7 مدل زیبا از صندلی تابی بدون پایه مناسب فضای داخلی

صندلی تابی بدون پایه

7 مدل زیبا از صندلی تابی بدون پایه مناسب فضای داخلی

صندلی های تابی مانند یک ننو برای بزرگسالان هستند . آنها را می توان از یک شاخه درخت محکم و یا یک ساختار محکم آویز کرد و از حرکتی آرامی که برای شما می دهند لذت ببرید. صندلی های تابی بدون پایه مانند تاب باغی انواع و طرح های مختلفی دارند و میتوان آن ها را در داخل خانه و یا ویلای خود استفاده کنید. و می توانید از سقف خانه و یا درختی در باغ آویزان کنید.

صندلی های آویز مناسب داخل خانه

طرح های بسیار زیبایی از این نوع صندلی هستند که در داخل خانه بسیار زیبا جلوه می دهند و خانه شما را زیبا می کند. تنها مشکل اصلی برای استفاده در داخل کمبود فضا و پیدا کردن مکان مناسبی برای این نوع تاب هست. شما به مکانی نیاز دارید تا بتوانید به صندلی تابی مقداری آزادی عمل بدهید. بنابراین نباید کنار صندلی، اشیاء وجود داشته باشد.

تاب ریلکسی
تاب ریلکسی آویز طرح برگ
تاب ریلکسی
تاب ریلکسی آویز طرح گلبرگ
تاب ریلکسی
تاب ریلکسی پنج ضلعی
تاب ریلکسی
صندلی تابی سلطنتی
تاب ریلکسی
صندلی بدون پایه شکوفه
تاب ریلکسی
تاب ریلکسی مدور
تاب ریلکسی
تاب ماه بدون پایه

درست است که صندلی های آویز انواع مختلفی دارند ولی همه ی آن ها یک اصول پایه دارند. باید راحت باشند نوع های دایره و بیضوی همیشه راحت تر از مدل های دیگر هستن بنابراین بیشتر مردم دنبال طرح های گرد و بیضوی هستند. باید مستحکم باشد. و سبک باشد و در برابر رطوبت مقاومت خوبی داشته باشد.

در بالا انواع مدل های این صندلی را مشاهده کردید . امیدواریم تا طرح دلخواه خود مناسب با دکوراسیون خود را بیابید و از ساعات آرامش خود لذت ببرید

منبع : مبلمان فضای باز ویلا سازه

 

درباره نویسنده