حریم خصوصی ویلاسازه

حریم خصوصی به معنای نقطه امن زندگی هر فرد در اجتماع است، محلی که در آن میزان دخالت یا سرکشی‌های بی‌مورد دیگران به حداقل ممکن می‌رسد. در فضای مجازی نیز چون عالم واقع، انسان‌ها به حریم خصوصی نیاز دارند. اینجا ویلاسازه، نقطه امن زندگی شما در فضای مجازی است. ویلاسازه باخبر است که شما بازدیدکنندگان و کاربران عزیز نگران اطلاعاتی هستید که در اختیارمان قرار داده‌‌اید، به همین خاطر نهایت دقت و حساسیت خود را در نگهداری صحیح و عدم سوء استفاده از اطلاعات شما بکار خواهد گرفت، به‌ عبارتی پاسخ اعتماد شما را با ایجاد بستری امن و حفاظت‌شده خواهد داد.
در این یادداشت بر‌آنیم که سیاست‌های ویلاسازه را در ارتباط با حفظ حریم خصوصی کاربران به اشتراک بگذاریم. حریم خصوصی ویلاسازه به شما کمک می‌کند تا متوجه شوید چه جنسی از اطلاعاتتان جمع‌آوری شده، چگونه و کجا از آن‌ها استفاده می‌شود، چگونه و در چه زمانی به اشتراک گذاشته خواهند شد، همچنین به اختیاراتی که در رابطه با مدیریت اطلاعاتتان خواهید داشت اشاره می‌شود.

حریم خصوصی در تمام خدمات، برنامه‌های کاربردی و محصولاتی که توسط ویلاسازه ارایه می‌شوند صادق است و بازدید شما از وبسایت ویلاسازه به این معنا خواهد بود که تمامی اصول مندرج در بخش حریم خصوصی را پذیرفته‌اید و نسبت به جمع‌آوری اطلاعات، استفاده و افشای آن‌ها به میزانی که در حریم خصوصی تعریف شده است، رضایت دارید.

اطلاعاتی که ویلاسازه جمع‌آوری می‌کند در راستای شناسایی بهتر و آسان‌تر کاربران و کمک به ترسیم تجربه‌ای لذت‌بخش برای آن‌ها است. این اطلاعات شامل اطلاعاتی است که ویلاسازه به‌طور مستقیم از شما دریافت می‌کند، اطلاعاتی که از شخص ثالث بدست می‌آورد، و همچنین اطلاعاتی که بصورت خودکار و در حین استفاده شما از سایت جمع‌آوری می‌نماید :

  1. اطلاعاتی که به‌طور مستقیم از شما دریافت می‌شود :

زمانی که شما در وبسایت ویلاسازه ثبت‌نام می‌کنید، ما اطلاعاتی همچون نام و نام خانوادگی، اطلاعات تماس، ایمیل و … را جمع‌آوری کرده و از آن‌ها برای اهداف مهمی مانند بهبود عملکرد سایت، تبلیغات هدفمند، پاسخگویی به درخواست‌ها و ایجاد ارتباطات دو‌طرفه استفاده خواهیم کرد. البته شما می‌توانید برخی اطلاعات خاص را وارد نکنید که در این‌صورت از برخی مزایای وبسایت نیز بی‌بهره خواهید ماند.

  1. اطلاعات عمومی :

اطلاعاتی نظیر تصاویر، نظرات، اطلاعات پروفایل و … که شما در سایت منتشر می‌کنید توسط سایت ویلاسازه جمع‌آوری و ذخیره می‌شوند. در صورت صلاحدید، امکان ویرایش برای ویلاسازه در هریک از موارد نظرات، تصاویر ارسالی و … جهت انطباق با چارچوب‌ها و موازین سایت قبل از انتشار عمومی فراهم است.

  1. اطلاعاتی که به‌صورت خودکار جمع‌آوری می‌شود :

زمانی که وارد وبسایت ویلاسازه می‌شوید و با ما تعامل می‌کنید، همچون سایت‌های دیگر اطلاعاتی در قالب کوکی )فایل‌های اطلاعاتی کوچک)از کامپیوتر/موبایل و مرورگر شما دریافت و جمع‌آوری می‌شود. با استفاده از این اطلاعات می‌توان به تحلیل و بررسی رفتار کاربران و نحوه استفاده آن‌ها از وبسایت پرداخت.

این اطلاعات شامل موارد جستجوهای کاربر، بازدید از صفحات، تاریخ و زمان بازدید، ip آدرس، مدل کامپیوتر یا موبایل، زبان مرورگر، اطلاعات مکانی وurl های درخواستی است. گوگل نیز از این اطلاعات برای تجزیه و تحلیل رفتار کاربران و محاسبه میزان استفاده آن‌ها از وبسایت بهره می‌گیرد.

  1. اطلاعات تراکنشی :

زمانی که در وبسایت ویلاسازه اقدام به خرید و ثبت سفارش می‌کنید، اطلاعات خاصی نظیر شماره تماس،ایمیل، آدرس و اطلاعات کارت بانکی جهت پردازش درخواست خرید شما جمع‌آوری می‌شود. قابل ذکر است تراکنش‌های بانکی شما در هنگام خرید در یک بستر رمز‌‌گذاری شده امن صورت می‌گیرد، تحت نظارت کامل بانک مرکزی بوده ، به همین دلیل برای هیچ شخص ثالثی قابل دسترس نخواهند بود.

نحوه استفاده از اطلاعات و به اشتراک‌گذاری آن‌ها توسط ویلاسازه، اختیارات کاربران:

اطلاعاتی که ویلاسازه جمع‌آوری می‌کند برای اهدافی نظیر بهبود عملکرد سایت، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، شخصی‌سازی تجربه کاربری، پیشنهادات سفارش‌سازی شده، اخذ بازخورد برای مقاصد تجاری، ارتباط با کاربران جهت موضوعات مرتبط با سایت، پاسخگویی سریع به نیازها و درخواست‌ها و موارد دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.
ویلاسازه به هیچ عنوان اطلاعات شخصی شما را به شخص ثالث و برای اهداف تجاری منتشر نمی‌کند، مگر در مواردی که طبق قانون موظف است آن ها را با مراجع قضایی برای پیگیری جرایم و تخلفات به اشتراک بگذارد.

در مواردی که اطلاعاتی مانند نظرات، تصاویر محصول و … بصورت عمومی و با رضایت شما در سایت منتشر شده و در معرض عموم قرار می‌گیرد، ویلاسازه مسیولیتی را در قبال انتشار آن‌ها به‌عهده نمی‌گیرد. تمامی اطلاعات دریافتی از شما توسط یک لایه امنیتی (ssl)، پروتکل و سرور محافظت‌ شده و امکان دستیابی غیرقانونی به آن‌ها وجود ندارد.
در صورتیکه تمایل ندارید بخشی از اطلاعاتتان را با ویلاسازه به اشتراک بگذارید، می‌توانید وارد حساب کاربری خود شده و از بخش ویرایش اطلاعات، موارد دلخواه را حذف نمایید. توجه داشته باشید که در اینصورت قادر به استفاده از همه امکاناتی که ویلاسازه در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد، نخواهید بود.
همچنین در صورت عدم تمایل به دریافت ایمیل یا خبرنامه الکترونیکی، می‌توانید از بخش حساب کاربری خود گزینه (ارسال خبرنامه) را غیر‌فعال نمایید.
نکته قابل توجه اینکه همواره مراقب رمز ورود به سایت باشید و همیشه بعد از اتمام کار با سایت مطمین شوید که از حساب کاربریتان خارج شده‌اید تا از سوء استفاده‌های احتمالی افراد سودجو جلوگیری به‌عمل آورید.

روش دیگر اینکه با انتخاب یک رمز ورود به سایت ایمن شامل ترکیبی از کاراکترهای عدد و حرف، تجربه‌آسوده و امنی را برای خود رقم بزنید، در غیر اینصورت هیچگونه مسیولیتی در قبال تعرض‌های احتمالی متوجه وبسایت ویلاسازه نخواهد بود.

در آخر ضمن تشکر از اعتماد شما به وبسایت و مجموعه، ویلاسازه در تلاش است تا پاسخی درخور و متناسب با اعتماد شما فراهم آورد و شما بتوانید در بستری امن، تجربه‌ای لذت بخش را در فضای مجازی رقم بزنید.

در صورتیکه پیشنهاد یا انتقادی در رابطه با حریم خصوصی ویلاسازه دارید، می‌توانید از طریق ایمیل ویلاسازه به نشانی info@ villasaze.com  با ما در میان بگذارید.