صندلی تاشوی مسافرتی طرح شبنم

1,200,000 تومان

صندلی تاشو و مسافرتی

صندلی تاشو ساحلی

صندلی ساحلی

 

 

صندلی تاشو که امروزه به صندلی های کمپینگ نیز معروف هستند یکی از انواع صندلی های فضای باز می باشند .این صندلی ها عموماً برای مصارف بیرون از خانه طراحی شده اند .قابلیت جمع شدن و وزن سبک محصولات مهم ترین ویژگی آن ها می باشد .اما ویژگی صندلی های مسافرتی به این ویژگی محدود نمی شود آنها دارای فواید و کاربردهای دیگری نیز هستند .

اگر قصد خرید یک صندلی تاشو را دارید پیشنهاد می کنیم که این مطلب را به طور کامل مطالعه کنید .در این مطلب سعی داریم شما را با انواع مختلف صندلی های تاشو و فواید و کاربرد آنها آشنا کنیم .

صندلی مسافرتی ویلاسازه دارای حالت گرد بوده و نشستن بر روی انها بسیار راحت میباشد.این صندلی ها تاشو بوده و جای بسیار کمی را اشغال میکنند.

صندلی تاشوانواع صندلی مسافرتی از لحاظ جنس

صندلی های کمپینگ از لحاظ جنس مواد اولیه به سه دسته فلزی ، چوبی و پلاستیکی تقسیم می‌شوند .هر کدام از این محصولات دارای طراحی و سایز های زیادی هستند ، هرکدام به نوبه خود دارای فوایدی هستند و کاربرد خاصی دارند .

صندلی کمپینگصندلی های مسافرتی فلزی

صندلی های مسافرتی فلزی رایج ترین و قدیمی ترین نوع صندلی های تاشو میباشند .اولین نوع صندلی های تاشو به دلیل طراحی آن ها به صندلی های ایکسx معروف هستند .این صندلی ها قدیمی ترین نوع صندلی‌های تاشو هستند ، و دارای طراحی بسیار ساده و کاربردی می باشند .

صندلی قابل حمل

صندلی مسافرتی و قابل حمل

ولی امروزه صندلی های تاشو طرح های بسیار فراوانی دارند و در سایز های مختلفی نیز تولید می شوند .صندلی های فلزی کمپینگ معمولاً ترکیبی از فلز هستند که از پارچه برزنتی برای نشیمن و پشتی آنها استفاده شده است .

صندلی مسافرتی سایه بان دار

صندلی تاشو با سایه بان

صندلی های کمپینگ چوبی

صندلی های چوبی یکی دیگر از انواع صندلی های مسافرتی می باشند .مهمترین ویژگی صندلی های چوبی وزن سبک آنها می باشد که قابلیت حمل آنها را به شکل قابل توجهی ارتقا می‌دهد .بر خلاف صندلی های فلزی در صندلی های مسافرتی چوبی عموماً از پارچه استفاده نمی شود .

به دلیل راحتی مناسبی که چوب برای نشستن دارد در نشیمن و پشتی این صندلی ها از پارچه استفاده نمی شود .در صندلی های چوبی نیز همانند صندلی های فلزی از تکنیک ایکس برای جمع شدن صندلی استفاده می شود .

صندلی تاشو و مسافرتی

صندلی قابل حمل

استفاده از صندلی مسافرتی در تراس منزل

امروزه به دلیل اینکه در بسیاری از محیط ها افراد با کمبود فضا مواجه هستند . استفاده از فضای موجود به صورت بهینه در اولویت قرار دارد . افراد سعی می کنند از وسایلی که فضای کمتری اشغال می کنند استفاده کنند . این عالی خواهد بود اگر وسایل مورد نظر قابلیت جمع شدن و بسته شدن داشته باشند . همین دلایل ساده موجب می‌شود که امروزه صندلی مسافرتی از محبوبیت بالایی برخوردار باشد . صندلی مسافرتی امروزه فقط برای مسافرت و طبیعت گردی استفاده نمی شود . شما می توانید تعداد زیادی از این صندلی ها را در فضاهای مختلف مورد استفاده قرار دهید . در برخی از مکان های تجاری که محدودیت فضا دارند مانند کافی شاپ ها می توان از انواع صندلی تاشو استفاده کرد . یکی از محیط هایی که معمولاً دارای ابعاد کوچکی است تراس منزل میباشد . افراد دوست دارند که تراس منزل خود را تبدیل به محیطی برای استراحت و آرامش کنند . اما استفاده از صندلی های مختلف برای این فضای محدود کمی دشوار میباشد . استفاده از صندلی تاشو می تواند یک راه حل ساده برای مشکل شما باشد . زمانی که نیاز دارید صندلی را باز کرده و مورد استفاده قرار دهید . سپس آن را جمع آوری کرده و در فضای کوچکی قرار دهید .

صندلی های تاشو پلاستیکی

صندلی های پلاستیکی سبک ترین وزن را در بین صندلی های مسافرتی دارند .از این جهت استفاده از آنها در سالیان اخیر رواج زیادی پیدا کرده .همچنین صندلی های پلاستیکی دارای تنوع طرح و رنگ بی نظیر می باشند که انتخاب های زیادی را به شما عرضه می کند .

شاید یکی از مهمترین نقاط ضعف صندلیهای پلاستیکی تحمل وزن پایین آن ها نسبت به صندلی های فلزی و چوبی می باشد .اما با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از پلاستیک های فشرده در تولید صندلی های تاشو مشکل تحمل وزن آن ها نیز تا حدود زیادی حل شده است .

فواید صندلی های مسافرتی

صندلی های مسافرتی فواید بسیاری دارند و برخلاف نامشان کاربردهای زیادی نیز دارند .شما می توانید از صندلی های تاشو در مهمانی ها و مراسم خود و همچنین در حیاط خلوت خود و یا تراس استفاده کنید .

صندلی مسافرتی کوچک

صندلی تا شونده کوچک

وزن پایین

سبک بودن شاید مهمترین ویژگی صندلی های کمپینگ میباشد .این صندلی ها به دلیل نوع کاربردی که دارند نیاز است که حتما دارای وزن پایین می باشند .گاهی مجبور هستید این صندلی ها را برای مدت طولانی با خود حمل کنید پس حتما باید وزن آنها پایین باشد .در ساخت صندلی های مسافرتی اولویت استفاده از مواد اولیه ویژگی سبک بودن آنهاست ولی در عین حال باید دارای تحمل وزن بالایی باشند .

صندلی مسافرتی پلاس

صندلی مسافرتی پلاک

کم حجم بودن

صندلی های مسافرتی در هر دو حالت باز و بسته باید فضای بسیار کمی را اشغال کنند .مخصوصاً به هنگام جمع شدن باید فضای بسیار کمی را اشغال کنند .شما میخواهید صندلی های مسافرتی را درون صندوق عقب ماشین و یا داخل کوله پشتی خود قرار دهید .

به همین جهت بسیار مهم است صندلی های مسافرتی فضای بسیار کمی را اشغال کنند تا بتوان به راحتی آن ها را در هر فضایی جا داد .کم حجم بودن صندلی های تاشو یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم این صندلی ها می باشد حتماً باید در هنگام تولید مورد توجه قرار گیرد .

صندلی مسافرتی مدرن

مدرن

راحتی

صندلی های کمپینگ معمولا بعد از یک پیاده روی و یا یک ورزش و یا حتی بعد از یک بازی مورد استفاده قرار می‌گیرند .از این جهت این محصولات برای رفع خستگی استفاده می شوند پس باید دارای راحتی بالایی باشند .شما بعد از یک فعالیت بدنی میان مدت و یا طولانی مدت میخواهید از صندلی مسافرتی خود استفاده کنید .

از این جهت صندلی های مسافرتی باید  راحتی قابل قبولی برای رفع خستگی شما داشته باشند .در صندلی های قدیمی فقط از یک نشیمن در تولید صندلی استفاده می شد ولی در صندلی های امروزی برای راحتی بیشتر دارای یک پشتی نیز می باشند .

وجود یک پشتی در صندلی های کمپینگ امکان استراحت و راحتی بیشتری به شما می دهد .پس هنگام خرید صندلی های مسافرتی حتماً به راحت بودن آن توجه کنید .

دوام

صندلیهای مسافرتی به دلیل استفاده در شرایط آب و هوایی مختلف و همچنین استفاده در فضای باز باید از دوام بالایی برخوردار باشند .در ساخت صندلی های تاشو از متریال های بسیار با کیفیت برای تضمین دوام صندلی استفاده می شود .

یکی از نکات کلیدی که باید در هنگام خرید صندلی های تاشو به آن توجه کنید ، کیفیت مواد اولیه استفاده شده در ساخت صندلی ها می باشد .استفاده از فولاد ضد زنگ و همچنین پارچه های برزنتی با کیفیت جزو متریال هایی است که در ساخت صندلی های مسافرتی باید مورد استفاده قرار گیرند .

تحمل وزن بالا

صندلی های مسافرتی باید دو ویژگی مختلف را در کنار یکدیگر داشته باشند .این صندلی ها در کنار وزن پایینی که دارند باید دارای تحمل وزن بسیار بالایی باشند .این ویژگی باعث می شود که در انتخاب مواد اولیه برای ساخت صندلی دقت بیشتری به کار رود .

استفاده از بهترین آلیاژ های فلزی و همچنین بهترین نوع چوب که مقاومت بالایی دارد و همینطور پلاستیک های فشرده در ساخت صندلی های تاشو بسیار ضروری می باشد .

قابلیت حمل آسان

همانگونه که گفته شد گاهی نیاز دارید که صندلی های مسافرتی را برای مدت طولانی با خود حمل کنید .از این جهت نیاز است که صندلی های تاشو دارای وزن و قابلیتی باشند که حمل آنها را آسان کند .امروزه بسیاری از صندلی های تاشو دارای کیف مخصوص می باشند که به حمل آسان آنها کمک زیادی می‌کند .

شما می توانید این صندلی ها را به راحتی داخل کیف قرار داده و از دوش خود آویزان کنید و حالا آنها را مانند یک کیف در دست بگیرید .

یک بازار خوب برای سرمایه گذاری

با توجه به گسترش زندگی های شهری و کاهش روز به روز فضاهای موجود برای زندگی و استراحت .استفاده از مبلمانی که قابلیت جمع شدن داشته باشد و فضای بسیار کمتری را اشغال کند بیش از پیش مورد توجه قرار می گیرد .استفاده از صندلی های تاشو و کمپینگ برای فضای منازل و حیاط خلوت روز به روز در حال افزایش است .

طراحی های بسیار متنوع و ابعاد مختلفی که برای ساخت صندلی های تاشو استفاده میشود این صنعت را تبدیل به یک صنعت پویا کرده است که به سرعت در حال رشد و ترقی است .

اگر به دنبال یک کسب و کار جدید و یا سرمایه گذاری در یک بیزینس جدید می باشید ، صنعت صندلی های تاشو می تواند یک گزینه مناسب برای سرمایه گذاری باشد .

از کجا میتوان یک صندلی مسافرتی تهیه کرد ؟

امروزه صندلی های مسافرتی و کمپینگ در فروشگاه ها و سایت‌های زیادی در معرض فروش قرار گرفته اند .شرکت ویلا سازه یکی از تولیدی هایی است که به صورت تخصصی در تولید مبلمان فضای باز فعالیت دارد .صندلی های مسافرتی یکی از صدها محصولی است که در گروه ویلا سازه تولید می شود .

شما می توانید با بازدید از وبسایت ویلا سازه طرح های بسیار متنوعی از صندلی های تاشو را مشاهده کنید .شما می توانید به صورت غیر حضوری از طریق وب سایت و تماس با همکاران ما در قسمت فروش اقدام به خرید یکی از صندلی های مسافرتی کنید .

مقرون به صرفه

همچنین شما می توانید صندلی های تاشو را به عنوان مبلمان فضای باز خود استفاده کنید .این صندلی ها گذشته از فوایدی که دارند از لحاظ قیمت نیز بسیار ارزان تر از مبلمان فضای باز می باشند .صندلی های تاشو با توجه به قیمت پایین تر و فضای کمتری که اشغال می‌کنند می توانند یک گزینه مناسب برای جایگزین شدن به جای مبلمان فضای باز باشند .

همچنین می ‌توانید بعد از استفاده این صندلی ها را جمع کرده و در مکان دیگری قرار دهید ، با این روش شما می توانید از فضای خود نهایت استفاده را ببرید .

قیمت یک صندلی تاشوی با کیفیت حداقل حدود ۳۰۰ الی ۴۰۰ هزار تومان می باشد که به نسبت سایر صندلی ها قیمت بسیار پایینی می باشد .

همینطور برای خرید تاب ریلکسی و قیمت باربیکیو و همینطور خرید تاب ویلایی میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید

مقالات مرتبط:

انتخاب بهترین تاب ویلایی

تاریخچه تاب ویلایی

دیگر محصولات ویلاسازه

ویلاسازه علاوه بر این محصولات محصولات دیگری همچون،بخاری فضای باز،آتشدان،صندلی راک،تخت کنار استخری،باربیکیو ،فوتبال دستی ،استند گل،سایه بان چتری و …. نیز تولید میکند.ویلاسازه در کنار فروش تکی  برای همکاران عزیز نیز به صورت عمده محصولات خود را ارئه میکند(فروش عمده تاب ریلکسی).

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر به واتس آپ ما پیام دهید.

09142244372 شماره تماس.

« ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. جهت عضویت در پیج اینستاگرام مبلمان فضای باز ویلا سازه روی لینک کلیک کنید. »

مشاوره رایگان واتساپ
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ستون کناری
فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من
گیم سنتر
بلاگ