سماور ذغالی

سمائر-ذغال

انواع سماور ذغالی

چای در کشور ما دومین نوشیدنی بعد از آب به شمار می رود . محبوبیت نوشیدنی چای در کشور ما بسیار بالاست . در مناطق شمالی کشور این محصول کشت می شود . چای ایران به عنوان یکی از مرغوب ترین انواع چای در دنیا شناخته می شود . ایرانی ها علاقه زیادی به نوشیدن چای دارند . این نوشیدنی در واقع با فرهنگ و سنت ما آمیخته شده است . هیچ مراسمی بدون نوشیدن چای به پایان نمی رسد. از ابزار و وسایل مختلفی برای تهیه چای می توان استفاده کرد . از وسایل جدیدی مانند چایی ساز گرفته تا کتری و سماور های مختلف . سماور به لحاظ سوخت مصرفی بسیار متنوع می باشد . تقریباً تمامی انواع سماور ها امروزه مورد استفاده قرار می گیرند . البته بیشترین تقاضا در بازار برای سماور برقی و سماور گازی می باشد . به دلیل اینکه دسترسی به سوخت گاز و برق بسیار آسان می باشد و تقریباً در همه جا وجود دارد . اما به لحاظ طعم چای هیچ سماوری قابل رقابت با سماور زغالی نمیباشد . طعم چای به دست آمده در سماور زغالی بسیار متفاوت با دیگر چای ها می باشد . زغال یک طعم بسیار مطبوع دودی به چای می بخشد . از دید ایرانی ها چای سماور ذغالی یکی از بهترین و محبوب ترین نوشیدنی ها می باشد . تقریباً هیچ شخصی را پیدا نمی کنید که این نوشیدنی را رد کند . سماور زغالی به لحاظ ظرفیت بسیار متنوع است و می تواند مصارف خانگی و عمومی داشته باشد . سماور ذغالی برنجی از جمله زیباترین سماور ها می باشد که عمدتا به صورت دست ساز تولید میشود . قیمت این محصولات نیز در مقایسه با سایر سماور ها بالاتر می باشد .

سماور-مسافرتی

سماور ذغالی درجه یک

قیمت سماور ذغالی قدیمی روسی

یکی از قدیمی ترین انواع سماور زغالی که در ایران وجود دارد سماور ذغالی روسی می باشد . این محصولات برای اولین بار از کشور روسیه به ایران وارد شدند . البته در ادامه این نوع سماور در ایران نیز تولید شد . اما به دلیل آن که اولین بار از کشور روسیه به ایران وارد شد . نام این محصول سماور روسی لقب گرفت . سماور روسی از جمله محصولات زیبا به لحاظ طراحی و کاربرد بود . امروز شما می توانید انواع مختلفی از سماور قدیمی روسی را در سمساری ها مشاهده کنید . یکی از زیباترین انواع سماور های روسی ، سماور روسیه طلا می باشد . مشخصات سماور ذغالی روسی طلا تفاوت چندانی با دیگر سماورهای ذغالی ندارد . اما به لحاظ طراحی و زیبایی بسیار متفاوت از سایر محصولات می باشد . قیمت سماور ذغالی قدیمی روسی بستگی به ابعاد و سایز آن دارد . البته نوع طراحی و جنس سماور نیز در قیمت آن تاثیر گذار میباشد . اما به طور کلی می‌توان گفت که قیمت چنین محصولاتی بالاتر از یکی دو میلیون تومان می باشد . بسته به اینکه سماور قدیمی باشد و جنس آن چقدر خوب باشد . قیمت آن می تواند تا چند ده میلیون تومان نیز افزایش یابد . البته برای دانستن قیمت چنین محصولاتی دیگر مانند گذشته نیاز به مراجعه به سمساری های مختلف ندارید . با رشد و پیشرفت تکنولوژی شما می توانید در منزل خود بشینید و قیمت محصولات مختلف را از اینترنت جستجو کنید .

سماور ذغالی روسی از جمله محصولاتی است که طرفداران زیادی دارد . این محصول از محبوب ترین انواع سماور زغالی به شمار می رود . برخلاف نام این محصول که گمان می‌رود در کشور روسیه تولید میشود . سالیان طولانی است که سماور زغالی روسی در کشور خودمان طراحی و تولید می شود . همانگونه که گفته شد دلیل نامگذاری این محصول به این دلیل است که اولین بار از کشور روسیه وارد ایران شد . اما بعد از آن توسط صنعتگران ایرانی این محصول تولید و به بازار عرضه شد . امروز بعد از گذشت سالیان طولانی این سماور همچنان از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد و تقاضا برای خرید آن همچنان بالاست . هرچند که به طور کلی در طی سالیان اخیر تقاضا برای سماور زغالی کاهش پیدا کرده است . به دلیل تغییرات زیادی که در سطح زندگی افراد به وجود آمده است . درخواست برای خرید سماور به طور کلی کاهش پیدا کرده است .

سماور-ذغالی-مدرن

انواع سماور

قیمت سماور ذغالی

برای اطلاع از قیمت انواع سماور ذغالی می توانید به سایت ویلا سازه مراجعه نمایید . سایت ویلا سازه انواع بسیار مختلف و متنوعی از محصولات ویلایی را تولید و عرضه می کند . در واقع ویلا سازه تولیدات خود را به صورت مستقیم به مشتریان عرضه می کند . عمده تولیدات این شرکت مربوط به تجهیزات ویلایی و مبلمان فضای باز می باشد . یکی از محصولاتی که عمدتاً در باغ و ویلا مورد استفاده قرار می گیرد سماور زغالی میباشد . سماور زغالی به دلیل آلودگی نسبتاً بالایی که ایجاد می‌کند قابل استفاده در محیط آپارتمان میباشد . دود ناشی از سوختن هیزم و زغال می تواند در محیط آپارتمان مشکلاتی به وجود آورد . به همین دلیل این محصولات عمدتاً در خانه های ویلایی و باغ ها مورد استفاده قرار می گیرند . انواع مختلف سماور زغالی به لحاظ سایز و همچنین جنس آن دسته بندی می شوند . از فلزات مختلفی مانند برنج و همچنین چدن برای ساخت این محصولات استفاده می شود . سماور زغالی قدیمی عمدتاً به صورت دست ساز میباشد که باعث زیبایی بیشتر این محصول می شود . قیمت این محصولات نیز در مقایسه با سماور های معمولی کمی بالاتر می باشد . شما می توانید انواع مختلفی از این محصولات را در سایت ما مشاهده نمایید . همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به قسمت وبلاگ مراجعه نمایید . قیمت سماور ذغالی معمولی می تواند چیزی در حدود یک میلیون تومان باشد . البته طبیعی است که قیمت دقیقی برای این محصول نمی توان عنوان کرد . برای اینکه قیمت دقیق این محصول را بدانید ابتدا باید ظرفیت مورد نظر خود را مشخص کنید . سپس باید مشخص کنید که سماور شما از چه جنسی باشد . زمانی که این دو لویت شما مشخص شد میتوانید قیمت دقیق تری برای محصول خود در دست داشته باشید .

خرید-سماور-ذغالی

خرید انواع سماور ذغالی

خرید سماور زغالی

سماور زغالی از جمله محصولاتی بود که با رشد و پیشرفت تکنولوژی با کاهش تولید مواجه شد . به وجود آمدن سماور های جدید که از سوخت گاز و برق برای روشن شدن استفاده می کردند . موجب شد که تقاضا برای خرید سماور زغالی کاهش پیدا کند . یکی دیگر از دلایل کاهش تقاضا برای سماور زغالی افزایش منازل آپارتمانی بود . کمتر کسی وجود دارد که بتواند در یک منزل آپارتمانی از سماور زغالی استفاده کند . حتی اگر این محصول را در تراس منزل خود قرار دهید باز هم برای استفاده از آن با مشکلاتی مواجه خواهید بود . به عنوان مثال خاکستر های به وجود آمده در سماور زغالی میتواند باعث آلودگی زیادی شود . همچنین حدود قابل ملاحظه‌ای از سوختن چوب و هیزم به وجود می آید . همین مسائل می‌تواند مانع از استفاده سماور زغالی در مناطق آپارتمان شود . یکی از محصولاتی که امروزه بسیار در منازل مورد استفاده قرار می گیرد دستگاه‌های مختلف چای ساز می باشد . شما به راحتی و با فشار دادن یک دکمه می توانید در عرض چند دقیقه یک لیوان چای داشته باشید . در حالیکه تهیه چای به وسیله سماور زغالی یک پروسه نسبتا زمان بر می باشد . همچنین جمعیت خانواده ها در طی سالیان اخیر بسیار کاهش پیدا کرده است . به همین دلیل استفاده از سماور نیز به مراتب کاهش یافته است . زمانی که شما در یک خانواده دو الی سه نفره و یا چهار نفره می باشید . استفاده از سماور که ظرفیت نسبتاً بالایی دارد هیچگونه توجهی ندارد . به همین دلیل استفاده از سماور روز به روز کاهش پیدا کرده است . اما چای ذغالی و استفاده از سماور زغالی همچنان از طرفداران زیادی برخوردار می باشد . افراد امروز این محصولات را برای ویلا و باغ خود در نظر میگیرند . مهمانی هایی که در باغ یا ویلا برگزار می‌شود بدون نوشیدن یک استکان چایِ ذغالی تکمیل نخواهد شد .

خرید سماور زغالی می تواند یک انتخاب مناسب برای باغ شما باشد . افراد عمدتا این کار را به روش مراجعه حضوری به مغازه های مختلفی انجام می دهند . البته برای کاهش هزینه میتوانید سماور ذغالی خود را به طور مستقیم از تولیدی خریداری نمایید . اگر دارای مشغله زیادی هستید و امکان مراجعه به بازار برای خرید سماور زغالی برای شما وجود ندارد . می توانید خرید خود را به صورت اینترنتی و غیر حضوری انجام دهید . برای این کار نیاز به دسترسی به یک گوشی هوشمند یا کامپیوتر دارید . که میتوانید در عرض چند دقیقه محصول خود را انتخاب و خریداری نمایید .

قیمت-سماور-ذغالی

ارزانترین قیمت سماور ذغالی

تولیدی سماور زغالی تبریز

تبریز یکی از شهرهای صنعتی کشور می باشد که تولیدات مختلفی در زمینه های متنوع دارد . یکی از محصولاتی که توسط تولیدی های زیادی در شهر تبریز ساخته میشود سماور زغالی میباشد . تولیدی های بسیار متنوعی در شهر تبریز وجود دارد که انواع مختلف سماور زغالی را طراحی و تولید می کنند . تبریز یکی از قطب های تولید سماور زغالی در کشور می باشد . محصولات تولید شده در این شهر به بیشتر نقاط کشور و حتی کشورهای دیگر ارسال می شود . بسیاری از افرادی که به شهر تبریز مسافرت می‌کنند به هنگام بازگشت با مراجعه به مغازه یا تولیدی های سماور زغالی اقدام به خرید این محصول می نمایند . سماور زغالی تولید شده در تبریز از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار می باشد . از فلزات مختلفی برای ساخت سماور زغالی استفاده می شود . طبیعی است که قیمت هر یک از این محصولات بسیار متفاوت از دیگری می باشد . قیمت سماور زغالی بر حسب ظرفیت و همچنین نوع فلز به کار رفته برای تولید آن تعیین می شود . همچنین دست ساز بودن و انجام کنده کاری های مختلف بر روی سماور می‌تواند در افزایش قیمت آن تاثیر گذار باشد .

البته بسیاری از افراد امکان مسافرت به تبریز و خرید یک سماور زغالی را ندارند . اگر شما نیز در دسته افرادی هستید که تمایل دارید چنین محصولی را خریداری نمایید . هم اکنون می توانید با مراجعه به سایت ویلا سازه انواع مختلف سماور زغالی را مشاهده و خریداری نمایید . ویلا سازی یکی از تولیدی های واقع در تبریز می باشد محصولات خود را به صورت مستقیم و اینترنتی به فروش می رساند . شما می توانید از طریق این سایت محصولات بسیار متنوع و مختلفی را خریداری نمایید . عمده ترین تولیدات ویلا ساز مربوط به تجهیزات ویلایی و مبلمان فضای باز می باشد . برای مشاهده این محصولات به سایت فروشگاهی ویلاسازه مراجعه نمایید .

ویلاسازه

ویلاسازه جدیدا محصولات زیادی در دست تولید دارد. این محصولات کمک میکنندتا لذت دو چندانی برای استراحت  برای هم میهنان عزیز فراهم شود. یکی از محصولات جدید ویلاسازه بخاری تابشی فضای باز میباشد. این محصول در نوع خود بینظیر است. ویلاسازه تولید کننده و فروش عمده تاب ریلکسی در ایران.

ویلاسازه علاوه بر این محصولات محصولات دیگری همچون،تاب ویلایی،تاب ریلکسی،هیتر فضای باز،آتشدان،صندلی راک،تخت کنار استخری،باربیکیو ،فوتبال دستی ،استند گلو …. نیز تولید میکند.

همینطور برای خرید تخت سنتی و قیمت باربیکیو گازی و خرید ظروف چوبی و کلی محصول دیگه میتونید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

09142244372

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. جهت عضویت در پیج اینستاگرام مبلمان فضای باز ویلا سازه روی لینک کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید