و حمام آفتاب میباشد.امروزه استخر عضو جدا نشدنی ویلاها و باغات است و استراحت کنار استخر نیازمند یک تخت استری مناسب است که در برابر رطوبت و نور خورشید مقاومت بالایی داشته باشد.تخت استخری انواع مختلفی دارد. هم از نظر شکل ظاهری و هم از نظر جنس بدنه. اگه قصد خرید دارین حتما این مقاله رو تا انتها بخونید.

تخت استخریتخت کنار استخر چند کاره

به طور عامیانه بسیاری از افراد بر این باور هستند که ، تخت کنار استخر تنها در کنار استخر و یا مکانی مانند دریا کاربرد دارد . اما به هیچ عنوان اینگونه نیست ، و شما می توانید در مکان‌های مختلف از تخت کنار استخر استفاده کنید . گاهی اوقات استفاده از تخت کنار استخر هیچ ارتباطی به آب ندارد . به عنوان مثال برخی از افراد برای گرفتن حمام آفتاب از این وسیله استفاده می کنند . شما به راحتی می توانید برای ساعت های طولانی بر روی صندلی کنار استخر به استراحت بپردازید . حالت این صندلی ها به گونه‌ای است که بدن شما در وضعیت استراحت کامل قرار می گیرد . شما می توانید لحظات بسیار دلچسبی را برای خود به وجود آورید .

البته در این مورد ویلا سازه نیز ابتکار جالبی به خرج داده است . ویلا سازه تخت های کنار استخر جالبی را طراحی و تولید کرده است . شما می توانید در چند وضعیت مختلف آنها را قرار دهید . شما میتوانید با توجه به کاری که انجام می دهید و همچنین زاویه مطلوب خود ، وضعیت تخت کنار استخر را تغییر دهید . همچنین تولیدی محصولی را تولید کرده است ، که می‌تواند به عنوان یک تخت کنار استخر و همچنین یک صندلی راک استفاده شود .

تخت ساحلی

کدام نوع صندلی کنار استخر بهتر است ؟

البته پاسخِ واضح و دقیقی برای این سوال وجود ندارد . به دلیل اینکه هر کدام از انواع مختلف صندلی کنار استخر دارای معایب و مزایایی می باشد . اما برای خرید این محصول با کیفیت و مناسب میتوانید از افراد متخصص مشورت بگیرید . کارشناسان ما در ویلا سازه شما را در انتخاب محصول مناسب یاری کنند . البته شرایط آب و هوایی و جغرافیایی منطقه شما نیز در انتخاب صندلی کنار استخر بسیار تاثیرگذار می‌باشد . در برخی مکان‌ها مانند شمال کشور که رطوبت بالایی وجود دارد ، استفاده از محصولات فلزی می تواند با مشکلات زیادی همراه باشد . برای این مناطق استفاده از صندلی کنار استخر پلاستیکی و همچنین چوبی بیشتر توصیه می شود . برای افرادی که در نظر دارند صندلی کنار استخر را برای گرفتن حمام آفتاب استفاده کنند ، پیشنهاد میکنیم از صندلی های پلاستیکی استفاده کنند . به دلیل اینکه فلز حرارت زیادی را به خود جذب می‌کند ، که ممکن است باعث اذیت شما به هنگام استفاده از صندلی کنار استخر شود .

تخت و صندلی آفتابتخت کنار استخر

از جمله محبوبترین تجهیزاتی که در کنار استخر ها مورد استفاده قرار می گیرد، می توان به تخت کنار استخر اشاره نمود. این نوع تخت،اغلب به عنوان مکانی جهت استراحت و آفتاب گرفتن به کار گرفته می شود. نوع تخت، برای تجدید قوای جسمانی مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این موضوع، تاثیرگذاری بسیار مثبتی، در جهت زیباسازی استخرها دارد. محیط استفاده این تخت، تنها به استخر ها محدود نمی شود و از آن در ویلاها و باغ ها نیز استفاده می گردد. مدت استفاده از تخت کنار استخر، کوتاه می باشد و اغلب این تصور وجود دارد که این نوع تخت، به خصوصیات ویژه ای احتیاج ندارد. فشار زیادی که در حین شنا به مفاصل و عضلات بدن وارد می شود، در صورت استفاده از تجهیزات نامناسب می تواند گرفتگی عضلات را به همراه داشته باشد. از این رو، این نوع تخت ها می بایست طبق ساختار بدنی ما طراحی شوند تا از وقوع این نوع مسائل جلوگیری شود. معمولا تخت های کنار استخر، در معرض مستقیم نور خورشید قرار گرفته و مرطوب می باشد. جنس اولیه به کار رفته در ساخت و تهیه این محصولات باید مرغوب، استاندارد و با کیفیت باشد. چنانچه این شروط، انجام نپذیرد، ظاهر تخت ها دچار نقص شده و دیگر مقاومت و استحکام کافی را جهت تحمل وزن نخواهد داشت. تخت های کنار استخر، دارای ابعاد و اشکال متفاوتی هستند. به طور معمول جنس به کار رفته در این محصولات، حصیر،الومینیوم،پلاستیک،چوب و پلی پروپیلن می باشد و در اشکال افقی،مبلمان و نیمه نشسته به مشتریان عرضه می گردند. از نمونه طرح های این تخت ها در بازار، می توان به تخت های تایی، تخت های دو تکه،تخت های تاشو و تخت های تشک دار اشاره کرد.
از آنجا که تخت های لبه استخر دارای طرح های متفاوتی هستند، انتخاب برای مشتریان کار آسانی نخواهد بود. اما چنانچه از پیش چند نکته را به خاطر سپرده و انتخاب خود را بر مبنای آنها قرار دهید، می توانید خرید خوبی را داشته باشید. عمر این نوع تخت ها به جنس آن ها وابسته است و اگر در انتخاب خود موفق بوده باشید، تا چندین سال می توانید از آن استفاده نمایید و به طبع در هزینه های شما، صرفه جویی خواهد شد.

صندلی، تخت کنار استخر

صندلی کنار استخر یا تخت کنار استخر یکی از بهترین محصولات مبلمان فضای باز برای استراحت می باشد .شاید بیشتر شما نیز با ما هم عقیده باشید که لذت استراحت در کنار استخر و یا در کنار ساحل از لذت آبتنی به مراتب بیشتر باشد.

تخت استخری

تخت استخری ویلاسازه

یکی از تفریحاتی که به هنگام فصل گرما به شدت مورد استفاده قرار می گیرد آبتنی و استفاده از استخر می باشد .بعد از یک شنا و بازی در آب نیاز به یک استراحت مطلوب دارید .

طراحی صندلی های کنار استخر باید به شکلی باشد که بتوانید روی آن به خوبی دراز بکشید .به همین جهت به صندلی های کنار استخر تخت نیز گفته می شود .صندلی های کنار استخر برای کاربردی بودن نیاز به ویژگی هایی دارند که باید به هنگام خرید به آنها توجه کنید .در ادامه به برخی ویژگی‌های تخت های کنار استخر اشاره خواهیم کرد .

تخت اسختری حصیری

تخت استخری

استفاده از صندلی کنار استخر در فضای سرپوشیده

برخلاف نام صندلی کنار استخر ، این محصول فقط مخصوص استفاده در کنار استخر یا کنار ساحل نمی باشد . شما می‌توانید کاربردهای بسیار مختلف و متفاوتی ، از صندلی کنار استخر داشته باشید .
صندلی کنار استخر یا همان تخت کنار استخر ، بهترین وسیله برای استراحت و ریلکس کردن می باشد . این محصول می‌تواند در انواع سالن های ورزشی مورد استفاده قرار گیرد . همچنین شما می توانید از تخت کنار استخر به عنوان تخت ماساژ استفاده کنید . حالت فیزیکی تخت کنار استخر این مکان را برای شما فراهم می کند ، که به راحتی بتوانید از آن به عنوان تخت ماساژ استفاده کنید .
صندلی کنار استخر می تواند هیچ ارتباطی به استخر نداشته باشد ، شما می توانید این محصول را در پشت بام منزل خود قرار داده ، و بر روی آن دراز کشیده و حمام آفتاب بگیرید . حمام آفتاب یکی از عمده ترین کاربردهای صندلی کنار استخر می باشد ، برای این منظور نیاز نیست که حتما در کنار آب یا استخر باشید . در هر مکانی که آفتاب وجود داشته باشد می توانید حمام آفتاب بگیرید .
صندلی های کنار استخر پلیمری دارای وزن پایین می باشند . به همین دلیل محصولات را می توانید به راحتی جابجا کنید ، و بر حسب نیاز آنها را به فضای سرپوشیده یا فضای باز انتقال دهید . صندلی کنار استخر بهترین وسیله برای یک استراحت و چرت کوتاه مدت می باشد . شما می توانید بر روی صندلی کنار استخر دراز بکشید ، از گوش دادن به یک موسیقی ملایم لذت ببرید . همچنین از این صندلی می توان برای شل کردن عضلات ، و کاهش انقباض عضلانی استفاده کرد .

مقاومت در برابر آب

صندلی های کنار استخر به دلیل قرار گرفتن در مجاورت آب همواره در معرض آب قرار دارند .از این رو مواد استفاده شده در ساخت تخت کنار استخر باید کاملاً ضد آب باشند .صندلی های پلاستیکی به تنهایی این قابلیت را دارند و در برابر آبدیدگی مشکلی ندارند .ولی صندلی های چوبی و فلزی باید به طور کامل در برابر نفوذ آب عایق شوند .

صندلی های چوبی را می توان با استفاده از روغن ها و مواد مختلف همچون پلی استر ضد آب کرد .ولی بهترین وسیله برای ضدآب کردن فلزات استفاده از رنگ کوره ای الکترواستاتیک می باشد .این نوع رنگ مقاومت بسیار بالایی در مقابل آب و زنگ زدگی دارد و می‌توان از آن به‌عنوان عایقی برای تخت های کنار استخر فلزی استفاده کرد .

ضد آب بودن تخت کنار استخر مهمترین ویژگی می باشد که باید به هنگام خرید تخت کنار استخر حتماً به آن توجه کنید .

تخت استخری حصیر بافت

صندلی کنار استخر ویلاسازه

قابلیت خشک شدن سریع

جنس تخت های کنار استخر باید به گونه ای باشد که بسیار سریع خشک شود .استفاده از پارچه های ضد آب وهمچنین پلاستیک های با کیفیت باعث می شود تا صندلی ها بسیار سریع خشک شوند .ولی مهمترین مواد که در تولید صندلی های کنار استخر استفاده می شود لاک آب گریز می باشد .

تخت کنار استخری دو نفره

تخت استخری دو نفره

این محصول که به عایق  نانو نیز معروف می باشد باعث می شود که آب بر روی سطح صندلی باقی نماند و در نتیجه صندلی در سریع ترین زمان ممکن خشک می شود .در هنگام خرید صندلی های کنار استخر حتماً به این نکته توجه داشته باشید و توجه داشته باشید که روکش صندلی از جنس موادی که آب را جذب میکنند نباشد .

تخت استخری مکعبی

تخت استخری ویلاسازه

دوام بالا

صندلی های کنار استخر به دلیل این که به صورت تخت می باشند و کل وزن بدن شما بر روی صندلی قرار میگیرد .از این رو این صندلی ها باید دارای مقاومت و دوام بالایی باشند .همچنین به دلیل اینکه همواره در معرض آب و هوا قرار دارند و همیشه در بیرون از فضای بسته مورد استفاده قرار می گیرند باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند .

اگر قصد خرید صندلی کنار استخر پلاستیکی را دارید به این نکته توجه داشته باشید که جنس صندلی از پلاستیک بازیافتی نباشد و در تولید آن از پلاستیک درجه یک استفاده شده باشد .

تخت استخری توری

تخت استخری و سایه بان چتری

در هنگام خرید صندلی های کنار استخر فلزی به نوع آلیاژ فلز بسیار دقت کنید ، آلیاژ استفاده شده  در تخت کنار استخر باید از یک نوع فلزی بسیار مقاوم باشد که تحمل وزن بالایی داشته باشد . و همچنین رنگ استفاده شده برای پوشش فلز حتما باید رنگ کوره ای باشد .چوب های راش و چوب روسی که دارای مقاومت بسیار بالایی می باشند بهترین نوع چوب برای تولید تخت های کنار استخر می باشند .

