فایرپیت و فایر باکس

فایر پیت و فایر باکس ویلاسازهفایرپیت و فایر باکس در واقع یک کلمه انگلیسی می باشد که به معنی محفظه ای برای روشن کردن آتش می باشد . اگر بخواهیم میکردم را به زبان فارسی برگردانیم شاید معادل آن واژه آتشدان باشد . فایرپیت عمدتا به صورت فلزی می باشد که از طرح‌های مختلفی بهره می برد . ابعاد فایرپیت می‌تواند بسیار متنوع باشد و بر حسب نیاز مشتریان ساخته شود . فایرپیت و فایر باکس در واقع کلماتی هستند که برای یک محصول مشترک مورد استفاده قرار می گیرند . شما می‌توانید با یک جستجوی ساده انواع بسیار مختلفی از طرح‌های فایرپیت و فایرفاکس را مشاهده نمایید . تنوع محصولات موجب شده است که به لحاظ قیمت و تفاوت های زیادی با همدیگر داشته باشند . شما می توانید یک فایرپیت ساده را با قیمتی بسیار پایین خریداری نمایید . در حالی که برخی از انواع این محصولات دارای طراحی پیچیده تری هستند . و به همین دلیل از قیمت بالاتری نیز برخوردار می باشند . فایر باکس عمدتاً به صورت هیزمی و یا زغالی  می باشد . اما انواعی از این محصولات نیز وجود دارد که به صورت گازسوز طراحی شده اند .

ویلا سازه از جمله تولید کنندگانی است که انواع بسیار مختلفی از فایرپیت و فایر باکس را تولید و عرضه می کند . تنوع محصولات این مجموعه موجب می شود که شما نزدیک ترین طرح را به سلیقه خود انتخاب کنید . اما ابتکار جالبی که ویلاسازه در مورد فایر باکس و آتشدان های خود انجام داده است . تولید آنها به صورت دوگانه سوز می باشد . برخی اوقات شما تمایل دارید که از هیزم برای روشن کردن فایل بیت استفاده کنید . اما گاهی اوقات امکان دسترسی به ایران برای شما وجود ندارد و می توانید از سوخت گاز برای این کار استفاده کنید . تهیه دو نوع فایرباکس مختلف مستلزم انجام هزینه قابل توجه می باشد . در حالی که ویلاسازه محصولات خود را به صورت دوگانه سوز طراحی کرده است . شما می توانید با مبلغ بسیار پایین تری در مقایسه با خرید ۲ فایر باکس مختلف . محصول خود را به صورت دوگانه سوز در اختیار داشته باشید . هر زمان که تمایل داشته باشید از تخته گاز و یا هیزم برای فایرپیت و فایر باکس خود استفاده کنید .

 

فایر باکس مسافرتی

فایرپیت و فایر باکس هیزمی

همانگونه که شما نیز میدانید بیشترین سوختی که برای فایر پیت و فایر باکس مورد استفاده قرار می‌گیرد هیزم میباشد . حرارت هیزم در مقایسه با سوخت های دیگر بسیار دلنشین تر میباشد . جالب است بدانید که دانشمندان با انجام تحقیق بر روی افراد به این نتیجه رسیده اند . تماشای شعله های آتش می تواند تاثیر زیادی در ایجاد آرامش و تنظیم فشار خون داشته باشد . از آنجا که تماشای هیزم در حال سوختن بسیار لذت بخش و آرامش بخش می باشد . به همین جهت استفاده از هیزم برای روشن کردن آتش در فضای باز بسیار متداول و محبوب می باشد . از همین رو بیشتر انواع فایرپیت و فایر باکس به صورت هیزمی میباشد . شما می توانید این وسایل را در مکان های مختلفی از فضای خود قرار دهید . روشن کردن آتش در بیشتر فصول سال بسیار لذت بخش می باشد . اما به هنگام فصل سرما این لذت دوچندان می شود .

فایر باکس هیزمی به لحاظ ابعاد می‌تواند از تنوع بسیار بالایی برخوردار باشد . شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه های عرضه کننده تجهیزات ویلایی و لوازم گرمایشی . انواع مختلفی از فایرپیت و فایر باکس را مشاهده و برای خرید آن اقدام نمایید . اگر در نظر دارید طرح مورد نظر خود را به اجرا در آورید  می‌توانید به یک تولیدی مراجعه نمایید . بسیاری از تولیدی ها می توانند تغییراتی که شما برای فایرپیت در نظر گرفته اید برای شما اجرا کنند . البته با نظر به این موضوع که طرح شما قابل اجرا باشد . در غیر این صورت باید یک سری تغییرات در طرح پیشنهادی شما به وجود آید .

 

فایر باکس و آتشدان

فایر باکس تاشو

همانند بسیاری از محصولات که امروزه به صورت تاشو و طراحی می شوند . برخی از انواع فایر باکس نیز در بازار به صورت تاشو موجود می باشد . به دلیل این که مشکله کمبود فضا امروز مشکل بسیاری از افراد می باشد . طراحان وسایل مختلف تلاش می کنند تا محصولات خود را به گونه ای طراحی کنند که فضای کمتری را اشغال کند . یکی از بهترین روش ها برای طراحی محصولاتی که فضای کمتری اشغال نماینده طراحی آنها به صورت تاشو می باشد . فایر باکس تاشو یک گزینه ایده آل برای استفاده در مکان‌هایی مانند تراس و بالکن میباشد . شما به راحتی بعد از هربار استفاده می توانید آن را در جمع آوری کنید . برخی از انواع فایر باکس که به صورت تاشو میباشند دارای یک کیف مخصوص هستند . که بعد از جمع آوری می توانید آن را در داخل کیف مخصوص خود قرار دهید . وزن این محصولات بسیار پایین میباشد و جابجایی آنها بسیار آسان است . همچنین قیمت این محصولات نیز بسیار مناسب می باشد . اگر به دنبال خرید یک محصول اقتصادی می باشید می توانید یکی از انواع این محصولات را انتخاب نمایید . قیمت فایر باکس تاشو معمولاً زیر یک میلیون تومان می باشد . که با توجه به قیمت سایر محصولات می تواند یک گزینه اقتصادی به شمار بیاید .

 

فایرپیت گازی

کشور ایران دارای منابع زیاد سوخت گاز میباشد . در واقع سوخت گاز ارزان ترین نوع سوخت در کشور ایران می باشد . طبیعی است که بیشتر لوازم گرمایشی و همچنین پخت و پز به صورت گاز سوز طراحی  شوند . از همین رو انواع مختلف آتشدان و فایر پیت نیز به صورت گازی در بازار موجود می باشد . شما در بیشتر نقاط ایران امکان دسترسی به گاز شهری یا همان گاز لوله کشی را دارید . به همین جهت مشکل چندانی برای اتصال فایرپیت و روشن کردن آن ندارید . و ما برخی نقاط نیز وجود دارد که در آنجا هنوز امکان دسترسی به گاز شهری وجود ندارد . در چه مکان هایی می توانید از کپسول گاز استفاده کنید . سیلندر گاز جایگزینی برای گاز شهری می باشد که می توانید در هر نقطه ای از آن استفاده کنید . هر چند قیمت شارژ سیلندر گاز در مقایسه با گاز شهری کمی بالاتر می باشد . اما باز هم یک سوخت مقرون به صرفه به شمار می رود .

شما می توانید انواع مختلف فایرپیت گازی را در فروشگاه های مختلف مشاهده نمایید . قیمت این محصولات در مقایسه با فایرپیت هیزمی کمی بالاتر می باشد . اما گاهی شما دسترسی زیادی به هیزم برای سوزاندن ندارید . یا اینکه دود ناشی از سوزاندن هیزوم می تواند موجب ایجاد مشکلاتی شود . در چنین شرایطی افراد ترجیح می دهند از فایرپیت گازی استفاده کنند .

 

فایر باکس مسافرتی

شاید بیشتر افراد ترجیح می‌دهند به هنگام مسافرت و طبیعت گردی آتش را بر روی زمین روشن کنند . اما گاهی اوقات آتش روشن کردن بر روی زمین می‌تواند بسیار خطرناک باشد . وزش باد می تواند موجب انتشار آتش و در نتیجه آتش سوزی شود . به همین جهت باید تا جای امکان نکات ایمنی را به هنگام روشن کردن آتش رعایت نمایید . روشن کردن آتش در داخل یک محفظه موجب می شود که شما کنترل بیشتری بر روی آتش داشته باشید . این شرایط موجب می‌شود که خاموش کردن آتش بسیار آسان‌تر باشد . به همین دلیل بهتر است از یک وسیله مانند فایرباکس یا فایرپیت برای روشن کردن آتش در طبیعت استفاده کنید . این محصولات علاوه بر اینکه یک وسیله گرمایشی در فضای باز میباشند . می‌توانند کاربرد دیگری نیز داشته باشند . به عنوان مثال شما می‌توانید از یک آتشدان برای تهیه غذا و پخت و پز استفاده نمایید . همچنین می توانید برای تهیه چای ذغالی از آتشدان استفاده کنید . به همین جهت فایر باکس مسافرتی می تواند یک جایگزین مناسب برای منقل مسافرتی باشد . زیرا علاوه بر اینکه می توانید برای تهیه غذا از آن استفاده کنید . وسیله بسیار مناسبی برای گرم کردن شما به هنگام هوای سرد می باشد .

 

خرید فایرپیت و فایر باکس

به جهت اینکه این محصولات هنوز در جامعه زیاد شناخته شده نیستند . از همین رو تقاضای زیادی برای خرید آنها وجود ندارد . البته تقاضا برای خرید فایرپیت و فایر باکس به طور روزافزون در حال افزایش است . امروزه شما مغازه های بیشتری نسبت به قبل می شناسید که این محصولات را به فروش می رسانند . ولی امکان دارد برخی اوقات یافتن چنین محصولاتی برای شما کمی دشوار باشد . به عنوان مثال فروشگاه و تولیدی هایی که چنین محصولاتی را تولید و عرضه کنند در بیشتر شهرهای کوچک وجود ندارد . زمانی که شما می خواهید اقدام به خرید یک فایرپیت نمایید امکان دارد مدت زمان زیادی را ظرف جستجو برای یافتن این محصول نمایید . به همین دلیل می توانید خرید خود را به صورت غیر حضوری انجام دهید . چندین سال پیش افراد مقاومت زیادی در برابر خرید اینترنتی و غیر حضوری انجام می دادند . اما امروز به افراد ثابت شده است که خرید اینترنتی می تواند خرید مناسبی برای آنها باشد . مهمترین دغدغه افراد عدم اعتماد به فروشگاه مورد نظر بود . که امروزه با توجه به کسب مجوزهای مربوط به فروش اینترنتی موجب شده افراد اطمینان بیشتری به فروشگاه های اینترنتی داشته باشند .

شما میتوانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ما انواع بسیار مختلفی از فایرپیت و فایر باکس را مشاهده نمایید . همچنین میتوانید طرح اختصاصی خود را برای ساخت سفارش دهید . محصولات ویلاسازه از طریق باربری به تمام نقاط کشور ارسال می شود . از این رو می توانید خرید خود را با خیال راحت و با اطمینان خاطر انجام دهید .