بخاری هیزمی سورنا

27,200,000 تومان

بخاری قارچی گازی فضای باز

6,490,000 تومان

هیتر و بخاری تابشی فضای باز

18,447,660 تومان

بخاری تابشی برقی

4,950,000 تومان

بخاری و هیتر هرمی فضای باز

10,450,000 تومان

میز آتشدان درنا

14,300,000 تومان

آتشدان الماس

14,300,000 تومان

آتشدان فلزی الین

12,799,970 تومان

آتشدان تارا

14,300,000 تومان

بخاری گازی مدرن

19,800,000 تومان

هیتر و بخاری فضای باز

بخاری فضای باز یا هیتر فضای باز وسیله ایی برای لذت بردن از گرمای دل انگیز در سرمای زمستان است.بخاری ها انواع مختلفی دارند.

برای این که بتوانید از فضای باز خود حتی وقتی هوا سرد می ‌شود به خوبی استفاده کنید باید یک هیتر تابشی یا بخاری فضای باز مناسب برای پاسیو یا حیاط خود تهیه کنید. در این صورت وقتی در حیاط نشسته اید، هوای سرد تاثیر زیادی روی تان نگذاشته و می توانید از نشستن روی ایوان یا پاسیو در طول سه ماه سرد سال لذت ببرید و زندگی نرمال خود را داشته باشید.البته اگر زیاد به فکر سنتی بودن باشید یک بخاری هیزمی نیز میتواند برای شما مناسب باشد ولی در کل با بخاری فضای باز سیستم متفاوتی دارد.در ادامه، مطالبی را مطرح می‌ کنیم که با خواندن آن ها می توانید یک هیتر تابشی با کیفیت تهیه کنید و نحوه انتخاب بخاری فضای باز را برای پاسیوی خود متوجه خواهید شد.شما با داشتن یک بخاری تابشی دیگر محدودیتی برای لذت بردن از فضای باز خود ندارید.هیتر فضای باز فضای باز به اقسام مختلفی دسته بندی میشوند.از هیتر های تابشی گرفته تا بخاری مادون قرمز و ….

ویلاسازه تولید کننده برتر بخاری های ویلا و فضای باز

دانلود اطلاعات تکمیلی بخاری فضای باز ویلاسازه

بخاری، هیتر فضای باز یا هیتر های تابشی

فصل تابستان همه ما را بد عادت کرده است . هوای گرم باعث شده است تا ساعت های زیادی را در بیرون از منزل بگذرانیم.استفاده از فضاهای باز همچون حیاط و باغ و همچنین دورهمی های شبانه در این فصل تبدیل به عادت شده است .

اما این فصل در حال تمام شدن است و بدون شک دلتنگ تمام این لحظات خواهیم بود. سرمای هوا باعث می شود تا نتوانیم زمان زیادی را در بیرون از منزل سپری کنیم . هیتر و بخاری های فضای باز طراحی شده اند تا در فضای باز و در برابر شرایط بد آب و هوایی دوام بیاورند و در سرد ترین  روزهای سال به کمک شما بیایند. شما با داشتن یک بخاری و هیتر فضای باز میتوانید از هر چهار فصل سال نهایت لذت را ببرید و از فضای باز خود نهایت استفاده را ببرید.

بخاری تابشی

بخاری تابشی می تواند بهترین گزینه برای استفاده در فضای باز باشد . بخاری های معمولی که از جریان همرفتی برای تولید گرما استفاده می کنند . کاربرد چندانی در فضای باز ندارند مخصوصاً به هنگام وزش باد . در حالی که این محصولات بهترین گزینه برای استفاده در فضای سرپوشیده و داخل منزل می باشند . امام بخاری تابشی به جای اینکه هوای اطراف خود را گرم کند مستقیم اجسام را گرم میکند . به همین دلیل بهترین وسیله برای ایجاد گرما در فضای باز می باشد . شاید عمده ترین مشکلی که در مورد استفاده از بخاری تابشی وجود دارد این است که فقط جهت مشخصی را گرم میکنند . و شما نمی توانید همانند بخاری های همرفتی با استفاده از بخاری تابشی تمام فضاها را گرم کنید . اما معمولاً به هنگام نشستن در فضای باز شما فضای مشخصی را اشغال می کنید . به همین دلیل معمولا هنگام استفاده از بخاری تابشی با مشکلی مواجه نمی‌شوید . به دلیل اینکه عکس رو بخاری های تابشی می توانند فضای نشستن حداقل ۵ یا ۶ نفر را در کنار هم تحت پوشش قرار دهند . بخاری تابشی عمدتاً به صورت برقی می باشد . انرژی برق بهترین سوخت برای استفاده در پنل های تابشی میباشد . این محصولات کاملاً با محیط زیست سازگار هستند و آلایندگی ندارند . شما با خیال راحت می توانید که بخاری تابشی برقی را در هر فضایی قرار دهید . البته بخاری تابشی گازی نیز وجود دارد که بر حسب نیاز می توانید از آن استفاده کنید . این نوع بخاری ها با نام بخاری بدون دودکش معروف می باشند که شما انواع مختلفی از آنها را در داخل مکان های تجاری مشاهده کرده اید .

بخاری فضای باز هرمی

بخاری هرمی تولید شده در ویلاسازه

بخاری

به طور کلی می‌توان گفت هر وسیله ای که بتواند گرما تولید کند نوعی بخاری به شمار می رود . بخاری می تواند کاربردهای بسیار متنوعی داشته باشد . در بیشتر اوقات از بخاری برای گرم کردن یک محیط مشخص استفاده می شود . اما گاهی اوقات بخاری برای گرم کردن اجسام بخصوصی استفاده میشود . تنوع زیاد بخاری باعث شده که شما امروزه بتوانید انواع مختلفی از آنها را در اطراف خود مشاهده کنید . از بخاری های استفاده شده در خودرو گرفته تا بخاری های داخل منزل و بخاری های فضای باز . همه اینها تنها بخشی از انواع مختلف بخاری ها به شمار می روند . اگر تمایل به آشنایی با تاریخچه بخاری دارید می توانید به قسمت مقالات سایت ویلاسازه مراجعه نمایید . در این قسمت شما میتوانید با روند تکامل و اتفاقات مهم در صنعت بخاری آشنا شوید . بسیاری از ما انواع مختلف بخاری را در منزل خود داریم و آنها را مورد استفاده قرار می دهیم . تقریبا در اکثر نقاط کشور ما بخاری در فصول مختلف از سال مورد استفاده قرار می گیرد . البته بخش هایی از کشور وجود دارد که به خاطر شرایط آب و هوایی از بخاری استفاده نمی‌کنند . ولی به طور کلی شما کسی را نمی شناسید که آشنایی با بخاری نداشته باشد و یا از آن تاکنون استفاده نکرده باشد . بخاری یکی از ملزومات اساسی برای زندگی بیشتر افراد جامعه می باشد . نبود این وسیله به هنگام فصل سرما می تواند مشکلات زیادی را برای افراد به وجود آورد .

اساسی ترین ویژگی بخاری فضای باز

از مهم ترین ویژگی ها در مورد بخاری فضای باز می توان به امنیت بالا و کیفیت بسیار عالی بخاری فضای باز اشاره کرد. بخاری های فضای باز به گونه ای طراحی شده اند تا با استفاده از میزان کمی از سوخت بتوانند بهره‌ وری و راندمان بالایی داشته باشند. از طرف دیگر بخاری های فضای باز به علت داشتن طراحی مناسب‌، فضای کمتری را اشغال می کنند. همچنین باید اشاره کنیم که مصرف انرژی این بخاری ها به صورت بهینه می باشد  و از از بین رفتن انرژی و حرارت تولید شده جلوگیری می کند و این موضوع مربوط به طراحی بخاری های فضای باز می باشد. همچنین علاوه بر داشتن طراحی جذاب و مصرف بهینه می‌ توان به جابجایی و انتقال آسان بخاری های فضای باز اشاره کرد. بخاری های فضای باز به علت سبک بودن به راحتی جابجا می شوند و از طرف دیگر به دلیل داشتن طراحی ساده به راحتی نصب و راه اندازی می شوند و نیاز به نصاب برای نصب بخاری های فضای باز نمی باشد. همانطور که اشاره کردیم امنیت بالای این بخاری ها  بسیار مورد توجه است، چرا که هنگامی که بخاری های فضای باز واژگون می شوند به صورت اتوماتیک خاموش می‌ شوند و از آتش سوزی جلوگیری می کنند. این بخاری و همچنین بسیار کارآمد می باشند و قیمت ارزان تری نسبت به دیگر بخاری ها دارند. داشتن طراحی جذاب و رو به مد نیز از دیگر ویژگی‌ های ممتاز بخاری های فضای باز می باشد و به همین دلیل باعث شده است تا در مکان های گوناگون برای افزایش طرح دکوراتیو استفاده شوند.

