وبلاگ ویلاسازه

بازسازی ویلا

بازسازی باغ ویلا لاکچری و مدرن | اجرای محوطه سازی باغ و ویلا

کسب و کار بازسازی و دکوراسیون باغ ویلا بازسازی یا ایده گرفتن برای ساخت ویلا از ابتدا. در صورت تمایل به شما توصیه می کنیم مقاله ما را مطالعه کنید که می خواهیم به عنوان شرکت ساختمانی ویلاسازه به شما کمک کنیم. همانطور که می توانیم با زمینی که شما خریده یا خریداری کرده اید انجام دهیم، آن را به یک سازه قدیمی تحویل می دهیم، آن را هم تقویت و بازسازی می کنیم و هم یک ویلای کاملا بازسازی شده.

بازسازی های باغ ویلا کلید در دست

اگر زمین دارید و یا قصد خرید زمین و ساخت ویلا را دارید، ما می توانیم به عنوان یک معمار الکترونیکی از مرحله خرید زمین تا مرحله تحویل به شما در این امر کمک کنیم . ما تمام کارهای شما را انجام می دهیم تا زمانی که فقط انتخاب هایی را انجام دهید که متناسب با سبک شما باشد.

فاز بازسازی ویلا

بازسازی باغ ویلا پس از خرید گواهی مجوز از شما، تمامی کارهای زیر را از ساختمانی که قصد انجام آن را دارید دنبال می کنیم.

طرح اجرای طرح پروژه

از ابتدای مرحله بازرسی ساختمان

بازسازی ویلا کارهای شهرداری (پیگیری تراکنش پرداخت ها 80% 95% آخرین 5 و مراحل پایان کار پیگیری اتمام کار و تسویه حساب) اداره املاک (پیگیری معاملات پرداخت ها)

اداره ثبت اسناد و املاک (تحصیل سند زمین به سکونت و کاندومین طبقات سرویس دهی)

بازسازی ویلا، کارهای ساخت و ساز ناهموار، سقف دیواری آهنی قالب بندی کارهای ساختمانی از جمله برق، آب، زیرساخت های گاز طبیعی، گچ کاری، درب اتاق پارکت سرامیکی، درب استیل، نرده، کاربردهای گچ گچی فرفورژه، زیرسازی آسانسور و کلیه کارهای فنی، باغبانی کارهای سقفی کار تولید و مونتاژ مبلمان.

طراحی بازسازی ویلا به چه صورت است؟

مجوزهای مورد نیاز برای بازسازی ویلا، تحول شهری ساخت و ساز و مقاوم سازی بازسازی بودن یک کار، بازسازی کاملا متفاوت از یک ساختمان جدید است. در کار نوسازی اینطور نیست، فقط از شهرداری مجوز گرفته می شود، اگر وضعیت نوسازی جدی ندارید، ممکن است نتوانید آن را انجام دهید. در حین بازسازی ویلا، وضعیت ویلا بسیار مهم است، بررسی دقیق مفید است. خدمات کشف ما رایگان است. برای اطلاعات دقیق کلیک کنید .

چیدمان باغ و کارهای منظر چگونه انجام می شود؟

اگرچه باغ خانه ما جایی نیست که به اندازه خانه مان وقت بگذاریم، اما نزدیک ترین جایی است که بتوانیم احساس راحتی کنیم، استرس را از بین ببریم و پاهایمان را روی زمین بگذاریم. بنابراین لازم است در باغ خود دقتی را که برای دکوراسیون خانه خود انجام می دهیم، نشان دهیم. صدها مفهوم برای دکوراسیون باغ وجود دارد، از جمله مبلمان، لوازم جانبی در باغ، سنگ فرش، استخرهای زینتی، گیاهان. تنها محدودیت شما در این تخیل شماست.

چمنزارها از نظر ظاهر طبیعی جایگاه مهمی برای باغ ما دارند. چمن ها در بسیاری از مکان ها در دسترس هستند و از نظر هزینه مقرون به صرفه هستند. حتما باید برای تزئین باغ از آن استفاده کنید.

سنگ فرش در صدها طرح، رنگ، اندازه و ابعاد مختلف موجود است. به خصوص سنگ فرش های طبیعی به باغ شما فضای متفاوتی می بخشد.

یکی از مهم ترین چیزهایی که در باغ باید به دنبال آن باشید تاب است. یکی از مبلمان هایی است که به شما اجازه می دهد اوقات خوشی داشته باشید و شما را سرگرم می کند. مدل های بافتنی، آهنی و حصیری بسیار زیاد است. از نظر هزینه می توانید مدل های بافتنی را انتخاب کنید، اما مدل های آهنی اگرچه هزینه بر هستند، اما طول عمر بیشتری را به شما ارائه می دهند.

استخرهای زینتی فضایی هستند که به باغ ویلا شما تفاوت می بخشند. اگرچه در باغ هایی با مساحت های بزرگ بیشتر ترجیح داده می شود، اما در باغ هایی با محوطه های باریک می توان استخرهای زینتی را در مدل های کوچک ساخت. می توانید استخرهای زینتی خود را با گیاهان و لوازم تزئینی تزئین کنید. اگرچه این برنامه کاربردی است که نیاز به هزینه بالایی دارد، اما باغ شما را بسیار زیبا جلوه می دهد.

گیاهان و درختان در یک باغ ضروری هستند. با توجه به مساحت باغ، می توانید باغ خود را با انتخاب نامحدودی از گیاهان و درختان با توجه به لذت چشم خود مجهز کنید.

هنگام انتخاب مبلمان باغ، ابتدا باید بدانیم:

محصولی که انتخاب خواهیم کرد در تماس مستقیم با عوامل محیطی خواهد بود.

هر از گاهی در زیر آفتاب، در تماس با خاک، در معرض باد و غیره خیس می شود.

البته همه اینها در مبلمان خانگی دیده نمی شود. بنابراین، بهترین شروع برای تعیین کیفیت و کیفیت مواد مورد استفاده در ترجیح مبلمان باغ است.

مبلمان باغ ساخته شده از بامبو به غیر از چوب ساج نیز اغلب ترجیح داده می شود. مبلمان تولید شده با ساختار حصیری بامبو انتخاب شیکی برای باغ شما خواهد بود. بارزترین ویژگی مبلمان باغ بامبو سبک بودن آن است. با این حال، ماندن بیش از حد این مبلمان در زیر باران و آفتاب، عمر آن را کوتاه می کند.

عواملی مانند دفعات تماس مبلمان شما با اثرات محیطی، رنگ خانه و مواد تولیدی شما (چوب، بتن مسلح، پیش ساخته و غیره)، فضای داخلی یا خارجی که در آن از مبلمان استفاده خواهید کرد، تعیین کننده هستند.

تفاوت بازسازی ویلا با بازسازی آپارتمان

بازسازی ویلا با بازسازی آپارتمان های استاندارد کمی متفاوت است. از جمله این تفاوت ها چیدمان باغ، نصب برق و آب، بازسازی پشت بام، بازسازی های ما به صورت جزئی و همچنین بازسازی کامل ویلا است.

مراحل بازسازی داخلی ویلا چیست؟

ایجاد فضای زندگی رویاهای خود و به پایان رساندن آن با قیمت های مقرون به صرفه بدون شک فکر بالقوه هر مشتری است. برای اینکه از کارهای بازسازی و دکوراسیون با قیمت های مقرون به صرفه خارج شوید، لازم است ابتدا یک کشف بسیار خوب انجام دهید.

یک بازسازی را کاوش کنید

کل فیلم خانه را کم کنید

برنامه کار بازسازی را بسازید، برنامه ریزی قابل درک است، ترتیب کارهای بازسازی بسیار مهم است، جدیت شرکت و تجربه کاری را می توانید از برنامه کاری بازسازی متوجه شوید.

توجه به تولید به موقع اقلام نوسازی مانند کابینت آشپزخانه سفارشی، سرویس خواب، جا کتانی و عدم ایجاد انحراف در طرح تجاری.

بررسی کنید که آیا موارد گم شده ای در کار وجود دارد یا خیر، در غیر این صورت ممکن است در حین ادامه روند باعث ایجاد هزینه های اضافی برای شما شود. ما مواظب هستیم که با یادآوری مواردی که مشتریان خود درخواست های خود را از کارهای بازسازی انجام می دهیم فراموش کرده اند، پس از بازسازی متحمل هزینه ای نشویم.

به منظور ایجاد یک هزینه سالم، یک کشف نوسازی خوب باید انجام شود. مطمئن شوید که معمار یا شرکت نوسازی شما در این مورد دقیق است.

اقلام بازسازی ویلا

کار بزرگ کردن و کاهش سالن اتاق تخریب کریمه

ابتدا کارهای تخریب انجام می شود و تمام قسمت های غیر ضروری از خانه خارج می شود. اگر می خواهید عملیات هایی مانند بزرگنمایی و کوچک سازی فضاهایی مانند اتاق، اتاق نشیمن، حمام، آشپزخانه را در این مرحله انجام دهید و اگر دیرتر بیرون بیاید باعث هزینه های اضافی می شود.

کارهای نصب زیرساخت

کارهای زیربنایی مانند نصب آب، تاسیسات برقی، نصب گاز طبیعی باید بلافاصله پس از عملیات تخریب انجام شود. برای اینکه در آینده مشکلی پیش نیاید باید آزمایشات انجام شود و در صورت وجود اصلاحات رسیدگی شود و در صورت عدم وجود مشکل در مرحله بعدی اقدام شود.

گچ کاری و تسطیح (کشی) انجام می شود

دیوارهای حمام دیوارهای مرطوب هستند و گچ سیاه باید به عنوان گچ اجرا شود. گچ را می توان همانند گچ سیاه روی دیوار دیگر انجام داد، در صورتی که سرامیک های حمام در حین بازسازی حذف شوند، گچ کاری دیوارهای سرویس بهداشتی اجتناب ناپذیر است. دیوارهای اتاق نشیمن و آشپزخانه را می توان در چارچوب بازسازی با گچ ساخت. کار تسطیح طبقات است. کف مسطح به طور مستقیم روی کار سرامیک و پوشش پارکت تأثیر می گذارد، این یک کار زیربنایی است که باید بدون مشکل انجام شود.

کارهای دکوراسیون مبلمان

کارهای تزیینی مبلمان مانند کابینت حمام، جا کتانی، کابینت آشپزخانه، کابینت اتاق خواب، مبلمان اتاق کودک باید در زمان آماده شدن محل مونتاژ وارد مرحله تولید شوند، در صورت آماده نبودن مکان سریعا آماده و سفارش داده شود. تولید این کالا در دوره های اوج مصرف می تواند تا یک هفته طول بکشد، بنابراین برای جلوگیری از انحراف از برنامه کاری، باید به موقع وارد تولید شود.

ساخت انواع روکش پارکت سرامیکی

بعد از اینکه تسطیح کف ها به خوبی انجام شد، می توانید از بین پوشش پارکت در اتاق نشیمن و اتاق ها، پارکت یا پوشش گرانیتی در فضاهایی مانند سالن و آشپزخانه یکی را انتخاب کنید. برای کف و دیوارهای حمام می توانید روکش سرامیکی یا گرانیتی داشته باشید. اگر اتاق نشیمن بزرگی دارید، روی روکش گرانیتی بسیار زیبا به نظر می رسد. اگر حمام شما به اندازه کافی بزرگ است، بهتر است به جای استفاده از سرامیک برای دیوارها، از گچ و کاغذ دیواری روی آن استفاده کنید.

کارهای تزئینی رنگ

در مورد رنگ با توجه به جزئیاتی مانند وسایل خانه و اندازه ویلایی که انتخاب می کنید، تصمیم بگیرید، اگر خانه شما، خانه کوچکی است، از رنگ های روشن تر استفاده کنید.

جهت بازسازی باغ ویلا لاکچری و مدرن می توانید با کارشناسان ویلاساز تماس حاص نماید.

 

مقالات مرتبط:

پلان ویلایی

دکوراسیون ویلایی

خرید ویلا

طراحی دکوراسیون داخلی ویلا

طراحی و ساخت ویلا

طراحی ویلا مدرن

طراحی ویلا ایرانی

طراحی ویلا سنتی

در هنگام خرید ویلا باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

دکوراسیون ویلایی چیست

نکاتی در رابطه با پلان ویلا

ویلا سازه

ویلا سازه یکی از تولیدی های فعال در زمینه تجهیزات ویلایی و فضای باز می باشد . که محصولات خود را به صورت مستقیم به مشتریان عرضه می کند .

محصولات این تولیدی شامل: مبلمان ویلایی ، تاب ویلایی ، تاب ریلکسی ، انواع استند گل ، سایبان چتری و سایر محصولات فضای باز می باشد .

علاوه بر این ویلا سازه انواع تجهیزات گرمایشی مانند بخاری فضای باز ، آتشدان ، هیتر قارچی و همچنین محصولات سرمایشی مانند پنکه مه پاش را نیز ارایه می کند .

از دیگر محصولات این تولیدی می توان به انواع باربیکیو و کباب پز ، منقل مسافرتی ، چادر مسافرتی ، صندلی راک ، میز عسلی و محصولاتی از این دست اشاره کرد .

 

شماره تماس : 09142244372

ما را در شبکه های مجازی با نام ویلا سازه دنبال کنید .

جهت عضویت در پیج اینستاگرام ویلا سازه روی این لینک کلیک کنید .

 

 

 

 

بازگشت به لیست

1 نظر در “بازسازی ویلا

  1. azari_kiz گفت:

    بازسازی ویلا یکی از بهترین انتخاب ها برای داشتن یک ویلای نو و جدید با هزینه کم میباشد. محل زندگی ما نیز مانند هر چیز دیگر نیاز به نگهداری و به روز رسانی دارد تا بتواند مدت زمان بیشتری به خواسته ها و نیاز های ما پاسخ بدهد. از این رو بازسازی ویلا کاری است که دیر یا زود به سراغ ویلای ما آمده و ما باید آمادگی آن را داشته باشیم تا در بهترین زمان بهترین پاسخ را به آن دهیم.
    فرسودگی مصالح و تاسیسات از یک طرف و عدم پاسخگویی ویلا به نیاز های جدید ما از طرفی دیگر ما را وادار به بازسازی میکند
    شاید در نگاه اول به این فکر افتاده باشید که هر زمانی که سن ویلا بالا میرود ما نیاز به بازسازی ویلا داریم. تا حدودی این مساله درست است اما اگر بخواهیم دقیق تر به موضوع بازسازی ویلا نگاه کنیم باید بگوییم که بازسازی تنها در صورت فرسودگی ساختمان اتفاق نمی افتد و بسیاری از مواقع عدم پاسخگویی ویلا به نیاز های جدید ما باعث میشود که ما به فکر بازسازی ویلا بیفتیم. به عنوان مثال افزایش تعداد افراد خانواده در طول سال ها و تغییر کاربری افراد از فضا ها از جمله کار هایی هستند که ما را وادار به بازسازی و نو سازی ویلا میکند.
    پس میتوان گفت دو دلیل وجود دارد تا ما به فکر بازسازی و نو سازی ویلا باشیم : 1-بازسازی ویلا به دلیل فرسودگی مصالح و تاسیسات 2-بازسازی ویلا به دلیل عدم پاسخگو بودن به نیاز های جدید ساکنین

دیدگاهتان را بنویسید