9 ایده ساخت تاب ویلایی ارزان قیمت و زیبا

ساخت تاب ویلایی

9 ایده ساخت تاب ویلایی ارزان قیمت و زیبا

ساخت تاب ویلایی چوبی نسبتا ساده هست . هر مبتدی کار می تواند با یک سری ابزار نجاری تاب خود را بسازد. تا یک ویژگی منحصر به فرد به مبلمان باغ خود بدهد.

تاب های ویلایی مکانی برای نشستن با خانواده خود در گرمای تابستان و و در سرمای ملایم غروب ها در زیر یک پتوی گرم می باشد. شما می توانید این تاب های ویلایی را خودتان برای حیاط خانه های خود و یا ویلاهای خود داشته باشید.

اگر برای خرید تاب های ویلایی فلزی زیبا و گران قیمت پولی ندارید. باغ خود را محدود نکنید ، می توانید از ایده های ساده و ارزان قیمت ما استفاده کنید. تا لحظات دلنشینی برای خود و خانواده خود ایجاد کنید.

طرح شماره 1

این طرح روباز ساده هر آنچه را که شما نیاز دارید به شما می دهد تا بتوانید یک ایوان زیبا را بسازید. از پشتی فوق العاده بالایی برای راحتی بیشتر برخوردار است.

در طرح صندلی تابی روبرو از چوب و زنجیر استفاده شده هست شما حتی می توانید از یک صندلی چوبی کهنه استفاده کنید و یک رنگی به آن بزنید و با زنجیر آویزانش کنید

صندلی تابی
صندلی تابی

طرح شماره 2

یک تاب باغی 2 نفره با دکوری زیبا  و چوبی دید مناسبی برای باغ شما می دهد . در این صندلی به جای زنجیر از طناب مقاوم استفاده شده است. با نگاهی به این صندلی خواهید فهمید که ساخت آن چندان هم سخت نمی باشد.

نیمکت ویلایی
نیمکت ویلایی

طرح شماره 3

با دو پالت ، طناب ، رنگ و برخی ابزار اصلی می توانید این تاب ویلایی در فضای باز ویلای خود بسازید در هر جای حیاط شما این طرح خیلی زیبا به نظر خواهد رسید. با این تاب لحظات زیبایی را برای خانواده خو به ارمغان بیاورید.

 

تاب باغی ساده
تاب باغی ساده

طرح شماره 4

یک تاب ویلایی طرح کلاسیک زیبا با رنگی روشن مناسب برای مبلمان ویلایی روشن می باشد.
این تاب قدری پیچیده می باشد ولی می توانید با صرف مقداری هزینه و وقت بیشتر این تاب را به مبلمان ویلایی خود اضافه کنید
نیمکت ویلایی سفید
نیمکت ویلایی سفید

طرح شماره 5

یک تاب ویلایی نسبتا ساده ولی کامل هست که برای مبتدی کاران بسیار مناسب هست. در پایان کار خواهید دانست که ساخت این تاب چقدر آسان بوده و چقدر منظره ی زیبایی که حیاط شما می دهد.

صندلی تابی طرح چوب
صندلی تابی طرح چوب

طرح شماره 6

یک نیمکت آویز زیبا مناسب برای مبلمان فضای باز  که از زنجیر و طناب برای آویز کردن آن استفاده شده است. ساخت این نیمکت آویز نسبتا ساده هست. ولی وقت زیادی خواهد گرفت.

نیمکت باغی
نیمکت باغی

طرح شماره 7

شما قادر خواهید بود تا از یک تاب آویز استفاده کنید تا خانواده شما در یک آخر هفته لذت ببرند . برای ایجاد این اثر هنری مقاوم در برابر آب و هوا از سدر ، چوب قرمز یا کاج استفاده کنید. ساخت این تاب ساخت و زمان بر خواهد بود ولی در عوض یک تاب آویز کامل و مستقل می باشد

تاب آویز
تاب آویز

 

طرح شماره 8

یک تاب آویز بسیار ساده و ارزان قیمت با رنگی روشن مناسب برای مبلمان ویلایی شما. این تاب زمان کمی از شما خواهد گرفت و به چوب کمی نیاز دارد و کاملا ارزان قیمت خواهد بود.

تاب آویز ساده
تاب آویز ساده

طرح شماره 9

یک تاب ویلایی با پشتی بلند و رنگ زرد و حالت سنتی مناسب برای مبلمان باغی زرد رنگ و سنتی می باشد که لذت یک روز آخر هفته را دو چندان می کند..

 

منبع : تحریریه مبلمان فضای باز ویلا سازه

 

درباره نویسنده