مبلمان فضای باز پلیمری

استفاده بهینه و حداکثری از تمام فضای که در اختیار دارید یک ابتکار و یک خلاقیت می باشد .
یکی از این فضا هایی که می توانید بهترین شکل از آنها استفاده کنید فضاهای باز می باشند که در گذشته توجه زیادی به آنها نمی شد ولی به مرور زمان دارای ارزش بیشتری شده اند .
امروز استفاده از فضاهای باز برای استفاده های تجاری و همچنین شخصی هر روز رواج بیشتری پیدا می‌کند و افراد به دلیل کمبود فضاهای سرپوشیده تمایل زیادی به استفاده از فضاهای باز پیدا می‌کنند .

ویلاسازه بزگترین تولید کننده مبلمان فضای باز و تجهیزت ویلایی در کشور میباشد.

یکی از اولین کارهایی که برای استفاده از فضای باز صورت می گیرد قرار دادن یک مبلمان فضای باز و یا صندلی ویلایی می باشد .

صندلی های باغی می توانند برای اهداف تجاری و همچنین مصارف شخصی مورد استفاده قرار گیرند و شما می توانید طرح های فراوانی از آنها را بر حسب نیاز خود انتخاب کنید .
یکی از مبلمان های فضای باز صندلی های پلیمری و یا پلاستیکی می باشند اقتصادی ترین مبلمان های فضای باز می باشند و برای مصارف مختلف طراحی شده اند .
صندلی های پلیمری در طرح ها و رنگهای بسیار متنوع تولید شده اند و می توان گفت از نظر طرح و رنگ بسیار بالاتر از سایر صندلی های ویلایی قرار دارند .
تنوع بی‌نظیر این محصولات در طراحی و سایزهای متنوع آنها را تبدیل به محصولاتی که می توانند با تمام سلیقه ها هماهنگ شوند .

چه برای مصارف تجاری مانند رستوران ها و کافی شاپ ها و چه برای مصارف شخصی مانند حیاط خلوت و ویلا حتی می توانید این محصولات را به صورت همزمان در فضای باز و همچنین در داخل منزل و مغازه مورد استفاده قرار دهید .
وزن سبک و انعطاف بالای این محصولات باعث شده تا کاربردهای زیادی داشته باشند و در مکان های زیادی امکان استفاده از آنها وجود داشته باشد .

در مورد مبلمان ویلایی پلاستیکی بیشتر بدانیم

مهمترین ویژگی که می‌توان برای صندلی پلاستیکی در نظر گرفت وزن پایین این محصولات می‌باشد . صندلی پلاستیکی دارای پایین‌ترین وزن در بین تمامی محصولات و صندلی‌های دیگر می‌باشد . همچنین صندلی‌هایی که به صورت پلاستیکی طراحی و تولید می‌شوند از تنوع رنگ بسیار بالایی برخوردار می‌باشند . تقریبا شما می‌توانید تمامی رنگ‌های مورد نظر خود را در مورد صندلی پلاستیکی اعمال کنید . هیچگونه محدودیتی برای استفاده از رنگ‌های مختلف برای محصولات پلاستیکی وجود ندارد . البته نکته‌ای که در این مورد وجود دارد این است که صندلی‌های پلاستیکی از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند . همین موضوع موجب می‌شود که شما به هنگام انتخاب صندلی پلاستیکی با مشکلاتی مواجه شوید و دقیقاً نتوانید تصمیم بگیرید که چه محصولی برای شما مناسب می‌باشد . نکته‌ای که بهتر است در مورد صندلی پلاستیکی در نظر داشته باشید این است که مقاومت محصول را به هنگام خرید آن حتماً در نظر بگیرید . همچنین بهتر است از صندلی‌های پلاستیکی که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می‌باشد استفاده کنید.

ویژگی های صندلی پلیمری و یا پلاستیکی

برای توضیح ویژگی های صندلی پلاستیکی می توان به نکات بسیار زیادی اشاره کرد شاید معرفی تمام آنها در یک مطلب به چند صفحه ای مقدور نباشد .
شاید بتوان مهمترین ویژگی مبلمان پلیمری فضای باز را قیمت بسیار مناسب آن ها دانست که شخصی با هر میزان قدرت خرید می تواند یکی از آنها را تهیه کند .
به دلیل تنوع بسیار بالای محصولات تفاوت قیمت این محصولات نیست نسبتاً زیاد می باشد و از محصولات بسیار ارزان قیمت تا محصولات گران قیمت را می توان در بین آنها پیدا کرد .
ولی این تفاوت قیمت در محصولات ارزان و گران قیمت اختلاف بسیار زیادی ایجاد نمی‌کند .
قیمت صندلی های پلیمری فضای باز می تواند از محصولات ارزان قیمت تا محصولات میان رده و با قیمت متوسط امتداد داشته باشد .

شما می توانید یک صندلی پلاستیکی را با حداقل قیمتی در حدود ۱۰۰ هزار تومان خریداری کنید در مقایسه با سایر صندلی ها یک مبلغ بسیار عالی می باشد .
اگر بخواهیم ارزان قیمت ترین مبلمان های فضای باز را انتخاب کنیم به طور قطع مبلمان های پلیمری با اختلاف بسیار زیادی نسبت به سایر محصولات در صدر این لیست قرار خواهند گرفت .

سبک بودن یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد صندلی های پلاستیکی است ، این ویژگی باعث می شود تا بتوانید از این محصولات در مکان های زیادی مورد استفاده قرار دهید .
می توانید آنها را هر لحظه جا به جا کنید و به مکانهای مختلف انتقال دهید .
یک مبلمان سبک بهترین کاربرد را در مکانهای تجاری دارد به صورتی که میتوانید آنها را به صورت روزانه در فضای باز قرار داده و پس از استفاده دوباره آن ها را جمع آوری کرده و به داخل مغازه انتقال دهید .

همچنین در مکان های تجاری مانند رستوران ها و کافی شاپ ها می توانید از صندلی های پلاستیکی به صورت همزمان در بیرون و داخل سالن استفاده کنید .
سبک بودن و انعطاف پذیر بودن صندلی های پلیمری یک مکان ویژه دیگر نیز برای آنها به وجود آورده است ، به دلیل انعطاف پذیری بالایی که دارند تحمل این صندلی ها در برابر ضربه بسیار بالا می باشد .

این صندلی ها حتی اگر از ارتفاع بسیار زیاد هم سقوط کنند در اکثر مواقع مشکلی برای آنها پیش نمی آید و میتوان دوباره از آنها استفاده کرد .
به دلیل استفاده از فناوری uv در طراحی و تولید این محصولات ، صندلی های فضای باز پلاستیکی در مقابل تابش آفتاب بسیار مقاوم هستند .
شما می توانید این صندلی ها را برای مدت طولانی در فضای باز و در مقابل تابش نور آفتاب قرار دهید بدون اینکه شکل ظاهری آنها تغییر کرده و همچنین کارایی آن ها کاهش یابد .
یکی دیگر از ویژگی های مبلمان پلاستیکی قیمت این محصولات می باشد که در مقایسه با سایر صندلی ها دارای قیمت بسیار پایین می باشند .
شما تقریباً با هر بودجه ای که داشته باشید می توانید یکی از انواع صندلی های پلیمری و یا رزین را برای استفاده خود و با توجه به نیازهای خود خریداری کنید .

تنوع رنگ صندلی های پلاستیکی

شما در استفاده از صندلی های پلاستیکی محدودیت بسیار کمتری دارید . با خیال راحت این محصولات را می توانید همزمان در فضای سرپوشیده و فضای باز استفاده کنید . مبلمان و صندلی های پلاستیکی از وزن بسیار پایینی برخوردار هستند . شما می توانید به راحتی آنها را جابجا کرده و به مکان دیگری منتقل کنید . اینها تنها بخشی از مزیت ها و ویژگی های مبلمان باغی پلاستیکی هستند . اگر از مواد اولیه درجه یک برای تولید صندلی و مبلمان استفاده شود . شما به راحتی می توانید تا سالیان طولانی محصول خود را مورد استفاده قرار دهید . یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد در مورد صندلی های پلاستیکی تنوع رنگی این محصولات است . تقریباً هیچ محدودیتی برای رنگ محصولات پلاستیکی وجود ندارد . شما می توانید انواع مختلفی از صندلی های پلاستیکی مناسب برای فضای باز و ویلا را در رنگهای مختلف خریداری نمایید . همانگونه که قبلا نیز گفته شد شما می توانید این محصولات را در هر فضای استفاده کنید . تنوع رنگ این نوع صندلی های باغی قابلیت سازگاری با هر محیطی را خواهد داشت .

قابلیت تطبیق مبلمان های پلیمری با دکوراسیون های مختلف

پیشرفت تکنولوژی و روشهای تولید متنوعی که برای صندلی های پلاستیکی به کار می رود این امکان را به وجود می‌آورد تا طرح‌هایی را به وجود آورید که قبلاً غیرقابل دسترسی بودند .
این تنوع در محصولات امکان این را فراهم می‌کند تا شما بتوانید صندلیهای پلاستیکی فضای باز را تقریباً با هر نوع دکوراسیون هماهنگ کنید .
استفاده از صندلی های رزین فقط محدود به فضای باز نمی شود و شما می توانید این محصولات را حتی در فضای سرپوشیده مورد استفاده قرار دهید .
محبوبیت این صندلی‌ها به دلیل طرح های بسیار متنوع و همچنین رنگ بندی تقریبا نامحدود این محصولات می باشد .

هیچ محدودیتی در طراحی و تولید مبلمان پلیمری وجود ندارد و می‌توان آنها را در هر سایز و طرحی تولید کرده که این یک امکان ویژه و بسیار منحصر به فرد برای یک مبلمان فضای باز می باشد .

همچنین در محصولات پلاستیکی رنگ آنها در مواد اولیه ترکیب شده و به نوعی جزئی از بافت پلاستیک شده است .
در این حالت ماندگاری رنگ بسیار طولانی و تقریباً عمر آن با عمر صندلی های پلیمری یکی میباشد .

انواع مبلمان پلیمری

مبلمان های پلیمری هرچند در اصطلاح به صندلی های پلاستیکی معروف می باشند و ظاهراً فقط از پلاستیک تولید می شوند .
اما پلاستیک انواع بسیار مختلفی دارد از لحاظ مقاومت و کارایی تفاوت های بسیار زیادی با هم دارند .

در ادامه شما را با انواع مختلف صندلی های پلیمری بیشتر آشنا خواهیم کرد .

صندلی های رزین و حصیر مصنوعی

رزین دارای کیفیت و مقاومت بسیار بالایی می باشد و همچنین بافت یکدستی دارد که به افزایش کارایی آن کمک بسیاری می کند .
همچنین این محصولات در برابر شرایط آب و هوایی مختلف بسیار مقاوم هستند و همچنین بسیار سازگار با محیط زیست می باشند .
حصیر های مصنوعی بسیار زیبا هستند و می توانند جایگزین بسیار مناسبی برای حصیرهای طبیعی باشند .
ویژگی منحصر به فرد حصیر های مصنوعی عمر بسیار طولانی و همچنین وزن بسیار سبک آنها می باشد که موجب افزایش روز افزون تقاضا برای این محصولات شده است .
این صندلی ها می توانند برای مدت بسیار طولانی در مقابل نور خورشید قرار گیرند و همچنان قابلیت خود را حفظ کنند .
نظافت و نگهداری صندلی‌های رزین بسیار آسان می باشد و همچنین بسیار مقاوم می باشند که تحمل وزن بسیار بالایی به آنها می‌دهد .
بسیاری از صندلی های حصیر مصنوعی دارای یک اسکلت فلزی می باشند ولی امروزه تعدادی از این صندلی ها تولید شده است که به صورت پازل و پنل های پلاستیکی می باشند که توسط پیچ های پلاستیکی به هم وصل میشوند یک صندلی را تشکیل می‌دهند .
به دلیل شباهت بالایی که این محصولات به صورت طبیعی دارند در نگاه اول قابل تشخیص نمی باشند ولی می توان آنها را از هم جدا کرد .

صندلی های پلاستیک بازیافتی

یکی از ویژگی های بسیار مهم پلاستیک قابل بازیافت بودن این محصول می باشد که می‌توانید بعد از سالیان درازی که از آن ها استفاده کردید دوباره آنها را بازیافت کرده و محصولات جدیدی تولید کنید .
هیچ محدودیتی در بازیافت پلاستیک و پلیمر وجود ندارد و با هر طرح و رنگی که داشته باشند می توانید آنها را بازیافت کرده و محصول جدیدی تولید کنید .
همچنین پلاستیک های بازیافتی یک روش عالی برای پاکسازی محیط زیست می باشند ، پلاستیکی های بی مصرف مانند قوطی های پلاستیکی وسایر محصولاتی که دیگر کاربردی ندارند را می توانید به راحتی به یک محصول کاملاً متفاوت و جدید تبدیل کنید .
صندلیهای پلاستیکی در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی و همچنین هجوم حشرات و حتی در برابر آب شور بسیار مقاوم هستند .
همچنین پلاستیک بازیافتی بسیار سنگین تر از پلاستیک معمولی می باشد .
ولی باز هم صندلی های پلاستیکی در برابر وزش شدید باد آسیب پذیر می باشند و باد می تواند آنها را تکان دهد .

صندلی های ویلایی پلی اتیلن

پلی اتیلن رایج ترین نوع پلاستیک برای ساخت انواع صندلی ها می باشد .
صندلی های پلی اتیلن را می‌توانید در بسیاری از فروشگاه ها مشاهده کنید و با توجه به نیاز و سلیقه خود می توانید یکی از آنها را تهیه کنید .
همچنین صندلیهای پلاستیکی قابلیت این را دارند تا با مواد دیگری همچون فلز و چوب ترکیب شده محصولاتی زیبا را به وجود بیاورند .

هر زمان که می خواهید از صندلی های پلاستیکی استفاده کنید و زمانی که قابل استفاده نمی باشند می توانید آن ها را بازیافت کرده و محصولات تازه تولید کنید .
البته بازیافت پلاستیک کار آسانی نیست که شما بتوانید آن را به تنهایی انجام دهید شما باید محصولات پلاستیکی خود را به مکانهای مخصوصی تحویل دهید که تخصص آن ها بازیافت پلاستیک می باشد .

صندلی های پلاستیکی ویلا سازه

تولیدی ویلا سازه نیز مانند بسیاری از تولیدی های دیگر اقدام به تولید صندلی های پلاستیکی در طرح ها و سایزهای متنوع کرده است .
این محصولات از مواد اولیه مختلفی مانند پلی اتیلن ، رزین ، حصیر مصنوعی و همچنین پلیمر میباشند .

شما می توانید تنوع بسیار زیادی از محصولات پلاستیکی را در ویلا سازه مشاهده کنید .
محصولات متنوع ویلاسازی این امکان را به شما می دهد تا به راحتی محصولات مختلف را از نظر ویژگی ها با هم مقایسه نموده و بهترین محصول را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید .
همچنین می توانید محصول مورد نظر خود را به صورت غیر حضوری از ویلا سازه خریداری نموده و محصول شما از طریق باربری برای شما ارسال میگردد .
ویلا سازه از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه برای ساخت مبلمان پلاستیکی استفاده می کنند .

با خیال راحت و بدون نگرانی به هر نوع دکوراسیونی که میخواهید فکر کنید زیر صندلی های پلاستیکی در تمام رنگ ها موجود می باشند و همچنین طراحی های کلاسیک و یا مدرن می تواند پاسخگوی نیاز شما باشد .

مراقبت و نگهداری از مبلمان ویلایی پلیمری

شما هر نوع مبلمان و با هر مقاومت و کیفیتی که تهیه کرده باشید بدون شک نیاز دارید تا برای افزایش عمر مفید آنها به دقت از آنها مراقبت و نگهداری کنید .
هر نوع صندلی برحسب ویژگی‌هایی که دارد به نوع به خصوصی از مراقبت و نگهداری نیاز دارد .
شما باید به خوبی ویژگی محصولی که خریداری کرده اید را شناسایی کنید و به دقت بدانید که به چه نوع نگهداری برای افزایش طول عمر محصول مورد نظر نیاز دارید .
مهمترین کاری که برای افزایش طول عمر مبلمان فضای باز و خود می توانید انجام دهید این است که هنگامی که از آنها استفاده نمی کنید آنها را در یک مکان سرپوشیده قرار دهید .
اگر امکان قرار دادن مبلمان را در یک مکان سرپوشیده ندارید به جای آن می توانید از یک روکش برای پوشش مبلمان استفاده کنید .

با وجود اینکه مبلمان فضای باز برای استفاده در بیرون از منزل طراحی شده اند و بسیاری از آنها در مقابل نور آفتاب و همچنین بارندگی مقاوم می باشند ، با این وجود سعی کنید حتی الامکان صندلی ها را در سایه قرار دهید و استفاده از آن ها در زیر یک سایه بان و یا داخل آلاچیق در افزایش عمر مفید آنها بسیار موثر میباشد .

شما هزینه نسبتا بالایی را برای خرید یک مبلمان ویلایی هزینه می کنید پس باید به دقت از آنها مراقبت کنید و توجه داشته باشید مراقبت و نگهداری است مبلمان فضای باز به مراتب بسیار راحت تر و کم هزینه تر از تعمیر آن می باشد .

همینطور برای خرید تاب ریلکسی و قیمت باربیکیو و همینطور خرید تاب ویلایی میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید

دیگر محصولات ویلاسازه

ویلاسازه علاوه بر این محصولات محصولات دیگری همچون،بخاری فضای باز،آتشدان،صندلی راک،تخت کنار استخری،باربیکیو ،فوتبال دستی ،استند گل،سایه بان چتری و …. نیز تولید میکند.ویلاسازه در کنار فروش تکی  برای همکاران عزیز نیز به صورت عمده محصولات خود را ارئه میکند(فروش عمده تاب ریلکسی).

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر به واتس آپ ما پیام دهید.

09142244372 شماره تماس.

« ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. جهت عضویت در پیج اینستاگرام مبلمان فضای باز ویلا سازه روی لینک کلیک کنید. »

دیدگاهی در مورد “مبلمان ویلایی پلیمری

 1. azari_kiz گفت:

  آیا خرید حضوری برای محصولات دارید ؟

 2. azari_kiz گفت:

  همه ما دوست داریم زمانی از روز را در گوشه ای از تراس، حیاط و یا در صورت امکان در باغ خود بگذرانیم. اینکار موجب تقویت حس آرامش شده و انرژی ما را برای انجام فعالیت های روزمره افزایش می دهد. اما استراحت در فضای باز، بدون در اختیار داشتن مبلمان فضای سبز غیر ممکن است.
  برای حل این مسئله، تنوع قابل توجهی از مبلمان فضای باز تولید شده است. مبلمان فضای باز همانطور که از نامش پیداست برای استفاده در فضای باز و بدون سقف طراحی و تولید می شود. از آنجایی که این نوع مبلمان به طور مستمر در معرض آسیب های فیزیکی قرار دارد، تولید کنندگان مبلمان فضای باز از بهترین مواد برای طراحی و ساخت آنان استفاده می کنند.
  با استفاده از این نوع مبلمان های خاص می توان فضایی دنج و آسوده را برای استراحتگاه اعضای خانواده ایجاد کرد. علاوه بر این دکوراسیونی زیبا و جذاب به تراس، حیاط و یا باغ خود بخشید.
  مبلمان برای فضای باز بر اساس جنس آنان

  دیگر تفاوتی ندارد فضای باز شما دقیقاً چه ابعاد و مشخصاتی دارد. تنوع گسترده ای که در مبلمان های فضای باز وجود دارد، دست خریداران را برای انتخاب یک ست زیبا، جذاب و کارآمد باز گذاشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ستون کناری
فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من
گیم سنتر
بلاگ