صندلی گیمینگ

صندلی-گیمصندلی گیمینگ از جمله محصولاتی است که می‌تواند لحظات دل چسبی به هنگام انجام بازی های کامپیوتری به شما بدهد . این صندلی را میتوان یک بخش از مبلمان اداری دسته بندی کرد.هرچند که امروزه کارشناسان پیشنهاد می کنند تا جای ممکن زمان خود را در فضای واقعی سپری کنید . اما بسیاری از افراد به صورت روز افزون به تکنولوژی وابسته می شوند . همین موضوع باعث می شود که مدت زمان نسبتا طولانی را در فضای مجازی و همچنین بازی های مختلف کامپیوتری صرف کنند . متاسفانه مواجهه با دنیای مجازی تقریباً غیر ممکن میباشد . بودن در فضای مجازی موجب می‌شود که تاثیرات منفی زیادی در سلامتی بدن شما به وجود آید . اگر شما نیز در دسته افرادی هستید که نمی توانید از فضای مجازی دور شوید . پس باید تلاش کنید تا جای ممکن است سلامتی خود را حفظ کنید . افرادی که مدت های طولانی بازی های کامپیوتری انجام می دهند امروز با نام گیمر شناخته می شوند . گیمر ها گاهی اوقات بیش از ۱۰ ساعت را بر روی صندلی می نشیند و بازی می کنند . این مدت زمان طولانی که بر روی صندلی می نشینند احتمال دارد صدمات زیادی به کمر و ستون فقرات شما وارد کند . از این رو باید تا جای ممکن از صندلی های مناسب برای انجام این کار استفاده کنید . امروز صندلی های ویژه ای برای گیمر ها طراحی شده است . حالت آیرودینامیکی بر شکل ظاهری این صندلی ها به گونه ای طراحی شده است که بدن شما در بهترین وضعیت ممکن قرار گیرد .شما میتوانید بهترین مبلمان اداری و کامپیوتر را از فروشگاه اینترنتی ویلاسازه تهیه کنید.

صندلی های گیمینگ از انواع بسیار مختلفی برخوردار می باشند . شما می‌توانید بر حسب نیاز و همچنین نوع کاربرد خود یکی از انواع مختلف آن را انتخاب کنید . البته شما می توانید برخی از صندلی های گیمینگ را به عنوان صندلی اداری و صندلی مدیریتی نیز مورد استفاده قرار دهید . این صندلی ها از راحتی بسیار بالایی برخوردار می باشند که می توانید برای کارهای مختلف از آنها استفاده کنید . صندلی گیمینگ برای استفاده های طولانی مدت طراحی شده است . اما با این وجود پیشنهاد می کنیم به صورت میانگین هر چند وقت یکبار از روی صندلی بلند شوید و دقایقی را به پیاده روی و کارهای مختلف اختصاص دهید . این کار می تواند تاثیر زیادی در حفظ سلامت شما داشته باشد .

صندلی-گیمینگ-لاکچری

بهترین صندلی های گیمینگ در ویلاسازه

صندلی گیمینگ دست دوم

صندلی های گیمینگ عمدتاً از قیمت قابل توجهی برخوردار میباشند . قیمت برخی از انواع صندلی گیمینگ می تواند تا حدود ۵۰ میلیون تومان و حتی بیشتر نیز افزایش پیدا کند . قیمت بالای این محصولات موجب می‌شود که بسیاری از افراد از خرید آن صرف نظر کنند . البته همانگونه که گفته شد شما می توانید از انواع صندلی مدیریتی نیز برای گیمینگ استفاده کنید و همینطور برعکس می توانید از صندلی گیمینگ به عنوان صندلی مدیریتی استفاده کنید . صندلی گیمینگ چرخدار متنوع ترین نوع صندلی گیمینگ می باشد . البته این صندلی برای افرادی که بازی خود را در کامپیوتر انجام می دهند بسیار مناسب می باشد . ارتفاع و حالت آیرودینامیکی صندلی چرخدار برای کار کردن با کامپیوتر بسیار مناسب می باشد . از این جهت بسیاری از افرادی که از کامپیوتر برای بازی کردن استفاده می کنند اقدام به خرید صندلی چرخدار گیمینگ می کنند . این صندلی شباهت زیادی به صندلی مدیریتی دارد . حتی گاهی اوقات می توانید از انواع مختلف صندلی چرخدار و صندلی مدیریتی به عنوان صندلی گیمینگ استفاده کنید .

صندلی چرخدار گیمینگ به لحاظ قیمت از سایر محصولات ارزان تر می باشد . اما با این وجود باز هم قیمت آن در مقایسه با صندلی های معمولی بسیار بالا می باشد . به همین دلیل بسیاری از افراد اقدام به خرید صندلی گیمینگ دست دوم می کنند . شاید در بسیاری از موارد خرید محصول دست دوم راه حل مناسبی برای صرفه جویی در هزینه ها باشد . اما در مورد خرید صندلی گیمینگ به هیچ‌عنوان خرید محصول دست دوم را پیشنهاد می کنیم . به دلیل اینکه صندلی های گیمینگ بعد از مدتی دچار کاهش کیفیت و افتادگی می شوند . همچنین با توجه به حالت بدنه شخصی که از آن استفاده می کند تغییر شکل می دهند . زمانی که شما بر روی این صندلی می‌نشینید احساس راحتی نخواهید کرد . همچنین برخی از افراد عادت دارند به هنگام نشستن بیشتر به طرف چپ یا راست تمایل داشته باشند . این کار در بلند مدت موجب می شود که صندلی به آن طرف خم شود. اگر توجه کنید بیشتر صندلی های چرخدار که به صورت دست دوم به فروش می رسند به این صورت میباشند . به همین دلیل در بیشتر اوقات زمانی که شما یک صندلی گیمینگ ایا صندلی چرخدار دست دوم خریداری میکنید . به هنگام استفاده از آن احساس راحتی مناسبی نخواهید داشت .

 

صندلی-گیمینگ

صندلی گیمینگ مدرن

صندلی گیمینگ ایرانی

صندلی گیمینگ از جمله محصولاتی است که در طی سالیان اخیر به بازار عرضه شده است . بسیاری از انواع صندلی گیمینگ در طی سالیان اخیر مورد استفاده قرار می گرفت به صورت وارداتی بود . حتی گاهی اوقات با وجود این که این صندلی ها از کشورهایی مانند چین به کشور وارد می شدند کیفیت قابل قبولی برخوردار نبودند . اما با گذشت زمان و تولید کنندگان داخلی انواع مختلفی از صندلی گیمینگ را طراحی و تولید کردند . برخی از صندلی های تولید شده توسط تولیدی های داخلی از کیفیت های بسیار بالایی برخوردار می باشند . حتی گاهی اوقات صندلی های تولید شده توسط تولیدی های داخلی قابل رقابت با نمونه های با کیفیت خارجی میباشند . اگر شما قصد خرید یک صندلی گیمینگ را دارید و نمی دانید که چه محصولی را می‌خواهید انتخاب کنید . اولین پیشنهادی که به شما خواهیم داشت این است که ابتدا مشخص کنید چه کاربردی از صندلی مورد نظر خواهید داشت . برخی از انواع صندلی گیمینگ به اندازه‌ی راحت می باشند که میتوانید در محیط های اداری نیز از آن استفاده کنید . البته منظور ما از محیط های اداری تمامی مکان های تجاری و فروشگاه ها را نیز شامل می شود . زمانی که شما بتوانید کاربرد خود و انتظار خود را از صندلی مشخص کنید میتوانید انتخاب بهتری داشته باشید .

موضوع بعدی انتخاب میزان بودجه می باشد . زمانی که شما بتوانید بودجه خود را برای خرید صندلی گیمینگ مشخص کنید می‌توانید جستجوی هدفمند تری داشته باشید . به طور میانگین یک صندلی گیمینگ با کیفیت متوسط می تواند قیمتی در حدود۳ الی ۵ میلیون تومان داشته باشد . این مبلغ می تواند با توجه به کیفیت و همچنین ویژگی های دیگر تا حدود زیادی نیز افزایش پیدا کند . اگر شما اطلاعات کافی در مورد ویژگی های مورد نیاز برای صندلی گیمینگ داشته باشید . به راحتی میتوانید محصول باکیفیت را تشخیص و خریداری نمایید . اگر به دنبال خرید محصول با قیمت مناسب هستید می توانید به سراغ تولیدکنندگان داخلی بروید . صندلی گیمینگ ایرانی امروز از تنوع بالاتری برخوردار است و کیفیت این محصولات نیز روز به روز در حال افزایش است . البته هنوز هم تولیدکنندگانی وجود دارند که به دلیل کسب سود بیشتر کیفیت محصولات خود را کاهش می دهند . ولی اگر شما خرید خودرو از یک فروشگاه معتبر انجام دهید می‌تواند تا حدود زیادی از این موضوع اطمینان داشته باشید که منظور شما از کیفیت کافی برخوردار باشد .

 

سوالات متداول صندلی گیمینگ ویلاسازه

 

قیمت گیمینگ استاندارد چقدر است ؟

صندلی های گیمینگ محصولاتی هستند که شباهت زیادی به صندلی مدیریت دارند . با این تفاوت که این محصولات از ابعاد نسبتا بزرگ تری برخوردار هستند . همچنین صندلی های گیمینگ دارای راحتی بیشتری می باشند برای اینکه افراد بتوانند ساعت های طولانی را بر روی آن بنشیند . در این شرایط طبیعی است که قیمت صندلی های گیمینگ ای در مقایسه با صندلی های مدیریت کمی بالاتر باشد . با یک نگاه ساده به سایت ها و فروشگاه های مختلف می توانید یک قیمت حدودی از صندلی های گیمینگ را به دست آورید .

 

چه نوع صندلی برای گیمینگ مناسب است ؟

صندلی های گیمینگ صندلی هایی هستند که برای استفاده نسبتا طولانی مدت توسط افراد برای کارهای مختلفی مانند بازی های کامپیوتری در نظر گرفته می‌شوند . یک صندلی گیمینگ مناسب باید به گونه ای طراحی شود که شما به هنگام نشستن بر روی آن احساس راحتی بیشتری داشته باشید . همچنین اگر برای ساعت های نسبتا طولانی بر روی آن بنشینید مشکل خاصی برای بدن شما به وجود نیاید . اما گذشته از همه اینها پیشنهاد می کنیم برای ساعت های طولانی از محصولاتی مانند صندلی استفاده نکنید . هر چند وقت یک بار چند دقیقه از روی صندلی بلند شده و یک پیاده روی کوتاه مدت داشته باشید .

 

صندلی گیمینگ ارزان قیمت را از کجا تهیه کنیم ؟

اخیراً سایت ها و نرم افزار های به وجود آمده است که شما می‌توانید از طریق آنها اقدام به خرید و فروش وسایل دست دوم نمایید . برای تهیه محصولاتی مانند صندلی گیمینگ با قیمت ارزان می‌توانید به چنین سایتهای مراجعه کنید . اما خرید محصولات دست دوم نیز مشکلات خاص خود را خواهد داشت . روش دیگر برای خرید محصول ارزان قیمت خرید محصولات بازاری و بی کیفیت میباشد که به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود . بهترین روش برای خرید محصول ارزان قیمت این است که با کسب اطلاعات مورد نیاز در مورد محصول موردنظر سعی کنید محصولی را با کیفیت مناسب و قیمت مناسب خریداری کنید .

ویلاسازه

ویلاسازه جدیدا محصولات زیادی در دست تولید دارد. این محصولات کمک میکنندتا لذت دو چندانی برای استراحت  برای هم میهنان عزیز فراهم شود. یکی از محصولات جدید ویلاسازه بخاری هیزمی میباشد. این محصول در نوع خود بینظیر است. ویلاسازه تولید کننده و فروش عمده تاب ریلکسی در ایران.

ویلاسازه علاوه بر این محصولات محصولات دیگری همچون،مبلمان اداری،تاب ریلکسی،هیتر فضای باز،آتشدان،صندلی راک،چادر مسافرتی،باربیکیو ،فوتبال دستی ،تجهیزات کمپینگو …. نیز تولید میکند.

همینطور برای اطلاع از قیمت انواع گلدان،مبلمان ویلایی،میز عسلی و تجهیزات باربیکیو و کلی محصول دیگه میتونید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

09142244372

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. جهت عضویت در پیج اینستاگرام مبلمان فضای باز ویلا سازه روی لینک کلیک کنید.

دیدگاهی در مورد “صندلی گیمینگ

  1. azari_kiz گفت:

    تفاوت صندلی گیمینگ با صندلی اداری در چیست؟

  2. azari_kiz گفت:

    صندلی‌ها یکی از این تجهیزات مهم در حفظ سلامت جسمانی هستند. صندلی‌های مناسب برای استفاده از کامپیوتر در انواع مختلفی تولید می‎‌شوند. یکی از بهترین این محصولات، صندلی‌‌های گیمینگ است. دلیل آن هم ارگونومی خاص آن‌هاست که برای نشستن طولانی مدت گیمرها طراحی شده است. در ادامه قصد داریم به بررسی ویژگی‌های این صندلی‌ها و نکات حائز اهمیت در خرید آن بپردازیم تا انتخاب بهتری داشته باشید.
    نشستن طولانی مدت در یک حالت ثابت و پشت کامپیوتر، می‌تواند باعث ایجاد مشکلات جبران ناپذیری بر روی سلامت فیزیکی ایجاد کند. گیمرها و کاربران ثابت کامپیوترها همچون استریمرها از جمله افرادی هستند که در معرض این عوارض ثابت نشستن روی صندلی هستند. از این رو بهترین راه برای جلوگیری از این صدمات تهیه تجهیزات ارگونومیک و مناسبی است که از کمر و تیکه گاه به درستی محافظت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید