لوستر فانتزی هرمی

2,267,843 تومان

لوستر ساده مکعبی

506,930 تومان

لوستر الشن

2,401,245 تومان

لوستر مدرن ستاره

5,602,905 تومان

لوستر مدرن پارلاق

2,401,245 تومان

لوستر مدرن قارتال

3,056,130 تومان

لوستر نردبانی

1,655,404 تومان

لوستر فانتزی جام

1,846,412 تومان

لوستر کلاسیک نوبل

3,692,824 تومان

لوستر فلزی بهار

2,801,453 تومان

لوستر فانتزی الین

2,801,453 تومان

لوستر مدرن نگاران

4,002,075 تومان

لوستر مدرن مبینا

3,234,000 تومان

لوستر مدرن لاوا

3,234,000 تومان

لوستر مدرن ساره

2,090,000 تومان

لوستر فلزی آران

2,090,000 تومان

لوستر مدرن سوبیا

2,530,000 تومان

لوستر مدرن السانا

2,695,000 تومان

لوستر مهسان

1,870,000 تومان

لوستر کاووس

1,870,000 تومان

لوستر دلیجان

2,640,000 تومان

لوستر مدرن درنا

2,750,000 تومان

لوستر مدرن روناک

2,420,000 تومان

لوستر مدل تارا

2,145,000 تومان

لوستر مدرن گرد

3,630,000 تومان

لوستر مدرن فلت

1,980,000 تومان

لوستر فلزی پارسا

1,760,000 تومان

لوستر دلیجان

660,000 تومان

لوستر مدرن بلور

1,760,000 تومان

لوستر مدرن اشکی

2,530,000 تومان

لوستر سیماتاب

880,000 تومان

لوستر مدرن مکعبی

2,145,000 تومان

لوستر هرمی

1,980,000 تومان

لوستر سامان

1,980,000 تومان

لوستر فلزی رویان

2,970,000 تومان

لوستر مدرن مونیکا

2,090,000 تومان

لوستر لانه زنبوری

4,180,000 تومان

لوستر سیما

3,850,000 تومان

لوستر ایشیک

2,750,000 تومان

لوستر مدرن شارلوت

3,080,000 تومان

لوستر هزارتو

2,090,000 تومان

لوستر آریا

2,750,000 تومان

لوستر مدرن الین

3,080,000 تومان

لوستر ساده الینا

2,420,000 تومان

لوستر کلاسیک ویرا

2,530,000 تومان

لوستر اتاق باران

1,870,000 تومان

 انواع لوسترآشپزخانه و پذیرایی

لوستر-آشپزخانه

لوستر یکی از اساس ضروری منزل میباشد و آشنایی با انواع مختلف لوستر به شما کمک خواهد کرد که انتخاب بهتری داشته باشید . چرا که شما قصد خرید لوستر دارید و هنوز تصمیم خود را نگرفته اید . پیشنهاد می کنیم ابتدا این مطلب را با دقت مطالعه نمایید . در این مقاله شما را با انواع مختلف لوستر و کاربرد آنها آشنا خواهیم کرد . همچنین در صورت تمایل می توانید از نمونه های مختلف لوستر در سایت ویلاسازه بازدید نمایید . امروز شما می توانید لوستر را همانند بسیاری از وسایل دیگر به صورت غیر حضوری و اینترنتی خریداری نمایید . همچنین می توانید طرح مورد نظر خود را برای ساخت سفارش دهید . این کار را می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما در ویلا سازه انجام دهید .

عمده ترین کاربرد لوستر برای منازل و ویلاها میباشد . اما امروزه این محصول مفهوم گسترده‌تری پیدا کرده است . تولیدات بسیار متنوعی از این محصولات زینت‌بخش مکان های مختلف می باشد . شما می توانید انواع مختلفی از این محصولات را در مکان های تجاری و عمومی مشاهده کنید . زمانی که صحبت از لوستر می‌شود بیشتر افراد به یاد طرح های کلاسیک و قدیمی می‌افتند . در صورتی که طراحی های مدرن باعث به وجود آمدن انواع مختلفی از لوستر شده است .

لوستر-لاکچری

به طور کلی انواع لوستر عبارتند از:

 • لوستر شمعی
 • لوستر شاخه‌ای
 • لوستر کریستالی
 • لوستر طبقه‌ای
 • لوستر طبلی
 • لوستر چوبی
 • لوستر سنتی
 • لوستر مدرن
 • لوستر حبابی
 • لوستر ال ای دی (LED)
 • لوستر ریسه‌ای
 • لوستر فانتزی

لوستر مدرن

طراحی مدرن امروزه در هر صنف و صنعتی وارد شده است . طراحی های مدرن هیچگونه الگوی مشخصی ندارند . بلکه با برداشت افراد از محصولات و وسایل پیرامون طراحی می شوند . در طراحی‌های مدرن خلاقیت جایگاه ویژه‌ای دارد . استفاده از خطوط و منحنی های موازی یا درهم یکی از اصول اولیه در طراحی مدرن می باشد . برای آشنایی بیشتر با چنین محصولاتی می توانید به مقاله های مرتبط در دکوراسیون مدرن مراجعه کنید . چند نمونه از این مقالات را میتوانید در سایت ویلا سازه مشاهده کنید .

لوستر مدرن امروزه کاربرد های زیادی در مکان های تجاری و عمومی دارد . ابعاد این محصولات با توجه به ابعاد فضای شما تعیین می شود . به همین دلیل است که هیچگونه الگوی مشخصی ندارند . شما نیز می‌توانید یک لوستر مدرن برای خود طراحی و بسازید .

لوستر مدرن ویلاسازهلوستر جدید

بسیاری از افراد به دنبال طرح های خلاقانه هستند و در نظر دارند دکوراسیون فضای خود را تغییر دهند . به همین دلیل لوستر جدید از جمله کلماتی  است که امروزه در گوگل بسیار جستجو می شود . جستجوی طرح های جدید و انتخاب از بین آنها می تواند یکی از گزینه ها برای تغییر دکوراسیون باشد . اما برای انجام این کار باید این موضوع را در نظر داشته باشید که طرح مورد نظر شما باید متناسب با دکوراسیون شما انتخاب شود . همانگونه که شما نیز میدانی یک طرح زیبا اگر همخوانی با فضای اطراف خود نداشته باشد . به هیچ عنوان نمی تواند زیبایی های خود را نشان دهد . انواع مختلفی از لوستر جدید را می‌توانید در ژورنال های روز دنیا مشاهده کنید .

لوستر-مدرنلوستر آشپزخانه

لوستر آشپزخانه یکی از متنوع‌ترین انواع لوستر می باشد که کاربردهای بسیار زیادی دارد . عمده ترین کاربرد لوستر آشپزخانه در منازل میباشد . شما می توانید در بسیاری از محیط های خانگی انواع مختلفی از این محصول را مورد استفاده قرار دهید . لوستر آشپزخانه معمولاً دارای ابعاد کوچکتر می باشد . انواع مختلفی از لوستر مدرن و لوستر جدید برای آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرند . به طور کلی لوستر بیشتر جنبه تزیینی دارد و برای زیبایی محیط به کار میرود . در غیر این صورت شما می توانید از چند عدد لامپ در کنار هم برای روشنایی استفاده کنید . به همین جهت باید توجه زیادی به طراحی و همچنین زیبایی لوستر داشته باشید . پیشنهاد ما به شما این است که قبل از انجام خرید ابتدا طرح های مختلف را مورد بازدید قرار دهید . در صورت تمایل می توانید از نظرات طراحان و کارشناسان مختلف برای محیط خود استفاده کنید . معمولاً برای طراحی مکان های بزرگ مانند مکان های تجاری و رستوران ها از کمک و راهنمایی کارشناسان طراحی استفاده می شود.

