انواع تجهیزات کمپینگ و طبیعت گردی

چادر-کمپینگ

انواع مختلف تجهیزات کمپینگ می تواند شامل محصولات زیادی شود . مانند انواع چادر مسافرتی ،انواع کفش و لباس،صندلی مسافرتی، قمقمه و فایرپیت و …  .هر کدام از این محصولات به نوبه خود دارای کاربردی هستند . یکی از محصولات بسیار مهم در کمپینگ چادر کمپینگ یا چادر مسافرتی میباشد . چادر مسافرتی یکی از اصول اولیه برای طبیعت گردی و کمپینگ میباشد . مخصوصاً اگر طبیعت گردی شما بیشتر از چند ساعت باشد و تمایل به اتراق داشته باشید . برای انتخاب چادر مسافرتی و چادر کمپینگ ابتدا باید مشخص کنید که برای چه منظوری می خواهید این محصول را مورد استفاده قرار دهید . چادر های مسافرتی از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند . شما می توانید این محصولات را برای کوهنوردی ، طبیعت گردی و یا مسافرت های کوتاه مدت استفاده کنید . معمولاً برای خرید چادر مسافرتی با دشواری زیادی مواجه نخواهید شد و تهیه این محصول آسان می باشد . در صورتی که در نظر داشته باشید محصول خود را به صورت اینترنتی خریداری نمایید . تا جای ممکن سعی کنید و خرید خود را از یک فروشگاه معتبر انجام دهید . فروشگاه اینترنتی ویلاسازه دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد . که موجب می شود شما بتوانید با خیال راحت خرید خود را انجام دهید . مطالعه مطالب موجود در سایت ویلاسازه این امکان را به شما می دهد که با انواع مختلف چادر مسافرتی و چادر کمپینگ آشنا شوید .

 

تجهیزات کمپینگ و طبیعت گردی

همانطور که قبلاً نیز به آن اشاره شد یکی از مهمترین تجهیزات برای طبیعت گردی چادر می باشد . چادر می تواند یک مکان مناسب برای استراحت شما فراهم سازد . از دیگر تجهیزاتی که به هنگام مسافرت و طبیعت گردی نیاز زیادی به آن خواهید داشت کوله پشتی می باشد . انتخاب کوله پشتی باید به دقت صورت گیرد و متناسب با نیاز و شرایط شما باشد . بسیاری از افراد به هنگام خرید کوله پشتی فقط به شرایط ظاهری آن توجه می کنند . به جرأت می‌توان گفت که بسیاری از افراد کوله پشتی هایی را خریداری می‌کنند که برای نیاز آنها مناسب نمی باشد . این افراد بر این باور هستند که تنها کوهنوردان حرفه ای نیاز دارند که کوله پشتی های تخصصی خریداری نمایند . در صورتی که شما حتی برای پیاده روی های چند ساعت نیز نیاز دارید از کوله پشتی های مناسب استفاده کنید . استفاده از کوله پشتی نامناسب می‌تواند موجب آسیب های جدی به کمر و ستون فقرات شما شود . همچنین اگر کوله پشتی خود را متناسب با شرایط فیزیکی خود انتخاب نکنید . به هنگام پیاده روی  خستگی زیادی را احساس خواهید کرد . پیشنهاد میکنیم اگه تجربه کافی در این زمینه را ندارید حتما به هنگام خرید با فروشندگان یا کارشناسان مختلف مشورت کنید .

چادر-مسافرتیتجهیزات کمپینگ خودرو

در چند سال اخیر بحث کمپینگ خودرو بسیار داغ شده است . وسایل و تجهیزاتی که بر روی خودرو نصب می شوند و امکان کمپینگ را برای شما فراهم می کنند . نصب تجهیزات کمپینگ برای خودرو موجب می‌شود که شما تجربه بهتری از طبیعت گردی خود داشته باشید . هرچند گاهی اوقات این تجهیزات دارای قیمت نسبتاً بالایی می باشند . اما تمامی افرادی که از این تجهیزات استفاده می‌کنند از آن رضایت دارند . البته باید به این نکته توجه داشته باشید که نصب تجهیزات کمپینگ بر روی خودرو حتماً باید توسط افراد متخصص صورت گیرد . از جمله این تجهیزات می‌توان به چادر های نصب شده بر روی سقف خودرو اشاره کرد . در برخی مناطق این امکان وجود ندارد که بر روی زمین چادر بزنید . یا اینکه در برخی از مناطق به دلیل وجود حیوانات وحشی بهتر است چادر خود را در ارتفاع مناسبی نصب کنید . چادر نصب شده بر روی سقف خودرو به راحتی و در ظرف مدت کوتاهی نصب و قابل استفاده خواهد بود . ابعاد این نوع چادرها با توجه به ابعاد سقف خودرو تعیین می شود . البته برخی از این محصولات وجود دارند که با استفاده از یک سری ستون ها قابلیت بزرگتر شدن را دارند .

