دسته‌بندی نشده

انواع مبلمان

ست 4 نفره ناهار خوری تولیدی شیک از ویلاسازه

انواع مبلمان

مبلمان از جمله محصولاتی است که تنوع بسیار بالایی را شامل می شود . درگذشت مبلمان فقط به صندلی هایی که در داخل منزل مورد استفاده قرار می‌گرفت اطلاق می شد . اما امروزه مبلمان بیانگر مفهوم بسیار بزرگتری است . دیگر همانند سابق مبلمان فقط به چند صندلی خاص اطلاق نمی شود . امروزه مبلمان به مجموعه‌ای از وسایل کاربردی گفته می‌شود که برای استفاده در محیطی خاص در نظر گرفته می‌شوند . امروزه مبلمان به چند دسته اصلی تقسیم شده است که هر کدام از آنها شامل محصولات متعددی می شود . مبلمان منزل ، مبلمان اداری ، مبلمان فضای باز ، مبلمان باغی و مبلمان ویلایی از جمله اصلی ترین اجزای مبلمان به شمار می‌روند . همچنین می توان به طور کلی مبلمان را به دو دسته اصلی دسته بندی کرد . دسته اول مبلمانی که در فضای سرپوشیده استفاده می‌شوند که می‌توان به آنها مبلمان فضای داخلی گفت . دسته دوم مبلمان هستند که در فضای باز و محیط بیرونی استفاده می شوند . این نوع از مبلمان را می توان مبلمان فضای باز نامگذاری کرد . از جمله تولیدی هایی که اقدام به طراحی و تولید طیف وسیعی از مبلمان کرده است می‌توان به ویلاسازه اشاره کرد . تولیدی ویلاسازه در ابتدا به صورت تخصصی مبلمان فضای باز و مبلمان باغی را طراحی و تولید می‌کرد . اما این گروه تولیدی مدتی است که فعالیت‌های خود را گسترش داده و اقدام به تولید مبلمان اداری و مبلمان منزل نموده است . شما می توانید با مراجعه به سایت ویلاسازه از محصولات این تولیدی بازدید نموده و اقدام به خرید آنها نمایید .

[aparat id=”fjpYv” width=”full”]

مبلمان منزل

مهمترین زیرشاخه مبلمان مربوط به مبلمان منزل می شود که از تنوع بسیار بالایی برخوردار است . مبلمان منزل می تواند شامل میز و صندلی و همچنین وسایل مختلفی برای استفاده در فضای منزل باشد . البته لازم است به این موضوع اشاره کنیم که مبلمان منزل صرفا مختص استفاده در فضای منزل نمی باشند . در بیشتر مواقع چنین محصولاتی در فضاهای تجاری و همچنین مکان های عمومی نیز استفاده می شوند . اما این محصولات به صورت تخصصی برای استفاده های خانگی طراحی و تولید می شوند . مبلمان منزل به لحاظ تنوع در طراحی و همچنین تنوع در رنگ بسیار منحصر به فرد می باشند . به جهت اینکه افراد و سلیقه های بسیار مختلفی دارند تنوع این محصولات نیز بالا می باشد . مهمترین بخش مبلمان منزل مربوط به مبلمان و صندلی های یزدی که برای اتاق نشیمن و پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرد . این محصولات معروف ترین محصولات در قسمت مبلمان منزل به شمار می روند . میز و صندلی ناهار خوری و مبلمان ناهار خوری در رتبه بعدی اهمیت در مبلمان منزل قرار می گیرند . از جمله معروف ترین مبلمان مورد استفاده در منازل می توان به مبلمان سلطنتی ، مبلمان استیل ، مبلمان راحتی ، مبلمان ال و کاناپه اشاره کرد . که هرکدام از این‌ها نیز شامل محصولات متعددی هستند . شما می توانید برای آشنایی بیشتر با انواع مختلف مبلمان منزل به مقاله مربوط به این محصولات در قسمت وبلاگ ویلاسازه مراجعه کنید .

نیمکت فضای باز ویلاسازه

مبلمان ویلایی و فضای باز تولید شده در مجموعه ویلاسازه

مبلمان فضای باز ویلاسازه

مبلمان ویلایی و فضای باز تولید شده در مجموعه ویلاسازه

صندلی فلزی ویلاسازه

مبلمان ویلایی و فضای باز تولید شده در مجموعه ویلاسازه

مبلمان مدرن ویلایی ویلاسازه

مبلمان ویلایی و فضای باز تولید شده در مجموعه ویلاسازه

مبلمان باغی ویلاسازه

مبلمان ویلایی و فضای باز تولید شده در مجموعه ویلاسازه

مبلمان فضای باز ویلاسازه

مبلمان ویلایی و فضای باز تولید شده در مجموعه ویلاسازه

مبلمان اداری

مبلمان اداری محصولاتی هستند که مهمترین ویژگی آنها کاربردی بودن آنها می باشد . از جمله مهم‌ترین مبلمان اداری می توان به میز مدیریت ، صندلی مدیریت ، میز کنفرانس ، کمد و فایل ، میز و صندلی اداری و صندلی انتظار یا صندلی ارباب رجوع اشاره کرد . در طراحی مبلمان اداری استحکام و کارایی در اولویت قرار می گیرد . اما این موضوع باعث می‌شود که توجهی به زیبایی این محصولات نشود . در واقع می‌توان مبلمان اداری را به دو دسته اصلی به لحاظ شکل ظاهری دسته بندی کرد . دسته اول محصولاتی هستند که دارای طراحی ساده می باشند . این محصولات کاملا به صورت کاربردی می باشند و از یک طراحی ساده بهره می برند . طبیعی است که این محصولات دارای پایین ترین قیمت در مقایسه با سایر محصولات هم‌رده باشند . این گونه محصولات معمولا در اداره جات و مکان های دولتی مورد استفاده قرار می گیرند . اما دسته دوم محصولاتی هستند که توجه زیادی به زیبایی ظاهری آنها شده است . این محصولات به لحاظ طراحی و همچنین رنگ بندی از تنوع بالایی برخوردار هستند . همچنین بسیاری از این محصولات به صورت سفارشی طراحی و ساخته می شوند . این دسته از محصولات عمدتاً در مکان های تجاری و اداری خصوصی مورد استفاده قرار می گیرند . شرکت ها و مکان های تجاری که نیاز زیادی به حفظ دیسیپلین و همچنین کلاس کاری خود دارند ، تمایل به استفاده از چنین مبلمان اداری دارند . بدیهی است که این محصولات از قیمت قابل توجهی برخوردار هستند .

 

مبلمان فضای باز

مبلمان فضای باز را می توانیم به دو دسته کلی تقسیم کنیم . دسته اول محصولاتی هستند که در فضاهای خانگی و شخصی استفاده می شوند . این گونه محصولات را با نام مبلمان ویلایی نیز می شناسیم . مبلمان فضای باز خانگی در مکان‌هایی مانند ویلا ، باغ ، حیاط و تراس مورد استفاده قرار می گیرند . ظرافت و همچنین تنوع از عمده ترین ویژگی های مبلمان فضای باز خانگی می باشند . اما دسته دوم از مبلمان فضای باز مربوط به مکان های عمومی مانند معابر و پارک ها می باشند . از جمله این محصولات می توان به مبلمان شهری ، سطل زباله و چراغ فضای باز یا چراغ محوطه اشاره کرد . البته در بین این دو دسته میتوان یک دسته سوم نیز به وجود آورد . دسته سوم گونه ای از مبلمان فضای باز می باشد که در مکان های تجاری کاربرد بالایی دارند . در واقع این دسته ترکیبی از دسته اول و دسته دوم می باشد . گاهی اوقات مبلمان فضای باز خانگی برای استفاده در مکان های تجاری انتخاب میشوند . همچنین گاهی اوقات بر حسب سلیقه و نیاز مبلمان شهری و مبلمان فضای باز عمومی در مکان های تجاری استفاده می شوند . یکی از ویژگی‌های مهم در طراحی و ساخت مبلمان فضای باز ، مقاومت آنها در برابر رطوبت و نفوذ آب می باشد . مبلمان فضای باز همواره در معرض شرایط آب و هوای مختلف قرار می گیرند . از این رو باید به گونه ای طراحی و تولید شوند که استحکام و مقاومت بالایی در برابر شرایط آب و هوای مختلف داشته باشند . قرار گرفتن به صورت مداوم در معرض تابش نور خورشید می‌تواند موجب پوسیدگی و کاهش کیفیت محصول شما شود . به همین دلیل است که در طراحی این محصولات باید این موضوعات مدنظر قرار گرفته شود .

 

مبلمان باغی یا مبلمان ویلایی

حتماً بسیاری از شما با انواع مختلفی از مبلمان باغی و مبلمان ویلایی آشنا هستید . مبلمان باغی بیشتر برای استفاده خانگی طراحی و تولید می شوند . البته در این حال شما می توانید بسیاری از این محصولات را در محیط‌هایی مانند کافی شاپ و رستوران نیز مشاهده کنید . مبلمان باغی می‌تواند شامل محصولاتی مانند صندلی باغی ، باربیکیو ، وسایل و تجهیزات بازی ، سایبان ویلایی ، آتشدان ، تجهیزات گرمایشی فضای باز ، تخت کنار استخر و بسیاری وسایل دیگر باشد . زمانی که می خواهید برای خرید مبلمان ویلایی اقدام کنید مهم ترین نکاتی که باید در نظر بگیرید ابعاد فضایی است که قصد تجهیز آن را دارید . همچنین برای اینکه انتخاب مناسب تری داشته باشید باید این موضوع را مشخص کنید که میخواهید کاربرد خانگی یا تجاری از این محصولات داشته باشید . برخی از انواع مبلمان باغی که برای استفاده در تراس و روف گاردن در نظر گرفته می‌شوند از ابعاد کوچکتری برخوردار می باشند . یکی از بهترین تولیدی های کشور در این زمینه گروه تولیدی ویلا سازه می باشد . ویلا سازه از جمله معتبرترین و با سابقه ترین تولیدی های کشور در زمینه تولید تجهیزات و مبلمان ویلایی میباشد . البته این گروه تولیدی در سالیان اخیر فعالیت خود را گسترش داده و بسیاری از انواع مبلمان اداری و همچنین مبلمان شهری را طراحی و تولید می کند . برای مشاهده محصولات و تولیدات ویلاسازه میتوانید به سایت فروشگاهی این شرکت مراجعه نمایید .

 

خرید مبلمان به صورت غیر حضوری و اینترنتی

امروزه در بسیاری از کشورهای دنیا افراد بیشتر خریدهای خود را به صورت اینترنتی و غیر حضوری انجام میدهند . پیش‌بینی می‌شود در کشورهای جهان اول در طی چند سال آینده خرید و فروش و داد و ستد کلاً به صورت اینترنتی صورت گیرد . خرید و فروش سنتی در حال کمرنگ شدن و از بین رفتن می باشد . بسیاری از افراد این موضوع را متوجه شده‌اند و شروع به انتقال کسب و کار خود به فضای مجازی نموده اند . هرچند در کشور ما سرعت رواج خرید و فروش اینترنتی در مقایسه با کشورهای اروپایی و جهان اول کمی پایین تر می باشد . اما در مقایسه با چند سال قبل که افراد نوعی بی‌اعتمادی به خرید و فروش اینترنتی داشتند ، شرایط کمی تغییر پیدا کرده است . امروز مردم با اعتماد بیشتری محصولات مورد نیاز خود را به صورت غیر حضوری و اینترنتی خریداری می‌کنند . همچنین فروشگاه های اینترنتی کیفیت خدمات خود را افزایش داده اند .

محصولاتی مانند مبلمان هنوز هم عمدتاً به صورت سنتی و حضوری خریداری می‌شوند . در واقع بیشتر مردم بر این باور هستند که وسایل بزرگ و حجیم را نمی توان به صورت اینترنتی خریداری کرد . آنها بر این باور هستند که تنها محصولات کوچک و کم حجم را باید به صورت اینترنتی خریداری نمود . و برای خرید محصولاتی مانند مبلمان باید به صورت حضوری به فروشگاه و یا تولیدی مراجعه کرد . در عین اینکه این باور قابل احترام می باشد اما باید بگویم که اگر زیرساخت ها فراهم باشد ، خرید اینترنتی می تواند بهترین جایگزین برای خرید سنتی در همه زمینه‌ها باشد . شما امروز می‌توانید فروشگاه های معتبر در زمینه فروش انواع مبلمان را در محیط اینترنت مشاهده کنید . از جمله همین فروشگاه ها میتوان به فروشگاه ویلاسازه اشاره کرد . که متعلق به گروه تولیدی ویلا سازه می باشد و محصولات این تولیدی را به صورت مستقیم به مشتریان عرضه می کند .

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید