وبلاگ, صندلی تابی

ساخت تاب ریلکسی زیبا مناسب هر فضایی

ساخت تاب ریلکسی

ساخت تاب ریلکسی زیبا مناسب هر فضایی

 

آیا میدانید تاب ریلکسی چیست؟یک تاب ریلکسی می تواند شخصیت زیادی به محیط و فضای شما بدهد .تاب های ریلکسی در مقابل شخصیتی که به باغ و یا اتاق شما می دهد هزینه ی بسیار پایینی دارد.با این وجود شما می توانید این تاب ها را با قیمت های پایین خودتان بسازید.

تاب ریلکسی ها دو گروه اصلی دارند تاب ریلکسی دو نفره و تاب ریلکسی یک نفره .

در ساخت تاب ریلکسی باید چند نکته را در نظر بگیریم. برای مبتدیان ساخت صندلی ممکن هست زمان زیادی را بگیرد. و شما می خواهید صندلی شما راحت و شیک به نظر برسد.

در اینجا چند مدل از تاب ریلکسی برای شما قرار دادیم. شما می توانید از این تاب ها الگو بگیرید و همچنین نکاتی که باعث ایمنی بیشتر تاب ها می شود رو یاد بگیرید.

نمونه طرح برای ساخت تاب منزل

تاب ریلکسی طرح 1

تاب ریلکسی طرح 1

تاب ریلکسی طرح 2

تاب ریلکسی طرح 2

تاب ریلکسی طرح 3

تاب ریلکسی طرح 3

تاب ریلکسی طرح 4

تاب ریلکسی طرح 4

تاب ریلکسی طرح 5

تاب ریلکسی طرح 5

تاب ریلکسی طرح 6

تاب ریلکسی طرح 6

تاب ریلکسی طرح 7

تاب ریلکسی طرح 7

تاب ریلکسی طرح 8

تاب ریلکسی طرح 8

تاب ریلکسی طرح 9

تاب ریلکسی طرح 9

دیگر محصولات ویلاسازه

ویلاسازه علاوه بر این محصولات محصولات دیگری همچون،تاب ویلایی،تاب ریلکسی،بخاری فضای باز،آتشدان،صندلی راک،تخت کنار استخری،باربیکیو ،فوتبال دستی ،استند گل،سایه بان چتری و …. نیز تولید میکند.ویلاسازه در کنار فروش تکی  برای همکاران عزیز نیز به صورت عمده محصولات خود را ارئه میکند(فروش عمده تاب ریلکسی).

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. جهت عضویت در پیج اینستاگرام مبلمان فضای باز ویلا سازه روی لینک کلیک کنید.

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

1 نظر در “ساخت تاب ریلکسی زیبا مناسب هر فضایی

  1. باران گفت:

    همه ی ما از داشتن تاب ریلکسی که بتونیم رو اون ریلکس کنیم لذت میبریم ومیتونیم با یکم ابزار ووسایل یه تاب ریلکسی درست کنیم ولی همونطور که میدونید تاب ریلکسی که بشه دو نفر باهم از اون استفاده کرد ساختش یه مقدار مشکله وبرای اینکه یه همچین محصولی داشته باشیم میتونیم از ویلاسازه که تولید کننده انواع تاب ریلکسی های ۱و۲ نفره هستند یه تاب بسیار زیبا ومقاوم سفارش بدیم

دیدگاهتان را بنویسید