خرید سرسره

سرسره

سرسره ویلاسازه

سرسره را می توان یکی از قدیمی ترین وسایل بازی و تفریح دانست که همه ما خاطرات شیرین و دلچسبی از آن داریم .ویلاسازه با تولید چندین نوع سرسره حس زمان کودکی را به خانه های شما می آورد.همه ما تجربه استفاده از این وسیله بازی را داریم و زمانیکه خاطرات خود را مرور می کنیم بیشتر اوقات دلتنگ استفاده از سرسره می شویم .

سرسره ها انواع بسیار مختلفی دارند دارای سایز و مقاومت های متفاوتی هستند که هر کدام کاربرد خاصی دارد .

برای استفاده از سرسره و نصب و راه اندازی آن ها معمولاً به یک فضای باز بزرگ نیاز دارید و بیشتر ما زمانی که صحبت از سرسره می شود ناخودآگاه به فکر یک فضای باز می‌افتیم .

اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی طرح های بسیار زیادی از این محصول تولید شده است قابلیت استفاده در فضاهای بسته را نیز دارند .در گذشته سرسره ها فقط به صورت فلزی طراحی و تولید می شدند ولی امروزه انواع زیادی از سرسره های پلاستیکی در بازار موجود می باشد .

سرسره فلزی ویلاسازهدر این مطلب سعی می کنیم شما را بیش از پیش با انواع سرسره ها و ویژگی و کاربرد آنها آشنا کنیم .اگر شما قصد خرید یک سرسره را دارید ما به شما پیشنهاد می کنیم تا اطلاعات بیشتری در مورد این محصول کسب کنید .کسب اطلاعات بیشتر این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید مناسب ترین خرید را با توجه به ویژگی‌های مورد نظر خود داشته باشید .

 

سرسره

سرسره ویلاسازه

انواع سرسره

سرسره ها در گذشته تنوع بسیار کمی داشتند و فقط یکی دو طرح از این محصولات وجود داشت .

سرسره ساده که دارای یک سطح شیبدار فلزی و چند به صورت نردبانی بود و همچنین سرسره موج دار که دقیقاً همان طرح سرسره ساده را داشت ولی با این تفاوت که دارای یک یا چند موج بر روی سطح شیب دار بود .اما امروزه سلسله ها دارای طرح های بسیار متنوع هستند که شامل سایزهای متنوعی هستند و همچنین از مواد اولیه مختلفی برای ساخت آنها استفاده می شود .

سرسره

سرسره پلاستیکی

۱ _  سرسره های فلزی

صفحه های فلزی رایج ترین سرسره ها می باشند که نمونه هایی از آن ها را در همه جا می توانید ببینید .این نوع سرسره ها دارای مقاومت بسیار بالایی می باشند که باعث می شود افراد مختلفی در سنین مختلف بتوانند از آن استفاده کنند .

سرسره ویلاسازههمچنین سلسله های فلزی دارای طول عمر زیادی می باشند و در صورت نگهداری منظم می ‌توانند برای چند دهه مورد استفاده قرار گیرند .این محصولات می‌توانند به راحتی در مکان‌های عمومی مورد استفاده قرار گیرند در واقع می توان گفت عمده ترین کاربرد سرسره های فلزی در مکان‌های عمومی و پارک ها می باشد .

شما می توانید در مدارس و مهدهای کودک نیز از سرسره های فلزی استفاده کنید .سرسره های فلزی را می توانید در حیاط منزل و یا باغ خود نیز مورد استفاده قرار دهید .

سرسره

ارزانترین سرسره

۲ _  سرسره های پلاستیکی

در طی سالیان اخیر با پیشرفت تکنولوژی از مواد اولیه دیگری نیز برای تولید سرسره ها استفاده شد .یکی از این مواد اولیه که برای تولید سرسره استفاده شده است پلاستیک می باشد .

پلاستیک ها دارای مقاومت های متفاوتی هستند که می توان از آنها برای ساخت سرسره هایی با تحمل وزن و کاربردهای متفاوت استفاده کرد .تنوع طرح در سرسره های پلاستیکی بسیار بیشتر از سرسره های فلزی می باشد و شما انتخاب های بیشتری را پیش‌روی خود دارید .

این نوع سرسره ها مخصوص استفاده کودکان می باشند و به دلیل تحمل وزن پایینی که دارند نمی توانند توسط افراد بزرگسال مورد استفاده قرار گیرند .اما مهمترین ویژگی سرسره های پلاستیکی قابلیت استفاده آنها در فضای بسته و داخل منزل می باشد .

سرسره بازی کودکسرسره در فضای باز

به دلیل قرار گرفتن سرسره در فضای باز شما امکان استفاده از آن را در تمام فصول سال ندارید و مجبور هستید آنها را به صورت فصلی استفاده کنید .

حتی در فصل گرم که امکان استفاده از سرسره را دارید باز هم به صورت تمام وقت نمی توانید از آن استفاده کنید و به هنگام تابش آفتاب سطح سرسره بسیار داغ می شود و شما نمی توانید بر روی آنها بازی کنید .

با رواج زندگی های شهری بسیاری از افراد به یک حیاط و فضای باز دسترسی ندارند تا بتوانند در آنجا یک سرسره برای بازی و تفریح کودکان قرار دهند .

اما سرسره های پلاستیکی این مشکل را به طور کامل رفع کرده اند و شما می توانید با قرار دادن این محصولات در داخل منزل یک سرگرمی مفرح برای کودکان به وجود آورید .همچنین امکان برای شما به وجود می آید که در هر فصلی و هر ساعتی که تمایل دارید بتوانید از آن استفاده کنید .

سرسره موجدار

سرسره موجدار ویلاسازه

نحوه انتخاب یک سرسره مناسب

زمانی که صحبت از یک زمین بازی مانند پارک به میان می‌آید ، می‌توان گفت که هیچ زمین بازی بدون سرسره تکمیل نمی شود .

سرسره ها لذت و هیجان فراوانی را برای شما به ارمغان می آورند و باعث می شوند تا شما لحظات شیرینی را ثبت کنید .برای این که بتوانید مناسب ترین محصول را برای کاربردی که در نظر دارید تهیه کنید ، نیاز دارید تا به یکسری نکات کلیدی توجه داشته باشید .قبل از هر کاری باید ابعاد محیطی که میخواهید سرسره را در آنجا قرار دهید را به دقت مشخص کنید .

سرسره پارکی ویلاسازهسرسره مناسب برای مهد کودک

شاید اگر چند سال پیش فردی به این فکر افتاد که تنوع بالایی از انواع سرسره را طراحی کند . در نهایت از این کار پشیمان شده و به نتیجه خاصی نمی رسید . به دلیل اینکه در نگاه اول نمی توان تصور کرد که چگونه می شود یک چنین محصول ساده ای را در طرح های مختلف تولید کرد . اما با پیشرفت صنعت تجهیزات فضای باز این اتفاق افتاد . امروزه سرسره یکی از متنوع ترین انواع محصولات فضای باز می باشد . شما میتوانید فروشگاه ها و سایت های مختلف را برای خرید یک سرسره مناسب جستجو کنید . از زمانی که سرسره های پلاستیکی طراحی و تولید شدند ، تنوع این محصولات به طرز چشمگیری افزایش یافت . امروز شما مشاهده میکنید که سرسره های پلاستیکی حتی در داخل منزل نیز مورد استفاده قرار می گیرند . این محصول به راحتی برای استفاده در فضاهای مختلف بهینه سازی میشود .

یکی از مکان هایی که استفاده از انواع سرسره در آن بسیار رایج می باشد مهد کودک می باشد . شما در تمامی مهدکودک ها می توانید انواع بسیار مختلفی از سرسره های پلاستیکی و فلزی را مشاهده کنید . اما برای اینکه بتوانید محصول مناسبی را برای این مکان ها تهیه کنید . حتماً باید نکات ایمنی را در هنگام خرید سرسره رعایت نمایید . ارتفاع سرسره باید برای استفاده در مهد کودک مناسب باشد . همچنین شیب سرسره نباید به گونه‌ای باشد که مشکلی برای کودکان به وجود آید .

فضای سرسره

ویژگی های محیط را به خوبی شناسایی کنید و امکانات موجود در فضا را بسنجید .بعد از این مراحل باید مشخص کنید که چه محصولی و با چه ویژگی هایی نیاز دارید ، جنس سرسره مورد نظر شما باید فلزی باشد یا پلاستیکی ؟سرسره چه ارتفاعی باید داشته باشد همچنین باید مشخص کنید چه کسانی قرار است از آن استفاده کنند .

آیا توسط کودکان مورد استفاده قرار می گیرد یا ممکن است بزرگسالان نیز بر روی آن سر بخورند .همچنین باید مشخص کنید سرسره را برای یک مکان عمومی می خواهید و یا این که در نظر دارید آن را برای استفاده در حیاط و یا باغ تهیه کنید .

بعد از شناسایی محیط و همچنین محصول مورد نظر خود باید بودجه ای را برای خرید آن در نظر بگیرید .آیا بودجه شما محدود میباشد و شما مجبور هستید تا نیازهای خود را با میزان بودجه مطابقت دهید و یا اینکه اولویت شما کیفیت و کاربرد محصول می باشد و می توانید میزان بودجه خود را با توجه به محصول مورد نظر تغییر دهید .

اما به یاد داشته باشید اکثر اوقات یک محصول گرانقیمت دقیقاً آن محصولی نیست که شما به آن نیاز دارید .

شاید در برخی مواقع یک محصول گرانقیمت پاسخگوی نیاز شما نباشد و ویژگی هایی داشته باشد که شما به آنها نیاز ندارید ، در نتیجه سعی کنید هزینه ای بابت ویژگی‌هایی که به آنها نیازی ندارید پرداخت نکنید .

سرسره بزرگ

سرسره بزرگ ویلاسازه

سایز و طرح دلخواه خود را سفارش دهید

به دلیل اینکه بیشتر فروشگاه های اینترنتی فقط فروشنده می باشند و تولیدی نیستند از همین جهت شما نمی توانید یک محصول سفارشی تهیه کنید و یا تغییراتی در محصول مورد نظر ایجاد کنید .

حتی اگر هم این کار امکان‌پذیر باشد به دلیل اینکه فروشگاه مورد نظر محصول مورد نظر شما را به یک تولیدی سفارش خواهد داد در این صورت مدت زمان زیادی طول می‌کشد که محصول شما آماده شود .

گذشته از زمان زیادی که باید صبر کنید تا محصول شما به دستتان برسد همچنین باید هزینه زیادی را نیز پرداخت کنید چون شما محصول را از تولیدی تهیه نمی کنید و در واقع آن را از یک واسطه تهیه میکنید .ابتکاری که ویلا سازی انجام داده است باعث شده تا شما بتوانید محصول انتخابی خود را برحسب ویژگی های موجود در محیط تان تغییر دهید .

اندازه سرسره

سایز دلخواه خود را می توانید به راحتی بر روی سرسره مورد نظر اعمال کنید .

به دلیل اینکه ویلا سازه یک تولیدی می باشد و محصولات ویلا سازه توسط همین شرکت طراحی و تولید می‌شوند ، از این رو میتوانید به میزان قابل توجهی در هزینه های خود صرفه جویی کنید و محصول مورد نظر خود را با قیمت کمتری تهیه کنید .

گذشته از اینها مدت زمانی که منتظر می مانید تا محصول شما تولید شده و برای شما ارسال شود نیز بسیار کوتاه تر می شود .پس با خرید از ویلا سازه می توانید در هزینه و همچنین زمان صرفه جویی کنید .

سرسره های فلزی که در ویلا سازه طراحی و تولید می شوند دارای یک سایز استاندارد می باشند و در دو سایز ۳ و ۴ متر تولید می‌شوند .این یک سایز استاندارد برای سرسره های فلزی می باشد ویلا سازه آن را به صورت پیش فرض تولید می کند .

برای تهیه این سرسره ها که ابعاد استانداردی دارند نیاز نیست زمان زیادی منتظر بمانید و محصول شما حداکثر ظرف مدت ۲ هفته برای شما ارسال خواهد شد .

اما اگر بخواهید سایز مورد نظر خود را تغییر داده و یک محصول سفارشی خریداری کنید در این صورت زمانی در حدود ۱۵ الی ۲۰ روز طول می‌کشد تا محصول شما آماده و برای شما ارسال شود .

سرسره کودک

سرسره کودک ویلاسازه

مزایای خرید غیر حضوری سرسره

چه کسی دوست ندارد در حالی که در خانه نشسته در حال نوشیدن یک فنجان چای می باشد که در عین حال به فروشگاه‌های مختلفی سرزده و اقدام به خرید محصول مورد نظر خود کند .

در خرید اینترنتی شما امکان مقایسه قیمت و ویژگیهای محصولات مختلف را خواهید داشت و در یک زمان کوتاه می توانید بیش از صدها مغازه را بگردید .

همچنین خرید غیر حضوری به میزان قابل توجهی از هزینه های شما را کاهش می دهد و هزینه هایی مانند ایاب و ذهاب به کلی از بین میرود .همچنین می توانید خرید خود را در زمان بسیار کوتاه تری انجام دهید که باعث میشود از باقی زمان خود برای بودن در کنار عزیزان استفاده کنید .

ویلا سازه نیز همانند بسیاری از فروشگاه ها این امکان را برای مشتریان فراهم کرده تا بتوانید محصول خود را به صورت غیرحضوری خریداری کنید .

سرسره پلاستیکی

سرسره پلاستیکی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. جهت عضویت در پیج اینستاگرام مبلمان فضای باز ویلا سازه روی لینک کلیک کنید.

سرسره پیچی

سرسره ویلاسازه

 

همینطور برای خرید تاب ریلکسی و قیمت باربیکیو و همینطور خرید تاب ویلایی میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید

سوالات متداول سرسره ویلاسازه

 

سرسره فلزی چند نوع مختلف دارد ؟

معمولاً برای سرسره های فلزی از طرح های مشابهی استفاده میشود . طراحی زیادی نمی توان برای محصولاتی مانند سرسره فلزی انجام داد . بیشتر سرسره های فلزی به صورت ساده و موج دار طراحی و تولید می شوند . اما ارتفاع این محصولات می تواند با توجه به نیاز شما تغییر پیدا کند .

 

طول سطح شیب دار سرسره فلزی چقدر است ؟

همانگونه که قبلا نیز به آن اشاره کردیم طول و ارتفاع سرسره فلزی می تواند با توجه به نیاز و سلیقه شما تغییر پیدا کند . عکس سرسره های فلزی دارای سطح شیب داری با ابعاد حداقل ۲ متر می باشند . این ابعاد گاهی اوقات می‌تواند تا حدود پنج تا شش متر نیز افزایش پیدا کند . چنانچه خرید خود را به صورت مستقیم از تولیدی انجام دهید می توانید تغییرات مورد نظر خود را بر روی سرسره اعمال کنید .

 

طریقه محکم کردن سرسره فلزی بر روی زمینه چگونه است ؟

در صورتی که سرسره شما به درستی بر روی زمین فیکس نشود می تواند خطرات بسیار ناگواری برای شما به وجود آورد . سقوط از روی سرسره برای کودکان می تواند بسیار ناخوشایند باشد . به همین دلیل به هنگام نصب این محصول حتما باید به نکات ایمنی را به صورت کامل در نظر بگیرید . پیشنهاد می کنیم برای اطمینان از فیکس شدن سرسره های فلزی از صفحه های فلزی بر روی زمین استفاده کنید . شما می توانید سرسره خود را با استفاده از جوش دادن به صفحه های فلزی یا پیچ و رولپلاک بر روی زمین محکم کنید . همچنین می توانید از بتن برای فیکس کردن قسمت پایه سرسره استفاده کنید .

 

مقالات مرتبط:

انتخاب بهترین تاب ویلایی

تاریخچه تاب ویلایی

دیگر محصولات ویلاسازه

ویلاسازه علاوه بر این محصولات محصولات دیگری همچون،بخاری فضای باز،آتشدان،صندلی راک،تخت کنار استخری،باربیکیو ،فوتبال دستی ،استند گل،سایه بان چتری و …. نیز تولید میکند.ویلاسازه در کنار فروش تکی  برای همکاران عزیز نیز به صورت عمده محصولات خود را ارئه میکند(فروش عمده تاب ریلکسی).

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر به واتس آپ ما پیام دهید.

09142244372 شماره تماس.

« ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. جهت عضویت در پیج اینستاگرام مبلمان فضای باز ویلا سازه روی لینک کلیک کنید. »

گروه تولیدی ویلا سازه

دیدگاهی در مورد “سرسره

  1. azari_kiz گفت:

    سرسره کودکان برای چه کسانی مناسب است؟

  2. azari_kiz گفت:

    فرزندان مهمترین بخش زندگی شما هستند و شما می خواهید که آنها شاد، سالم و ایمن باشند. در حالی که می دانید که همیشه نمی توانید این کارها را انجام دهید اما می توانید تمام تلاش خود را در این راه بکنید. اکثر پدر و مادر ها سعی میکنند ساعاتی از روز را اختصاص دهند تا فرزندانشان را به پارک های بازی ببرند تا کودک بتواند زمانی را صرف بازی با تاب و سرسره و دیگر لوازم تفریحی کند
    به همین دلیل ترجیح میدهند تا در آپارتمان یا حیاط منزلشان با تهیه تاب کودک و یا مجموعه های تاب و سرسره و صخره نوردی و ترامپولین کودک بتوانند محیطی شاد را برای کودکشان بسازند تا در محیطی امن روزهای خاطره انگیز داشته باشند.
    اسباب بازی نظیر تاب و سرسره به کودک این امکان را خواهد داد که به وسیله آمادگی جسمانی، از پله های سرسره بالا رود و خود را رها کند تا از روی آن لیز بخورد. اگر می خواهید کودکی شاد و فعال داشته باشید و در آینده به فردی مهم تبدیل شود، بگذارید بچگی کند و با به کار بردن عباراتی چون تو دیگه خانم یا آقا شدی آینده او را خراب نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ستون کناری
فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من
گیم سنتر
بلاگ