خرید سرسره

سرسره

سرسره ویلاسازه

سرسره را می توان یکی از قدیمی ترین وسایل بازی و تفریح دانست که همه ما خاطرات شیرین و دلچسبی از آن داریم .ویلاسازه با تولید چندین نوع سرسره حس زمان کودکی را به خانه های شما می آورد.همه ما تجربه استفاده از این وسیله بازی را داریم و زمانیکه خاطرات خود را مرور می کنیم بیشتر اوقات دلتنگ استفاده از سرسره می شویم .

سرسره ها انواع بسیار مختلفی دارند دارای سایز و مقاومت های متفاوتی هستند که هر کدام کاربرد خاصی دارد .

برای استفاده از سرسره و نصب و راه اندازی آن ها معمولاً به یک فضای باز بزرگ نیاز دارید و بیشتر ما زمانی که صحبت از سرسره می شود ناخودآگاه به فکر یک فضای باز می‌افتیم .

اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی طرح های بسیار زیادی از این محصول تولید شده است قابلیت استفاده در فضاهای بسته را نیز دارند .در گذشته سرسره ها فقط به صورت فلزی طراحی و تولید می شدند ولی امروزه انواع زیادی از سرسره های پلاستیکی در بازار موجود می باشد .

در این مطلب سعی می کنیم شما را بیش از پیش با انواع سرسره ها و ویژگی و کاربرد آنها آشنا کنیم .اگر شما قصد خرید یک سرسره را دارید ما به شما پیشنهاد می کنیم تا اطلاعات بیشتری در مورد این محصول کسب کنید .کسب اطلاعات بیشتر این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید مناسب ترین خرید را با توجه به ویژگی‌های مورد نظر خود داشته باشید .

 

سرسره

سرسره ویلاسازه

انواع سرسره

سرسره ها در گذشته تنوع بسیار کمی داشتند و فقط یکی دو طرح از این محصولات وجود داشت .

سرسره ساده که دارای یک سطح شیبدار فلزی و چند به صورت نردبانی بود و همچنین سرسره موج دار که دقیقاً همان طرح سرسره ساده را داشت ولی با این تفاوت که دارای یک یا چند موج بر روی سطح شیب دار بود .اما امروزه سلسله ها دارای طرح های بسیار متنوع هستند که شامل سایزهای متنوعی هستند و همچنین از مواد اولیه مختلفی برای ساخت آنها استفاده می شود .

سرسره

سرسره پلاستیکی

۱ _  سرسره های فلزی

صفحه های فلزی رایج ترین سرسره ها می باشند که نمونه هایی از آن ها را در همه جا می توانید ببینید .این نوع سرسره ها دارای مقاومت بسیار بالایی می باشند که باعث می شود افراد مختلفی در سنین مختلف بتوانند از آن استفاده کنند .

همچنین سلسله های فلزی دارای طول عمر زیادی می باشند و در صورت نگهداری منظم می ‌توانند برای چند دهه مورد استفاده قرار گیرند .این محصولات می‌توانند به راحتی در مکان‌های عمومی مورد استفاده قرار گیرند در واقع می توان گفت عمده ترین کاربرد سرسره های فلزی در مکان‌های عمومی و پارک ها می باشد .

شما می توانید در مدارس و مهدهای کودک نیز از سرسره های فلزی استفاده کنید .سرسره های فلزی را می توانید در حیاط منزل و یا باغ خود نیز مورد استفاده قرار دهید .

سرسره

ارزانترین سرسره

۲ _  سرسره های پلاستیکی

در طی سالیان اخیر با پیشرفت تکنولوژی از مواد اولیه دیگری نیز برای تولید سرسره ها استفاده شد .یکی از این مواد اولیه که برای تولید سرسره استفاده شده است پلاستیک می باشد .

پلاستیک ها دارای مقاومت های متفاوتی هستند که می توان از آنها برای ساخت سرسره هایی با تحمل وزن و کاربردهای متفاوت استفاده کرد .تنوع طرح در سرسره های پلاستیکی بسیار بیشتر از سرسره های فلزی می باشد و شما انتخاب های بیشتری را پیش‌روی خود دارید .

این نوع سرسره ها مخصوص استفاده کودکان می باشند و به دلیل تحمل وزن پایینی که دارند نمی توانند توسط افراد بزرگسال مورد استفاده قرار گیرند .اما مهمترین ویژگی سرسره های پلاستیکی قابلیت استفاده آنها در فضای بسته و داخل منزل می باشد .

سرسره در فضای باز

به دلیل قرار گرفتن سرسره در فضای باز شما امکان استفاده از آن را در تمام فصول سال ندارید و مجبور هستید آنها را به صورت فصلی استفاده کنید .

حتی در فصل گرم که امکان استفاده از سرسره را دارید باز هم به صورت تمام وقت نمی توانید از آن استفاده کنید و به هنگام تابش آفتاب سطح سرسره بسیار داغ می شود و شما نمی توانید بر روی آنها بازی کنید .

با رواج زندگی های شهری بسیاری از افراد به یک حیاط و فضای باز دسترسی ندارند تا بتوانند در آنجا یک سرسره برای بازی و تفریح کودکان قرار دهند .

اما سرسره های پلاستیکی این مشکل را به طور کامل رفع کرده اند و شما می توانید با قرار دادن این محصولات در داخل منزل یک سرگرمی مفرح برای کودکان به وجود آورید .همچنین امکان برای شما به وجود می آید که در هر فصلی و هر ساعتی که تمایل دارید بتوانید از آن استفاده کنید .

سرسره موجدار

سرسره موجدار ویلاسازه

نحوه انتخاب یک سرسره مناسب

زمانی که صحبت از یک زمین بازی مانند پارک به میان می‌آید ، می‌توان گفت که هیچ زمین بازی بدون سرسره تکمیل نمی شود .

سرسره ها لذت و هیجان فراوانی را برای شما به ارمغان می آورند و باعث می شوند تا شما لحظات شیرینی را ثبت کنید .برای این که بتوانید مناسب ترین محصول را برای کاربردی که در نظر دارید تهیه کنید ، نیاز دارید تا به یکسری نکات کلیدی توجه داشته باشید .قبل از هر کاری باید ابعاد محیطی که میخواهید سرسره را در آنجا قرار دهید را به دقت مشخص کنید .

فضای سرسره

ویژگی های محیط را به خوبی شناسایی کنید و امکانات موجود در فضا را بسنجید .بعد از این مراحل باید مشخص کنید که چه محصولی و با چه ویژگی هایی نیاز دارید ، جنس سرسره مورد نظر شما باید فلزی باشد یا پلاستیکی ؟سرسره چه ارتفاعی باید داشته باشد همچنین باید مشخص کنید چه کسانی قرار است از آن استفاده کنند .

آیا توسط کودکان مورد استفاده قرار می گیرد یا ممکن است بزرگسالان نیز بر روی آن سر بخورند .همچنین باید مشخص کنید سرسره را برای یک مکان عمومی می خواهید و یا این که در نظر دارید آن را برای استفاده در حیاط و یا باغ تهیه کنید .

بعد از شناسایی محیط و همچنین محصول مورد نظر خود باید بودجه ای را برای خرید آن در نظر بگیرید .آیا بودجه شما محدود میباشد و شما مجبور هستید تا نیازهای خود را با میزان بودجه مطابقت دهید و یا اینکه اولویت شما کیفیت و کاربرد محصول می باشد و می توانید میزان بودجه خود را با توجه به محصول مورد نظر تغییر دهید .

اما به یاد داشته باشید اکثر اوقات یک محصول گرانقیمت دقیقاً آن محصولی نیست که شما به آن نیاز دارید .

شاید در برخی مواقع یک محصول گرانقیمت پاسخگوی نیاز شما نباشد و ویژگی هایی داشته باشد که شما به آنها نیاز ندارید ، در نتیجه سعی کنید هزینه ای بابت ویژگی‌هایی که به آنها نیازی ندارید پرداخت نکنید .

سرسره بزرگ

سرسره بزرگ ویلاسازه

سایز و طرح دلخواه خود را سفارش دهید

به دلیل اینکه بیشتر فروشگاه های اینترنتی فقط فروشنده می باشند و تولیدی نیستند از همین جهت شما نمی توانید یک محصول سفارشی تهیه کنید و یا تغییراتی در محصول مورد نظر ایجاد کنید .

حتی اگر هم این کار امکان‌پذیر باشد به دلیل اینکه فروشگاه مورد نظر محصول مورد نظر شما را به یک تولیدی سفارش خواهد داد در این صورت مدت زمان زیادی طول می‌کشد که محصول شما آماده شود .

گذشته از زمان زیادی که باید صبر کنید تا محصول شما به دستتان برسد همچنین باید هزینه زیادی را نیز پرداخت کنید چون شما محصول را از تولیدی تهیه نمی کنید و در واقع آن را از یک واسطه تهیه میکنید .ابتکاری که ویلا سازی انجام داده است باعث شده تا شما بتوانید محصول انتخابی خود را برحسب ویژگی های موجود در محیط تان تغییر دهید .

اندازه سرسره

سایز دلخواه خود را می توانید به راحتی بر روی سرسره مورد نظر اعمال کنید .

به دلیل اینکه ویلا سازه یک تولیدی می باشد و محصولات ویلا سازه توسط همین شرکت طراحی و تولید می‌شوند ، از این رو میتوانید به میزان قابل توجهی در هزینه های خود صرفه جویی کنید و محصول مورد نظر خود را با قیمت کمتری تهیه کنید .

گذشته از اینها مدت زمانی که منتظر می مانید تا محصول شما تولید شده و برای شما ارسال شود نیز بسیار کوتاه تر می شود .پس با خرید از ویلا سازه می توانید در هزینه و همچنین زمان صرفه جویی کنید .

سرسره های فلزی که در ویلا سازه طراحی و تولید می شوند دارای یک سایز استاندارد می باشند و در دو سایز ۳ و ۴ متر تولید می‌شوند .این یک سایز استاندارد برای سرسره های فلزی می باشد ویلا سازه آن را به صورت پیش فرض تولید می کند .

برای تهیه این سرسره ها که ابعاد استانداردی دارند نیاز نیست زمان زیادی منتظر بمانید و محصول شما حداکثر ظرف مدت ۲ هفته برای شما ارسال خواهد شد .

اما اگر بخواهید سایز مورد نظر خود را تغییر داده و یک محصول سفارشی خریداری کنید در این صورت زمانی در حدود ۱۵ الی ۲۰ روز طول می‌کشد تا محصول شما آماده و برای شما ارسال شود .

سرسره کودک

سرسره کودک ویلاسازه

مزایای خرید غیر حضوری سرسره

چه کسی دوست ندارد در حالی که در خانه نشسته در حال نوشیدن یک فنجان چای می باشد که در عین حال به فروشگاه‌های مختلفی سرزده و اقدام به خرید محصول مورد نظر خود کند .

در خرید اینترنتی شما امکان مقایسه قیمت و ویژگیهای محصولات مختلف را خواهید داشت و در یک زمان کوتاه می توانید بیش از صدها مغازه را بگردید .

همچنین خرید غیر حضوری به میزان قابل توجهی از هزینه های شما را کاهش می دهد و هزینه هایی مانند ایاب و ذهاب به کلی از بین میرود .همچنین می توانید خرید خود را در زمان بسیار کوتاه تری انجام دهید که باعث میشود از باقی زمان خود برای بودن در کنار عزیزان استفاده کنید .

ویلا سازه نیز همانند بسیاری از فروشگاه ها این امکان را برای مشتریان فراهم کرده تا بتوانید محصول خود را به صورت غیرحضوری خریداری کنید .

سرسره پلاستیکی

سرسره پلاستیکی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. جهت عضویت در پیج اینستاگرام مبلمان فضای باز ویلا سازه روی لینک کلیک کنید.

سرسره پیچی

سرسره ویلاسازه

گروه تولیدی ویلا سازه