فوتبال دستی بزرگ

6,820,000 تومان

فوتبال دستی متوسط

5,060,000 تومان

فوتبال دستی

فوتبال دستی ویلاسازه از قدیم طرفداران خود را داشت امروزه با پیشرفت تکنولوژی مردم اغلب با گوشی بازی میکنند فوتبال دستی در منزل یا ویلا میتواند بهانه ایی برای یک بازی فیزیکی و تحرک باشد.این ورزش علاوه بر درگیری فیزیکی ماهیچه های دست  هیجان فوق العاده ایی نیز دارد.فوتبال دستی را می توان دو نفره یا چهار نفره بازی کرد.میز فوتبال یکی از تفریحات محبوب در دنیا می باشد و هیچ محدودیت سنی در استفاده از آن وجود ندارد .حتی به دلیل درگیر شدن عضلات مختلف و تحرک بالای آن می توان از آن به عنوان یک ورزش نیز نام برد .میز فوتبال یک تفریح شیرین می‌باشد که معمولاً با کل کل های دوستانه همراه می باشد .در این مقاله شمارا برای خرید یک فوتبال دستی ایده آل راهنمایی میکنیم.

فوتبال دستیانتخاب بهترین نوع فوتبال دستی

شما هر محصولی را که بخواهید برای مصرف خاصی خریداری کنید ، قبل از هر کاری باید توجه داشته باشید که این محصول کارایی مورد نظر شما را دارد یا خیر . گاهی اوقات فقط چند دقیقه برای تحقیق در این رابطه کافی می باشد ، اما امکان دارد در برخی مواقع چند ساعت یا چند روز برای کسب اطلاعات در این مورد اختصاص دهید . میزان زمانی که برای تحقیق در مورد محصول مورد نظر اختصاص می دهید ، رابطه مستقیمی با میزان هزینه‌ای که میخواهید برای من خرید محصول انجام دهید دارد . به همین دلیل زمانی که مبلغ بیشتری برای خرید یک محصول هزینه می کنید ، مدت زمان بیشتری برای تحقیق در مورد آن صرف خواهید کرد . فوتبال دستی یکی از محصولاتی می باشد که مبلغ قابل توجهی برای خرید آن هزینه میکنید ، امروزه قیمت یک فوتبال دستی به طور میانگین می‌تواند از یک میلیون تا ۲۰ میلیون تومان متغیر باشد . به طور متوسط برای یک فوتبال دستی با مصارف خانگی مبلغی در حدود ۲ الی ۵ میلیون تومان هزینه می شود . که نسبتا مبلغ قابل توجهی برای خرید یک وسیله تفریحی می باشد . به همین دلیل کاملا منطقی می باشد اگر زمان بیشتری برای تحقیق و کسب اطلاعات صرف کنید .

شما می توانید ابتدا به طور کامل نیازهای خود را اولویت بندی کنید ، همچنین نوع کاربرد خود را مشخص کنید . کاربرد یک فوتبال دستی می‌تواند به صورت خانگی باشد ، یا اینکه در یک مکان عمومی مورد استفاده قرار گیرد . هر کدام از این کاربردها ویژگیهای مخصوصی می طلبد که باید فوتبال دستی خریداری شده توسط شما ، به طور کامل بتواند پاسخگوی این نیازها باشد .  گذشته از هر میزان مبلغی که برای خرید یک محصول هزینه می کنید ، شما این حق را دارید که از یک محصول با کیفیت بهره ببرید .

فوتبال دستی زیباتوجه به مقاومت و استحکام فوتبال دستی

یکی از ویژگی هایی که دربین تمام فوتبال دستی ها مشترک می باشد مقاومت و استحکام این  محصول است . به دلیل اینکه به هنگام استفاده از فوتبال دستی وزن و فشار زیادی بر روی آن وارد می شود ، باید دارای مقاومت و استحکام قابل قبولی باشد تا بتواند این فشارها را تحمل کند . در فوتبال دستی هایی که کاربردهای عمومی دارند میزان  مقاومت و استحکام باید بیشتر باشد ، به دلیل این که افراد توجه زیادی به فشارهایی که بر روی فوتبال دستی وارد میکنن ندارند . در مصارف خانگی مراقبت و نگهداری از فوتبال دستی به مراتب بیشتر می باشد ، به افراد توجه بیشتری به حفظ کیفیت فوتبال دستی دارند . اما به طور کلی خواسته یا ناخواسته در طول بازی فشار های مختلفی بر روی این وسیله وارد میشود .

