9 ایده خلاق برای ساخت استند گل شیک و خاص

ساخت استند گل شیک و خاص

9 ایده خلاق برای ساخت استند گل شیک و خاص

بالاخره فضل تابستان از راه می رسد و با گرمای خود هر فرد علاقه مند به گل و گیاه را مشتاق می کند تا حیاط خود را با استند های گل زیبا و خلاقانه دیزاین کند.

هر فردی دوست دارد هرساله دیزاین حیاط و باغ خود را عوض کند تا روح تازه ای به باغ خود بدمد. استند ها یکی از تجهیزاتی هستند که به دلیل ارزان قیمت بودن و تنوع زیاد می تواند باعث ایجاد تغییرات چشمگیری در مبلمان ویلایی شما شود. امروز در این پست می رویم تا از 9 طرح خلاقانه استند های گل آشنا بشیم و از آن ها ایده بگیریم.

1- ساخت استند گل با استفاده از نرده بان

استند گل نردبانی
استند گل نردبانی

می توانید از نردبان های قدیمی استفاده کنید و گیاهان خود را در ارتفاع های مختلف بر روی این نردبان قرار دهید. نردبان روش تند و تیزی برا نمایش دادن گیاهان و گل هست و چشم هر کسی در باغ را به خود می کشد. مقطع نردبان باعث می شود سطح چند لایه ای عالی برای نگهداری انواع گیاهان فراهم شود. علاوه بر این ، باز بودن طرح نردبان کمک می کند تا به گیاهان با هر رنگ ، سایه های زیبایی ایجاد کنند.

2- استند گل گوشه ای

استند گل گوشه ای
استند گل گوشه ای

یک گلدان با رنگ روشن که در گوشه کنار درب جلوی شما قرار گرفته است ، احساس بسیار گرم و دلپذیری را برای هر کسی که وارد خانه شما می شود ایجاد می کند. به جای قرار دادن گیاه به طور مستقیم بر روی زمین ، از یک پایه خلاقانه استفاده کنید تا گیاه ارتفاع بگیرد.

3- استند گیاه تکی

استند گیاه تکی
استند گیاه تکی

قرار دادن یک گلدان با گیاه خاص درون یک استند گل زیبا حس خاص بودن به گیاه را می دهد. و تمرکز همه را به خود جلب می کند. بهتر است از گیاهانی استفاده کنید که خشن باشند و از بقیه گیاهان شما متمایز باشند

4- استند گل موزاییکی

استند گل موزاییکی
استند گل موزاییکی

استفاده از هر کالای با کاشی موزائیک رنگارنگ یک روش استثنایی برای نشان دادن گل و گیاه هست. در موزاییک های رنگارنگ  هر گیاه نسبت به همیشه روشن تر به نظر می رسد.

5-استند گل طرح دوچرخه

استند گل طرح دوچرخه
استند گل طرح دوچرخه

اگر می خواهید یک استند گل واقعا زیبایی و خاصی داشته باشید. از دوچرخه قدیمی استفاده کنید. با ایجاد طرح خاص با سیم ها می توانید. می توانید دوچرخه را با گل ها هماهنگ کنید.

6- استند گیاه ایستاده چند طبقه

استند گیاه ایستاده چند طبقه
استند گیاه ایستاده چند طبقه

استند چند طبقه راه مناسبی برای به نمایش گذاشتن گیاهان و گلهای مورد علاقه خود و اطمینان از توجه هر کسی به آن است. لایه ها به معنای واقعی کلمه می توانند از هر چیزی که دوست دارید ساخته شوند.

7- باغ حلق آویز

باغ حلق آویز
باغ حلق آویز

یک باغ حلق آویز نمونه ای کامل از صفحه نمایش گیاهان است که می تواند به هر روشی قابل تصور که دل شما می خواهد ساخته شود. برای لمس فوق العاده جالب ، از سیم کشی روشن استفاده کنید تا تصور کنید گیاهان شما به معنای واقعی کلمه در هوا شناور هستند. 

8- استند گل نیمکت آبی

استند گل نیمکت آبی
استند گل نیمکت آبی

هیچ چیز دلپذیر تر از یک نیمکت چوبی آبی ساده نیست که یک شکوفه بهاری را در خود جای دهد. اگر رنگ کمی روشن تر شود ، امتیاز اضافی را برای زیبایی بیشتر نشان می دهد و نمای آنتیک را نمایان می کند..

9- استند های پیانویی

استند های پیانویی
استند های پیانویی

در حالی که ایده استفاده از طرح پیانو مدور و چرخاننده برای صندلی های پیانوی واقعی از مدتها پیش منسوخ شده است ، این استند کوچک پیانو طرح واقعاً خلاق را ایجاد می کنند. شما می توانید استند را رنگ کنید تا با دکوراسیون خود مطابقت داشته باشد

منبع : مبلمان فضای باز ویلا سازه

درباره نویسنده