بخاری فضای باز

بخاری قارچی تولید شده در ویلاسازه

همانگونه که میدانید فصل سرما موجب میشود که مدت زمان بیشتری در داخل منزل سپری کنید . به دلیل سرمای هوا شما نمی تواند مدت زیادی در فضای باز بمانید . به همین دلیل تفریحات و سرگرمی های شما بیشتر به فضای سرپوشیده محدود میشود . اما بودن در فضای باز حتی در فصل سرما نیز لذت بخش است . بسیاری از ما دوست داریم که به هنگام بارش برف و یا پس از آن در فضای باز بمانیم و از منظره اطراف خود لذت ببریم . اما سرمای هوا می تواند مشکلاتی برای شما به وجود آورد . سرماخوردگی و بیماری‌های دیگر ناشی از سرما می تواند سلامتی شما را تحت تاثیر قرار دهد . به همین دلیل یکی از راهکارهای عالی برای بودن در فضای باز به گام فصل سرما روشن کردن آتش می باشد . اما شما در هر مکانی امکان روشن کردن آتش را ندارید و برای انجام این کار محدودیت هایی دارید . به همین دلیل نیاز به استفاده از وسایلی برای تامین گرما در فضای باز دارید . همین دلیل باعث تولید محصولاتی با نام بخاری فضای باز شد . بخاری فضای باز می تواند یک محیط گرم برای شما در بیرون از منزل به وجود آورد . انواع بخاری فضای باز برای ایجاد محیطی دلنشین در فصل سرما طراحی شده اند . با وجود یک بخاری فضای باز می توانید ساعت های طولانی تری را در فضای بیرون سپری کنید .

هیتر فضای باز

کاربرد بخاری فضای باز

بخاری فضای باز یا هیتر فضای باز محصول می باشد که برای ، تولید گرما در فضای باز استفاده میشود . این محصولات معمولا برای محیط های تجاری و همچنین خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرند .
برای کاربردهای تجاری و صنعتی از بخاری هایی با توان و قدرت بالا استفاده می شود .
بخاری هایی که در فضای باز مورد استفاده قرار می‌گیرند ، می توانند برای تامین انرژی از سوخت های مختلف استفاده کنند . رایج ترین سوخت برای استفاده در بخاری فضای باز ، که در کشور ما ارزانترین سوخت می باشد انرژی گاز است . اما شما میتوانید بر حسب نیاز به همچنین دسترسی به منابع سوخت ، از سوخت های دیگری همچون انرژی برق و هیزم و همچنین نفت استفاده کنید .
در اکثر نقاط کشور فصل های سرد وجود دارد ، که در این فصل ها استفاده از فضای باز کمی دشوار می‌شود . برای حل این مشکل باید از وسایلی که می‌توانند فضای باز را گرم کنند ، برای رفع مشکل خود استفاده کنید .
یک بخاری فضای باز می تواند فضای کوچکی را که شامل چند صندلی می باشد گرم کند ، شما حتی می‌توانید از یک هیتر فضای باز برای گرم کردن محیط بزرگتری استفاده کنید . توان گرمایی بخاری های فضای باز همانند بخاری های معمولی متفاوت می باشد ، ابعاد فضای شما و همچنین میزان کاربرد تعیین کننده قدرت بخاری هستند.
بخاری فضای باز نیز همانند بخاری های معمولی ، از روش‌های مختلفی برای تولید گرما استفاده می‌کنند . رایج ترین روش های تولید گرما روش همرفت و همچنین روش تابشی می‌باشد . هر دو روش دارای مزایا و معایبی می باشند ، که در ادامه به توضیح آنها خواهیم پرداخت .

بخاری فضای باز مدرن

گرمایش فضای باز

زمانی که هوا رو به سردی می گذارد و فصل پاییز و زمستان از راه میرسد . اگر منزل یا محل کار شما به گونه‌ای باشد که دارای فضای باز باشد . شما باید اقداماتی جهت استفاده مناسب از فضای باز نمایید . البته در بیشتر اوقات افراد ترجیح می دهند که تغییراتی در فضای باز خود به وجود نیاورند . اما گاهی اوقات شما مجبور به انجام این تغییرات هستید . و بعضی اوقات نیز برای اینکه بتوانید از فضای خود در فصل سرما استفاده کنید به فکر انجام تغییراتی در آن می افتید . یکی از اقداماتی که می توانید انجام دهید سرپوشیده کردن فضای باز می باشد . شما میتوانید از سقف های موقت برای انجام این کار استفاده کنید . اما در بیشتر اوقات افراد تمایل دارند که فضای خود را به همان حالت و دست نخورده نگه دارند . و تنها با استفاده از وسایلی جهت گرمایش فضای باز، محیط خود را به هنگام فصل سرما قابل استفاده نمایند . گرمایش فضای باز می‌تواند به وسیله انواع بخاری ایستاده گازی و یا هیزمی صورت گیرد . هیتر فضای باز قیمت متفاوتی با توجه به طرح های مختلف خود دارد . برخی از طرح های بخاری فضای باز بیشتر به عنوان وسیله ای برای زیبایی محیط استفاده می شوند . در حالی که برخی دیگر از این محصولات و قد به منظور گرمایش محیط طراحی و تولید می شوند . البته در هر دو حالت شکل ظاهری محصول اهمیت بالایی دارد و باید به زیبایی آن نیز توجه شود .

هیتر فضای باز را در چه مکانی استفاده کنیم ؟

بخاری هایی که در فضای باز مورد استفاده قرار می‌گیرند فاقد دودکش می باشند ، به همین دلیل گاز دی اکسید کربن به وجود آمده در محیط پخش میشود . در فضای باز این کار هیچ مشکلی به وجود نمی آورد ، زیرا گردش هوا تاثیر دی اکسید کربن را از بین میبرد . اما این موضوع در فضای بسته بسیار خطرناک می باشد ، تجمع گاز دی‌اکسید کربن در محیط سرپوشیده می‌تواند عواقب خطرناکی داشته باشد . در برخی اوقات می تواند منجر به مرگ افراد شود ، موارد زیادی از این اتفاق در سراسر دنیا ثبت شده است .
البته تمام بخاری و هیتر های فضای باز اینگونه نمی باشند ، بخاری هایی که از روش تابشی برای تولید گرما استفاده می‌کنند ، می‌توانند در فضاهای سرپوشیده نیز مورد استفاده قرار گیرند . بخاری هایی که به روش تابشی تولید گرما می کنند ، معمولا گاز دی اکسید کربن تولید نمی کنند . در برخی موارد بخاری های تابشی گازسوز مقدار اندکی دی اکسید کربن تولید میکنند ، این مقدار از دی اکسید کربن می تواند به وسیله یک تهویه مناسب از بین برود .

بخاری قارچی فضای باز
تقریباً تمام بخاری هایی که به صورت برقی می باشند ، می‌توانند در هر محیطی مورد استفاده قرار گیرند . در تولید گرما به روش برقی گاز دی اکسید کربن تولید نمی‌شود ، به همین دلیل شما می‌توانید از یک بخاری برقی در هر فضایی استفاده کنید .
البته ممکن است هزینه انرژی برق در مقایسه با گاز کمی بیشتر باشد ، اما در برخی مواقع باید از بخاری های برقی استفاده کنید . عدم دسترسی به سوخت گاز و یا نوع نیاز شما ، می‌تواند از دلایل استفاده از بخاری برقی باشد .
یکی از ویژگی های بخاری های تابشی میزان گرمای ثابت آنها ، به هنگام وزش باد می باشد .

بخاری فضای باز گازی

بخاری فضای باز که برای سوخت آن از گاز شهری یا سیلندر گاز استفاده میشود . فراوان ترین نوع بخاری فضای باز در کشور ما می باشد . رایج ترین و مقرون به صرفه ترین سوخت در کشور ما سوخت گاز می باشد . به همین دلیل در بیشتر لوازم گرمایشی از سوخت گاز استفاده میشود . امروزه در بسیاری از نقاط کشور شما می‌توانید به گاز شهری یا همان گاز لوله کشی دسترسی داشته باشید . اما در صورتی که این امکان برای شما وجود نداشته باشد . می‌توانید از سیلندر گاز برای تامین سوخت بخاری فضای باز استفاده کنید . سوخت گاز می تواند میزان قابل‌توجهی حرارت و گرما تولید کند . همچنین این نوع سوخت از آلودگی بسیار کمتری برخوردار است . این موضوع می‌تواند یکی از عوامل اصلی برای انتخاب گاز برای سوخت لوازم گرمایشی باشد . البته این موضوع نیز باید در نظر گرفته شود که سوخت گاز ارزان ترین نوع سوخت در ایران است . به همین دلیل بسیاری از افراد برای صرفه جویی در هزینه ها ترجیح می دهند که از این نوع سوخت استفاده کنند .

سبک های مختلف هیتر تابشی

بخاری فضای باز ویلاسازه

هیتر فضای باز ویلاسازه

رایج ‌ترین نوع هیترهای تابشی که می توانید انتخاب کنید، هیترهای غیر متصل، هیترهای رومیزی، هیتر های قابل نصب روی سقف و دیوار هستند. نوع غیر متصل هیتر تابشی، رایج ترین نوع هیتر نصب شده در فضای باز است و معمولاً طول بلندی دارد که برای پاسیو و ایوان مناسب است. مدل های رومیزی هم برای پاسیو قابل استفاده هستند اما بهترین انتخاب نیستند چون یک سری مسائل ایمنی وجود دارد که باید در نظر گرفت. فرد ممکن است از سر کم توجهی و به شکل اتفاقی با هیتر برخورد کرده و آن را خراب کند یا به خودش صدمه وارد شود.

هیترهای قابل نصب روی دیوار هم برای پاسیو و ایوان مناسب هستند نه تنها به این علت که گرمای مستقیم ساطع می کنند، بلکه فضای بیشتری روی زمین برای استفاده باقی می ماند.

بخاری تابشی فضای باز

بخاری تابشی فضای باز ویلاسازه

 

هیتر گازی

زمانی که شما می‌خواهید فضای نسبتاً بزرگی را گرم کنید باید از بخاری‌هایی که توان گرمادهی بیشتری دارند استفاده کنید . گاهی اوقات استفاده از بخاری‌های معمولی نمی‌تواند برای نیاز شما پاسخگو باشد . به همین دلیل شما نیاز دارید که از نوعی از بخاری‌های صنعتی استفاده کنید . هیتر گازی نوعی از بخاری‌های صنعتی می‌باشد که توان گرمادهی بسیار بالایی دارد . این محصولات دارای فن‌هایی می‌باشند که گرمای تولید شده در بخاری را با فشار به محیط اطراف منتقل می‌کنند . این موضوع باعث می‌شود که شما بتوانید در مدت زمان بسیار کوتاه‌تری فضای بزرگتری را گرم کنید . هیتر گازی معمولاً کاربرد خانگی ندارد و برای استفاده در فضاهای صنعتی و تجاری مناسب‌تر می‌باشد . انواع مختلف هیتر گازی به لحاظ توان گرمادهی و ابعاد تفاوت‌های زیادی با هم دارند . قیمت این محصولات نیز در مقایسه با بخاری‌های معمولی بسیار بالاتر می‌باشد و شما باید به مبلغ بیشتری برای خرید چنین محصولاتی اختصاص دهید .

انواع بخاری فضای باز

تنوع بخاری فضای باز را از چند جهت مختلف می توان مورد بررسی قرار داد . اگر بخواهیم بخاری های فضای باز را به لحاظ شکل ظاهری دسته بندی کنیم . در اینجا با تنوع بسیار بالایی روبرو خواهیم شد . اما می توان به طور کلی بخاری های فضای باز را به صورت شکل ظاهری به چند دسته تقسیم بندی نمود . دسته اول بخاری های فضای باز ایستاده میباشند . این نوع لوازم گرمایشی شباهت زیادی به بخاری های استفاده شده در داخل منزل و یا فضای سرپوشیده دارند . گاهی اوقات امکان دارد شکل ظاهری آنها دقیقاً مشابه بخاری های خانگی باشد . اما گاهی اوقات نیز شکل ظاهری آن ها کمی متفاوت می باشد مانند بخاری قارچی که از ظاهر متفاوتی برخوردار می باشد .

نوع دیگری از لوازم گرمایشی و بخاری های فضای باز به صورت دیواری و سقفی میباشند . این نوع محصولاتی که عمده ترین آنها پنل های تابشی میباشند ، بر روی دیوار یا سقف مکان های مورد نظر نصب می شوند . در مورد بخاری های دیواری باید جهت تابش آن‌ها به هنگام نصب مد نظر قرار گیرد . در مورد بخاری های دیواری چند محدودیت وجود دارد . یکی از محدودیتهای شما نمی توانید از بخاری هیزمی به عنوان بخاری دیواری استفاده کنید . بخاری های دیواری تنها به صورت گازی یا برقی می باشند . که می تواند در ابعاد مختلف متناسب با فضای شما مورد استفاده قرار گیرد .

بخاری سقفی فضای باز

شاید در ابتدا شنیدن کلمه بخاری سقفی فضای باز کمی عجیب به نظر بیاید . چگونه میشود مکانی که دارای سقف از فضای باز به حساب بیاید . بهترین مثال برای این فضاها می‌تواند آلاچیق باشد . آلاچیق دارای سقف می باشد ولی همچنان فضای باز به حساب می‌آید ‌ . البته این فقط یک نمونه از فضاهای باز میباشد که میتوان بر روی سقف آنها بخاری نصب کرد . بسیاری از رستوران ها دارای فضاهای بازی هستند که برای ایجاد محیطی سایه و دور از بارش باران و برف به صورت موقت مسقف شده اند . برای این مکان ها نمی توان از بخاری های فضای داخلی استفاده کرد . شما نیاز دارید که از بخاری های فضای باز برای این مکان ها استفاده کنید . در برخی مواقع شما با کمبود فضا مواجه هستید و نمی‌توانید بخاری فضای باز را بر روی زمین قرار دهید . در این شرایط می توانید از بخاری های استفاده کنید که از سقف یا دیوار آویزان می شوند . بخاری دیواری و بخاری سقفی عمدتاً در فضاهای باز مورد استفاده قرار می گیرد . بسیار کم پیش می‌آید که یکی از این محصولات را میتوانید در فضای سرپوشیده مشاهده کنید . البته استثناهایی در این مورد وجود دارد به عنوان مثال سالن های ورزشی و سالن های صنعتی که از انواع بخاری های دیواری و سقفی برای گرمایش محیط استفاده می کنند . بخاری سقفی  فضای باز عمدتاً به صورت گاز سوز می باشد . البته پنل های تابشی برقی نیز وجود دارد که می‌توان به عنوان بخاری سقفی یا بخاری دیواری مورد استفاده قرار گیرد . البته این محصول با نام هیتر سقفی فضای باز نیز شناخته می شود .

راه حل سرمای هوا با بخاری یا هیتر فضای باز

ولی شاید یک راه حل وجود داشته باشد تا بتوانیم دورهمی و تفریحات فضای باز را در فصل زمستان نیز ادامه دهیم .شما به داشتن یک هیتر تابشی و بخاری فضای باز میتوانید از زمستان لذت ببرید.هیتر تابشی یا هیتر فضای باز این امکان را به شما میدهد تا در روزهای سرد زمستانی از نشستن در فضای باز لذت ببرید.

هیتر فضای باز

بخاری فضای باز ویلاسازه

هیتر تابشی فضای باز

استفاده از هیترهای فضای باز که به آنها بخاری های باغی نیز گفته می شود یک راه حل عالی برای حل این مشکل می باشد.بخاری های فضای باز از لحاظ نوع سوخت و همچنین طراحی ، انواع بسیار مختلف و متنوعی دارند .گروه تولیدی ویلا سازه نیز با تولید انواع بخاری های باغی می‌تواند پاسخگوی نیاز شما عزیزان باشد .

بخاری تابشی فضای باز

بخاری تابشی فضای باز

شما برحسب نیاز و سلیقه خود می توانید با مراجعه به وب سایت و یا فروشگاه های ویلا سازه یک محصول مناسب را چه از لحاظ قیمت و چه از لحاظ طراحی تهیه نمایید .بخاری های فضای باز از لحاظ سوخت مصرفی به چهار دسته اصلی تقسیم می شوند ‌.

گرمکن فضای باز

بخاری فضای باز می تواند شامل محصولات متعددی شود . برخی از این محصولات می تواند همانند بخاری های خانگی باشد . در حالی که برخی دیگر از انواع بخاری فضای باز دارای شکل ظاهری متفاوت تری هستند . برای بخاری هایی که در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرند نیاز به دودکش ندارید . به دلیل اینکه هوای تازه همواره در جریان است . اما زمانی که میخواهید بخاری خود را در داخل مکانی مانند آلاچیق قرار دهید . برحسب نیاز می توانید از یک دودکش استفاده کنید . مخصوصاً برای شومینه های هیزمی که دود زیادی تولید می کنند . بهتر است اگر این محصولات را در داخل مکانی مانند آلاچیق قرار می دهید یک دودکش برای آن تعبیه کنید . البته بخاری فضای باز نام های دیگری نیز دارد . یکی از نام های مختلف بخاری فضای باز ، گرمکن فضای باز می باشد . البته این نام زیاد متداول نیست و استفاده زیادی از آن نمی شود . اما کم و بیش این نام نیز برای بخاری فضای باز در محیط اینترنت جستجو می شود . بخاری فضای باز در واقع یک محصول جدیدتر در مقایسه با آتشدان میباشد . در گذشته افراد برای اینکه در فضای باز گرم شوند آتش روشن می کردند . به مرور زمان برای اینکه بتوانند آتش را کنترل کنند از آتشدان استفاده کردند . اما بعد از مدتی محصولات تخصصی تری برای تولید گرما در فضای باز به وجود آمد . بخاری فضای باز از جمله محصولاتی است که برای امنیت و همچنین آسایش شما طراحی شده است .

در ادامه به معرفی این محصولات همچنین توضیح معایب و فواید هر کدام از آن ها خواهیم پرداخت .

هیتر فضای باز

بخاری قارچی فضای باز

رعایت نکات ایمنی هنگام نصب بخاری فضای باز

زمانی که شما می‌خواهید از یک بخاری فضای باز استفاده کنید، نیاز نیست تمام نکات ایمنی مربوط به بخاری‌های معمولی را رعایت کنید. به‌عنوان‌مثال بسیاری از بخاری‌هایی که در فضای باز استفاده می‌شوند بدون دودکش هستند. به همین دلیل شما نیازی نیست محل اتصال دودکش را مورد بررسی قرار دهید. همچنین در مورد بخاری‌های فضای باز حساسیت زیادی در مورد احتمال نشت گاز وجود ندارد. اما این به‌هیچ‌عنوان بدان معنی نیست که احتمال نشت گاز را نادیده بگیرید. در فضای باز اگر بخاری شما میزان بسیار کمی نشت گاز داشته باشد، این میزان گاز به‌سرعت در هوا پراکنده می‌شود. اما نشت گاز هرچقدر هم کم باشد می‌تواند موجب آتش‌سوزی شود. تنها تفاوتی که با فضای بسته وجود دارد این است که در فضای باز امکان خفگی در اثر گازگرفتگی وجود ندارد. زمانی که می‌خواهید هیتر یا بخاری خود را در فضای باز نصب کنید، دقت داشته باشید که بخاری در مجاورت مواد قابل اشتعال قرار نگیرد. همچنین سقف مکانی که می‌خواهید بخاری را در آنجا نصب کنید به‌اندازه کافی بلند باشد. زمانی که بخاری ویلایی را می‌خواهید در زیر یک سایبان قرار دهید، مطمئن شوید که حرارت زیادی به سطح سایبان برخورد نمی‌کند . .

میزان تولید گرما در بخاری تابشی و هیتر

میزان تولید گرما رابطه مستقیم با ابعاد بخاری و همچنین توان گرمادهی آن دارد. شما باید به هنگام خرید بخاری تابشی یا هیتر فضای باز، ابعاد فضایی که می‌خواهید بخاری را در آن قرار دهید به‌دقت مشخص کنید. همچنین باید مشخص کنید که مکان موردنظر شما در معرض چه نوع آب‌وهوایی قرار دارد. میزان گرمادهی بخاری می‌تواند در شرایط آب‌وهوایی مختلف تغییر کند. به همین دلیل است که شرایط آب‌وهوایی منطقه شما تأثیر زیادی در انتخاب نوع بخاری فضای بازدارد. البته در مورد بخاری‌های تابشی این حساسیت کمتر است. به دلیل اینکه ورزش باده در میزان گرمادهی بخاری تابشی تأثیر زیادی ندارد. بخاری‌های تابشی در اینکه مستقیماً اجسام را گرم می‌کنند، برای استفاده در فضای باز بسیار مناسب هستند. البته هرکدام از بخاری‌های تابشی یا هیترها دارای مزایا و معایبی هستند. برای یک انتخاب مطمئن و درست سعی کنید به طور دقیق مزایا و معایب هر محصول را مورد بررسی قرار دهید.

بخاری فضای باز رستوران

بخاری فضای باز در رستورانها و کافه ها کاربرد فراوانی دارند. بسیاری از رستورانها و کافه ها به غیر فضای داخلی خود یک فضای باز را نیز برای مشتریان خود در نظر میگیرند. اکثر مردم دوست دارند غذای خود را در فضای باز میل کنند. اما به دلیل سرمای هوا این کار فقط در چند ماه از سال ممکن است اما از وقتی بخاری های فضای باز وارد بازار شده اند. رستورانها نیز با تهیه این بخاری فضای باز خود را به صورتت چهار فصل در اختیار مشتریان خود قرار میدهند.رستورانهایی هستند که کلا در فضای باز قرار دارند و فضای داخلی مناسبی برای پذیرایی از مشتریان خود ندارند این  رستورانها به ناچار در فصول سرد سال مجبور به تعطیل کردن کسب و کار خود هستند  اما با داشتن هیتر های فضای باز این مشکل حل شده و به صورت چهار فصل میتوانند به شمتریان خود خدمات دهند.

مزایا بخاری فضای باز

بخاری فضای باز سریع گرم میشود

هیترهای فضای باز که به وسیله گاز پروپان روشن می‌شوند به دلیل استفاده مستقیم از شعله آتش به سرعت گیر می شوند.به محض روشن کردن بخاری ها گرمای آنها را احساس خواهید کرد و شروع به گرم کردن محیط خواهند کرد .

قابلیت حمل بخاری فضای باز

به دلیل استفاده از کپسول های گاز در سوخت این نوع بخاری ها ، قابلیت حمل بالایی دارند .شما میتوانید به راحتی بخاری فضای باز و همچنین کپسول را به هر نقطه ای که می‌خواهید حمل کنید .استفاده از این نوع هیتر ها برای افرادی که مجبور هستند مکان بخاری را مدام تغییر دهند بسیار مناسب می باشد .

معایب بخاری تابشی فضای باز

هزینه بخاری تابشی فضای باز

هزینه شارژ سیلندر های گاز پروپان به مراتب بسیار بیشتر از هزینه گاز طبیعی می باشد .شاید در کوتاه مدت این هزینه زیاد به چشم نیاید ولی در استفاده بلند مدت این میزان هزینه قابل توجه خواهد بود .ولی در مکان هایی که دسترسی به گاز طبیعی و گاز لوله کشی ندارید استفاده از سیلندر گاز اجتناب ناپذیر است .

سوخت بخاری فضای باز

برخی دیگر از هیترهای فضای باز به وسیله گاز طبیعی یا همان گاز لوله کشی روشن می‌شوند .به دلیل اینکه کشور ما دارای ذخایر گازی متعددی است و گاز طبیعی یکی از سوخت های نسبتا ارزان در کشورمان می باشد .از این جهت استفاده از این نوع سوخت برای گرمایش بسیار منطقی و مقرون به صرفه می باشد .

انواع روشهای تولید گرما در بخاری ها

تمام بخاری های موجود در بازار از چند روش مشخص برای تولید گرما استفاده می‌کنند . در روش تولید گرما هیچ تفاوتی بین بخاری های صنعتی و خانگی و حتی بخاری های فضای باز وجود ندارد .
به طور کلی برای ایجاد گرما در بخاری ها از سه روش مختلف استفاده می‌شود . در روش اول که بسیار متداول می باشد ، شعله در داخل بخاری روشن می شود و تولید گرما می کند . این روش آسان ترین و رایج ترین روش برای استفاده از بخاری ها می باشد . امروزه بسیاری از بخاری ها از این روش برای تولید گرما استفاده می‌کنند . این بخاری ها می توانند مصارف خانگی و تجاری داشته باشند یا مصارف صنعتی .
روش دیگری که برای تولید گرما استفاده می‌شود ، استفاده از آب گرم برای ایجاد گرما در بخاری می باشد . در گذشته این روش به وسیله یک موتورخانه انجام می‌گرفت . آب به وسیله مشعل های مختلف گرم میشد و توسط لوله ها رادیاتور منتقل می‌شد . گرمای آب هنگام عبور از رادیاتور به محیط منتقل می‌شد ، و بعد دوباره برای گرم شدن به موتور خانه برمی‌گشت . این روش در همان روشی است که در بخاری اتومبیل صورت می‌گیرد ، البته برعکس این روش نیز در رادیاتور اتومبیل وجود دارد . به این صورت که آب گرم به داخل رادیاتور منتقل می‌شود ، تا خنک شده و دوباره به داخل موتور برگردد .
روش آخری که برای تولید گرما استفاده می‌شود ، عمر کمتری در مقایسه با سایر روشها دارد . این روش تولید گرما به این صورت می باشد ، از طریق تابش امواج مادون قرمز گرما تولید می شود . از بخاری های تابشی امروز در مکان‌های مختلفی استفاده می شود .

فواید بخاری فضای باز

ارزان

همانگونه که گفته شد گاز طبیعی یکی از ارزان ترین سوخت ها در کشور ما می باشد .به همین دلیل استفاده از این نوع سوخت در بخاری های فضای باز بسیار اقتصادی می باشد .این نوع سوخت تقریباً در اکثر نقاط کشور وجود دارد و دارای هزینه مناسبی است .

چگونه هیتر با نیروی مناسب را انتخاب کنیم؟

توان و نیروی هیتر و تعداد هیترهای مورد نیاز جهت ایجاد گرمای مناسب برای پاسیو باید طبق سایز پاسیو در نظر گرفته و انتخاب شود. به جای خریدن یک ست قدرتمند، دو هیتر تابشی قوی انتخاب کنید که روبروی هم قرار بگیرند و در دو طرف پاسیو نصب شوند. در این صورت مطمئن می شوید که هیچ مشکلی در گرما زایی وجود نخواهد داشت، فضای زیادی اشغال نمی شود و هیچ کس به خودش یا به هیتر آسیب نمی رساند.

نگهداری آسان بخاری، هیتر فضای باز

این نوع بخاری های باغی به دلیل سیستم ساده ای که دارند نیاز به تعمیرات و نگهداری زیادی ندارند .گذشته از آن هزینه تعمیرات آنها نیز بسیار اندک می باشد .

معایب هیتر تابشی فضای باز

جابجایی دشوار هیتر فضای باز

به دلیل متصل بودن این نوع هیتر ها به یک شلنگ و یا لوله گاز این محصولات امکان مانور و جابجایی زیادی ندارند .جابجایی آنها بسیار محدود می باشد و اگر می خواهید به مکان دیگری آنها را انتقال دهید حتماً باید در نزدیکی آن ها یک شیر گاز وجود داشته باشد .

فضای گرم و دلنشین با هیتر تابشی

هیتر ها با ایجاد فضای گرم و دلنشین در اطراف خود محیط بیرونی شما را در زمستان نیز قابل استفاده می کند .رایج  ترین و پرفروش ترین نوع هیترهای فضای باز هیتر های قارچی هستند .دلایل زیادی وجود دارد که هیتر های قارچی را تبدیل به پرفروش ترین محصول در قسمت بخاری های فضای باز کرده است .

در ادامه به بررسی هیترهای قارچی ، مزایا و معایب آن ها خواهیم پرداخت .

اگر قصد خرید یک هیتر فضای باز را دارید پیشنهاد میکنیم با ما در ادامه مطلب همراه باشید .

مقرون به صرفه بودن هیتر تابشی

هیتر های قارچی از گاز به عنوان سوخت استفاده می کنند که می تواند گاز لوله کشی باشد یا یک سیلندر گاز .در کشور ما به دلیل وجود منابع گازی متعدد قیمت گاز بسیار پایین‌ تر از سایر  سوخت ها می باشد .یک سیلندر معمولی گاز می تواند در حدود ۱۰ ساعت و یا بیشتر به صورت مداوم در یک هیتر قارچی مورد استفاده قرار گیرد.

هزینه شارژ

هزینه شارژ یک کپسول گاز به طور میانگین حدود ۲۰ هزار تومان میباشد اگر آن را تقسیم بر میزان ساعت استفاده از یک کپسول بکنیم مبلغی کمتر از ۲ هزار تومان برای هر ساعت هزینه می‌شود .همانطور که مشاهده می کنید این مبلغ برای استفاده از یک هیتر قارچی بسیار مناسب می باشد .

اگر بخواهیم از سایر هیترهای فضای باز برای گرمایش استفاده کنیم با احتساب هزینه سوخت می‌توان نتیجه گرفت که هیترهای گازی به مراتب  از سایر سوخت ها مقرون به صرفه تر هستند .این ویژگی مهم ترین ویژگی بخاری‌های گازی فضای باز می باشد .

دسترسی به گاز

ولی شما باید به هنگام خرید یک بخاری فضای باز به این نکته توجه داشته باشید که آیا در مکانی که میخواهید هیتر را قرار دهید دسترسی به گاز پروپان و یا سیلندر گاز دارید .سیلندر گاز به دلیل قابل حمل بودن تقریباً در هر مکانی می تواند مورد استفاده قرار گیرد .پس می توان گفت که هیتر های قارچی را تقریباً در هر جا می توان استفاده کرد .

قابل حمل بودن هیتر فضای باز

بخاری های قارچی فضای باز به دلیل استفاده از گاز به عنوان  ، قابلیت جابجایی بالایی دارند .به دلیل این که علاوه بر استفاده از گاز شهری یا همان گاز لوله کشی به عنوان  ، قابلیت این را دارند که از سیلندر گاز نیز به عنوان منبع سوخت استفاده کنند .

سیلندر گاز

سیلندر گاز یا همان کپسولهای گاز قابلیت حمل بسیار بالایی دارند و شما می توانید آنها را تقریباً به همه جا حمل کنید .در هیتر های برقی حتماً باید به یک منبع برق دسترسی داشته باشید و در بسیاری از فضاها امکان دسترسی به برق وجود ندارد.

انرژی برق را می توان از طریق موتورهای مولد برق نیز تامین کرد ولی با توجه به گران بودن موتور های مولد برق و همچنین عدم دسترسی به جریان برق در بسیاری از مناطق ، هیترهای برقی قابلیت جابجایی کمتری نسبت به هیتر های گازی دارند .

قیمت هیتر فضای باز

بخاری های قارچی شناخته شده ترین و پرفروشترین بخاری های فضای باز می باشند .به همین دلیل باعث شده تا تولید کننده های زیادی اقدام به تولید هیتر های قارچی کنند .وجود بازار رقابتی باعث کاهش قیمت بسیار محسوسی در این محصول شده است و از لحاظ قیمت آن را تبدیل به یک محصول مناسب برای تهیه و استفاده در فضای باز کرده است .

قیمت هیتر های قارچی بر حسب استفاده از آلیاژهای مختلف در ساخت آن و همچنین اضافه کردن برخی جزئیات و ویژگی ها بسیار متفاوت می باشد .

شاید بخاری فضای باز به اندازه بخاری هایی که در فضای سرپوشیده مورد استفاده قرار می گیرند متنوع نباشد . اما باز هم از تنوع نسبتا قابل قبولی برخوردار میباشند . بخاری های فضای باز که به صورت صنعتی یا خانگی طراحی و تولید می شوند . تفاوت‌های عمده‌ای به لحاظ قیمت با یکدیگر دارند . قیمت یک بخاری فضای باز که برای مکان های صنعتی و فضاهای بزرگ در نظر گرفته می شود . گاهی اوقات چندین برابر بیشتر از یک هیتر فضای باز خانگی می باشد . قیمت بخاری فضای باز با توجه به فضای تحت پوشش و همچنین تجهیزات به کار رفته در ساخت بخاری تعیین می شود . البته طراحی و شکل ظاهری بخاری نیز تاثیر زیادی در قیمت آن دارد . برخی از انواع بخاری فضای باز به صورت چدنی می باشند . همچنین گاهی اوقات از آلیاژ های ویژه ای برای ساخت بخاری استفاده می شود . این موضوع نیز یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت بخاری فضای باز میباشد . اگر شما تمایل به اطلاع از قیمت انواع بخاری فضای باز دارید . نیازی به خروج از منزل و جستجو در فروشگاه های مختلف ندارید . این کار را به راحتی می توانید از طریق سایت های مختلف اینترنتی انجام دهید. شما با مراجعه به وب سایت ویلا سازه می توانید تنوع بالایی از انواع بخاری فضای باز و هیتر تابشی را مشاهده کنید .

قیمت بخاری فضای باز

قیمت بخاری های قارچی فضای باز معمولاً از حدود ۴ الی ۵ میلیون تومان شروع می‌شود و تا حدود ۲۰ میلیون تومان نیز قیمت گذاری شده است .کارایی این هیتر ها تقریباً یکسان است و عمده دلیل تفاوت قیمت آنها استفاده از آلیاژهای مختلف در تولید آنها می باشد .

بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که صرف هزینه بالاتر برای خرید یک هیتر قارچی زیاد عقلانی نیست .به این دلیل که شما فقط برای یک تغییر آلیاژ در ساخت هیتر مبلغ زیادی را می پردازید در حالیکه این تفاوت قیمت در کارکرد هیتر ها تاثیر زیادی ندارد .

