میز عسلی یا میز جلو مبلی

 

میز عسلی و جلو مبلی

انواع میز عسلی و میز جلو مبلی و کاربرد آنها نام این مطلب مفید می باشد . میز عسلی در واقع نوعی میز با ابعاد کوچک است . که برای مصارف کوتاه مدت به کار می رود . برای خرید میز عسلی کار دشواری پیش رو نخواهید داشت . برای این کار می توانید به فروشگاه های متعدد در سطح شهر مراجعه کنید . قیمت میز عسلی می تواند از صد هزار تومان تا چند میلیون متغیر باشد .قیمت میز با توجه به مواد اولیه و طرح آن متغیر است .

میز جلو مبلی ویلاسازه

میز جلو مبلی

میز جلو مبلی می‌تواند جایگزین مناسبی برای میزهای بزرگ باشد . میز های بزرگ فضای زیادی را اشغال می‌کنند و جابجایی آنها کمی دشوار می باشد . در حالیکه میز جلو مبلی از ابعاد بسیار کوچک تری برخوردار می باشد . همچنین شما می توانید به تنهایی و به سادگی مکان ها را تغییر دهید . برخی از انواع میز جلو مبلی وجود دارد که به صورت چندتایی در داخلی یکدیگر قرار می گیرند . شما تنها در صورتی که به آنها نیاز دارید می توانید از آنها استفاده کرده . سپس آنها را در داخل یکدیگر قرار دهید تا فضای کمتری را اشغال کنند . میز جلو مبلی می‌تواند به صورت چوبی و یا فلزی باشد . همچنین می توان از انواع مختلف ورق های mdf برای تولید انواع میز جلو مبلی استفاده کرد . میزهای جلو مبلی معمولاً متناسب با نوع مبلمان شما طراحی و تولید می شوند . شما می توانید به هنگام خرید مبلمان منزل اقدام به خرید میز جلو مبلی نمایید . همچنین می توانید این محصولات را به صورت جداگانه و هر زمانی که تمایل داشته باشید خریداری نمایید .

 

میز جلو مبلی مدرن ترک

کشور ترکیه همواره در طراحی و تولید لوازم دکوراسیون پیشرو بوده است . به لحاظ نزدیکی و مرز مشترکی که بین ایران و ترکیه وجود دارد . بسیاری از لوازم و وسایل دکوراسیون منزل تولید شده در کشور ترکیه در ایران مورد استفاده قرار می گیرند . همچنین برای تولید وسایل مختلف مانند مبلمان و میزهای جلو مبلی می توان از طرحهای شرکت های ترکیه الگوبرداری کرد . تصاویر میز جلو مبلی جدید  را میتوانید در سایت های مختلف اینترنتی مشاهده کنید . همچنین بسیاری از شرکت‌ها و تولیدکنندگان معتبر ترکیه در صنعت دکوراسیون منزل . نمایندگیهای در کشور ما دارند که می توانید محصولات مختلف را از طریق آنها خریداری نمایید . اما به دلیل اینکه این نوع محصولات وارداتی می باشند از قیمت بالاتری برخوردار هستند . بسیاری از تولیدکنندگان داخلی طرح های مختلف را از ژورنال های روز دنیا الگو برداری می کنند . این کار موجب می‌شود که محصول مورد نظر با قیمت کمتری به دست شما برسد . همچنین شما می توانید طرح های مختلف مربوط به تولید کنندگان خارجی را به تولیدی های داخلی سفارش دهید .

کاربرد میز عسلی

میز عسلی شباهت زیادی با میز جلو مبلی دارد . اما ارتفاع آن کمی بیشتر می باشد و معمولا به صورت گرد است . از میز عسلی برای قرار دادن وسایل زینتی و دکوری استفاده می شود . از این محصول به عنوان میز تلفن نیز استفاده می شود . کاربرد این محصول عمدتا تزیینی است و برای زیبایی دکوراسیون به کار می رود . شما باید میز عسلی را با توجه به دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید . از مشاوره افراد متخصص نیز در این زمینه می توانید استفاده کنید .

میز جلو مبلی

انواع میز عسلی و جلو مبلی

میزعسلی فلزی

میز عسلی فلزی رایج ترین نوع میز عسلی است . از فلزات مختلفی مانند آهن و فولاد برای ساخت میز استفاده می شود . یکی از انواع میز عسلی فلزی از جنس استیل است . استیل مقاومت بالایی دارد و دچار زنگ زدگی نمی شود . استیل می تواند سالیان طولانی زیبایی خود را حفظ کند . استیل نیازی به رنگ آمیزی ندارد و دارای رنگ زیبایی است . البته گاهی اوقات از مس و برنج نیز برای ساخت میزعسلی استفاده می شود . میز عسلی برنجی با نام میز عسلی سلطنتی نیز شناخته می شود .قیمت این نوع میز بسیار بالا می باشد .

میز عسلی

میز جلو مبلی چوبی

میز عسلی چوبی می تواند به صورت کنده کاری شده باشد . یا این که می توان از چوب های ساده برای ساخت آن استفاده کرد . برای ساخت میز عسلی چوبی می توان از چوب هایی مانند راش استفاده کرد . برای زیبایی بیشتر گاهی اوقات از چوب گردو هم استفاده می شود . قیمت چوب گردو در مقایسه با چوب راش کمی بیشتر است . از مواد و رنگهای مختلف برای زیبایی بیشتر چوب استفاده می شود . میز عسلی گرد ، فراوان ترین نوع این محصول است . ابعاد میز عسلی معمولا بیشتر از 50 سانتیمتر نمی شود . به میز های کنده کاری شده ، میز عسلی سلطنتی کفته می شود .

میز عسلی

میز عسلی سنگی

میز عسلی سنگی از وزن بالایی برخوردار است . البته در بیشتر اوقات ترکیبی از سنگ و فلز برای میز عسلی استفاده می شود . اسکلت فلزی برای این منظور باید مقاومت بالایی داشته باشد . سنگ مرمر بیشترین استفاده را برای ساخت میز عسلی دارد . سنگ زیبایی محصول را بیشتر می کند ، همچنین سنگ برای مدت طولانی دوام دارد . قیمت میز عسلی سنگی می تواند تا چند میلیون تومان نیز برسد . سطح صاف و سیقلی سنگ باعث می شود که نظافت آن بسیار آسان باشد . شما با یک دستمال به راحتی می توانید سطح میز را تمیز کنید .

میز عسلی تاشو

میز عسلی تاشو بسیار کاربردی است . هر زمانی که به آن نیاز ندارید به راحتی می توانید آن را جمع آوری کنید . میز عسلی تاشو فضای بسیار کمی را اشغال می کند و قابلیت جابجایی بالایی دارند . برخی از انواع میز های عسلی تاشو را می توان برای پیک نیک هم استفاده کرد . این نوع میز عسلی را می توان در کنار صندلی مسافرتی استفاده کرد . میز عسلی تاشو می تواند به صورت چوبی یا فلزی باشد . گاهی اوقات ترکیبی از این دو برای ساخت میز استفاده می شود . وزن پایین وابعاد کوچک ، اولویت اصلی برای تولید این محصولات می باشند .

خرید میز عسلی دست دوم

گاهی اوقات افراد از طریق مغازه های سمساری و سایت های مختلف اقدام به خرید لوازم دست دوم می نمایند . گاهی اوقات خرید وسایل دست دوم بسیار اقتصادی می باشد . اما در برخی مواقع وسایل دست دوم کیفیت مناسبی ندارند . برخی از انواع میز عسلی در اثر استفاده طولانی مستهلک می شوند . بعد از اینکه کاربرد آنها کاهش یافت آنها را به فروش می رسانند . اما اگر مهارت و آشنایی کافی داشته باشید می توانید یک میز عسلی دست دوم و با کیفیت خریداری کنید . در غیر این صورت پیشنهاد می کنیم محصول مورد نیاز خود را . از یک فروشگاه یا تولیدی معتبر خریداری نمایید .

خرید غیر حضوری میز عسلی

ویلا سازه یک تولیدی با سابقه در صنعت مبلمان فضای باز و دکوراسیون می باشد . شما می توانید انواع میز جلو مبلی و میز عسلی جدید را از طریق ویلا سازه خریداری کنید . انواع میز عسلی فلزی ، میز عسلی سنگی ، میز عسلی طلایی و میز عسلی ترکیه در این مجموعه تولید می شود . محصول مورد نیاز خود را به صورت حضوری یا غیر حضوری می توانید سفارش دهید . از طریق تماس تلفنی یا مراجعه به سایت ویلا سازه محصول خود را سفارش دهید . محصولات ویلا سازه از بهترین مواد اولیه ساخته می شوند . همچنین می توانید طرح پیشنهادی خود را برای ساخت به ویلا سازه سفارش دهید . برای این کار می توانید از مشاوره کارسناسان ما استفاده کنید .

رنگ میز عسلی

رنگ میز عسلی رابطه مستقیمی با جنس مواد میز دارد . میز های عسلی پلاستیکی و پلیمری از تنوع رنگ بالایی برخوردار هستند . رنگ آمیزی میز های فلزی نیز به آسانی صورت می گیرد و تنوع رنگ زیادی دارند . البته برخی فلزات مانند برنج و مس قابلیت رنگ آمیزی ندارند . میز عسلی استیل هم معمولا بدون رنگ می باشد . سنگ نیز همانند مس و برنج نیازی به رنگ ندارد . رنگ آمیزی چوب کمی دشوار و نیاز به مهارت بیشتری دارد . برای این منظور می توان از مواد مختلفی استفاده کرد . از ترکیباتی مانند پلی استر برای زیبایی بیشتر و ضد آب کردن چوب استفاده میشود .