فوتبال دستی مدرن villasazeبه همین دلیل یکی از نکات اصلی که هنگام خرید فوتبال دستی باید به آن توجه زیادی داشته باشید ، مقاومت و استحکام فوتبال دستی می باشد . در غیر این صورت عمر فوتبال دستی خریداری شده توسط شما بسیار کوتاه خواهد بود ، و شما هرگز نخواهید توانست به نحو مطلوب از آن استفاده کنید . به همین دلیل توجه به این موضوع اصلی ترین معیار برای انتخاب یک فوتبال دستی خوب میباشد .

پایه های فوتبال دستی باید کاملاً محکم باشند و هیچ گونه لرزشی نداشته باشند ، البته جنس پایه ها می تواند به صورت چوبی یا فلزی باشد ، حتی گاهی اوقات از انواع پلاستیکهای با کیفیت برای ساخت پایه فوتبال دستی استفاده می‌شود . در هر صورت باید پایه های فوتبال دستی کاملا محکم باشند ، اما در عین حال باید طوری طراحی شوند که مانع از حرکت شما در اطراف فوتبال دستی نشود .

فوتبال دستی مدرنکاربردهای مختلف فوتبال دستی

در نگاه اول شاید این گونه به نظر بیاید ، شما نمی توانید از یک فوتبال دستی کاربر دیگری داشته باشید . البته این حرف تا حدود زیادی صحیح می باشد ، اما نوع بازی کردن فوتبال دستی می تواند متفاوت باشد . شما می توانید از یک فوتبال دستی صفر برای بازی و تفریح استفاده کنید ، یا اینکه کاربرد حرفه ای از این وسیله داشته باشید ، و برای مسابقات مختلف از آن استفاده کنید . همچنین شما می توانید برای تمرینات حرفه ای فوتبال دستی استفاده کنید . هر کدام از این کاربرد ها نیازمند نوع خاصی از فوتبال دستی می باشد ، که باید به هنگام خرید به آن دقت داشته باشید .
فوتبال دستی هایی که برای مسابقات و تمرینات حرفه ای استفاده می شوند ، دارای ابعادی بسیار دقیق و استاندارد می باشند . مقاومت و کیفیت این محصولات نیز بسیار بالا می باشد . به همین دلیل است که قیمت فوتبال دستی های حرفه ای بسیار بالا می باشد ، شما باید مبلغ قابل توجهی برای خرید آنها هزینه کنید .
اما اگر در نظر داشته باشید ، که این محصول را صرفاً برای سرگرمی و تفریح خریداری کنید . می‌توانید یک فوتبال دستی معمولی که ابعاد زیاد استانداردی ندارد خریداری کنید . این فوتبال دستی ها دارای قیمت مناسب تری می باشند ، شما به راحتی می توانید با مبلغ مناسبی یکی از آنها را خریداری کنید .
یکی دیگر از کاربردهای فوتبال دستی در مکان های عمومی می باشد . مکانهایی مانند پارک‌ها و مدارس که فوتبال دستی در آنجا استفاده می شود . در این مورد اولویت اول شما برای انتخاب فوتبال دستی ، مقاومت و استحکام فوتبال دستی می باشد . به این دلیل که فشارهای زیادی بر روی فوتبال دستی وارد میشود .

فوتبال دستی یک سرگرمی عالی

با شیوع ویروس کرونا و افزایش زمان ماندن در خانه، موجب شد تا بسیاری از افراد به فکر سرگرمی‌های مختلف در منزل باشند. استفاده از یک فوتبال دستی می‌تواند راهکار کاملاً مناسبی برای روزهای قرنطینه باشد. بازی فوتبال دستی را می‌توانید به‌صورت دو یا چهارنفره انجام دهید. سرگرمی از هیجان بسیار بالایی برخوردار است که می‌تواند برای ساعت‌های طولانی شما را مشغول کند. همچنین برخلاف سرگرمی‌هایی مانند موبایل و تلویزیون که بیشتر موجب افسردگی و گوشه‌گیری افراد می‌شوند. بازی فوتبال دستی باعث ایجاد نشاط بیشتر و همچنین، تقویت روحیه اجتماعی افراد می‌شود. البته استفاده از فوتبال دستی فقط محدود به شرایط کرونا قرنطینه نمی‌باشد. در زمان‌هایی مانند فصل زمستان زمان بیشتری را در داخل منزل سپری می‌کنند، فوتبال دستی می‌تواند راهکار مناسبی برای پرکردن اوقات فراغت شما باشد. شما می‌توانید ساعت‌ها و روزها به این سرگرمی ادامه دهید بدون اینکه احساس یکنواختی کنید. هیچ محدودیت سنی برای این انجام این بازی وجود ندارد. هرچند که بازی فوتبال دستی عمدتاً به‌عنوان یک بازی مردانه شناخته می‌شود، اما خانم‌ها نیز می‌توانند از انجام این بازی لذت زیادی ببرند .

تحرک بالا در بازی فوتبال دستی

درحالی‌که فوتبال دستی به‌عنوان یک بازی و سرگرمی شناخته می‌شود. درعین‌حال می‌تواند به‌عنوان یک ورزش مناسب نیز مورداستفاده قرار گیرد. به دلیل اینکه هنگام بازی فوتبال دستی شما تحرک نسبتاً بالایی دارید. بیشترین تحرک در بازی فوتبال دستی مربوط به بالاتنه شما است. کمر و همچنین دسته‌ای شما در این بازی تحرک بالایی دارند. فوتبال دستی می‌تواند در تقویت عضلات سرشانه و همچنین مچ دست شما تأثیر زیادی داشته باشد. برخی از افراد فوتبال دستی را به‌عنوان یک ورزش کاملاً حرفه‌ای دنبال می‌کنند. در بسیاری از نقاط دنیا لیگ‌های حرفه‌ای فوتبال دستی وجود دارد، بازیکنان به‌صورت حرفه‌ای به این ورزش و بازی می‌پردازند. حتی مسابقات جهانی و لیگ جهانی برای این ورزش وجود دارد. در طی سالیان اخیر این ورزش در دنیا طرف‌داران زیادی به دست آورده است. همچنین در مسابقات جهانی جوایز بسیار قابل‌توجهی به افراد تعلق می‌گیرد. همین موضوع انگیزه زیادی به افراد برای انجام بازی فوتبال دستی به‌صورت حرفه‌ای می‌دهد.

راهنمای خرید فوتبال دستی

فوتبال دستی لاکچریاین بازی ها امروزه در طرح ها و سایزهای بسیار متنوعی در بازار موجود می باشند .گاهی اوقات پیش می آید افراد برای انتخاب یک میز فوتبال مناسب دچار سردرگمی می‌شوند .

فوتبال دستی تاشوما در این مقاله تلاش می کنیم تا با دادن برخی از اطلاعات مهم و ضروری به شما در انتخاب یک محصول مناسب شما را راهنمایی کنیم .دقت داشته باشید که مفهوم محصول مناسب بسیار متغیر میباشد و من یک محصول خاص برای تمام سلیقه ها و کاربردها مناسب نمی باشد .

فوتبال دستی حرفه ایی کوچکشما می توانید یک میز فوتبال را برای اهداف تجاری تهیه کنید و یا می توانید آن را برای مصارف شخصی و استفاده در منزل تهیه کنید .در هر صورت ما به شما کمک خواهیم کرد تا با دانستن یک سری اطلاعات مهم بتوانید یک محصول با کیفیت را تهیه کنید .

فوتبال دستی شیشه ایی۱ _ انتخاب نوع میز فوتبال

قبل از هر چیزی باید دقیقا مشخص  که یک میز فوتبال  را برای چه کاربردی تهیه میکنید و چند نفر قرار است از آن استفاده کنند .آیا در نظر دارید این محصول را باشگاه ورزشی و یا یک محیط تجاری مورد استفاده قرار دهید و یا اینکه می خواهید از آن استفاده شخصی کنید و این محصول را برای منزل و یا ویلای خود تهیه کنید .

فوتبال دستی حرفه ایی

میزان مقاومت میز های تجاری و خانگی بسیار متفاوت می باشند و نیازی نیست که شما برای مصارف خانگی یک میز فوتبال با مقاومت بسیار بالا تهیه کنید .همچنین برخی از فوتبال دستی ها که برای محیط های تجاری مورد استفاده قرار می گیرند دارای دستگاه سکه ای می باشند .

فوتبال دستی چند منظوره

اگر قصد تهیه میز فوتبال برای یک محیط تجاری را دارید به این ویژگی نیز دقت کنید .با انتخاب نوع دقیق میز فوتبال می توانید به میزان قابل توجهی در هزینه صرفه جویی کنید .

۲ _ چه میزان فضا برای میز فوتبال  مورد نیاز است

یک میز فوتبال بزرگ شاید جذابیت‌های زیادی داشته باشد ولی اگر نتوانید از آن استفاده کنید تبدیل به یک وسیله بی مصرف خواهد شد .قبل از انتخاب فوتبال دستی فضای خود را به طور دقیق اندازه گیری کنید .

فوتبال دستی چوبیتوجه داشته باشید که فضای شما باید به گونه ای باشد که بعد از قرار دادن میز فوتبال  از هر طرف حداقل یک و نیم متر فضای باز وجود داشته باشد .شما باید فضای کافی در پشت میز فوتبال برای حرکت داشته باشید تا بتوانید به بهترین شکل از آن استفاده کنید .

همچنین میله های فوتبال دستی به دلیل حرکتی که دارند و مدام به سمت جلو و عقب حرکت داده می شوند از این جهت حتماً باید فضای کافی برای حرکت آنها وجود داشته باشد .به عنوان مثال برای یک میز فوتبال در ابعاد ۲ در ۱ شما حداقل به فضایی در ابعاد سه در چهار متر نیاز دارید .

۳ _ ابعاد فوتبال دستی

همانگونه که می دانید این وسیله بازی  در ابعاد بسیار متنوعی تولید شده و در بازار موجود می باشند .به دلیل اینکه این سرگرمی دارای مسابقات جهانی می باشد که طرفداران بسیاری دارد از این رو فدراسیون جهانی فوتبال دستی یک اندازه استاندارد برای میز فوتبال تعریف کرده است .

اندازه استاندارد در مسابقات مختلف کمی متغیر است و هر کدام مقداری تغییرات را در سایز مز فوتبال ایجاد می‌کنند .به عنوان مثال سایز تایید شده از طرف فدراسیون جهانی برای مسابقات  یک میز با مشخصات ۱۴۲ سانتی متر طول و ۷۶ سانتیمتر عرض می باشد .

همچنین در برخی مسابقات از ابعاد کوچکتری استفاده می شود که شامل ۱۲۰ سانتیمتر طول و ۷۰ سانتیمتر عرض می باشد .همچنین برخی دارای اندازه های مینیاتوری و رومیزی نیز در بازار وجود دارند که دارای ابعاد بسیار کوچکتری هستند ،این نوع میز ها معمولاً برای استفاده کودکان طراحی می‌شوند .

۴ _ پایه میز فوتبال

این قسمت در میز فوتبال بسیار مهم می باشد و می توان گفت به نوعی ستون فوتبال دستی می باشند .پایه ها علاوه بر تحمل وزن فوتبال دستی باید وزن افرادی که از آن استفاده می‌کنند را نیز تحمل کنند .شما به هنگام استفاده از این بازی مقدار زیادی نیرو و فشار به آن وارد می کنید که این فشار باید توسط پایه تحمل شود .

پایه های استفاده شده برای فوتبال دستی های تجاری عموماً باید از جنس فلزی و یا چوب های بسیار با کیفیت باشند تا بتوانند وزن بالایی را تحمل کنند .ولی در مصارف شخصی و خانگی می‌توان از مواد دیگری همچون پلاستیک های فشرده و همچنین ورق های MDF نیز استفاده کرد .

به دلیل خاصیت این بازی ، میز فوتبال مدام در حال تکان خوردن و جابجا شدن میباشد ، یک پایه مناسب باید به خوبی بتواند این تک آنها را تحمل کند و تعادل وسیله حفظ شود .همچنین پایه ها باید دارای ثبات بالایی باشند و به گونه ای طراحی شوند که مانع از حرکت افراد نشوند .

۵ _ میله بازیکنان میز فوتبال

میله های میز فوتبال همگی از جنس فلزی ساخته می شوند و دارای مقاومت های متفاوتی میباشند .برخی میله ها به صورت تو پر می باشند و مقاومت بسیار بالایی دارند .ولی از لحاظ نوع میله‌ها آنها به دو دسته ثابت و تلسکوپی تقسیم می شوند .

میله های ثابت در واقع همان میله های میز فوتبال رایج در بازار میباشند .این نوع میله ها حس بهتری به بازیکن القا می‌کنند و دارای کاربری بسیار بهتری هستند .ولی یکی از معایب عمده ی میله های ثابت بیرون زدن آنها از طرف دیگر می باشند که در برخی مواقع باعث برخورد به افراد و بروز مشکلاتی می شوند .

میله های تلسکوپی به صورت دو تکه ساخته می شوند که یک میله در درون میوه دیگری قرار میگیرد و به هنگام حرکت به جای اینکه از میز خارج شوند به درون هم فرو میروند .میله های تلسکوپی دارای امنیت بسیار بالایی می باشند ولی باید توجه داشته باشید استفاده از میله های تلسکوپی در کشور ما رایج نمی باشد شما به سختی می‌توانید آنها را تهیه کنید .

۶ _ بدنه میز فوتبال دستی

میز فوتبال دستی در واقع مهمترین قسمت یک فوتبال دستی می باشد که تمام اجزای میز فوتبال به آن متصل می باشند .در واقع می‌توان گفت که این قسمت اسکلت فوتبال دستی می باشد .میزان مقاومت و محکم بودن میز فوتبال دستی باید کاملا متناسب با نیاز شما طراحی شود .

میزهای فوتبال معمولاً از مواد اولیه مانند چوب و ورق های ام دی اف ساخته می شوند .اما به دلیل اینکه میزان مقاومت برای مصارف خانگی و مصارف تجاری بسیار متفاوت می باشد از این رو در برخی میزهای فوتبال که برای مصارف عمومی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرند از فلز در ساخت آنها استفاده می شود .

میزهای فلزی دارای مقاومت بسیار بالایی هستند ولی شما نیازی ندارید که برای مصارف خانگی یک فوتبال دستی از جنس فلز تهیه کنید .همچنین ویژگی هایی در میزهای فوتبال دستی وجود دارد که به هنگام خرید باید به آنها توجه کنید .

صفحه میز باید به گونه‌ای باشد که توپ به راحتی بر روی آن حرکت کند .همچنین میز فوتبال دستی باید کاملاً صاف باشد و هیچگونه شیبی در آن وجود نداشته باشد .در گوشه برخی میزهای فوتبال دستی صفحه هایی تعبیه شده است که باعث برگشت توپ به داخل میدان می شود و از توقف توپ در گوشه زمین جلوگیری میکند .

سوراخ هایی که برای قرار دادن میله ها در میز وجود دارند باید به گونه ای باشند که بعد از نصب آدمک ها به هنگام چرخش به یکدیگر برخورد نکنند .معمولاً فاصله استاندارد برای سوراخ ها در حدود ۱۵ سانتی متر می باشد ولی در برخی اوقات با توجه به سایز آدمک ها این فاصله کمتر و یا بیشتر می شود .

۷ _ ترکیب بازیکنان فوتبال دستی

برای چینش آدمکهای میز فوتبال ترکیب های زیادی وجود دارد بیشتر به سلیقه افراد بستگی دارد .ولی چینش آدمک ها در مسابقات جهانی به ترتیب از طرف دروازه بان به ‌صورت چینش ۱  ۲  ۵  ۳ می باشد یک چینش استاندارد در دنیا است .

در کشور ما نیز در بسیاری از فوتبال دستی ها این چیدمان رعایت می شود ولی برخی دیگر از فوتبال دستی ها به جای یک دروازه بان از سه دروازه بان استفاده میکنند که در بهبود عملکرد آن و تحرک کمتر میله بسیار موثر است .

همچنین در برخی از فوتبال دستی ها به جای پنج هافبک از  چهار هافبک  در میان میز فوتبال دستی استفاده می‌شود .

۸ _ مونتاژ فوتبال دستی

تمامی فوتبال دستی های تولید شده در تولیدی ویلا سازه به صورت آماده برای مشتریان ارسال می شوند و شما فقط باید میله ها و آدمک ها را بر روی فوتبال دستی نصب کنید و به راحتی از آن استفاده کنید .ولی برخی از فوتبال دستی ها به صورت نیمه آماده برای مشتریان ارسال می شوند ، شما نیاز دارید تا این محصولات را شخصاً مونتاژ کنید .

البته در داخل تمام فوتبال دستی ها راهنمایی برای مونتاژ آنها وجود دارد که می توانید از آن ها برای نصب میز فوتبال استفاده کنید .

۹ _ فوتبال دستی های تاشو

به دلیل اینکه فوتبال دستی ها فضای زیادی را اشغال می کنند و زمانی که مورد استفاده قرار نمی گیرند بسیار دست و پا گیر می باشند .از این جهت یک قابلیت ویژه به فوتبال دستی های اضافه شده است که آن قابلیت جمع شوندگی آنها می باشد .فوتبال دستی های تولید شده در ویلا سازی نیز به همین صورت تولید می شوند و شما به راحتی میتوانید بعد از استفاده میز فوتبال را جمع کرده و در یک گوشه قرار دهید .

همچنین ویلا سازه برای سهولت در جابجایی فوتبال دستی ها ، چرخ هایی را به پایه اضافه کرده است که شما بتوانید به راحتی و به تنهایی آنها را جابجا کنید .

همچنین به منظور اینکه از حرکت فوتبال دستی ها به هنگام استفاده جلوگیری شود چرخ های آن دارای ترمز می باشد که می‌توانید به هنگام استفاده از فوتبال دستی ترمز چرخ ها را فعال کنید .به دلیل اینکه میز فوتبال حتماً باید صاف باشد و هیچگونه شیبی نداشته باشد در زیر پایه ها پیچ های تنظیمی تعبیه شده است که شما می توانید با استفاده از آن ها میز خود را تنظیم کنید و آن را کاملا صاف کنید .

۱۰ _ میزان هزینه مورد نیاز برای خرید فوتبال دستی

به دلیل اینکه این محصولات دارای سایزهای بسیار متنوع می باشند و همچنین از مواد اولیه مختلفی در ساخت آنها استفاده می شود از این جهت نمی‌توان مبلغ دقیقی برای خرید یک فوتبال دستی اعلام کرد .ولی باید بدانید که با هر میزان بودجه‌ای که دارید می ‌توانید یک میز فوتبال تهیه کنید .

میانگین قیمت فوتبال دستی های مینیاتوری و رومیزی که ارزانترین نوع فوتبال دستی می باشند در حدود ۷۰۰,۰۰۰ تومان می باشد .البته این مبلغ می‌تواند با توجه به ویژگی ها و مواد اولیه به کار رفته در فوتبال دستی کمی بالاتر و یا پایین تر باشد .ولی اگر می خواهید یک میز فوتبال دستی با کیفیتی قابل قبول را تهیه کنید باید هزینه ای در حدود دو و نیم میلیون تومان را در نظر داشته باشید .

قوانین بازی فوتبال دستی

فوتبال دستی یکی از تفریحات بسیار مهیج و پرطرفدار است . این بازی تقریباً در تمام دنیا انجام می‌شود و طرفداران زیادی دارد . البته افرادی که بازی فوتبال دستی را انجام می‌دهند به دو دسته تقسیم می شوند . بسیاری از افراد فقط برای تفریح و لذت بردن بازی فوتبال دستی را انجام می دهند . در حالی که برخی از افراد به صورت جدی و حرفه ای اقدام به انجام این بازی می نمایند . وجود مسابقات و لیگ‌های مختلف جهانی منطقه‌ای باعث شد تا قوانینی برای این ورزش یا بازی به وجود بیاید . قوانین بازی فوتبال دستی به طور کامل در مسابقات جهانی اعمال می شود . در مسابقات جهانی و بین المللی دو داور برای مسابقات فوتبال دستی استفاده می شود . همچنین کتابچه مخصوصی که مربوط به قوانین بازی فوتبال دستی می باشد نوشته و منتشر شده است .

اگر شما نیز در دسته افرادی هستید که این بازی را به صورت حرفه ای انجام می دهند . پیشنهاد می کنیم که قوانین بازی فوتبال دستی را از طریق اینترنت جستجو و مطالعه نمایید . همچنین می‌توانید کتابچه مربوط به قوانین بازی فوتبال دستی را از کتابفروشی های مختلف خریداری نمایید . البته قوانین بازی بسیار ساده است و پیچیدگی خاصی ندارد . شما به راحتی می توانید بعد از یک الی دوبار مطالعه تمام قوانین آن را یاد بگیرید .

خلاصه

در پایان به شما پیشنهاد می کنیم که نه فقط برای خرید یک فوتبال دستی بلکه به هنگام خرید هر محصولی ابتدا به خوبی نیاز های خود را شناسایی کنید ویژگی های محصول مورد نظر را به خوبی بررسی کنید .هر میزان که آگاهی و اطلاعات بیشتری داشته باشید به همان اندازه می‌توانید یک محصول با کیفیت که مناسب با نیاز شما می باشد را تهیه کنید .

پس برای خرید محصول شتابزده عمل نکنید و با حوصله تمام زوایا را بررسی کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را به دست آورید .همیشه سعی کنید برای خرید به یک فروشگاه و یا تولیدی معتبر مراجعه کنید تا به هنگام بروز هرگونه مشکلی بتوانید به راحتی آن را پیگیری کنید .

انتخاب بهترین نوع فوتبال دستی

اگر برداشت شما از بهترین نوع فوتبال دستی ، صرفاً گرانترین نوع آن باشد . می توانید مبلغ بسیار بالایی را برای خرید یک فوتبال دستی حرفه ای هزینه کنید ، اما شاید نتوانید کاربرد مناسبی از آن داشته باشید . به عنوان مثال شما می توانید یک پالت سایه بسیار گرانقیمت را برای مصارف عمومی خریداری کنید ، اما این فوتبال دستی امکان دارد در مدت خیلی کوتاهی مستهلک شده و از بین برود . به دلیل اینکه این فوتبال دستی برای کاربرد شما طراحی نشده است ، پس باید به هنگام انتخاب فوتبال دستی کاربرد آن را متناسب با استفاده خود انتخاب کنیم .
زمانی می‌خواهیم یک فوتبال دستی را برای مصارف خانگی انتخاب کنیم ، با توجه به ابعاد و همچنین قیمت فوتبال دستی بسیار مهم می باشد . برای این منظور شما می توانید یک فوتبال دستی کوچک خریداری کنید ، قیمت این محصول می تواند چیزی در حدود یک میلیون تومان باشد یا شاید کمتر . همچنین فوتبال دستی متوسط برای مصارف خانگی ، می‌تواند قیمتی در حدود ۳ الی ۵ میلیون تومان داشته باشد .
اما زمانی که می خواهید فوتبال دستی را در یک مکان عمومی قرار دهید ، باید توجه بیشتری به استحکام و مقاومت آن داشته باشید . در مکان‌های عمومی فشارهای زیادی بر روی فوتبال دستی وارد می‌شود ، اگر محصول شما به درستی انتخاب شود می تواند به سادگی بشکند ، یا این که پایه های آن شل شده به کیفیت خود را از دست بدهد . این نوع محصولات شاید زیبایی ظاهری زیادی نداشته باشند ، اما بسیار مستحکم و مقاوم هستند . قیمت یک فوتبال دستی برای این نوع کاربرد ، می‌تواند در حدود ۵ الی ۱۰ میلیون تومان متغیر باشد .

از کجا میتوان یک میز فوتبال مناسب تهیه کرد ؟

فروشگاه ها و تولیدی های بسیاری وجود دارند که می‌توانید یک فوتبال دستی از آنجا تهیه کنید .ولی اگر می خوای یک میز فوتبال با کیفیت و بسیار مقاوم تهیه کنید و به دنبال یک فروشگاه و یا تولیدی معتبر هستید ما به شما پیشنهاد می کنیم از سایت و فروشگاه ویلا ساز بازدید کنید .

طرح های بسیار متنوعی که در ویلا سازه موجود می باشد به شما این امکان را می دهد که بتوانید بهترین میز فوتبال را برای مصارف تجاری و یا مصارف خانگی تهیه کنید .همچنین ویلا سازه به شما این امکان را می دهد که محصول خود را به صورت غیر حضوری خریداری کنید .

محصولات ویلا سازی از طریق باربری به تمام نقاط کشور ارسال می شوند و شما در هر کجای ایران که هستید می توانید به راحتی از طریق تماس تلفنی و یا مراجعه به سایت ویلا سازه محصول مورد نظر خود را خریداری کنید .

سوالات متداول فوتبال دستی ویلاسازه

 

جنس دسته های فوتبال دستی چیست ؟

دسته های فوتبال دستی کاملا باید از جنس فلزی تهیه شوند . فلز استیل می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده به عنوان دسته فوتبال دستی باشد . همچنین در برخی از انواع فوتبال دستی های با کیفیت از دسته های فلزی تو پر که همانند میلگرد می باشند استفاده می شود . کمتر پیش می‌آید به که دسته فوتبال دستی نیاز به تعویض داشته باشد . مگر اینکه محصول مورد نظر کیفیت مناسبی نداشته باشد و بعد از چند بار استفاده دچار شکستگی شود .

 

ارتفاع استاندارد فوتبال دستی ایستاده چقدر است ؟

ارتفاع فوتبال دستی ایستاده باید به گونه ای باشد که شما تسلط کافی بر روی فوتبال دستی را داشته باشید . ارتفاعی در حدود یک متر می‌تواند برای فوتبال دستی ایستاده کاملا مناسب باشد . البته برخی از انواع فوتبال دستی قابلیت تنظیم ارتفاع دارند که تا حدود چند سانتیمتر می توانید ارتفاع آن را تغییر دهید .

 

چگونه میز فوتبال دستی را مونتاژ کنیم ؟

بیشتر فوتبال دستی های موجود در بازار بصورت آماده می باشند و تنها کافی است قسمت دسته ها و آدمک های آن را نصب کنید . البته بسیاری از انواع این محصولات وجود دارند که حتی نیازی به نصب دسته و آدمک های آن نیز ندارید . اما اگر فوتبال دستی شما به گونه ای باشد که نیاز به مونتاژ آن داشته باشید حتما به همراه آن یک دفترچه راهنما وجود خواهد داشت . در غیر این صورت می توانید برای اطلاع از نحوه مونتاژ فوتبال دستی با فروشنده و یا تولیدی محصول تماس بگیرید .

 

همینطور برای خرید تاب ریلکسی و قیمت باربیکیو و همینطور خرید تاب ویلایی میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید

مقالات مرتبط:

انتخاب بهترین تاب ویلایی

تاریخچه تاب ویلایی

دیگر محصولات ویلاسازه

ویلاسازه علاوه بر این محصولات محصولات دیگری همچون،بخاری فضای باز،آتشدان،صندلی راک،تخت کنار استخری،باربیکیو ،فوتبال دستی ،استند گل،سایه بان چتری و …. نیز تولید میکند.ویلاسازه در کنار فروش تکی  برای همکاران عزیز نیز به صورت عمده محصولات خود را ارئه میکند(فروش عمده تاب ریلکسی).

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر به واتس آپ ما پیام دهید.

09142244372 شماره تماس.

« ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. جهت عضویت در پیج اینستاگرام مبلمان فضای باز ویلا سازه روی لینک کلیک کنید. »

 

1 نظر در “فوتبال دستی

  1. azari_kiz گفت:

    از آن‌جا که فوتبال دستی، یک بازی ذهنی نیز می باشد به چیزی فراتر از آموزش و مهارت نیاز دارد. لازم است شما حریف خود را بسنجید و طبق بازی آن حرکات خود را سازماندهی کنید. همچنین، علاوه بر رعایت این نکات و داشتن مهارت کافی، خرید فوتبال دستی مناسب و استاندارد به پیشرفت بازی شما کمک می کند.
    در ابتدا لازم است بدانید که دسته های فوتبال دستی را نباید خیلی محکم در دست بگیرید؛ زیرا این کار تمرکز شما را بر روی بازی کاهش می دهد و حتی ممکن است باعث آسیب و مچ درد شود. هنگامی که دسته های فوتبال دستی را نرم و آرام بگیرید سرعت عمل بیش تری در حرکات خود خواهید داشت.

    معمولا چرخش سریع مچ‌ دست ها و درگیر شدن شدید با میله‎های فوتبال دستی در این بازی اتفاق می افتد و رایج می‎باشد که باعث گرفتن توپ از حریف شده و توپ را در فاصله‎های سریع و کوتاهی پرتاب می‎کند. یکی از ترفندهایی که باعث بهبود عملکرد شما در این بازی می شود این است که، کف دستان خود را روی میله ها قرار داده و آن را به سمت‌ پایین حرکت دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ستون کناری
فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من
گیم سنتر
بلاگ