مقایسه قیمت هیترهای فضای باز

قبل از خرید هر محصولی سعی کنید از چند جای مختلف قیمت بگیرید قیمت ها را با توجه به ویژگی های محصولات با هم مقایسه کنید .

همانطور که گفته شد حداقل هزینه برای خرید یکی هیتر قارچی چیزی بین ۴ الی ۵ میلیون تومان می باشد .

مبالغ بیشتر

اگر می خواهید بیشتر از این مبلغ را برای یک هیتر قارچی هزینه کنید پیشنهاد ما به شما این است که از صرف این هزینه خودداری کنید .البته این پیشنهاد در صورتی است که شما اولویت خود را کارایی بخاری قرار داده اید .

ولی اگر به زیبایی یک هیتر قارچی اهمیت می دهید محصولاتی بسیار گران قیمت تر و زیباتر نیز وجود دارند که می‌توانید آنها را تهیه کنید .

نحوه عملکرد بخاری فضای باز

بخاری فضای باز با استفاده از انرژی های گوناگون مانند انرژی برق یا انرژی گاز عمل می کند. روش انتقال گرما در بخاری های فضای باز با بخاری های معمولی بسیار متفاوت است و از این لحاظ با یکدیگر تفاوت آشکاری دارند. چرا که انتقال گرما در بخاری فضای باز از طریق سر بخاری فضای باز انجام می گیرد و از لحاظ ساختار و سبک  با بخاری های معمولی کاملا متفاوت هستند. بخاری های فضای باز برای اینکه بتوانند محیط اطراف را گرم کنند به هیچ گونه واسطه نیاز ندارند، اما بخاری های معمولی برای گرم کردن محیط اطراف نیاز به مولکول های هوا دارند. بی تی یو  مبنا و واحدی می باشد که بر اساس آن میزان گرمادهی و قدرت گرمایش بخاری های فضای باز مشخص می شود. در قسمت مشخصات بخاری های  فضای باز این مورد ذکر شده است. علاوه بر این موضوع عملکرد بخاری های فضای باز برقی بسیار ساده می باشد و برخلاف بخاری های معمولی نیاز به گاز برای گرم کردن محیط اطراف ندارند. اما بخاری های فضای باز گازی با استفاده از گاز کار می کنند و وزن سبکی دارند. به همین دلیل تولید گرمای بخار یا با استفاده از سوخت انجام نمی گیرد و گرمای مطلوبی را با استفاده از برق و گاز تولید می کنند. قدرت بخاری های فضای باز بالا می باشد و می توانند محیط های گوناگون را گرم کنند.

هیتر های فضای باز برای مکانهای سرپوشیده

به دلیل اینکه این نوع بخاری های فضای باز هیچ گونه دودکش ای ندارند و دی اکسید کربن حاصل از شعله آن ها در هوای اطراف پخش میشود ، همچنین باعث کم شدن اکسیژن موجود در فضا می شود .

از این جهت استفاده از این محصولات در فضای بسته و سرپوشیده اصلاً توصیه نمی شود و بسیار خطرناک می باشد .

چوب

بخاری های چوبی و یا هیزمی یکی دیگر از انواع بخاری های فضای باز هستند که طرفداران زیادی دارند .

گرمای دلنشین آتش و همچنین روشنایی دلچسبی که این نوع بخاری های ایجاد می کنند باعث محبوبیت آنها شده است .

آتشدان ها و شومینه ها از انواع بخاری های باغی هستند که برای گرم کردن فضای باز مورد استفاده قرار می‌گیرند .

مزایا

فضای دلنشین

آتش ایجاد شده به وسیله چوب و هیزم همانند آهنربایی افراد را به دور خود جمع میکند .

نشستن در کنار آتش و خیره شدن به شعله های آن یکی از دلنشین ترین تفریحات میباشد .

هیترهای چوبی فضای دلنشینی را برای افراد فراهم می کنند و همیشه یادآور خاطرات شیرین برای آنها هستند .

مقرون به صرفه

هیزم و چوب را می توان ارزان ترین سوخت در بین سوخت های استفاده شده برای هیترهای فضای باز معرفی کرد .حتی در برخی مواقع این نوع سوخت رایگان می باشد و شما فقط باید آنها را جمع آوری کنید .

این ویژگی یکی از مهمترین ویژگی ها در انتخاب هیتر های چوبی می باشد . شما در واقع فقط هزینه ای برای خرید آنها صرف خواهید کرد و سوخت آن ها تقریباً رایگان می باشد .

معایب

نیاز به تعمیر و نگهداری بیشتر

در بخاری های هیزمی به دلیل خاکستر و زغالی که از سوختن چوب حاصل می شود کثیفی زیادی ایجاد می شود .تقریباً بعد از هر بار استفاده نیاز دارید که آنها را نظافت کنید .

این محصولات همواره در برابر شعله و حرارت بالایی قرار دارند و به همین دلیل نیاز به تعمیرات بیشتری نسبت به سایر بخاری های فضای باز دارند .

 

پوشش محدود

اکثر گرمایی که از سوختن آتش حاصل می شود به سمت بالا حرکت میکند و چون مانعی برای بازگرداندن گرما به سمت پایین وجود ندارد از این رو پوشش آنها کاهش می یابد .

این بخاری ها در مقایسه با سایر انواع بخاری های باغی محدوده کم تری را گرم میکنند .

با دقت مقایسه کنید

اگر قصد خرید یک هیتر فضای باز برای مصارف تجاری ، صنعتی و خانگی را دارید به شما پیشنهاد می کنیم که با دقت گزینه های خود را بررسی کنید .

سوخت مصرفی و ابعاد محیط خود را به خوبی مشخص کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید .

فروش بخاری فضای باز

بخاری فضای باز را می توانید همانند بسیاری از اقلام دیگر به صورت اینترنتی خریداری نمایید . البته بسیاری از افراد همچنان ترجیح می‌دهند که خرید خود را به صورت حضوری انجام دهند . این افراد دلایل قابل احترامی برای تصمیم خود برای خرید حضوری دارند . افرادی که همچنان بر خرید حضوری اصرار دارند بر این باور هستند که تا زمانی که اصول را مشاهده کنند نمی‌توانند کیفیت آن را درک کنند . این افراد بر این باور هستند که ما نمی توانیم از طریق چند عکس ساده اقدام به خرید یک محصول نماییم . همچنین ادعا دارند که به هنگام خرید اینترنتی به لحاظ خدمات پس از فروش با مشکل مواجه خواهند شد . البته ادعای این دوستان تا حدود زیادی درست می باشد . اما خرید اینترنتی فقط محدود به کشورما نمی باشد ، و چندین سال است که خرید اینترنتی در دنیا مرسوم شده و مورد استفاده قرار می گیرد .

به دلیل اینکه خرید اینترنتی امروزه در جامعه پذیرفته شده است . به همین دلیل زیرساخت‌هایی برای خرید اینترنتی مناسب به وجود آمده است . فروشگاه هایی که قصد فروش اینترنتی را دارند حتماً باید یک سری مراحل را برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود طی کنند . زمانی که یک فروشگاه اینترنتی به صورت قانونی شروع به فعالیت می کند . شما میتوانید برای استعلام این فروشگاه اینترنتی از ارگان های ذیربط اقدام نمایید . فروشگاه ویلا سازه نیز برای فروش بخاری فضای باز و به طور کلی تمامی محصولات خود تمامی مجوزهای لازم را کسب کرده است . که در نتیجه موجب می‌شود شما با خیال راحت خرید خود را انجام دهید .

در انتخاب هیتر تابشی چه ویژگی هایی را باید در نظر بگیریم؟

هیترهای تابشی ویژگی های بسیاری دارند که به خاطر آنها، شوق افراد برای خرید بیشتر می ‌شود و در نهایت، نمی ‌توان گفت بدون داشتن یک ویژگی مفید و مشخص، هیتر تابشی با کیفیت دارید. مهم ترین مشخصه هیتر تابشی که باید در نظر گرفت کنترل الکترونیک آن است که تنظیم هیتر را آسان تر می کند. خاموشی خودکار که عملاً هیتلر را در زمان گرم شدن بسیار، غیر فعال می ‌کند، از هرگونه حادثه ناگوار پیشگیری خواهد کرد. محافظ هیترهای غیر متصل و رومیزی، برای این است که وقتی هیتر به شکل اتفاقی روی زمین افتاد، المنت گرمازایش به صورت اتوماتیک خاموش شود.

ویلا سازه

یکی از تولید کننده های برتر کشور در تولید بخاری های فضای باز و بخاری های باغی شرکت ویلا سازه می باشد .این تولیدی سابقه درخشانی در تولید هیترهای فضای باز دارد .شما عزیزان میتوانید با مراجعه به فروشگاه و یا وبسایت ویلا سازه مجموعه بی نظیر هیترهای فضای باز ویلا سازه را مشاهده کنید .

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با همکاران ما در قسمت فروش تماس بگیرید ‌.

خرید مستقیم از تولیدی هیتر تابشی

خرید مستقیم و بدون واسطه باعث می شود تا در میزان هزینه صرفه جویی زیادی داشته باشید .

شما می توانید با خرید از تولیدی ویلا سازه محصول خود را مستقیم از تولید کننده خرید کنید و طبیعی است که مبلغ بسیار کمتری برای خرید آن محصول هزینه خواهید کرد .

هیتر های قارچی تولید شده در ویلا سازه قابل استفاده با گاز شهری و همچنین سیلندر گاز میباشند .

شما عزیزان هنگام خرید گاز مصرفی مورد نظر خود را به کارشناسان فروش ما اطلاع دهید و بخاری گازی فضای باز شما با توجه به درخواست شما تغییر کاربری داده میشود .

بخاری فضای باز با گاز شهری

اگر یک هیتر قارچی با سوخت مصرفی گاز شهری تهیه کرده اید و اکنون می خواهید این هیتر را با استفاده از سیلندر گاز مورد استفاده قرار دهید زیاد نگران نباشید .

با یک تغییر کوچک و کم هزینه می‌توانید محصول خود را به آسانی تغییر دهید .

خرید اینترنتی هیتر و بخاری فضای باز

ویلاسازه با داشتن یک فروشگاه اینترنتی فعال و دارای مجوز فعالیت اقدام به فروش اینترنتی محصولات خود کرده است شما با خیال راحت و اطمینان خاطر میتوانید محصولات مورد نیاز خود را از سایت ویلاسازه خرید کرده و آنها را درب منزل تحویل بگیرید.

نکات مهم هنگام خرید بخاری فضای باز

اگر شما قصد خرید یک بخاری فضای باز را دارید ، قبل از اینکه خرید خود را انجام دهید ابتدا باید به چند نکته مهم توجه کنید . قبل از خرید محصول مورد نظر ابتدا باید اطلاعاتی در مورد آن کسب کنید ، شما باید بدانید که محصول مورد نظر می تواند پاسخگوی نیاز شما میباشد . برای این کار ابتدا باید نیازهای خود را مشخص کنید ، و بدانید که دقیقاً چه محصولی را با چه ویژگی هایی نیاز دارید .
ابتدایی ترین سوالی که باید پاسخ دهید این است که ، بخاری فضای باز را برای چه کاربردی نیاز دارید . آیا در نظر دارید برای مصارف تجاری صنعتی از آن استفاده کنید ، یا می خواهید مصرف خانگی داشته باشید .
ابعاد فضا بسیار مهم می باشد ، به دلیل اینکه بخاری فضای باز دارای توان گرمایی متفاوتی می باشد . که می‌تواند فضای مشخصی را گرم میکند . برای این منظور باید ابعاد فضای شما مشخص باشد ، تا بتوانید مناسب ترین محصول را برای نیاز خریداری کنید .
نکته دیگری که باید بدانید این است که ، در نظر داری چه مدت از بخاری در طول سال استفاده کنید . آیا در اکثر فصول سال می خواهید از بخاری فضای باز استفاده کنید ، یا فقط می خواهید در یک یا دو فصل از آن استفاده کنید .
نکته مهم دیگری که باید به آن توجه زیادی داشته باشید ، میزان بودجه و سرمایه‌ای می باشد که برای خرید بخاری فضای باز در نظر می گیرید . زمانی که بودجه شما مشخص باشد می‌توانید با جستجویی هدفمندی داشته باشید ، و بخاری موردنظر را مطابق با هزینه خود انتخاب کنید .
برخی اوقات افراد ترجیح می‌دهند ، که کاربرد و کیفیت محصول مورد نظر را در الویت قرار دهند .

بهترین هیتر فضای باز

بهترین نوع بخاری فضای باز می تواند با توجه به نوع کاربرد شما متفاوت باشد . همچنین ابعاد فضای شما تعیین کننده نوع بخاری فضای باز می باشد .
کسب اطلاعات بیشتر همیشه باعث می‌شود تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید .
اما به طور کلی برای اینکه بتوانید بهترین نوع بخاری فضای باز را انتخاب کنید ، باید ابتدا اطلاعات کاملی در مورد انواع بخاری فضای باز کسب کنید . سپس می‌توانید نزدیکترین محصول را به نیازهای خود انتخاب کنید .
پس می توان گفت بهترین بخاری فضای باز می تواند با توجه به نیازهای متفاوت ، بسیار متغیر باشد . به همین دلیل جواب دقیقی برای این سوال وجود ندارد ، و شما می توانید با شناسایی دقیق نیازهای خود و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ، بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشید .

نکات مهم هنگام خرید بخاری فضای باز

اگر شما قصد خرید یک بخاری فضای باز را داشته باشید ، باید توجه کنید که محصول خریداری شده توسط شما چه ویژگی هایی دارد . اطلاعات محصول خریداری شده این امکان را برای شما فراهم می کند ، تا بدانید که این محصول را در چه مکانی می توانید استفاده کنید .
قبل از خرید محصول زمان بیشتری برای کسب اطلاعات ، و همچنین مقایسه محصولات مختلف اختصاص دهید . این کار سبب می شود تا بتوانید بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشید .
شرایط جغرافیایی منطقه شما تا حدود زیادی تعیین می‌کند ، که قدرت گرمادهی بخاری شما چه میزان باشد . همچنین چه میزان از سال هوای سرد در منطقه شما وجود دارد .
مدت زمان استفاده از هیتر فضای باز نیز در انتخاب نوع بخاری بسیار تاثیر گذار می باشد .
اما شاید مهم‌ترین گزینه میزان هزینه ای می باشد که برای خرید بخاری فضای باز اختصاص می دهید . میزان بودجه شما تا حدود زیادی تعیین می کند که ، چه نوع محصولی را می توانید خریداری کنید . بسیاری از افراد بودجه محدودی برای خرید محصولات مختلف دارند ، به همین دلیل باید محصولی که انتخاب می‌کنید متناسب با بودجه شما باشد . اما در برخی مواقع اولویت شما کیفیت و کاربرد محصول مورد نظر می‌باشد . به همین دلیل بودجه خود را با توجه به محصول مورد نیاز تغییر می دهید . در این مواقع می‌توانید نزدیک ترین محصول را به نیاز خود انتخاب کنید . اما در بسیاری از مواقع این کار امکان پذیر نمی باشد . شما ناچار هستید تا بهترین محصول را با توجه به بودجه خود انتخاب کنید .

خرید حضوری هیتر و بخاری فضای باز

همچنین شرکت ویلاسازه با داشتن چندین شعبه در شهرهای کرج و تبریز اقدام به فروش حضوری محصولات خود کرده است شما با مراجعه به یکی از شعب ما در این شهر ها میتوانید از محصولات دیدن کرده و با خیال راحت خرید خود را انجام دهید.

ویلا سازه صوفیان

امروزه شرکت های زیادی وجود دارند که در زمینه تولید تجهیزات ویلایی فعالیت می کنند . بسیاری از این شرکت ها تولیدی های کوچکی هستند که چند محصول محدود را طراحی و تولید می کنند . حتی برخی از آنها از طرح های آماده و موجود برای تولید محصولات خود استفاده می کنند . این تولیدی ها هیچگونه تنوع و نوآوری در محصولات خود ندارند . و تنها به تولید محصولاتی که هم اکنون در بازار وجود دارد و تقاضا برای خرید آن ها وجود دارد اکتفا می کنند . به طور حتم می توان گفت که این افراد به سختی می توانند در صنف خود فعالیت کنند . به دلیل اینکه هیچ گونه نوآوری در محصولات خود ندارند . یکی از تولید کنندگان ای که تنوع بالایی در محصولات تولیدی خود دارد ویلا سازه می باشد . بسیاری از محصولات تولید شده توسط ویلاسازه به صورت انحصاری در همین شرکت طراحی و تولید می شوند . شما می توانید محصولات زیادی مانند مبلمان فضای باز ، لوازم و تجهیزات گرمایشی ، محصولات مختلف برای دکوراسیون ویلا ، انواع مختلف صندلی و مبلمان فضای باز ، تجهیزات بازی و بسیاری محصولات دیگر را از طریق این تولیدی خریداری نمایید . البته نیازی به مراجعه حضوری ندارید و می توانید محصول مورد نیاز خود را به صورت غیر حضوری و اینترنتی نیز سفارش دهید . برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از قیمت محصولات مختلف می توانید به وب سایت ما مراجعه نمایید . تنوع بسیار بالایی از محصولات مختلف در وبسایت ما وجود دارد که میتوانید آنها را سفارش دهید . فروشگاه اینترنتی ویلاسازه دارای نماد اعتماد الکترونیکی و همچنین درگاه پرداخت اینترنتی می باشد . همین موضوع باعث می شود که شما بتوانید در کمترین زمان ممکن محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید .

 خرید به صورت عمده هیتر تابشی

فصل سرما در حال نزدیک شدن است و تقاضا برای هیترهای فضای باز روز به روز در حال افزایش می باشد .

اگر شما دارای کسب و کار مرتبط با مبلمان و تجهیزات فضای باز هستید ما به شما پیشنهاد می کنیم که هرچه سریع تر بخاری های فضای باز را نیز در سبد محصولات خود قرار دهید .

شما فروشندگان و صاحبان مشاغل عزیز می‌توانید هیترهای فضای باز مورد نظر خود را به صورت عمده از تولیدی ویلا ساز تهیه نمایید .

کارشناسان فروش ما آماده پاسخگویی و همچنین ارائه اطلاعات تکمیلی در مورد محصولات و فروش عمده و همچنین شرایط اخذ نمایندگی می باشند .

ویلاسازه علاوه بر این محصولات محصولات دیگری همچون،تاب ویلایی،تاب ریلکسی،هیتر فضای باز،آتشدان،صندلی راک،تخت کنار استخری،باربیکیو ،فوتبال دستی،استند گل و …. نیز تولید میکند.

سوالات متداول بخاری فضای باز ویلاسازه

چه نوع بخاری فضای باز برای روف گاردن مناسب است ؟

روف گاردن از جمله مکان هایی است که می توانید در تمام فصول سال از آن استفاده کنید . البته به شرط اینکه در فصل سرما به توانید از تجهیزات گرمایشی مناسب استفاده کنید . آتشدان و بخاری فضای باز از جمله محصولاتی هستند که می‌توانید در روف گاردن خود قرار دهید . محصولاتی مانند هیتر قارچی و همچنین هیتر هرمی برای قرار گرفتن در روز پشت بام سبز بسیار مناسب هستند . البته به هنگام نصب آنها حتماً باید نکات ایمنی را رعایت کنید .

بهترین بخاری فضای باز کدام است ؟

برای تشخیص بهترین بخاری فضای باز ابتدا باید نیازهای خود را مشخص کنید . مشخص کردن این موضوع که می خواهید چه نوع کاربردی از بخاری فضای باز داشته باشید و همچنین ابعاد فضای شمال چقدر است . می تواند تا حدود زیادی تعیین کننده باشد به چه نوع بخاری فضای باز برای شما مناسب می باشد . به همین دلیل نمی‌توان یک نوع بخاری باز را به عنوان بهترین نوع بخاری فضای باز عنوان کرد .

یک کپسول گاز را می توان چند ساعت برای بخاری فضای باز استفاده کرد ؟

سیلندرهای گاز معمولی که در اکثر نقاط به سهولت یافت می شوند می تواند یک منبع انرژی مناسب برای استفاده در بخاری فضای باز باشند . در برخی مناطق افراد به گاز شهری دسترسی ندارند و ناچار به  استفاده از سیلندر گاز هستند . برای اینکه بدانید یک سیلندر گاز می تواند چند ساعت برای استفاده شما کافی باشد ، ابتدا باید به میزان مصرف و گرما دهی بخاری شما مشخص شود . به طور میانگین یک سیلندر گاز می تواند در یک بخاری فضای باز مانند هیتر قارچی چیزی در حدود ۱۸ ساعت گرمادهی داشته باشد . البته میزان حرارت شما نیز در این مورد تاثیر گذار می باشد .

نحوه روشن کردن هیتر قارچی چگونه است ؟

روشن کردن هیتر قارچی و بسیاری از بخاری های فضای باز کاملا مشابه بخاری های خانگی می باشد . یک اهرم معمولی که از یک جرقه برای روشن کردن بخاری استفاده می کند . زمانی که جیوه داخل بخاری به حد کافی گرم شد مشعل عمل کرده و شما می توانید از گرمای بخاری خود لذت ببرید . اگر در روشن کردن هیتر قارچی خود با مشکل مواجه شده اید با فروشنده محصول و خدمات پس از فروش آن  تماس بگیرید .

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. جهت عضویت در پیج اینستاگرام مبلمان فضای باز ویلا سازه روی لینک کلیک کنید.

دیدگاهی در مورد “بخاری فضای باز

 1. saber.hadiniyaa گفت:

  1- بخاری فضای باز گازی
  هیتر قارچی گازی در اشکال مختلفی تولید می‌شود و کارایی خوبی از خود نشان می‌دهد. نوع سوخت مورد استفاده در این نوع بخاری گاز شهری است. نکته جذاب اینکه توانایی حرارتی این نوع بخاری بسیار بالاست و در حالت عمومی شعاع گرمایی بالایی دارند. مدل‌هایی از این محصول با کپسول گاز نیز سازگار هستند.

  2- بخاری قارچی برقی
  این نوع بخاری با برق شهری کار می‌کند و فناوری‌های پیشرفته‌ای در تولید آنها به کار می‌رود. در برخی از مدل‌های برقی نوعی سنسور وجود دارد که مطابق با الگوی تعریف شده، خاموش و روشن می‌شوند. این مسئله در صرفه جویی انرژی و کاهش هزینه استفاده از بخاری فضای آزاد برقی تاثیر قابل توجهی دارد.

  3- بخاری سوخت جامد
  این نوع بخاری نوعی هیتر است که به وسیله سوخت‌های جامدی نظیر ذغال، چوب، فضای بیرونی را گرم می‌کند. این شیوه ساده‌ترین روش گرمایش است که با توجه به مشکلات آن، در حال منسوخ شدن است.

 2. saber.hadiniyaa گفت:

  همانطور که مشخص است، بخاری‌هایی که عموما برای استفاده در فضاهای بیرونی همچون؛ باغ، رستوران، حیاط، کافه و… طراحی شده‌اند و فضای مورد نظر را به خوبی گرم می‌کنند، به بخاری فضای باز یا بخاری قارچی شناخته می‌شوند. از آنجایی که اکثر مدل‌های این دستگاه گرمایشی، از نظر شکل ظاهری شبیه به قارچ هستند از این رو به آن بخاری یا هیتر قارچی نیز می‌گویند. این بخاری‌ها برای آنکه در هر فضایی کارایی مطلوب داشته و مورد استفاده واقع شوند در شکل‌های گوناگونی طراحی و تولید می‌شوند. برخی از مدل‌های این بخاری، پرتابل یا قابل حمل و برخی دیگر غیر قابل حمل هستند و بایست در محل مورد نظر نصب شوند. در مجموع می‌توان انواع هیتر قارچی را از نظر شکل و ظاهری به موارد زیر تقسیم کرد:

  بخاری قارچی ایستاده
  بخاری قارچی رومیزی
  بخاری قارچی آویزی

 3. saber.hadiniyaa گفت:

  امروزه تلاش شده است که اکثر هیتر تابشی فضای باز را با سوخت برق تولید کنند. نیروی برق گاز خطرناکی تولید نمی‌کند، همچنین بدنه آنها با فلزی طراحی شده است و تا میزان بالایی قابلیت بازیافت دارند.

  هیتر تابشی فضای باز جدید اغلب هوشمند هستند و می‌توانند متناسب با محیط روشن یا خاموش شوند تا منجر به صرفه‌جویی در مصرف انرژی شوند.

  بخاری سقفی فضای باز به‌ گونه‌ای طراحی و تولید شده است که دوام بالایی داشته باشند و نیازی به تعویض در مدت‌ زمان کوتاه نداشته باشند. سعی شده در تولید آنها از مواد شیمیایی مضری استفاده نشود.

 4. azari_kiz گفت:

  چگونه هیتر با نیروی مناسب را انتخاب کنیم؟

 5. azari_kiz گفت:

  بخاری مناسب برای تراس

  پس از استفاده از هیتر قارچی هم باید در طول زمان های مختلف کنترل دوره ای جهت اطمینان از مناسب بودن. شرایط تهویه

  و سوختن مناسب هیتر قارچی صورت بگیرد .همچنین باید توجه داشت تا بخاری تراس گازسوز هرگز در محیط های بسته

  روشن نشود. چرا که منوکسید کربن و گازهای کشنده وارد خانه میگردد. بنابراین باید همواره از باز بودن محیط و نشتی نداشتن

  لوله اتصال گاز به خروجی گاز و سالم بودن کلاهک قارچی که در انتهای هیتر قارچی قرار دارد ، اطمینان داشت .

دیدگاهتان را بنویسید