لوستر سقفی

تا مدت های زیادی لوستر فقط یک حالت داشت که به صورت سقفی آویزان می شد . در واقع لوستر سقفی قدیمی ترین نوع لوستر میباشد . همچنین در عین حال فراوان ترین نوع لوستر نیز می باشد . در طی سالیان اخیر نوع دیگری از دو سطر به بازار آمده است که با نام لوستر دیواری شناخته می شود . لوستر دیواری شباهت زیادی با چراغ خواب دارد . با این تفاوت که از طراحی زیباتری برخوردار می باشد . اما از لحاظ ابعاد لوستر سقفی معمولاً دارای ابعاد بزرگتری از لوستر دیواری می باشد . به لحاظ تنوع نیز لوستر سقفی از تنوع بسیار بیشتری در مقایسه با لوستر دیواری برخوردار می باشد . فروشگاه های متعدد و متنوعی در سطح شهر وجود دارد که برای خرید لوستر سقفی می توانید به آنها مراجعه نمایید . فروشگاه های مخصوص فروش انواع لوستر و همچنین فروشگاه های دکوراسیون داخلی می توانند مکان مناسبی برای خرید انواع مختلف لوستر باشند . اما از آن‌جایی که امروزه از مواد اولیه بسیار متنوع تری برای ساخت انواع لوستر استفاده می شود . طبیعی است که تولیدکنندگان و فروشگاه های متنوع ترین اقدام به تولید و فروش این محصولات می نمایند .

لوستر-فلزیلوستر اتاق خواب

لوستر هایی که برای اتاق خواب مورد استفاده قرار می‌گیرند از طراحی ساده تری بهره می برند . طراحی لوستر اتاق خواب در مقایسه با لوستر اتاق پذیرایی و سایر مکان ها بسیار کوچکتر و ساده تر میباشد . اما اینجا لازم می‌دانیم یک نکته را برای شما بازگو کنیم . این موضوع که لوستر اتاق خواب از طراحی ساده تری بهره می‌برد . هرگز به این معنا نیست که این محصولات از زیبایی مناسبی برخوردار نیستند . در واقع لوستر اتاق خواب مناسب حتماً باید در کنار سادگی از زیبایی قابل قبولی نیز برخوردار باشد . در واقع شما میزان قابل توجهی از زمان خود را در اتاق خواب سپری می‌کنید . به همین دلیل نیاز دارید تا از وسایل زیبا و متناسب با روحیات خود در داخل اتاق خواب استفاده کنید . وجود فضای زیبا و همچنین وسایل زیبا در داخل اتاق خواب می‌تواند تا حدود زیادی روحیه شما را بهبود بخشد . از این رو سعی کنید به هنگام خرید لوستر برای اتاق خواب دقت کافی به خرج دهید .

لوستر چوبی

همانگونه که شما نیز می دانید امروزه تغییرات زیادی در طراحی محصولات مختلف به وجود آمده است . به عنوان مثال امروزه سعی می شود از مواد اولیه مختلفی برای ساخت محصولات استفاده شود . عمده‌ترین دیگر گونی ها در قسمت محصولات مورد استفاده در دکوراسیون صورت گرفته است . این محصولات می توانند در دکوراسیون فضاهای خانگی و یا فضاهای تجاری و عمومی استفاده شوند . یکی از نوآوری هایی که در زمینه ساخت لوستر صورت گرفته است استفاده از چوب می باشد . همانگونه که می دانید امروزه برای ساخت بسیاری از وسایل دکوراسیون از چوب استفاده می شود . البته باید به این موضوع توجه داشته باشید چنانچه از چوب به صورت صحیح استفاده نشود نتیجه برعکس برای شما به همراه خواهد داشت . لوستر چوبی اگر به درستی طراحی و ساخته شود می‌تواند یک محصول بسیار ایده آل برای شما باشد . این محصول می‌تواند برای دکوراسیون های کلاسیک و همچنین سنتی مورد استفاده قرار گیرد .

لوستر کلاسیک

هرچند که مدت زمان بسیار طولانی از تولید انواع مختلف لوستر کلاسیک گذشته است . اما این محصولات هنوز هم طرفداران خاص خود را دارند و هر روز هم تولید های زیادی اقدام به تولید لوستر کلاسیک می کنند . لوستر کلاسیک می‌تواند به صورت برنجی یا برنزی باشد . همچنین در لوستر کلاسیک از قطعات مختلف کریستال استفاده می شود . البته طراحی لوستر کلاسیک نیز به صورت ثابت باقی نمانده و همچنان در حال رشد و پیشرفت می باشد . طرح هایی که امروزه برای لوستر کلاسیک به وجود آمده است بسیار متنوع تر از قبل می باشد . به همین دلیل زمانی که صحبت از لوستر کلاسیک میشود نیاز نیست که یک طرح قدیمی را در ذهن خود تداعی کنید . یک لوستر کلاسیک می تواند طراحی بروز تری داشته باشد . اما نکته مهم در مورد لوستر کلاسیک پیروی از ساختار های اولیه طراحی این محصول میباشد . زمانی که شما بتوانید یک سری اصول اولیه را در طراحی محصولات کلاسیک رعایت کنید . می‌توانید طرح های جدید تری از این محصولات را به وجود آورید .

لوستر پذیرایی

لوستر پذیرایی یکی از اولین انواع مختلف لوستر می باشد . نکته مهمی که در مورد لوستر پذیرایی وجود دارد ابعاد این محصول میباشد . لوستر های مورد استفاده در اتاق های پذیرایی معمولاً دارای ابعاد بزرگی هستند . البته استفاده از کلمه لوستر پذیرایی به این معنا نیست که شما نمی توانید در مکان دیگری از این محصول استفاده کنید . ولی باید به این موضوع توجه داشته باشید که لوستر پذیرایی دارای ابعاد نسبتا بزرگی می باشد . از این جهت شما نمی توانید این محصول را در فضاهای کوچک استفاده کنید . به صورت سنتی انواع مختلف دوستدار پذیرایی دارای ارتفاع زیادی هستند . از این جهت شما باید به ارتفاع محلی که می خواهید در آن لوستر خود را نصب کنید توجه داشته باشید . هرچند این موضوع به صورت قطعی نمیباشد و بسیاری از انواع لوستر پذیرایی وجود دارند که برای نصب آنها نیاز به ارتفاع زیادی ندارید . در واقع این محصولات نیز همانند بسیاری از محصولات امروزی به روز رسانی شده اند . یعنی با توجه به شرایط منازل امروزی تغییراتی در آنها به وجود آمده است . امروزه انواع بزرگتر لوستر پذیرایی برای مکان هایی مانند ویلا و سالن های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد .

قیمت لوستر

زمانی که شما اقدام به خرید محصول می نماید یکی از موضوعاتی که به آن‌ اهمیت ویژه ای می دهید قیمت محصول مورد نظر می باشد . مخصوصاً در شرایط کنونی که مسائل اقتصادی از اهمیت ویژه ای برخوردار شده‌اند . توجه به قیمت هر محصول یکی از اقدامات اولیه برای خرید محصول مورد نظر می باشد . قیمت محصول باید متناسب با بودجه شما و همسان با وضعیت درآمد شما باشد . بسیاری از افراد مدت زمان زیادی است که در نظر دارند محصول خاصی را خریداری نمایند . اما شرایط مالی هنوز امکان خرید این محصول را برای آنها فراهم کرده است . به همین دلیل به هنگام خرید هر محصول اطلاع از قیمت آن از جمله نیازهای اولیه می باشد . نکته دیگری که در مورد قیمت وجود دارد این است که باید رابطه منطقی بین قیمت و کیفیت محصول وجود داشته باشد . به دلیل اینکه محصولاتی مانند لوستر از تنوع بالایی برخوردار هستند . قیمت لوستر نیز از تنوع و فراوانی بالایی برخوردار می باشد . برای اطلاع از قیمت لوستر ابتدا باید نوع لوستر مورد نیاز خود را مشخص کنید. سپس می توانید محصولات ارائه شده در فروشگاه های مختلف را به لحاظ قیمت با هم مقایسه نمایید .

قیمت لوستر سقفی

قیمت لوستر سقفی می تواند از چند صد هزار تومان تا چندین میلیون تومان  متغیر باشد . به همین دلیل شما نمی توانید بدون مشخص کردن محصول مورد نظر خود از قیمت آن مطلع شوید . توضیح ساده ترین که شما نمی توانید با توجه به قیمت محصولات مختلف یکی را انتخاب کنید . شما باید ابتدا محصول متناسب با نیازهای خود را مشخص کنید . سپس با توجه به محصولی که برای خود مشخص کرده اید به جستجو بپردازید . در این صورت شما می توانید جستجوی هدفمند تری داشته باشید و سریع تر به مقصود خود برسید .

قیمت لوستر کریستال

لوستر کریستال را می‌توان یکی از سنتی ترین انواع مختلف لوستر دانست . استفاده از قطعات مختلف شیشه و کریستال در ساخت لوستر دلیل نام‌گذاری این محصول میباشد . شاید بسیاری از شما انواع مختلفی از دوست داری کریستال را در منازل قدیمی مشاهده کرده باشید . در واقع لوستر کریستال نوعی لوستر کلاسیک نیز به شمار می رود . لوستر کریستال می‌تواند به راحتی یک فضای کلاسیک برای شما به وجود آورد . البته باید به این موضوع توجه داشته باشید که باید محصولات مختلف را در فضا با یکدیگر هماهنگ کنید . لوستر کریستال ترکیب بسیار هوشمندانه از فلز و شیشه در کنار هم می باشد . البته در طی سالیان اخیر این محصول بسیاری از فروش خود را از دست داده است . دلیل آن هم استفاده از طرح های مدرن و نوآورانه برای محیط های مختلف می باشد . اگر شما می خواهید از قیمت لوستر کریستال آگاه شوید می توانید با فروشگاه های مختلف عرضه کننده این محصولات مراجعه کنید .

قیمت لوستر سقفی ارزان

شاید شما هم در دسته افرادی باشید که تمایل به خرید یک محصول ارزان قیمت دارید . بسیاری دیگر نیز همانند شما تمایل دارند محصول مورد نظر خود را با کمترین قیمت خریداری نمایند . در واقع بحث مدیریت هزینه ها یک اقدام بسیار هوشمندانه میباشد . اما مشکلی که در این میان به وجود می‌آید این است که برخی از افراد تنها به قیمت محصول توجه می کنند . این افراد آنقدر درگیر خرید محصول ارزان قیمت می شوند که توجه زیادی به کیفیت محصول نمی‌کنند . همین کار موجب می شود که شما محصولی ارزان قیمت و در عین حال بی کیفیت را خریداری می کنید . ظرف مدت کوتاهی شما نیاز به تعمیر و یا تعویض محصول مورد نظر خواهید داشت . این موضوع سبب می‌شود که هزینه بسیار بیشتری برای خرید محصول مورد نظر صرف شود . به همین دلیل باید در کنار قیمت محصول توجه زیادی به کیفیت آن نیز داشته باشید . گاهی اوقات می توانید با خرید یک محصول دست دوم میزان قابل توجهی در هزینه ها صرفه جویی کنید . اما خرید محصولات دست دوم نیز مشکلاتی با خود به همراه دارد و باید توجه زیادی به شرایط و کیفیت محصول داشته باشید .

قیمت لوستر کلاسیک پذیرایی

لوسترهای کلاسیک عمدتاً برای پذیرایی مورد استفاده قرار می‌گیرند دارای ابعاد بزرگی هستند . به همین دلیل طبیعی است که قیمت این محصولات نیز میزان قابل توجهی باشد . قیمت لوستر کلاسیک پذیرایی می تواند حداقل چند میلیون تومان باشد . البته در اینجا به هیچ عنوان نمی‌توان قیمت خاص و مشخصی برای این محصول عنوان نمود . به جهت اینکه تنهایی محصولات بسیار بالا می باشد و طبیعی است که قیمت آنها نیز متفاوت از یکدیگر باشد . لوسترهای کلاسیک در منازل اتاق های پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرند را میتوانید به صورت حضوری از فروشگاه های مختلف خریداری نمایید . به جهت اینکه این محصولات حجم قابل توجهی دارند و باید به دقت حمل می شوند . معمولاً خرید آنها به صورت اینترنتی و غیر حضوری صورت نمیگیرد .

قیمت لوستر برنز و قیمت لوستر برنجی

لوستر برنز و همچنین لوستر برنجی از جمله محصولات کلاسیک و سنتی به شمار می‌روند . بیشتر لوستر های فلزی به صورت برنجی و برنزی می باشند . قیمت این محصولات با توجه به ارزش و فلزات مورد نظر به صورت مداوم در حال تغییر می باشد . وزن و همچنین ابعاد لوستر در تعیین قیمت آن بسیار تاثیر گذار می باشد . لوستر برنجی و همچنین لوستر برنزی از وزن و قیمت قابل توجهی برخوردار می باشند . این محصولات نیز همانند لوستر کلاسیک و لوستر کریستالی عمدتاً به صورت حضوری خریداری می‌شوند . به دلیل این که شما نیاز دارید کیفیت و همچنین ضخامت قطعات مختلف را به چشم ببینید . چیزی که می توان به صورت قطع گفت این است که لوستر برنزی و لوستر برنجی محصولات نسبتاً گران قیمتی به شمار می‌روند .

قیمت لوستر چوبی

در طی چند وقت اخیر بسیاری از شما انواع مختلفی از لوستر چوبی را مشاهده کرده اید . اما هنوز امکان دارد بعضی از افراد اطلاعات کافی در مورد لوستر چوبی نداشته باشند . اگر شما نیز در دسته کسانی هستید که اطلاعات کافی در مورد این محصول ندارید پیشنهاد می‌کنیم به سایت ویلاسازه قسمت وبلاگ مراجعه نمایید . همچنین می توانید در بین دسته بندی محصولات به قسمت لوستر مراجعه نموده و طرح های مختلف لوستر چوبی و فلزی را مشاهده کنید . لوستر چوبی یکی از انواع بسیار نوآورانه و خلاقانه از لوستر میباشد . بسیاری از انواع لوستر چوبی به صورت ترکیبی از فلز و چوب می باشند . قیمت لوستر چوبی بسیار مناسب می باشد و گاهی اوقات می توانید با پرداخت چند صد هزار تومان یکی از انواع این محصولات را داشته باشید . نکته جالبی که در مورد این محصول وجود دارد این است که می‌توانید با دکوراسیون های مختلف از آن استفاده کنید . لوستر چوبی می تواند در دکوراسیون کلاسیک ، مدرن و حتی سنتی مورد استفاده قرار گیرد .

سوالات متداول لوستر ویلاسازه

 

بهترین لوستر برای اتاق خواب کدام است ؟

لوستر هایی که در اتاق خواب مورد استفاده قرار میگیرند و معمولاً دارای ابعاد کوچکتری هستند . همچنین تعداد لامپ های کمتری در لوستر به کار میرود . بیشترین لوستر هایی که در اتاق خواب مورد استفاده قرار می گیرند از نوع لوسترهای دیواری هستند . لوسترهای دیواری می‌توانند نقش چراغ خواب را در اتاق داشته باشند .

 

لوستر آشپزخانه چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟

در گذشته برای مکان هایی مانند آشپزخانه لوستر در نظر گرفته نمی‌شد . اما زمانی که طراحی منازل تغییر پیدا کرده و آشپزخانه‌ها تبدیل به آشپزخانه های اپن شدند . آشپزخانه  در واقع دیگر قسمتی از اتاق پذیرایی به شمار می رفت . به همین دلیل استفاده از لوستر برای آشپزخانه نیز رواج پیدا کرد . امروزه تنوع بالایی از لوستر وجود دارد که میتوانید برای آشپزخانه مورد استفاده قرار دهید .

 

لوستر دیواری بهتر است یا لوستر سقفی ؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم اگر در نظر دارید لوستر برای اتاق خواب خریداری کنید ، خرید لوستر دیواری می تواند گزینه بهتری برای شما باشد . در صورتی که برای مکان هایی مانند اتاق پذیرایی و یا آشپزخانه بهتر است از لوستر های سقفی استفاده کنید . البته تمامی این مسائل بستگی به این دارد که نوع طراحی دکوراسیون و همچنین سلیقه شما چگونه باشد .

 

لوستر فلزی مدرن چه ابعادی دارد ؟

در سالیان اخیر انواعی از لوستر به بازار عرضه شده اند که با نام لوستر مدرن شناخته می شوند . این محصولات دارای طراحی های متفاوتی هستند و گاهی اوقات از یک طراحی بسیار ساده و در عین حال زیبا بهره می برند . لوستر فلزی مدرن می تواند ابعاد بسیار مختلفی داشته باشد و همچنین شما نیز می توانید ابعاد دلخواه خود را برای ساخت سفارش دهید .

خرید لوستر از ویلاسازه

خرید لوستر از شرکت ویلاسازه به دلیل شرایط خرید بسیار مقرون به صرفه میباشد. شرکت ویلاسازه با ایجاد بستر اینترنتی و اخذ مجوزات لازم اقدام به فروش اینترنتی انواع ملزومات خانه و ویلا کرده. شما میتوانید به راحتی این تجهیزات را خرید کرده، و درب منزل تحویل بگیرید.ویلاسازه به داشتن چندین شعبه در دماوند، کرج و تبریز امکان خرید حضوری باربیکیو را نیز برای مشتریان خود فراهم کرده است.

ویلاسازه علاوه بر این محصولات محصولات دیگری همچون،تاب فضای باز،صندلی تابی،بخاری فضای باز،ظروف چوبی،صندلی راک،تخت کنار استخری،باربیکیو ،فوتبال دستی ،استند گل،سایه بان چتری و مبلمان فضای باز…. نیز تولید میکند.ویلاسازه در کنار فروش تکی  برای همکاران عزیز نیز به صورت عمده محصولات خود را ارئه میکند(فروش عمده تاب ریلکسی).

همینطور برای خرید تخت سنتی و قیمت تاب ریلکسی و خرید ظروف چوبی و کلی محصول دیگه میتونید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی با ویلاسازه :

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. جهت عضویت در پیج اینستاگرام مبلمان فضای باز ویلا سازه روی لینک کلیک کنید.

09142244372

دیدگاهی در مورد “لوستر

 1. azari_kiz گفت:

  خرید لوستر هایی که بزرگ تر هستند بهتر است یا اینکه لوسترهایی که دارای طرح های پیچیده تری هستند؟

 2. azari_kiz گفت:

  یکی از مهم‌ترین مراحل در طراحی دکوراسیون داخلی، نورپردازی مناسب محیط است. خانه شما هر چقدر هم که پر از وسایل شیک و گران‌قیمت باشد، اگر نورپردازی مناسبی نداشته باشد انگار یک چیزی کم دارد!

  نور مناسب محیط باعث می‌شود تا اشیا از نظر حجم و رنگ به بهترین و زیباترین شکل جلوه کنند. علاوه‌بر این نور در روحیه انسان‌ها هم تاثیر دارد و به آن‌ها انرژی و حرکت می‌بخشد.

  فضای بدون نور، بی‌روح و بی‌انرژیست و حتی با گرانترین مبلمان هم چیزی جبران نمی‌شود. لوستر مدرن یکی از بهترین انتخاب‌ها برای نورپردازی مناسب و روحیه‌بخش محیط، به خصوص در خانه‌های امروزی است.

  لوستر مدرن، هم یک عنصر کاربردی به حساب می‌آید و هم تزیینی، و برای یک انتخاب بهینه باید یک سری عوامل را حتماً در نظر گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید