انواع تجهیزات کمپینگ و طبیعت گردی

چادر-کمپینگ

انواع مختلف تجهیزات کمپینگ می تواند شامل محصولات زیادی شود . مانند انواع چادر مسافرتی ،انواع کفش و لباس،صندلی مسافرتی، قمقمه و فایرپیت و …  .هر کدام از این محصولات به نوبه خود دارای کاربردی هستند . یکی از محصولات بسیار مهم در کمپینگ چادر کمپینگ یا چادر مسافرتی میباشد . چادر مسافرتی یکی از اصول اولیه برای طبیعت گردی و کمپینگ میباشد . مخصوصاً اگر طبیعت گردی شما بیشتر از چند ساعت باشد و تمایل به اتراق داشته باشید . برای انتخاب چادر مسافرتی و چادر کمپینگ ابتدا باید مشخص کنید که برای چه منظوری می خواهید این محصول را مورد استفاده قرار دهید . چادر های مسافرتی از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند . شما می توانید این محصولات را برای کوهنوردی ، طبیعت گردی و یا مسافرت های کوتاه مدت استفاده کنید . معمولاً برای خرید چادر مسافرتی با دشواری زیادی مواجه نخواهید شد و تهیه این محصول آسان می باشد . در صورتی که در نظر داشته باشید محصول خود را به صورت اینترنتی خریداری نمایید . تا جای ممکن سعی کنید و خرید خود را از یک فروشگاه معتبر انجام دهید . فروشگاه اینترنتی ویلاسازه دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد . که موجب می شود شما بتوانید با خیال راحت خرید خود را انجام دهید . مطالعه مطالب موجود در سایت ویلاسازه این امکان را به شما می دهد که با انواع مختلف چادر مسافرتی و چادر کمپینگ آشنا شوید .

 

تجهیزات کمپینگ و طبیعت گردی

همانطور که قبلاً نیز به آن اشاره شد یکی از مهمترین تجهیزات برای طبیعت گردی چادر می باشد . چادر می تواند یک مکان مناسب برای استراحت شما فراهم سازد . از دیگر تجهیزاتی که به هنگام مسافرت و طبیعت گردی نیاز زیادی به آن خواهید داشت کوله پشتی می باشد . انتخاب کوله پشتی باید به دقت صورت گیرد و متناسب با نیاز و شرایط شما باشد . بسیاری از افراد به هنگام خرید کوله پشتی فقط به شرایط ظاهری آن توجه می کنند . به جرأت می‌توان گفت که بسیاری از افراد کوله پشتی هایی را خریداری می‌کنند که برای نیاز آنها مناسب نمی باشد . این افراد بر این باور هستند که تنها کوهنوردان حرفه ای نیاز دارند که کوله پشتی های تخصصی خریداری نمایند . در صورتی که شما حتی برای پیاده روی های چند ساعت نیز نیاز دارید از کوله پشتی های مناسب استفاده کنید . استفاده از کوله پشتی نامناسب می‌تواند موجب آسیب های جدی به کمر و ستون فقرات شما شود . همچنین اگر کوله پشتی خود را متناسب با شرایط فیزیکی خود انتخاب نکنید . به هنگام پیاده روی  خستگی زیادی را احساس خواهید کرد . پیشنهاد میکنیم اگه تجربه کافی در این زمینه را ندارید حتما به هنگام خرید با فروشندگان یا کارشناسان مختلف مشورت کنید .

چادر-مسافرتیتجهیزات کمپینگ خودرو

در چند سال اخیر بحث کمپینگ خودرو بسیار داغ شده است . وسایل و تجهیزاتی که بر روی خودرو نصب می شوند و امکان کمپینگ را برای شما فراهم می کنند . نصب تجهیزات کمپینگ برای خودرو موجب می‌شود که شما تجربه بهتری از طبیعت گردی خود داشته باشید . هرچند گاهی اوقات این تجهیزات دارای قیمت نسبتاً بالایی می باشند . اما تمامی افرادی که از این تجهیزات استفاده می‌کنند از آن رضایت دارند . البته باید به این نکته توجه داشته باشید که نصب تجهیزات کمپینگ بر روی خودرو حتماً باید توسط افراد متخصص صورت گیرد . از جمله این تجهیزات می‌توان به چادر های نصب شده بر روی سقف خودرو اشاره کرد . در برخی مناطق این امکان وجود ندارد که بر روی زمین چادر بزنید . یا اینکه در برخی از مناطق به دلیل وجود حیوانات وحشی بهتر است چادر خود را در ارتفاع مناسبی نصب کنید . چادر نصب شده بر روی سقف خودرو به راحتی و در ظرف مدت کوتاهی نصب و قابل استفاده خواهد بود . ابعاد این نوع چادرها با توجه به ابعاد سقف خودرو تعیین می شود . البته برخی از این محصولات وجود دارند که با استفاده از یک سری ستون ها قابلیت بزرگتر شدن را دارند .

 

تجهیزات کمپینگ آفرود

در کشور ما چند سالی است که بحث آفرود بسیار به گوش میرسد . آفرود در واقع رانندگی کردن در مکانهای غیر جاده ای و نامسطح می باشد . خودروهایی که برای آفرود در نظر گرفته می‌شوند حتماً باید به صورت شاسی بلند باشند . بهترین خودروهایی که برای آفرود میتوان استفاده کرد خودروهای دو دیفرانسیل میباشد . برای اینکه تجربه بهتری داشته باشید نیاز دارید تا یک سری تجهیزات اولیه بر روی خودروی خود نصب کنید . استفاده از لاستیک های مخصوص آفرود می‌تواند یکی از این وسایل ضروری باشد . همچنین برای این که بتوانید در تاریکی رانندگی کنید می توانید از یک سری پروژکتورهای مخصوص استفاده کنید . تجهیزات کمپینگ آفرود می تواند شامل چه وسایلی مانند آبگرمکن خورشیدی نیز باشد . آبگرمکن خورشیدی برای طبیعت گردی های طولانی مدت و میان مدت بسیار مناسب می باشد . شما میتوانید برای انجام این کارها به مراکز تخصصی مخصوص مراجعه کنید . این مراکز امروز در شهرهای زیادی دایر شده است که شما می توانید به راحتی تجهیزات آفرود را بر روی خودروی خود نصب کنید .

وسایل-طبیعتگردیتجهیزات کمپینگ و کوهنوردی

کوهنوردی از جمله ورزش های بسیار مفرح میباشد . این ورزش هیچگونه سن و سالی نمی شناسد و علاقمندان بسیاری دارد . تمامی افرادی که کوهنوردی را تجربه می‌کنند و نمی‌توانند این ورزش را رها کنند. اما برای اینکه بتوانید از کوهنوردی لذت بیشتری ببرید نیاز به یک سری وسایل و تجهیزات اولیه دارید . یک کوله پشتی مناسب برای کوهنوردی می‌تواند تا حدود زیادی کمک حال شما باشد . پیشنهاد میکنیم که حتماً رفتن برای خرید کوله پشتی اقدام نمایید . به جهت اینکه کوله پشتی حتماً باید با شرایط کمر و ستون فقرات شما متناسب باشد . به همین دلیل است که افراد حرفه‌ای پیشنهاد می کنند شخصی برای خرید کوله پشتی مراجعه نمایید . وسیله دیگری که می توانید برای کوهنوردی از آن استفاده کنید چادر کوهنوردی میباشد . ابعاد این نوع چادر ها می توانند از یک تا چهار نفره متغیر باشد . البته افرادی که به صورت حرفه‌ای به کوهنوردی می پردازند معمولاً از چادرهای یک یا دو نفر استفاده می کنند . طبیعی است که نوع کوهنوردی و شرایط ارتفاع کوه در انتخاب نوع چادر بسیار تاثیر گذار می باشد .

 

قیمت تجهیزات کمپینگ

تجهیزات کمپینگ و کوهنوردی معمولاً در بین وسایل گران قیمت به شمار می‌روند . مخصوصاً تجهیزات کوهنوردی در بین تجهیزات ورزش های مختلف از جمله محصولات گران قیمت حساب می شوند . به جهت اینکه در مورد این محصولات باید کیفیت و امنیت آنها بیش از وسایل دیگر در نظر گرفته شود . برای اطلاع از قیمت تجهیزات کمپینگ میتوانید به فروشگاه های مختلف عرضه کننده محصولات کمپینگ مراجعه کنید . البته در این بین یک مشکل اساسی وجود دارد و آن تنوع محصولات می باشد . به دلیل اینکه محصولات کمپینگ به تنوع بالایی را شامل می شوند شما نمی توانید تمامی آن ها را در یک فروشگاه مورد بازدید قرار دهید . به عنوان مثال شما می توانید تجهیزات کوهنوردی را از فروشگاه های مخصوص این محصولات خریداری کنید . برای خرید محصولاتی مانند چادر مسافرتی باید به فروشگاه های دیگری مراجعه کنید . این موضوع باعث می‌شود که شما برای اطلاع از قیمت محصولات مختلف نیاز دارید که فروشگاه های متعددی را مورد بازدید قرار دهید . گاهی اوقات شما مجبور می شوید مسافت بسیار طولانی را برای بازدید از فروشگاه های مختلف طی کنید . در این میان برای این که بتوانید با سرعت بیشتر و هزینه کمتری به خواسته خود برسید می توانید از اینترنت استفاده کنید . فروشگاه های متعددی در سطح اینترنت وجود دارد که می توانید برای اطلاع از قیمت و همچنین خرید محصولات کمپینگ به آنها مراجعه کنید .

تجهیزات-کمپخرید تجهیزات کمپینگ

اگر تصمیم به خرید تجهیزات کمپینگ دارید فروشگاه هایی در سطح شهر ها وجود دارد که می توانید این محصولات را از طریق آنها خریداری نمایید . البته به جهت اینکه تجهیزات کمپینگ بسیار متنوع می باشد . بسیار کم پیش می آید که شما بتوانید تمام تجهیزات مورد نظر خود را از یک فروشگاه خریداری نمایید . تجهیزات کمپینگ کوهنوردی از جمله فراوانترین انواع تجهیزات کمپینگ می باشند . تجهیزات کوهنوردی از قیمت قابل توجهی برخوردار می باشند . برای اطلاع از قیمت این محصولات می توانید به سایت فروشگاهی ویلا سازه مراجعه کنید . تجهیزات کمپینگ در دو نوع داخلی و خارجی در کشور ما وجود دارد . برخی از محصولات کمپینی که در داخل کشور تولید می‌شوند از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند . این محصولات به لحاظ کیفیت کاملا قابل مقایسه با محصولات خارجی هستند . در صورتی که به لحاظ قیمت بسیار پایین تر از نمونه های خارجی می باشند . جهت خرید تجهیزات کمپینگ از فروشگاه های اینترنتی حتماً باید به نماد اعتماد الکترونیکی فروشگاه مربوطه توجه داشته باشید . در غیر این صورت امکان بروز مشکلاتی به هنگام خرید محصول و یا اطمینان از کیفیت آن وجود خواهد داشت .

 

قیمت وسایل کمپینگ

قیمت وسایل کمپینگ مورد استفاده برای خودرو از طریق فروشگاه های ذیربط قابل استعلام میباشد . هرچند که این محصولات قیمت های متفاوتی دارند . اما اگر شما اطلاعات کافی در این مورد را داشته باشید می‌توانید خرید مناسب و با کیفیتی داشته باشید . توجه به این نکته نیز ضروری میباشد که گاهی اوقات محصولات داخلی از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند . پس نیازی نیست که حتماً خرید خودرو از محصولات خارجی انتخاب کنید . اخیراً برخی از محصولات بی کیفیت خارجی در کشور وارد شده است که کیفیت مناسبی ندارند . برخی مراکز تخصصی که کار نصب وسایل کمپینگ را بر روی خود را انجام می دهند . می توانند و مشاوره های مناسبی جهت خرید وسایل کمپینگ به شما بدهند .

تجهیزات-کوهنوردیفروش تجهیزات کمپینگ

گروه تولیدی ویلاسازه از جمله شرکت‌های فعال و پیشرو در صنعت تجهیزات ویلایی میباشد . این شرکت محصولات بسیار متنوعی را در زمینه وسایل و تجهیزات مورد نیاز برای ویلا و همچنین دکوراسیون داخلی طراحی و تولید می کند . اخیرا این گروه تولیدی ویلا سازه فعالیت خود را گسترش داده و در زمینه تجهیزات کمپینگ و کوهنوردی نیز فعالیت می کند . ویلا سازی اقدام به تولید و فروش تجهیزات کمپینگ نموده است . از جمله این محصولات می‌توان به انواع چادر کمپینگ و چادر مسافرتی اشاره کرد . شما می توانید انواع مختلف چادر کمپینگ را در سایزهای متنوع از طریق ویلاسازه خریداری نمایید . این شرکت امکان خرید محصولات خود را به صورت عمده و خرده برای مشتریان فراهم نموده است . همچنین میتوانید جهت اخذ نمایندگی محصولات ویلا ساز با همکاران ما در قسمت فروش تماس بگیرید . از دیگر محصولات کمپینگ که می توانید از طریق ویلاسازی اقدام به خرید آن نمایید انواع مختلف منقل مسافرتی میباشد . منقل مسافرتی از جمله تجهیزاتی است که در طبیعت گردی و کمپینگ مورد استفاده قرار می گیرد . ابعاد کوچک و همچنین وزن پایین از جمله ویژگی‌های مورد نیاز برای منقل مسافرتی میباشد .

 

خرید تجهیزات کمپینگ و کوهنوردی

برای خرید تجهیزات کمپینگ و کوهنوردی ابتدا باید یک سری اطلاعات اولیه در این مورد و کسب کنید . به جهت اینکه این محصولات از قیمت قابل توجهی برخوردار هستند . حتماً باید اطلاعات کامل در در مورد محصولی که می خواهید خریداری کنید کسب کنید . طبیعی است زمانی که می خواهید مبلغ قابل توجهی را برای خرید محصولی هزینه کنید . حتماً باید یک سری اطلاعات اولیه در مورد آن حذف کنید . دانستن این موضوع که محصول مورد نظر دارای چه ویژگی هایی میباشد. و همچنین چه کاربردهایی دارد بسیار ضروری می باشد . امروز به راحتی می توانید این اطلاعات را از طریق جوامع مجازی و سایت های مختلف کسب کنید . اما برای اینکه اطلاعات شما موفق و قابل استناد باشد باید از چند وبسایت یا منبع مختلف اطلاعات خود را کسب کرده و با هم مقایسه نمایید . قیمت لوازم کمپینگ و کوهنوردی با توجه به کیفیت آن ها متغیر می باشد . برخی از این وسایل دارای مشابه داخلی می باشند و از کیفیت قابل ملاحظه‌ای برخوردار هستند . جهت خرید لوازم کمپینگ و طبیعت گردی بفرست به مراکز و فروشگاه های تخصصی و معتبر مراجعه کنید . چنانچه اطلاعات کافی در این زمینه ندارید می توانید از مشاوره افراد متخصص استفاده کنید .

 

خریدتجهیزات کمپینگ و کوهنوردیاز ویلاسازه

خرید تجهیزات کمپینگ و کوهنوردی از شرکت ویلاسازه به دلیل شرایط خرید بسیار مقرون به صرفه میباشد. شرکت ویلاسازه با ایجاد بستر اینترنتی و اخذ مجوزات لازم اقدام به فروش اینترنتی تجهیزات کمپینگ و کوهنوردی کرده. شما میتوانید به راحتی این تجهیزات را خرید کرده، و درب منزل تحویل بگیرید.ویلاسازه به داشتن چندین شعبه در دماوند، کرج و تبریز امکان خرید حضوری تجهیزات کمپینگ و کوهنوردی را نیز برای مشتریان خود فراهم کرده است.

 

سوالات متداول تجهیزات کمپینگ ویلاسازه

 

بهترین چادر مسافرتی برای پیک نیک و مسافرت کدام است ؟

اگر به دنبال یک چادر مسافرتی با قیمت مناسب هستید که به راحتی بتوانید در مسافرت های کوتاه مدت از آن استفاده کنید . چادر مسافرتی فنری می تواند یک چادر ایده آل برای مصارف شما باشد . چادر های فنری دارای قیمت بسیار مناسبی می باشند و نصب و راه اندازی آن ها بسیار آسان می باشد . این محصولات در ابعاد و سایزهای مختلفی در بازار وجود دارند که می‌توانید بر حسب نیاز یکی از آنها را خریداری نمایید .

 

ابعاد چادر مسافرتی ۴ نفره چقدر است ؟

تولیدی های مختلف ابعاد متفاوتی را برای چادر مسافرتی ۴ نفره در نظر می گیرند . البته این ابعاد تفاوت فاحشی با یکدیگر ندارند و امکان دارد تنها چند سانتی متر با یکدیگر تفاوت داشته باشند . حداقل فضای استاندارد برای چادر مسافرتی ۴ نفره ۲ متر در ۲ متر می باشد . البته همانگونه که گفته شد این ابعاد امکان دارد در برخی محصولات کمتر و یا بیشتر از این باشد .

 

بهترین چادر کمپینگ برای کوهنوردی کدام است ؟

چادرهای مسافرتی که برای کوهنوردی مورد استفاده قرار می‌گیرند و انواع بسیار مختلفی دارند . شما باید این موضوع را مشخص کنید که آیا می خواهید به صورت حرفه ای اقدام به کوهنوردی نمایید یا به صورت تفریحی قصد انجام این کار را دارید . همچنین ارتفاع مکانی که میخواهید چادر را در آن برقرار کنید تاثیر زیادی در انتخاب نوع چادر دارد . شرایط جوی و همچنین نوع آب و هوای منطقه از دیگر عواملی است که در انتخاب چادر مناسب برای چادر کوه‌نوردی تاثیر گذار است.

 

جنس پارچه چادر مسافرتی چیست ؟

از انواع پارچه های برزنتی برای تهیه چادرهای مسافرتی استفاده می شود . ضد آب بودن پارچه مهمترین ویژگی پارچه برای انتخاب آن  جهت دوخت چادر مسافرتی میباشد . در واقع مهم ترین متریال و ماده اولیه که در ساخت چادر مسافرتی به آن نیاز دارید پارچه می باشد . جنس و کیفیت پارچه تاثیر زیادی در قیمت چادر مسافرتی خواهد داشت .

 

 

 

ویلاسازه علاوه بر این محصولات محصولات دیگری همچون،تاب فضای باز،صندلی تابی،بخاری فضای باز،ظروف چوبی،صندلی راک،تخت کنار استخری،باربیکیو ،فوتبال دستی ،استند گل،سایه بان چتری و مبلمان فضای باز…. نیز تولید میکند.ویلاسازه در کنار فروش تکی  برای همکاران عزیز نیز به صورت عمده محصولات خود را ارئه میکند(فروش عمده تاب ریلکسی).

همینطور برای خرید تخت سنتی و قیمت تاب ریلکسی و خرید ظروف چوبی و کلی محصول دیگه میتونید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی با ویلاسازه :

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. جهت عضویت در پیج اینستاگرام مبلمان فضای باز ویلا سازه روی لینک کلیک کنید.

09142244372

دیدگاهی در مورد “تجهیزات کمپینگ

 1. azari_kiz گفت:

  مهمترین لوازم کمپینگ کدامند؟

 2. azari_kiz گفت:

  کمپینگ راهی عالی برای قطع ارتباط با فناوری و برنامه های شلوغ و برقراری ارتباط مجدد با فضای باز است. می توانید با حیات وحش ارتباط برقرار کنید، آسمان شب را از راحتی چادر خود تماشا کنید و با صداهای طبیعت به خواب بروید. برای برخی از خانواده ها، کمپینگ فرصتی عالی برای احیای مجدد روابط با جایگزینی ارتباطات چهره به چهره در رسانه های اجتماعی و ارتباطات تلفنی است. یک تجربه موفق کمپینگ مستلزم داشتن سرپناه، تجهیزات آشپزی و غذا خوردن، لوازم بهداشتی و پزشکی، نور، وسایل خواب و سرگرمی است.

 3. azari_kiz گفت:

  وسایل بهداشتی و کمک های اولیه

  کرم ضد آفتاب
  چسب زخم
  لوسیون یا اسپری ضد حشره (اسپری خیلی بهتره ولی گرونتره)
  دستمال رولی: خیلی خیلی بکارتون میاد
  ژل ضد عفونی
  کیسه زباله
  قرص های مسکن و تهوع

  لوازم جانبی کمپینگ

  بیلچه: برای اینکه محل چادر رو از سنگ و غیره خالی کنید. کلا برای کارای مختلف بکارتون میاد
  سوت: بعضی وقتا در شرایط اضطراری حرف زدن برای آدم سخت میشه و سوت می تونه کمک زیادی بکنه
  چراغ قوه یا هد لمپ
  طناب پاراکورد: برای بستن شکستگی، پهن کردن لباس و یا بستن وسایل سفر و کلی کار دیگه
  قیچی
  گره باز کن
  موچین: برای در آوردن تیغ یا غیره
  کوله کمری: برای اینکه وسایل ضروری مثل چاقو، پول و غیره رو دم دستتون داشته باشه.
  دستمال رولی: خواهشا به هیچ وجه دستمالهاتون رو چه برای دستشویی و غیره در طبیعت رها نکنید و حتما با خودتون به شهر برگردونید.
  فندک و کبریت
  کیسه زباله: لطفا هیچ پسماندی روی زمین نذارین چون علاوه بر آسیب به طبیعت موجب اومدن حیوانات به سمت محل کمپتون هم میشه.

دیدگاهتان را بنویسید