صندلی های چوبی باید به طور کامل عایق کاری شوند و منافذ روی چوب باید به خوبی پوشش داده شود .چوب در مقابل نفوذ آب بسیار آسیب پذیر می باشد و خیلی زود قابلیت خود را از دست میدهد .از این رو عایق کاری و ضد آب کردن در تولید صندلی های کنار استخر چوبی اهمیت بسیار بالایی دارد .

تخت استخری خانواده

صندلی کنار استخری ویلاسازه

کاربردهای مختلف

برخلاف بسیاری از محصولات که برای مصارف صنعتی و خانگی ساخته می شوند و میزان مقاومت و طرح آنها متفاوت میباشد .صندلی های کنار استخر چه برای مصارف خانگی استفاده شوند و چه برای هتل ها و یا سواحل ، در هر دو صورت طراحی و کاربری یکسانی دارند .ولی باید میزان استفاده از صندلی های کنار استخر در خرید آن ها مورد توجه قرار گیرد .

صندلی هایی که در فضاهای عمومی مانند هتل ها و سواحل مورد استفاده قرار می گیرند به مراتب باید دارای مقاومت بالاتری باشند .برخلاف نام این محصولات صندلی های کنار استخر فقط مخصوص استفاده در کنار آب نمی باشند .شما می توانید برای یک استراحت و ریلکس کردن بسیار لذت بخش از آنها استفاده کنید .

تخت های کنار استخر را می توانید در حیاط خلوت ، باغ و یا تراس خود مورد استفاده قرار دهید . 

تخت استخری پلیمری

تخت استخر پلیمری ویلاسازه

به دنبال چه محصولی هستید؟

برای بهترین انتخاب باید دقیقا بدانید به چه محصولی و با چه ویژگی هایی نیاز دارید .صندلی کنار استخری که می خواهید از چه جنسی باشد .صندلی پلاستیکی ، صندلی چوبی و یا صندلی فلزی ؟

تخت راک استخری

صندلی راک استخری

کدام صندلی بهترین کاربرد را در فضای شما خواهد داشت . سلیقه شما در انتخاب تخت کنار استخر مناسب بسیار مهم می باشد.صندلی را صرفاً برای استفاده در کنار آب و استخر می خواهید و یا استفاده دیگری نیز از آن خواهید داشت .

برخی از استخرها در فضای سرپوشیده می‌باشند و برخی دیگر نیز در فضای باز ، تخت کنار استخر را برای کدام فضا می خواهید .

تخت استخری فانتزی

تخت کنار استخر فانتزی

یک محصول بی نظیر

صندلی کنار استخر برای استراحت و لذت بردن طراحی شده است .صندلی راک نیز به همین منظور و برای ریلکس کردن طراحی شده است .چه اتفاقی می افتد اگر این دو محصول با یکدیگر ترکیب شوند ؟گروه تولیدی ویلا سازه یک محصول فوق العاده را برای طرفداران صندلی های کنار استخر و همچنین صندلی راک طراحی کرده است .

شما می توانید از قابلیت صندلی راک در کنار استخر استفاده کنید .راک کنار استخر یک محصول فوق العاده می باشد که امکان استفاده همزمان از تخت کنار استخر و صندلی راک را به شما می دهد .راک کنار استخر از بهترین و با کیفیت ترین چوب ها تهیه می شود .

این نوع چوب ها برای استفاده در کنار آب فرآوری و عایق کاری شده اند .

همچنین یک قابلیت دیگر به راک کنار استخر اضافه شده که شما می توانید با استفاده از یک فیکسر صندلی را ثابت کنید و مانع از حرکت آن شوید .یک صندلی راک می‌خواهید ؟ آیا به دنبال یک تخت کنار استخر هستید ؟ و یا هر دو محصول را در کنار همدیگر می خواهید ؟ویلا سازه با تولید این محصول پاسخگوی نیاز شما خواهد بود .

انواع مختلف صندلی کنار استخر

صندلی های کنار استخر به لحاظ ظاهری شباهت های زیادی به یکدیگر دارند ، اما می توانند به لحاظ جنس مواد اولیه تفاوت های زیادی داشته باشند .
رایج ترین نوع صندلی کنار استخر از جنس پلاستیک و پلیمر می باشد . به دلیل اینکه پلاستیک در برابر نفوذ آب کاملا مقاوم می باشد ، همچنین نیاز به نگهداری و مراقبت زیادی ندارد . صندلی کنار استخر پلیمری دارای وزن بسیار پایین می باشد ، که موجب می شود شما به راحتی بتوانید این محصول را جابجا کنید . همچنین نشیمن صندلی کنار استخر پلاستیکی برای دراز کشیدن و استراحت کردن مناسب می باشد . به لحاظ اقتصادی نیز این محصولات دارای قیمت مناسب می باشند ، همچنین اگر به درستی مورد استفاده قرار گیرند ، می توانند عمر طولانی داشته باشند .
یکی دیگر از انواع مختلف صندلی کنار استخر ، تخت کنار استخر فلزی می باشد . این محصولات دارای مقاومت بسیار بالاتری در مقایسه با پلاستیک و پلیمر هستند . همچنین تعمیرات صندلی کنار استخر فلزی ، بسیار آسان تر از صندلی کنار استخر پلاستیکی می باشد . بسیاری از صندلی‌های کنار استخر پلیمری قابل تمرین می باشند ، در حالی که شما می توانید تمام تخته کنار استخر فلزی را به آسانی تعمیر کنید .
صندلی کنار استخر چوبی ، یکی دیگر از انواع مختلف صندلی کنار استخر می باشد . شاید در نگاه اول اینگونه به نظر بیاید که استفاده از چوب ، برای ساخت صندلی کنار استخر عاقلانه نمی باشد . به دلیل اینکه چوب در مجاورت رطوبت و آب بسیار آسیب پذیر می باشد ، و به سرعت تغییر شکل داده و کیفیت و قابلیت خود را از دست میدهد . اما باید بدانید که چوب های استفاده شده برای ساخت تخت کنار استخر ، کاملاً مخصوص می باشند . این چوب ها به وسیله مواد مختلفی در برابر نفوذ آب ، عایق بندی می شوند .

قیمت صندلی، تخت کنار استخر

صندلی های کنار استخر در بین مبلمان فضای باز در دسته ی  صندلی های گرانقیمت قرار می گیرند .

حداقل هزینه‌ای که برای خرید یک صندلی کنار استخر باید در نظر بگیرید  حدود ۳ میلیون تومان می باشد .

ولی شما میتوانید بر حسب سلیقه و نوع کاربرد خود بسیار بیشتر از این مبلغ را نیز برای صندلی کنار استخر هزینه کنید .

یک فروشگاه ایده آل

تجهیزات ویلایی ویلا سازه با تولید انواع صندلی های کنار استخر و تخت کنار استخر از جنس چوب ، پلاستیک و فلز می تواند پاسخگوی نیاز شما باشد .مطمئن باشید با هر سلیقه و میزان توقعی که از یک صندلی کنار استخر دارید می‌توانید به ویلا سازه مراجعه کنید و یک محصول با کیفیت را تهیه کنید .

محصولات ویلا سازه از طریق باربری برای تمام نقاط کشور ارسال می‌شوند .همچنین ویلا سازه برخلاف بسیاری از فروشنده ها که حالت فروشگاهی و واسطه را دارند ، تولید کننده می باشد و محصولات خود را بدون واسطه به مشتریان عرضه می کند .

شما می توانید محصولات ویلا سازه را به صورت عمده و خرده تهیه کنید .برای خرید محصولات و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ویلا سازه تماس بگیرید .

ویلاسازه علاوه بر این محصولات محصولات دیگری همچون،تاب فضای باز،صندلی تابی،بخاری فضای باز،ظروف چوبی،صندلی راک،تخت کنار استخری،باربیکیو ،فوتبال دستی ،استند گل،سایه بان چتری و مبلمان فضای باز…. نیز تولید میکند.ویلاسازه در کنار فروش تکی  برای همکاران عزیز نیز به صورت عمده محصولات خود را ارئه میکند(فروش عمده تاب ریلکسی).

همینطور برای خرید تخت سنتی و قیمت تاب ریلکسی و خرید ظروف چوبی و کلی محصول دیگه میتونید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. جهت عضویت در پیج اینستاگرام مبلمان فضای باز ویلا سازه روی لینک کلیک کنید.