وبلاگ ویلاسازه

خرید ویلا

خرید ویلا

خرید ویلا در نواحی بسیار خوش آب و هوا از زمان های گذشته وجود داشته است. اما در سال های اخیر این خرید ها روند صعودی به خود گرفته اند. از علل این افزایش ها می تواند به شلوغی، فشارهای زیاد در زندگی های شهری و آلودگی هوا اشاره کرد. خرید ویلا از نوع ساحلی و شهرکی با درخواست های بالایی مواجه است. خریدن ملک و زمین دارای هزینه های زیاد است. اما لازم است که قبل از خرید ویلا بدانید که خصوصیات ویلاهای مناسب چه هستند.

تجهیزات طراحی ویلا18

تجهیزات ویلایی برای طراجی ویلا تولید شرکت ویلاسازه

طراحی ویلا مدرن

توجه داشته باشید که خید ویلا به اندازه خرید آپارتمان های کوچک راحت نیست. چنان چه قصد دارید تا پس اندازی خود را برای خرید ویلا خرج نمایید لازم است تا به نکته های مهم در این زمینه توجه داشته باشید.

اگر نیاز به تجهیز ویلای خود دارید . برای خرید محصولاتی مانند باربیکیو و خرید تخت سنتی به ویلا سازه مراجعه کنید .

دلیل خرید ویلا

طراحی ویلا ایرانی

علل اقتصادی زیادی سبب می شود تا افراد به فکر سرمایه گذاری در بخش مسکن و زمین بیفتند. نظر به تورهای زیاد در سال های اخیر، بیشتر افراد برای این که بتوانند ارزش سرمایه خود را حفظ کنند تصمیم به خرید ویلا می گیرند. در نظر داشته باشید که اگر با دقت ویلای مورد نظر خود را انتخاب نمایید، یک سرمایه گذاری عالی را به انجام رسانده اید.

طراحی دکوراسیون داخلی ویلا

اما لازم است در این جا به یک نکته دقت کنید و آن این که تنها مسائل مربوط به اقتصاد نمی تواند دلیل خرید و فروش ویلاها در سال های اخیر باشد. زندگی های شهری هر روزه در حال سخت تر شدن است. شهرهای بزرگ هر روز گسترده تر می شوند. این ازدحام جمعیت در شهرهای شلوغ می تواند مشکلات و فشارهای فراوانی را برای افرادی که در آن شهر زندگی می کنند فراهم بیاورد. آلودگی های صوتی و هوا همگی در سال های اخیر چند برابر شده اند. همه این موارد می توانند سبب شوند که افراد از شهرها فرار کنند و به مناطق خوش آب و هوا روی بیاورند. مناطق بکر و دست خورده و جنگلی می تواند برای آرامش اعصاب افراد بسیار مهم باشد.

طراحی دکوراسیون ویلا

بسیاری از افراد به دلیل شغلی که دارند ممکن است نتوانند در مناطق ویلایی برای همیشه سکنی گزینند اما این افراد نیز تمایل دارند تا ویلایی را در این مناطق خریداری کنند تا در زمان های تعطیلات بتوانند از آن استفاده کنند. افراد می توانند در چند روز تعطیلات زندگی بدون هیاهو و دور از ازذحام شهری را در ویلاهای خود سپری کنند.

ویلای ساحلی بهتر است یا جنگلی؟

طراحی دکوراسیون سفره خانه سنتی

قبل از خرید ویلا دقت کنید که تصمیم دارید که ویلای جنگلی بخرید یا ساحلی. باید بدانید که تفاوت این دو نوع ویلا چیست؟

ویلای ساحلی ویلایی است که در کنار خط ساحل با فاصله کم از دریا ساخته می شود. از مزیت های ویلای ساحلی می توان به چشم انداز مناسب و مستقیم رو به دریا اشاره کرد. همچنین صدای دل نشین موج های دریا، دستری آسان به سواحل، دسترسی ساده به جاده های اصلی را می توان از مزایای ویلاهای ساحلی برشمرد. در نظر داشته باشید که این گونه ویلاها دسترسی عالی به امکانات شهری دارند.طراحی دیوار سبز

تجهیزات طراحی ویلا17

تجهیزات ویلایی برای طراجی ویلا تولید شرکت ویلاسازه

ویلا ساحلی

ویلاهای ساحلی دارای یک عیب بزرگ هستند و آن این که به علت نزدیک بودن به سواحل دریا در ماه هایی که هوا گرم است یعنی تیر و مرداد هوای نزدیکشان شرجی می شود. این مورد می تواند برای افراد زیادی غیر قابل تحمل باشد. همچنین ویلاهای ساحلی به علت زمین های ماسه ای که دارند در قیاس با ویلاهای جنگلی از تنوع گیاهی کمتری برخوردار هستند. لذا چنان چه دوست دارید در مکان ویلایی که دارید از طبیعت سرسبز لذت ببرید باید بدانید که ویلای ساحلی برای شما مناسب نیست.

طراحی روف گاردن

علاوه بر مواردی که در بالا ذکر کردیم در نظر داشته باشید که هزینه نگهداری برای ویلای ساحلی در قیاس با ویلای جنگلی بیشتر است. دلیل آن هم مشکلاتی مثل نم و رطوبت، پیشروی آب های دریا تا ساختمان ویلا، ریختن دیوارها در حیاط به علت موج های دریا و … است.

در نظر داشته باشید که ویلاهای ساحلی به امکانات شهر دسترسی بهتری دارند اما هزینه ای که باید صرف نگهداری و تعمیر آن ها کنید بسیار بیشتر است.

طراحی محوطه سازی

ویلای جنگلی

ویلای جنگلی در نواحی جنگلی و کوهپایه قرار گرفته است. این ویلاها به طور معمول از محیط های شهری دور هستند. به همین علت است که دارای فضای آرام تری در قیاس با ویلاهای ساحلی هستند.

همچنین توجه داشته باشید که مساحت زمین های جنگلی در قیاس با زمین های ساحلی بیشتر است. بنابراین از این نظر شما با گزینه های متنوع تری  روبرو خواهید شد. ارزش ویلاهای جنگلی در قیاس با ویلاهای ساحلی کمتر است. به لحاظ دارا بودن شش دانگ ویلاهای جنگلی بهتر هستند.

تجهیزات طراحی ویلا16

تجهیزات ویلایی برای طراجی ویلا تولید شرکت ویلاسازه

اما ویلاهای جنگلی از امکانات شهری به دور هستند؛ مخصوص آن هایی که بر روی کوهپایه ها تاسیس شده اند. چنان چه بخواهید بر روی اسن ویلاها مستقر شوید برای فراهم کردن مایحتاج خود به مشکلات عدیده برخورد خواهید کرد. ضمنا در نظر داشته باشید که در فصول سرد سال و با افزایش بارش ها مسیرهای منتهی به این ویلاها دچار وضعیت های بد می شود.

لذا توجه داشته باشید که با توجه به روحیات شما و بودجه ای که دارید بایستی میان ویلاهای جنگلی و ساحلی بهترین را با توجه به سلیقه و دیگر شرایط خود انتخاب نمایید. در این صورت بازه جست و جوی شما بسیار کوچک تر خواهد شد.

 خرید ملک ویلایی شهرکی یا مستقل؟

ویلاهای شهرکی در مجاورت مجموعه ای از ویلاها در یک زمین بزرگ ساخته می شوند. در مقابل ویلاهای مستقل هستند که سازندهآن را در زمین خودش  به شکل مستقل و انفرادی می سازد. توجه داشته باشید که هر یک از این ویلاها مزیت ها و عیوب خود را دارا هستند. به همین دلیل است که لازم است قبل از خرید به این نکته توجه داشته باشید که کدام یک برای شما مناسب تر هستند.

نخستین مورد در مورد ویلاهای شهرکی این است که به دلیل زمین زیاد برای ساخت در شهرک، عملا نمی توان آن ها را در مرکز شهر ساخت.

اغلب ویلاهای شهرکی در اطراف شهر قرار دارند. لذا لازم است که ببینید آیا می توانید در اطراف شهر زندگی کنید یا خیر. البته به این نکته توجه داشته باشید که به علت دور بودن از شهر به طور معمول قیمت ویلاهای شهرکی از ویلاهای مستقل کمتر است.

 

ویلا سازه

ویلا سازه یکی از تولیدی های فعال در زمینه تجهیزات ویلایی و فضای باز می باشد . که محصولات خود را به صورت مستقیم به مشتریان عرضه می کند .

محصولات این تولیدی شامل: مبلمان ویلایی ، تاب ویلایی ، تاب ریلکسی ، انواع استند گل ، سایبان چتری و سایر محصولات فضای باز می باشد .

علاوه بر این ویلا سازه انواع تجهیزات گرمایشی مانند بخاری فضای باز ، آتشدان ، هیتر قارچی و همچنین محصولات سرمایشی مانند پنکه مه پاش را نیز ارایه می کند .

از دیگر محصولات این تولیدی می توان به انواع باربیکیو و کباب پز ، منقل مسافرتی ، چادر مسافرتی ، صندلی راک ، میز عسلی و محصولاتی از این دست اشاره کرد .

 

شماره تماس : 09142244372

ما را در شبکه های مجازی با نام ویلا سازه دنبال کنید .

جهت عضویت در پیج اینستاگرام ویلا سازه روی این لینک کلیک کنید .

 

 

بازگشت به لیست

1 نظر در “خرید ویلا

  1. azari_kiz گفت:

    اولین نکته مهمی که در ارتباط با خرید ویلا به خصوص در شهرهای شمالی باید به آن توجه کنید، بررسی هزینه‌ها و بودجه مورد نظر است. شما باید پیش از هرگونه اقدامی باید ببینید از ویلا چند بار در سال می‌خواهید استفاده کنید و آیا با توجه به شرایط اقتصادی برایتان مقرون به صرفه است که تمام یا بخشی از سرمایه خود را برای خرید ویلایی هزینه کنید؟
    معمولا ویلاها به دو صورت شهرکی یا مستقل ساخته می‌شوند. اگر خانواده شما از آن دسته از کسانی هستند که فضای کاملا خصوصی برایشان در اولویت قرار دارد، ویلای مستقل گزینه بسیاری خوبی محسوب می‌شود. اما اگر امنیت برای خانواده شما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، ویلای شهرکی را می‌توان پیشنهاد دارد. چرا که ویلاهای شهرکی از چندین نگهبان برخوردار هستند و می‌توانند امنیت ویلای شما را تضمین کنند. در صورتی که شما از آن دسته از افرادی هستید ماهی یکی دو بار به ویلای خود سر می‌زنید، ویلای شهرکی مناسب‌تر است.

دیدگاهتان را بنویسید