 

تجهیزات کمپینگ آفرود

در کشور ما چند سالی است که بحث آفرود بسیار به گوش میرسد . آفرود در واقع رانندگی کردن در مکانهای غیر جاده ای و نامسطح می باشد . خودروهایی که برای آفرود در نظر گرفته می‌شوند حتماً باید به صورت شاسی بلند باشند . بهترین خودروهایی که برای آفرود میتوان استفاده کرد خودروهای دو دیفرانسیل میباشد . برای اینکه تجربه بهتری داشته باشید نیاز دارید تا یک سری تجهیزات اولیه بر روی خودروی خود نصب کنید . استفاده از لاستیک های مخصوص آفرود می‌تواند یکی از این وسایل ضروری باشد . همچنین برای این که بتوانید در تاریکی رانندگی کنید می توانید از یک سری پروژکتورهای مخصوص استفاده کنید . تجهیزات کمپینگ آفرود می تواند شامل چه وسایلی مانند آبگرمکن خورشیدی نیز باشد . آبگرمکن خورشیدی برای طبیعت گردی های طولانی مدت و میان مدت بسیار مناسب می باشد . شما میتوانید برای انجام این کارها به مراکز تخصصی مخصوص مراجعه کنید . این مراکز امروز در شهرهای زیادی دایر شده است که شما می توانید به راحتی تجهیزات آفرود را بر روی خودروی خود نصب کنید .

وسایل-طبیعتگردیتجهیزات کمپینگ و کوهنوردی

کوهنوردی از جمله ورزش های بسیار مفرح میباشد . این ورزش هیچگونه سن و سالی نمی شناسد و علاقمندان بسیاری دارد . تمامی افرادی که کوهنوردی را تجربه می‌کنند و نمی‌توانند این ورزش را رها کنند. اما برای اینکه بتوانید از کوهنوردی لذت بیشتری ببرید نیاز به یک سری وسایل و تجهیزات اولیه دارید . یک کوله پشتی مناسب برای کوهنوردی می‌تواند تا حدود زیادی کمک حال شما باشد . پیشنهاد میکنیم که حتماً رفتن برای خرید کوله پشتی اقدام نمایید . به جهت اینکه کوله پشتی حتماً باید با شرایط کمر و ستون فقرات شما متناسب باشد . به همین دلیل است که افراد حرفه‌ای پیشنهاد می کنند شخصی برای خرید کوله پشتی مراجعه نمایید . وسیله دیگری که می توانید برای کوهنوردی از آن استفاده کنید چادر کوهنوردی میباشد . ابعاد این نوع چادر ها می توانند از یک تا چهار نفره متغیر باشد . البته افرادی که به صورت حرفه‌ای به کوهنوردی می پردازند معمولاً از چادرهای یک یا دو نفر استفاده می کنند . طبیعی است که نوع کوهنوردی و شرایط ارتفاع کوه در انتخاب نوع چادر بسیار تاثیر گذار می باشد .

 

قیمت تجهیزات کمپینگ

تجهیزات کمپینگ و کوهنوردی معمولاً در بین وسایل گران قیمت به شمار می‌روند . مخصوصاً تجهیزات کوهنوردی در بین تجهیزات ورزش های مختلف از جمله محصولات گران قیمت حساب می شوند . به جهت اینکه در مورد این محصولات باید کیفیت و امنیت آنها بیش از وسایل دیگر در نظر گرفته شود . برای اطلاع از قیمت تجهیزات کمپینگ میتوانید به فروشگاه های مختلف عرضه کننده محصولات کمپینگ مراجعه کنید . البته در این بین یک مشکل اساسی وجود دارد و آن تنوع محصولات می باشد . به دلیل اینکه محصولات کمپینگ به تنوع بالایی را شامل می شوند شما نمی توانید تمامی آن ها را در یک فروشگاه مورد بازدید قرار دهید . به عنوان مثال شما می توانید تجهیزات کوهنوردی را از فروشگاه های مخصوص این محصولات خریداری کنید . برای خرید محصولاتی مانند چادر مسافرتی باید به فروشگاه های دیگری مراجعه کنید . این موضوع باعث می‌شود که شما برای اطلاع از قیمت محصولات مختلف نیاز دارید که فروشگاه های متعددی را مورد بازدید قرار دهید . گاهی اوقات شما مجبور می شوید مسافت بسیار طولانی را برای بازدید از فروشگاه های مختلف طی کنید . در این میان برای این که بتوانید با سرعت بیشتر و هزینه کمتری به خواسته خود برسید می توانید از اینترنت استفاده کنید . فروشگاه های متعددی در سطح اینترنت وجود دارد که می توانید برای اطلاع از قیمت و همچنین خرید محصولات کمپینگ به آنها مراجعه کنید .

تجهیزات-کمپخرید تجهیزات کمپینگ

اگر تصمیم به خرید تجهیزات کمپینگ دارید فروشگاه هایی در سطح شهر ها وجود دارد که می توانید این محصولات را از طریق آنها خریداری نمایید . البته به جهت اینکه تجهیزات کمپینگ بسیار متنوع می باشد . بسیار کم پیش می آید که شما بتوانید تمام تجهیزات مورد نظر خود را از یک فروشگاه خریداری نمایید . تجهیزات کمپینگ کوهنوردی از جمله فراوانترین انواع تجهیزات کمپینگ می باشند . تجهیزات کوهنوردی از قیمت قابل توجهی برخوردار می باشند . برای اطلاع از قیمت این محصولات می توانید به سایت فروشگاهی ویلا سازه مراجعه کنید . تجهیزات کمپینگ در دو نوع داخلی و خارجی در کشور ما وجود دارد . برخی از محصولات کمپینی که در داخل کشور تولید می‌شوند از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند . این محصولات به لحاظ کیفیت کاملا قابل مقایسه با محصولات خارجی هستند . در صورتی که به لحاظ قیمت بسیار پایین تر از نمونه های خارجی می باشند . جهت خرید تجهیزات کمپینگ از فروشگاه های اینترنتی حتماً باید به نماد اعتماد الکترونیکی فروشگاه مربوطه توجه داشته باشید . در غیر این صورت امکان بروز مشکلاتی به هنگام خرید محصول و یا اطمینان از کیفیت آن وجود خواهد داشت .

 

قیمت وسایل کمپینگ

قیمت وسایل کمپینگ مورد استفاده برای خودرو از طریق فروشگاه های ذیربط قابل استعلام میباشد . هرچند که این محصولات قیمت های متفاوتی دارند . اما اگر شما اطلاعات کافی در این مورد را داشته باشید می‌توانید خرید مناسب و با کیفیتی داشته باشید . توجه به این نکته نیز ضروری میباشد که گاهی اوقات محصولات داخلی از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند . پس نیازی نیست که حتماً خرید خودرو از محصولات خارجی انتخاب کنید . اخیراً برخی از محصولات بی کیفیت خارجی در کشور وارد شده است که کیفیت مناسبی ندارند . برخی مراکز تخصصی که کار نصب وسایل کمپینگ را بر روی خود را انجام می دهند . می توانند و مشاوره های مناسبی جهت خرید وسایل کمپینگ به شما بدهند .

تجهیزات-کوهنوردیفروش تجهیزات کمپینگ

گروه تولیدی ویلاسازه از جمله شرکت‌های فعال و پیشرو در صنعت تجهیزات ویلایی میباشد . این شرکت محصولات بسیار متنوعی را در زمینه وسایل و تجهیزات مورد نیاز برای ویلا و همچنین دکوراسیون داخلی طراحی و تولید می کند . اخیرا این گروه تولیدی ویلا سازه فعالیت خود را گسترش داده و در زمینه تجهیزات کمپینگ و کوهنوردی نیز فعالیت می کند . ویلا سازی اقدام به تولید و فروش تجهیزات کمپینگ نموده است . از جمله این محصولات می‌توان به انواع چادر کمپینگ و چادر مسافرتی اشاره کرد . شما می توانید انواع مختلف چادر کمپینگ را در سایزهای متنوع از طریق ویلاسازه خریداری نمایید . این شرکت امکان خرید محصولات خود را به صورت عمده و خرده برای مشتریان فراهم نموده است . همچنین میتوانید جهت اخذ نمایندگی محصولات ویلا ساز با همکاران ما در قسمت فروش تماس بگیرید . از دیگر محصولات کمپینگ که می توانید از طریق ویلاسازی اقدام به خرید آن نمایید انواع مختلف منقل مسافرتی میباشد . منقل مسافرتی از جمله تجهیزاتی است که در طبیعت گردی و کمپینگ مورد استفاده قرار می گیرد . ابعاد کوچک و همچنین وزن پایین از جمله ویژگی‌های مورد نیاز برای منقل مسافرتی میباشد .

 

خرید تجهیزات کمپینگ و کوهنوردی

برای خرید تجهیزات کمپینگ و کوهنوردی ابتدا باید یک سری اطلاعات اولیه در این مورد و کسب کنید . به جهت اینکه این محصولات از قیمت قابل توجهی برخوردار هستند . حتماً باید اطلاعات کامل در در مورد محصولی که می خواهید خریداری کنید کسب کنید . طبیعی است زمانی که می خواهید مبلغ قابل توجهی را برای خرید محصولی هزینه کنید . حتماً باید یک سری اطلاعات اولیه در مورد آن حذف کنید . دانستن این موضوع که محصول مورد نظر دارای چه ویژگی هایی میباشد. و همچنین چه کاربردهایی دارد بسیار ضروری می باشد . امروز به راحتی می توانید این اطلاعات را از طریق جوامع مجازی و سایت های مختلف کسب کنید . اما برای اینکه اطلاعات شما موفق و قابل استناد باشد باید از چند وبسایت یا منبع مختلف اطلاعات خود را کسب کرده و با هم مقایسه نمایید . قیمت لوازم کمپینگ و کوهنوردی با توجه به کیفیت آن ها متغیر می باشد . برخی از این وسایل دارای مشابه داخلی می باشند و از کیفیت قابل ملاحظه‌ای برخوردار هستند . جهت خرید لوازم کمپینگ و طبیعت گردی بفرست به مراکز و فروشگاه های تخصصی و معتبر مراجعه کنید . چنانچه اطلاعات کافی در این زمینه ندارید می توانید از مشاوره افراد متخصص استفاده کنید .

 

خریدتجهیزات کمپینگ و کوهنوردیاز ویلاسازه

خرید تجهیزات کمپینگ و کوهنوردی از شرکت ویلاسازه به دلیل شرایط خرید بسیار مقرون به صرفه میباشد. شرکت ویلاسازه با ایجاد بستر اینترنتی و اخذ مجوزات لازم اقدام به فروش اینترنتی تجهیزات کمپینگ و کوهنوردی کرده. شما میتوانید به راحتی این تجهیزات را خرید کرده، و درب منزل تحویل بگیرید.ویلاسازه به داشتن چندین شعبه در دماوند، کرج و تبریز امکان خرید حضوری تجهیزات کمپینگ و کوهنوردی را نیز برای مشتریان خود فراهم کرده است.

ویلاسازه علاوه بر این محصولات محصولات دیگری همچون،تاب فضای باز،صندلی تابی،بخاری فضای باز،ظروف چوبی،صندلی راک،تخت کنار استخری،باربیکیو ،فوتبال دستی ،استند گل،سایه بان چتری و مبلمان فضای باز…. نیز تولید میکند.ویلاسازه در کنار فروش تکی  برای همکاران عزیز نیز به صورت عمده محصولات خود را ارئه میکند(فروش عمده تاب ریلکسی).

همینطور برای خرید تخت سنتی و قیمت تاب ریلکسی و خرید ظروف چوبی و کلی محصول دیگه میتونید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی با ویلاسازه :

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. جهت عضویت در پیج اینستاگرام مبلمان فضای باز ویلا سازه روی لینک کلیک کنید.

09142244372