تاب ریلکسی بافت مدل النا

10,450,000 تومان

تاب ریلکسی طرح گلبرگ دو نفره

7,260,000 تومان

تاب ریلکسی دو نفره دیانا

6,930,000 تومان

تاب ریلکسی دو نفره ساینا

8,030,000 تومان

تاب ریلکسی 2 نفره سرمه بافت

6,160,000 تومان

تاب ریلکسی دو نفره مدل بافت کنفی

5,390,000 تومان

تاب ریلکسی آویز طرح گلبرگ

7,040,000 تومان

تخت تابی بسیار راحت سایز 170×190

10,340,000 تومان

تاب ریلکسی دو نفره کد 13

5,179,625 تومان

تاب ریلکسی، صندلی تابی دو نفره

تاب ریلکسی دو نفره ویلاسازه وسیله ایی جذاب برای لذت بردن از یک تفریح دو نفره.

تاب ریلکسی، صندلی تابی دونفره

تاب ریلکسی دو نفره مدل بافت کنفی

اگر به دنبال خرید یک تاب ریلکسی میباشید با توجه به طرح های بسیار متنوعی که در بازار موجود می باشد احتمالاً دچار سردرگمی خواهید شد .

امروز طرح های بسیار متنوعی در بازار وجود دارد که هر کدام کاربرد و ویژگیهای خاصی دارد که شما نمی دانید دقیقا کدام محصول برای استفاده شما مناسب می باشد .

اگر برای خرید صندلی ریلکسی مورد نظر خود دچار تردیدهایی شده اید ما یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم .

برای خرید یک محصول خاص و متفاوت سعی کنید از کلیشه‌های موجود خارج شوید .

هنگامی که سخن از تاب ریلکسی میشود ناخودآگاه صندلی های تک نفره در ذهن تداعی می شوند .

ما می خواهیم به شما پیشنهاد می کنیم که کمی از کلیشه های موجود فاصله بگیرید و گزینه های دیگری را نیز بررسی کنید .

تابهای ریلکسی فقط تابهای تک نفره نیستند بلکه انواع بسیار متنوعی دارند که دارای ظرفیت های متفاوتی می باشند .

در این مطلب سعی می کنیم شما را با تاب های ریلکسی دو نفره بیشتر آشنا کنیم .

در مورد ویژگی ها و کاربرد آنها صحبت کنیم و نکاتی را برای انتخاب مناسب ترین محصول برای شما بازگو کنیم .

تاب ریلکسی

تاب ریلکسی آویز طرح برگ

انواع تاب ریلکسی دو نفره

انواع تاب ریلکسی امروز از تنوع بسیار بالایی برخوردار است . تولیدی های زیادی در سطح کشور این محصولات را تولید می کنند . کیفیت و همچنین طرح های تولید شده در تولیدی ها متفاوت هستند . برای مشاهده انواع تاب ریلکسی و اطلاع از قیمت آن ها به فروشگاه اینترنتی ویلاسازه مراجعه نمایید . همچنین می توانید برای خرید محصول مورد نظر از مشاوره کارشناسان ما استفاده کنید . شما با هر میزان بودجه ای که در نظر دارید . می توانید اقدام به خرید یک تاب ریلکسی با کیفیت نمایید . این کار زمانی امکان پذیر است که شما اطلاعات کافی در مورد محصول مورد نظر کسب کنید . همچنین باید به خوبی نیازهای خود را شناسایی کنید .

قیمت بیشتر تابهای ریلکسی، صندلی تابی دونفره در مقایسه با سایر محصولات

در نگاه اول شاید این گونه به نظر برسد که تابهای ریلکسی دونفره بسیار گران قیمت می باشند و خرید آنها منطقی نیست .

اجازه دهید در اینجا نکته ای را برای شما بازگو کنیم ، شاید در نگاه اول قیمت تابهای ریلکسی دونفره بیشتر از تاب های تک نفره باشد .

این مطلب در نگاه اول باعث میشود که خریدار بیشتر به سمت خرید صندلی های ریلکسی تک نفره کشیده شود زیرا قیمت آن ها را مناسب تر می بیند .

صندلی های ریلکسی دونفره قیمت بیشتری دارند ولی این تفاوت قیمت بی دلیل نمی باشد .

سبد صندلی های دو نفره بسیار بزرگتر از صندلی های معمولی می باشد به همین دلیل تشک استفاده شده در آن ها نیز بزرگتر می باشد .

تحمل وزن تابهای ریلکسی دو نفره تقریباً دو برابر تاب های معمولی می باشد .

همین چند دلیل ساده باعث می شود تا نگاه ما به صندلی های ریلکسی دو نفره تغییر کند و قیمت بالای آن را منطقی بدانیم .

پایه تاب ریلکسی

پایه تاب ریلکسی اهمیت زیادی در کیفیت تاب ریلکسی دارد . هرچقدر که پایه تاب ریلکسی شما محکم و با کیفیت باشد . شما میتوانید محصول با کیفیتی را در اختیار داشته باشید . در واقع پایه تاب ریلکسی را باید کاملاً متناسب با نوع استفاده خود در نظر بگیرید . برای پایه تاب ریلکسی معمولاً از رنگ کوره ای الکترواستاتیک استفاده می شود . این رنگ موجب می‌شود تا پایه شما عمر مفید طولانی تری داشته باشد . رنگ کوره ای از مقاومت بسیار بیشتری برخوردار است . و تا حدود زیادی در برابر خراشیدگی و ضربه مقاوم است . پایه تاب ریلکسی تک نفره تحمل وزنی در حدود ۱۳۰الی ۱۶۰ کیلوگرم دارد . این عدد برای تاب ریلکسی دونفره در حدود ۲۶۰ کیلوگرم می باشد . همچنین پایه تاب ریلکسی سه نفره ۴۵۰ کیلوگرم تحمل وزن دارد . البته شما در صورت تمایل می توانید میزان تحمل وزن پایه تاب ریلکسی را تغییر دهید .

تاب صندلی خانگی

تاب صندلی خانگی عمدتاً در داخل منزل استفاده میشود . این محصول یک راه حل فوق العاده برای استفاده در فضاهای آپارتمانی میباشد . با رشد روز افزون منازل آپارتمانی تقاضا برای این محصولات نیز افزایش پیدا کرده است . تاب صندلی خانگی که در واقع تاب ریلکسی نام دارد . از جمله محصولاتی است که می‌تواند در فضاهای کوچک مورد استفاده قرار گیرد . همچنین استفاده از این محصولات هیچگونه سر و صدایی تولید نمی کند . ایجاد سر و صدا در منازل آپارتمانی باعث آزار و اذیت همسایگان میشود . به همین دلیل در تولید وسایل آپارتمانی عدم ایجاد سر و صدا یکی از ویژگی های اصلی می باشد .

استفاده به عنوان تاب باغی

تاب ریلکسی دو نفره یکی از پر طرفدار ترین انواع صندلی ریلکسی به حساب می آید ، این صندلی در سالیان اخیر دارای تنوع زیادی شده است که باعث افزایش تقاضا برای صندلی ریلکسی دو نفره شده . صندلی ریلکسی دونفره فضای بیشتری در مقایسه با صندلی تک نفره اشغال میکند ، به همین دلیل امکان استفاده از این محصول در تمام فضاها وجود ندارد . به عنوان مثال شما می‌توانید صندلی ریلکسی دو نفره را در اتاق خواب قرار دهید ، البته منظور ما یک اتاق خواب در ابعاد رایج و معمولی می باشد . اگر در اتاق خواب خود یک فضای خالی دو در دو داشته باشید قرار دادن یک صندلی در کسی مانع از حرکت شما نشود ، می‌توانید به راحتی از تاب ریلکسی دو نفره در اتاق خواب خود استفاده کنیم . اما به صورت کلی امکان قرار دادن این تاب ریلکسی در اکثر اتاق خواب ها وجود ندارد . همچنین ابعاد تراس منزل که عموما دارای عرض ۱۲۰ سانتی متر می باشد این قابلیت را ندارد که شما بتوانید یک تاب ریلکسی دو نفره در آنجا قرار دهید ، دوباره اشاره می کنیم این موضوع در مورد اکثر تراس ها می باشد ، اما برخی از تراس ها دارای ابعاد بسیار بزرگ می باشند ، که شما می توانید حتی از وسایل بیشتری برای قراردادن در تراس منزل استفاده کنید .
یکی از سوالاتی که گاهی اوقات توسط مشتریان پرسیده می شود این است که ، آیا میتوان از صندلی ریلکسی دونفره به عنوان یک تاب ویلایی استفاده کرده . ابتدا باید بگویم که کاربرد های صندلی ریلکسی و تاب ویلایی کاملاً متفاوت می باشد ، اما گاهی اوقات شباهت هایی نیز میان این دو محصول وجود دارد . صندلی ریلکسی دارای حرکت بسیار کمتری در مقایسه با تاب ویلایی می باشد ، به همین دلیل اگر از قابلیت کسی به عنوان یک تاب ویلایی استفاده می کنید ، نباید انتظار حرکت زیادی از آن داشته باشید .

تاب کنار مبل

تاب کنار مبل می تواند یکی از ایده آل ترین چیدمان ها باشد . به دلیل اینکه این دو محصول همیشه فضای دلنشینی را به وجود می آورند . در واقع فقط تماشای این دو محصول در کنار یکدیگر . موجب رضایت و آرامش شما خواهد شد . این چیدمان هم می‌تواند در فضای باز و هم در فضای سرپوشیده صورت گیرد . اگر در نظر دارید در فضای باز مانند باغ یا حیاط این کار را انجام دهید . می توانید از انواع مبلمان ویلایی در کنار تاب ویلایی استفاده کنید . اما برای استفاده در فضای سرپوشیده . می‌توانید ترکیبی از تاب ریلکسی را در کنار مبلمان منزل یا صندلی راک به وجود آورید . به هنگام استفاده از تاب آویز شما می توانید از ترکیب رنگهای مختلف استفاده کنید .

عکس تاب ریلکسی دونفره

عکس تاب ریلکسی دونفره را می توانید در سایت های مختلف مشاهده کنید . همچنین برای مشاهده این محصولات می توانید به انواع جوامع مجازی مانند اینستاگرام مراجعه کنید . برای مشاهده تنوع این محصولات شما قادر هستید به ژورنال های خارجی نیز مراجعه کنید . امروزه تنوع بسیار زیادی از انواع تاب ریلکسی دونفره وجود دارد . تولیدی های بسیار بیشتری در مقایسه با قبل در این کار فعالیت دارند ‌. اما اگر در نظر دارید یک خرید مطمئن داشته باشید . حتماً قبل از خرید اعتبار فروشگاه یا تولیدی مربوطه را بررسی کنید . در خرید های حضوری این کار به سادگی امکان پذیر است . شما با مشاهده نمایشگاه یا تولیدی مورد نظر تا حدود زیادی به اعتبار آن پی خواهید برد . اما به هنگام خرید اینترنتی باید به نماد اعتماد الکترونیکی توجه کنید .

تنوع رنگ تاب ریلکسی دو نفره

به دلیل اینکه تاب ریلکسی یا همان صندلی ریلکسی از محصولاتی است که در داخل منزل مورد استفاده قرار می گیرد . به همین جهت این روزها وجود دارد که این محصولات از تنوع رنگ بالایی برخوردار باشند ‌ . تاب ریلکسی باید بتواند با انواع مختلف دکوراسیون و چیدمان منزل هماهنگ شود . علاوه بر این که تاب ریلکسی باید دارای تنوع زیادی در طرح باشد . رنگ این محصولات نیز باید متنوع و قابل تغییر باشد . شما برای اینکه بتوانید تاب ریلکسی را با دکوراسیون خود هماهنگ کنید . می توانید رنگ تشک صندلی ریلکسی را تغییر دهید . بسیاری از فروشندگان یک کالیته پارچه به مشتریان ارائه می دهند . که مشتری می تواند پارچه و رنگ مورد نظر خود را از بین آن انتخاب کند . همچنین بسیاری از انواع صندلی ریلکسی به صورت بافت می باشند . این بدان معناست که شما می توانید رنگ بافته صندلی آویز را نیز به اختیار خود تغییر دهید . برای این منظور می‌توانید رنگ های موجود برای بافت صندلی ریلکسی را از فروشنده جویا شوید .

کیفیت پارچه های استفاده شده در تاب ریلکسی دونفره

تمام تابهای ریلکسی برای نشستن احتیاج به یک تشک دارند ، این یک ویژگی مشترک در میان اکثر محصولات مبلمان فضای باز می باشد . تشک هایی که برای نشیمن در محصولات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند ، باید چند ویژگی مهم و ضروری را دارا باشند . برای پر کردن داخل تشک می‌توان از انواع اسفنج و همچنین الیاف ویسکوز استفاده کرده . نوع صندلی ریلکسی تعیین می‌کند که شما می‌توانید از چه نوع تشک برای تاب ریلکسی استفاده کنید . اما در مورد تابهای ریلکسی عمدتاً از الیاف ویسکوز برای داخل تشک استفاده می شود . الیاف توپی در واقع بهترین نوع الیاف ویسکوز میباشد ، علاوه بر نشیمن و بسیار نرم می ‌تواند کیفیت خود را برای مدت طولانی حفظ کند . تقریباً تمام تشک های استفاده شده در صندلی ریلکسی قابل شستشو می باشند ، و شما می توانید آنها را در داخل لباسشویی قرار داده و یا به صورت دستی بشویید .
پارچه هایی که برای دوخت تشک در تابهای ریلکسی استفاده میشود ، علاوه بر این که باید دارای کیفیت بالایی باشد باید بسیار نرم نیز باشد . اگر پارچه استفاده شده برای تشک صندلی ریلکسی نرم نباشد ، هنگام استفاده از آن برای مدت طولانی احساس خوبی نخواهید داشت . شما تقریبا مدت زیادی را بر روی صندلی ریلکسی خواهید گذراند ، به همین دلیل پارچه استفاده شده در تشک باید به نحوی باشد که شما احساس راحتی کنید . به همین دلیل عمدتاً از پارچه های مخمل برای دوخت تشک تاب های ریلکسی استفاده می شود . پارچه های مخملی بسیار نرم می باشند و همچنین قابلیت شستشوی بالایی دارند ، البته این پارچه ها دارای کیفیت های مختلفی می باشند که باید به هنگام خرید محصول به کیفیت پارچه آن توجه داشته باشید .
البته تشک استفاده شده در صندلی دارای طراحی پیچیده ای نمی باشد ، و در صورت تمایل می توانید به راحتی یک تشک دیگر برای صندلی ریلکسی خود آماده کنید . شما می توانید این کار را خودتان انجام دهید یا اینکه از یک خیاط برای دوخت تشک کمک بگیرید .

قیمت تاب ریلکسی دو نفره

این محصولات شاید کمی گرانتر از تا پای ریلکسی تک نفره باشند به عنوان مثال حدود ۲۰ درصد گران تر ولی تقریباً نزدیک به دو برابر امکانات بیشتر در اختیار شما قرار می دهند .

۲۰ درصد هزینه بیشتر برای دریافت دو برابر امکانات بیشتر بسیار اقتصادی به نظر می رسد .

پس قبل از اینکه در مورد قیمت این محصولات قضاوتی داشته باشیم ابتدا به امکانات و ویژگی های آن ها توجه کنیم .

با یک نگاه ساده و گذرا به امکانات و ویژگی های موجود در صندلی های دکسی دونفره به این نتیجه می رسیم که هزینه بالای آن ها نه تنها اضافی نیست بلکه بسیار اقتصادی به نظر می رسد .

پس اگر با یک نگاه منطقی به این موضوع نگاه کنیم و یک قضاوت سطحی نداشته باشیم به این نتیجه می رسیم که صندلی های ریلکسی دونفره یکی از انتخاب های ایده آل برای ما می باشند .

البته این تفاوت قیمت فقط در بین صندلی های تک نفره معمولی می باشد در مورد تابهای ریلکسی لوکس تک نفره این موضوع کاملا برعکس میباشد .

بسیاری از تاب های تک نفره وجود دارند که قیمت آنها به مراتب خیلی بالاتر از صندلی ریلکسی دو نفره می باشد .

نگهداری تابهای ریلکسی دونفره

به طور کلی برای افزایش عمر یک محصول باید به خوبی و به دقت از آنها نگهداری کنیم .

نگهداری از محصولات علاوه بر افزایش عمر مفید آنها باعث کاهش هزینه های تعمیرات و در برخی مواقع هزینه های تعویض محصولات می‌شود .

اگر از تاب ریلکسی در بیرون از منزل استفاده می کنید سعی کنید بعد از استفاده سبد آن را از پایه جدا کرده و در یک مکان سرپوشیده قرار دهید .

اگر امکان دسترسی به یک مکان سرپوشیده مناسب برای قرار دادن سبد ندارید پس از حداقل تشک آنرا در یک مکان مناسب قرار دهید .

تاب ریلکسی دست دوم

تاب ریلکسی دست دوم یکی از گزینه هایی است که برای خرید این محصول میتوانید در نظر بگیرید . اما قبل از اینکه اقدام به خرید تاب ریلکسی دست دوم نمایید . اطلاعات باید چند نکته مهم را برای شما بازگو کنیم . برخی افراد برای اینکه مبلغ کمتری برای خرید محصول مورد نظر هزینه کنند . خرید محصولات دست دوم را در دستور کار خود قرار می‌دهند . اما محصول دست دوم همیشه به معنی یک خرید اقتصادی نمی باشد . گاهی اوقات پیش می آید که یک محصول دست دوم دارای ایراداتی است که در نگاه اول به چشم شما نمی آید . اما همین ایرادات به هنگام استفاده از وسیله به چشم می خورد . برخی مواقع شما مجبور هستید مبلغ زیادی برای تعمیر وسیله مورد نظر هزینه کنید . حتی گاهی اوقات برخی از قطعات وسیله مورد نظر قابل تعمیر نیست و باید آن را تعویض کنید . به همین دلیل است که خرید تاب ریلکسی دست دوم می تواند هزینه های اضافی دیگری با خود به همراه داشته باشد .

 

تاب آویز دو نفره

تاب آویز را میتوانید به راحتی در فضاهای مختلف مورد استفاده قرار دهید . تاب آویز معمولاً دارای ابعاد کوچکی است. به همین دلیل گزینه مناسبی برای مدیریت فضاهای کوچک به شمار می روند . اما نکته‌ای که به هنگام استفاده از تاب آویز باید به آن توجه داشته باشید . این است که نقطه اتصال تاب آویز باید بسیار محکم باشد . در غیر این صورت امکان واژگونی و صدمه دیدن افراد وجود دارد . تا جای ممکن سعی کنید قلابی که برای تاب آویز استفاده می کنید . به یک قطعه فلزی مانند تیرآهن جوش داده شود . البته شما می توانید از یک پایه ثابت برای تاب آویز استفاده کنید . استفاده از پایه علاوه بر این که امنیت بیشتری دارد . قابلیت جابجایی تاب ریلکسی را تا حدود زیادی بالا میبرد . شما به راحتی می‌توانید صندلی ریلکسی را دارد

تاب ریلکسی، صندلی تابی دو نفره در فضای باز

در صورتی که تاب ریلکسی شما همواره باید در فضای بیرونی قرار گیرد در این صورت بعد از استفاده از تاب ریلکسی یک روکش روی آن قرار دهید .

این روکش می تواند یک پارچه معمولی یا برزنتی و یا یک تکه پلاستیک باشد که بر روی تاب می کشید .

بافت تابهای ریلکسی و همچنین تشک استفاده شده در آنها کاملا قابل شستشو می باشند و شما می توانید به صورت  دوره‌ای آن‌ها را نظافت کنید .

بافت های استفاده شده در تاب های ریلکسی از جنس الیاف ابریشمی می باشد .

این الیاف در کنار مقاومت بسیار بالایی که دارند یک نقطه ضعف نیز دارند ، الیاف و حتی پارچه های استفاده شده در تاب های ریلکسی در مقابل تابش مستقیم نور خورشید دچار رنگ پریدگی می شوند .

الیاف و تشک تاب ریلکسی دو نفره

رنگ الیاف و پارچه در مقابل نور خورشید زیبایی و شفافیت خود را از دست می‌دهند .

از همین رو به هنگام استفاده از تاب های ریلکسی در فضای باز تا جایی که امکان دارد آنها را در سایه قرار دهید .

همچنین به هنگام استفاده از تابهای ریلکسی در داخل منزل توجه داشته باشید آنها زیاد در مقابل پنجره و در معرض تابش آفتاب نباشند .

همچنین تابهای ریلکسی دونفره به دلیل ابعاد بزرگتری که دارند نیاز به نگهداری و نظافت بیشتری نیز دارند .

نصب و راه اندازی تاب های ریلکسی دو نفره

مونتاژ کردن تاب های ریلکسی نیاز به تخصص و مهارت خاصی ندارد و تقریباً هر شخصی می تواند آنها را راه اندازی کند .

یک پایه ساده سبد به وسیله قلاب از زنجیر پایه آویزان می شود .

البته تاب های ریلکسی ویلا سازه به دلیل پایه دو تکه ای که دارند کمی زمان بیشتری برای مونتاژ نیاز دارند .

شما باید لوله علمک را به دایره کفی به وسیله پیچ هایی که بر روی پایه وجود دارد محکم کنید .

سپس سبد را به وسیله فنر از زنجیر آویزان کنید .

ارتفاع سبد قابل تغییر می باشد و شما می توانید با توجه به راحتی و قد خود ارتفاع آن را تنظیم کنید .

همچنین ویلا سازه یک ویژگی منحصر به فرد دیگر به تابهای ریلکسی خود اضافه کرده است ، پیچ های تنظیمی در زیر پایه نصب می‌شوند و این امکان را برای شما فراهم می کنند تا در سطوح ناهموار بتوانید تعادل تاب ریلکسی را حفظ کنید و یک سطح صاف را به وجود آورید .

نصب راحت و آسان که هر شخصی و بدون داشتن هیچ گونه تخصص خاصی آن را انجام دهد یکی از ویژگی های بارز در محصولات ویلا سازه می باشد .

صندلی تابی دو نفره

صندلی تابی را به راحتی میتوانید به صورت غیر حضوری از طریق اینترنت خریداری نمایید . برای اینکه خرید خوبی داشته باشید سعی کنید محصول مورد نظر را از یک فروشگاه معتبر خریداری نمایید . یکی از ویژگی‌های فروشگاه معتبر در فروش اینترنتی ، وجود نماد اعتماد الکترونیکی می باشد . این نماد نشان می‌دهد که فروشگاه مورد نظر تمامی مجوزهای لازم برای فروش اینترنتی محصولات کسب کرده است . همچنین برای اینکه محصول مورد نظر را با قیمت پایین تری خریداری کنید . سعی کنید خرید خود را به صورت مستقیم از تولیدی انجام دهید . یکی از تولیدی های معتبر و خوشنام در صنعت تجهیزات ویلایی و مبلمان فضای باز ویلا ساز می باشد . شما می توانید محصولات بسیار متنوعی را از طریق این تولیدی خریداری نمایید .

به جزئیات توجه کنید

به هنگام خرید یک تاب ریلکسی تنها به ظاهر آن توجه نکنید چون هدف شما خرید یک وسیله دکوری نمی باشد و شما میخواهید از آن محصول استفاده کنید .

نکات بسیار مهمی وجود دارد که شاید بسیار کوچک به نظر بیایند ولی می ‌توانند در کارکرد محصول تاثیر بسزایی داشته باشند.

تحمل وزن یک پایه بسیار مهم است به هنگام خرید به این ویژگی توجه زیادی داشته باشید .

نکته‌ای که بسیاری از افراد برداشت اشتباهی از آن می کنند در مورد تحمل وزن تاب ریلکسی میباشد .

زمانی که گفته می‌شود تحمل وزن یک صندلی ریلکسی ۱۶۰ کیلوگرم می باشد به این معنی نیست که یک فرد با ۱۶۰ کیلوگرم وزن می‌تواند از آن استفاده کند .

منظور از تحمل وزن میزان فشاری است که به آن وارد می شود .

زمانی که شما ۸۰ کیلوگرم وزن دارید به هنگام نشستن بر روی تاب ریلکسی بر حسب نوع نشستن شما میزان فشاری در حدود ۲۰ الی ۳۰ کیلوگرم بحث بد وارد می کنید .

محاسبه تحمل وزن

در واقع یک فرد ۸۰ کیلوگرمی زمانی که بر روی تاب ریلکسی مینشیند و وزنی در حدود ۱۱۰ الی ۱۲۰ کیلوگرم فشار وارد می کند .

پس منظور از تحمل وزن میزان وزن افراد نمی باشد بلکه میزان فشاری که به تاب ریلکسی وارد میشود مد نظر است .

ضخامت زنجیری که سبد از آن آویزان می شود بسیار مهم است .

پایه تاب تحمل وزن بالا را دارد ولی تحمل وزن زنجیر متناسب با پایه نمی باشد از این جهت شما به مشکل برمی خورید .

پس دقت داشته باشید که تحمل وزن پایه ، زنجیر و حتی فنری که سبد از آن آویزان می شود باید با هم متناسب باشند .

زاویه پایه نباید کمتر و یا بیشتر از حد استاندارد باشد در غیر این صورت سبد نمی تواند تعادل خود را حفظ کند و به هنگام استفاده واژگون می شود .

ارتفاع سبد ریلکسی متناسب با قد شما باشد و توجه داشته باشید که به هنگام نشستن در داخل سبد سر شما به بالای آن برخورد نکند .

یک تاب ریلکسی، صندلی تابی دو نفره با کیفیت تهیه کنید

توجه داشته باشید که برای خرید یک تاب ریلکسی مناسب که بتواند نیازهای شما را برطرف کند نیاز نیست که همیشه هزینه زیادی را صرف کنید .

ولی توجه داشته باشید که در برخی مواقع کیفیت را فدای قیمت نکنید .

این کلمه درست است که همیشه یک محصول گرانقیمت صرفاً یک محصول باکیفیت نمی باشد ولی در مقابل این جمله نیز صحیح میباشد که همیشه یک جنس ارزان قیمت صرفاً یک جنس با کیفیت نمیباشد .

نه بیش از حد هزینه کنید این کمتر از حد معمول هزینه کنید .

توجه داشته باشید که همیشه تعادل را حفظ کنید تا بتوانید بهترین محصول را با توجه به بودجه خود تهیه کنید .

ویلا سازه یک برتری نسبت به سایر تولید کنندگان دارد و آن وجود محصولاتی در قیمت های متفاوت می باشد .

کیفیت یک ویژگی نیست بلکه یک الزام می باشد و هر خریداری حق این را دارد که با کیفیت ترین محصول را نسبت به هزینه خود و مبلغی که پرداخت می کند به دست بیاورد .

بودجه خرید

در واقع این یکی از اصول بنیادی ویلا سازه می باشد که مشتری با هر میزان بودجه ای که دارد بتواند یک محصول با کیفیت را تهیه نماید .

شما با یک بار خرید از ویلا سازه صحت گفته های ما را تایید خواهید کرد و کاملاً به این نتیجه خواهید رسید تولیدی ویلا سازه همیشه سعی می‌کند چه محصولی با کیفیت در خور شأن مصرف‌کنندگان تولید کند .

یک صنعت رو به رشد زمینه‌ای برای سرمایه گذاری

امروزه با این واژه زیاد مواجه میشوید که زندگی ها در حال تغییر کردن میباشد و زندگی شهری و آپارتمان نشینی روز به روز در حال رشد می باشد .

با رشد روزافزون محیط‌های شهری و حذف فضاهای بزرگ و خانه های ویلایی بسیاری از صنایع که وابسته به فضای باز و حیات ت و باغ ها بودند در مورد آینده خود احساس خطر می کنند .

ولی در این میان یک صنعت با سرعت بیشتری رو به جلو حرکت می کند .

تولید تاب ریلکسی، صندلی تابی دو نفره

صنعت تابهای ریلکسی هیچ نیازی به فضاهای بزرگ و حیاط ندارد و در واقع مختص فضاهای بسته و کوچک طراحی شده است .

شما یک خانه ویلایی داشته باشید و یا یک آپارتمان و یا حتی یک آتلیه عکاسی هیچ فرقی نمی کند ، در واقع تمام شما مشتریان بالقوه برای تابهای ریلکسی هستید .

اگر به دنبال سرمایه گذاری و شروع یک بیزینس جدید هستید ، این صنعت می‌تواند آینده شغلی خوبی برای شما به ارمغان بیاورد .

شما می توانید از طریق تماس با کارشناسان فروش ویلا سازه در مورد خرید عمده محصولات و همینطور شرایط کسب نمایندگی اطلاعات کاملی را کسب کنید .

کارشناسان ما همیشه آماده برای ارائه اطلاعات و همچنین مشاوره برای بهترین انتخاب ها توسط شما می باشند .

همچنین ویلا سازه یک تولیدی که صرفاً تابهای ریلکسی تولید می‌کند نمی‌باشد و بیش از از ۷۰۰ نوع محصول مختلف را طراحی و تولید می کند .

این گستردگی محصولات می تواند یک مجموعه کامل در اختیار شما برای راه اندازی یک کسب و کار قرار دهد .

با محصولات بسیار متنوعی ویلا سازه می ‌توانید فروشگاه خود را به طور کامل تجهیز کنید و نیازی به تولید کننده دیگر نداشته باشید که محصولات مورد نیاز را از آنها تهیه کنید .

دیگر محصولات ویلاسازه

ویلاسازه علاوه بر این محصولات محصولات دیگری همچون،تاب فضای باز،صندلی تابی،بخاری فضای باز،ظروف چوبی،صندلی راک،تخت کنار استخری،باربیکیو ،فوتبال دستی ،استند گل،سایه بان چتری و مبلمان فضای باز…. نیز تولید میکند.ویلاسازه در کنار فروش تکی  برای همکاران عزیز نیز به صورت عمده محصولات خود را ارئه میکند(فروش عمده تاب ریلکسی).

همینطور برای خرید تخت سنتی و قیمت باربیکیو گازی و خرید ظروف چوبی و کلی محصول دیگه میتونید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

امیدواریم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد و توانسته باشد مقداری از سوال های شما را پاسخ داده و شما را در انتخاب یک محصول مناسب یاری کنیم .

دیدگاهی در مورد “تاب ریلکسی دو نفره

  1. azari_kiz گفت:

    مزایای استفاده از تاب ریلکسی چیست ؟

  2. azari_kiz گفت:

    صندلی ریلکسی از ترکیب یک کلمه لاتین با فارسی تشکیل شده است. ریلکس در زبان لاتین به معنی آرامش می باشد. که اسم تجاری این محصول تاب ریلکسی است. عموم مردم در زبان عامیانه به آن تاب ریلکسی ، تاب آرامش ، تاب راحتی ، تاب خانگی ، تاب رلکسی ، صندلی تابی و صندلی آویز همچنین گفته می شود.تاب آویز یا تاب خانه تولید شرکت خوابکو تنوع خیلی زیاده داشته و کیفیت مطلوبی همچنین دارند.اگر جهت استفاده در فضای باز میخواهید تاب خرید کنید توصیه ما تاب ویلایی میباشد . تاب ریلکسی عمدتا جهت داخل خانه طراحی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید