میز پینگ پنگ یا تنیس روی میز

میز-تنیس

میز تنیس روی میز

اطلاعات کلی در مورد میز پینگ پنگ

میز پینگ پنگ یا تنیس روی میز و به طور کلی بازی پینگ پنگ برخلاف آنچه که بسیاری از افراد تصور می کنند اولین بار در کشور بریتانیا ابداع شد . به دلیل شباهت نام این بازی با کلمات چینی بسیاری از افراد بر این باور هستند که اولین بار در کشور چین این ورزش ابداع گردید . در واقع بازی پینگ پنگ در ابتدا فقط یک مدل شبیه سازی شده از بازی تنیس بود . که عمدتاً توسط اشراف زادگان بریتانیا انجام می شد . به دلیل اینکه آب و هوای کشور بریتانیا عمدتاً بارانی میباشد . بسیاری از مواقع افراد امکان بازی تنیس در فضای باز را نداشتند . از آنجایی که این بازی در کشور بریتانیا بسیار محبوب بود . سعی کردند که بازی تنیس را در فضای سرپوشیده شبیه سازی کنند . در ابتدا این بازی به وسیله وسایلی مانند کتاب بر روی میز ناهارخوری انجام می گرفت . اما به مرور زمان ابزار و وسایل تخصصی برای این بازی به وجود آمد . به مرور زمان بازی پینگ پنگ از محبوبیت بالاتری برخوردار شد و تبدیل به یک بازی مستقل از تنیس شد . البته هنوز هم از نام تنیس روی میز برای این بازی استفاده می شود .

مهمترین وسیله برای انجام بازی پینگ پنگ میز پینگ پنگ میباشد . میز پینگ پنگ عمدتاً به صورت چوبی می باشد . برای ساخت آن از ورق های چوبی مانند چوب ام دی اف استفاده میشود . دیگر تجهیزات این بازی راکت پینگ پنگ و همچنین توپ پینگ پنگ میباشد . بازی پینگ پنگ می تواند به صورت دو نفره و یا چهار نفره انجام گیرد . قیمت میز پینگ پنگ با توجه به کیفیت و ابعاد آن بسیار متفاوت می باشد . نوع معمولی این محصولات قیمتی در حدود ۵ الی ۱۰ میلیون تومان دارند . برای خرید میز پینگ پنگ می‌توانید فروشگاه های عرضه کننده تجهیزات ورزشی مراجعه کنید .

میز-تنیس روی میز

پینگ پنگ و تنیس روی میز

میز پینگ پنگ آپارتمانی

شرایط زندگی امروزی باعث شده افراد تمایل بیشتری به انجام بازی هایی که در فضای سرپوشیده صورت میگیرد داشته باشند . در این بین بازی پینگ پنگ از جمله محبوب ترین بازی هایی است که در فضای سرپوشیده انجام میشود . میز پینگ پنگ معمولاً در داخل سالن های ورزشی قرار می گیرد . اما برخی از افراد این وسیله را برای استفاده های خانگی نیز در نظر می گیرند . طبیعی است که اگر قصد استفاده از میز پینگ پنگ در فضای منزل را دارید . حتماً باید به فضای نسبتا بزرگی در منزل خود داشته باشید . همچنین گاهی اوقات می توانید میز پینگ پنگ را در فضای باز قرار دهید . البته برای انجام این کار ابتدا باید از مقاوم بودن میز پینگ پنگ در برابر آب و رطوبت مطمئن شوید . برخی از انواع میز پینگ پنگ برای استفاده در فضای باز طراحی می شوند . از مصالحی مانند سیمان و همچنین فلز برای ساخت میز پینگ پنگ فضای باز استفاده میشود . البته برخی از چوب ها که برای فضای باز طراحی می شوند نیز می توانند جهت ساخت میز پینگ پنگ استفاده شوند . اگر میز پینگ پنگ را در فضای باز مورد استفاده قرار می دهید . پیشنهاد ما این است که تا جای ممکن است بعد از هر بار استفاده آن را جمع آوری کرده و در محیط سرپوشیده قرار دهید . چنانچه این امکان برای شما وجود ندارد می توانید یک کاور یا روکش بر روی میز پینگ پنگ خود قرار دهید . با همین کار ساده می‌توانید عمر مفید محصول خود را به طرز چشمگیری افزایش دهید .

میز پینگ پنگ آپارتمانی از جمله محصولاتی است که میتوانید در فضای کوچک آپارتمان از آن استفاده کنید . طبیعی است که ابعاد این نیز به صورت استاندارد می باشد و کوچکتر از حد استاندارد خود می باشد . اما شما می‌توانید برای ساعتی سرگرمی به راحتی از آن استفاده کنید . همچنین میز پینگ پنگ آپارتمانی به صورت تاشو می باشد . امکان را برای شما فراهم می کند که بعد از استفاده آن را به راحتی جمع آوری نمایید . ویژگی دیگر میز پینگ پنگ آپارتمانی چرخ دار بودن این محصول میباشد . در نتیجه شما می توانید به راحتی آن را در نقاط مختلف منزل جابجا کنید .

میز-پینگپنگ

میز پینگ پنگ و تنیس روی میز

میز پینگ پنگ یا تنیس روی میز شیشه ای

البته میز پینگ پنگ شیشه ای یک محصول استاندارد نمی باشد . و توسط بازیکن های حرفه ای مورد استفاده قرار نمی گیرد . ولی برخی از افراد به دلیل زیبایی این محصول تمایل زیادی به خرید آن دارند . در واقع میز پینگ پنگ شیشه ای بیشتر یک محصول دکوری و لوکس می باشد . البته می توانید برای حقایقی تفریح آن را مورد استفاده قرار دهید . میز پینگ پنگ شیشه ای به لحاظ قیمت بسیار گران تر از انواع دیگر خود می باشد . اگر شما تمایل به خرید چنین محصولی داشته باشید باید بدانید که مبلغ قابل توجهی باید برای خرید آن هزینه کنید . همچنین یافتن میز پینگ پنگ شیشه‌ای کمی دشوار میباشد و تولیدی های بسیار محدودی در کشور وجود دارد که چنین محصولی را تولید میکند . البته بسیاری از انواع میز پینگ پنگ شیشه ای به صورت وارداتی می باشند و در کشور تولید می شوند . همچنین برخی از آن ها به صورت سفارشی ساخته میشوند . پس اگر در نظر دارید یک میز پینگ پنگ شیشه ای برای خود خریداری نمایید . باید به این موضوع توجه داشته باشید که احتمالاً مدت زمان نسبتا زیادی را برای در اختیار داشتن محصول خود باید منتظر بمانید . البته برخی از افراد به دلیل اینکه این محصول شیشه ای میباشد از ایمن بودن آن مطمئن نیستند . برای این افراد باید توضیح دهیم که از شیشه های بسیار مقاوم و با کیفیت جهت ساخت میز پینگ پنگ شیشه ای استفاده می شود . این شیشه ها مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه دارند . این نوع شیشه حاد با نام شیشه نشکن در بازار شناخته می شوند که کیفیت قابل قبولی دارند .

ویلاسازه

ویلاسازه جدیدا محصولات زیادی در دست تولید دارد. این محصولات کمک میکنندتا لذت دو چندانی برای استراحت  برای هم میهنان عزیز فراهم شود. یکی از محصولات جدید ویلاسازه بخاری هیزمی میباشد. این محصول در نوع خود بینظیر است. ویلاسازه تولید کننده و فروش عمده تاب ریلکسی در ایران.

ویلاسازه علاوه بر این محصولات محصولات دیگری همچون،مبلمان اداری،تاب ریلکسی،هیتر فضای باز،آتشدان،صندلی راک،چادر مسافرتی،باربیکیو ،فوتبال دستی ،تجهیزات کمپینگو …. نیز تولید میکند.

همینطور برای اطلاع از قیمت انواع گلدان،مبلمان ویلایی،میز عسلی و تجهیزات باربیکیو و کلی محصول دیگه میتونید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

09142244372

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. جهت عضویت در پیج اینستاگرام مبلمان فضای باز ویلا سازه روی لینک کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید