کباب پز ویلاسازه

باربیکیو بیتا

3,500,000 تومان

کباب پز لارا

49,000,000 تومان

منقل کبابی ساحل

3,200,000 تومان

کباب پز ویلایی دنا

4,500,000 تومان

باربیکیو مدرن ساحل

14,000,000 تومان

باربیکیو مدرن الای

22,000,000 تومان

باربیکیو طرح شعله

12,000,000 تومان

باربیکیو سارای

5,000,000 تومان

باربیکیو دیانا

11,000,000 تومان

باربیکیو شارلوت

23,000,000 تومان

کباب پز درنا

3,800,000 تومان

کباب پز بیتا

4,200,000 تومان

کباب پز المان

5,800,000 تومان

باربیکیو برلیان

11,000,000 تومان

کباب پز ده شعله

1,400,000 تومان

کباب پز شش شعله

1,000,000 تومان

کباب پز پلوپز دار

2,500,000 تومان

کباب پز هفت شعله

1,100,000 تومان

باربیکیو مسقف گازی

12,000,000 تومان

میز آتشدان و گریل

9,900,000 تومان

آتشدان فلزی درسا

6,500,000 تومان

آتشدان مربع مجلسی

7,500,000 تومان

کباب پز

کباب پز ایستاده ویلاسازهکباب پز عضو جدا نشدنی تفریحات.روشهای شناخت کباب پز با کیفیت با توجه به نوع کباب پز می تواند تغییر پیدا کند . به عنوان مثال زمانی که شما در نظر دارید یک کباب پز سیمانی خریداری کنید . نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید میزان ضخامت سیمان . و همچنین لایه سطحی کباب پز می باشد که باید صاف و یکدست باشد . در غیر این صورت احتمال اینکه کباب پز شما در فصل زمستان دچار ترک خوردگی شود زیاد است . به همین صورت می ‌توان الگوهایی برای کباب پز های مختلف تعیین کرد . قیمت باربیکیو با توجه به متریال هایی که در ساخت آن استفاده شده است تعیین می شود . شما میتوانید جهت خرید کباب پز فروشگاه های مختلف تجهیزات فضای باز و همچنین تجهیزات گرمایشی و پخت و پز مراجعه کنید.

از جمله شرکت های معتبر که سابقه زیادی در تولید انواع مختلف کباب پز دارد می‌توان به گروه تولیدی ویلا سازه اشاره کرد . ویلا سازی یکی از باسابقه‌ترین تولیدیهای تجهیزات فضای باز در سطح کشور میباشد . این شرکت تنوع بالایی از انواع کباب پز گازی و کباب پز ذغالی را طراحی و تولید می کند . شما عزیزان میتوانید با مراجعه به وبسایت ویلا سازه با محصولات این تولیدی آشنا شوید . همچنین در صورت تمایل می توانید خرید خود را به صورت غیر حضوری و اینترنتی انجام دهید .تجهیزات باربیکیو امروزه طرفداران بسیاری دارد و شما میتوانید برای خرید هر یک از این محصولات با کارشناسان ویلاسازه تماس بگیرید.

آشنایی با انواع مختلف کباب پز

اطلاع کلی کباب پز

 

کباب پز ایستاده

انواع مختلف کباب پز را می‌توان از چند جهت مختلف دسته بندی نمود . در ابتدا می توانیم کباب پز های مختلف را به لحاظ شکل ظاهری به دو دسته اصلی تقسیم کنیم . دسته اول کباب پز ایستاده می باشد . این نوع از کباب پز می تواند به صورت صنعتی و خانگی طراحی و تولید شود . کباب پز ایستاده صنعتی از ابعاد بزرگتری برخوردار می باشد . در حالیکه کباب پز خانگی دارای ابعاد کوچکتر می باشد . کباب پز ایستاده فراوان ترین نوع کباب پز می باشد . شما میتوانید این نوع کباب پز را در فضای باز یا فضای سرپوشیده مورد استفاده قرار دهید . گاهی اوقات پیش می‌آید که برای کباب پزهای ایستاده که در فضای باز استفاده می‌شوند سایه بانی هم طراحی می شود .

کباب پز مدرن ویلاسازه

کباب پز رومیزی

دسته دوم مربوط به کباب پز رومیزی می باشد . کباب پز های رومیزی معمولاً در فضای سرپوشیده و داخل منزل مورد استفاده قرار می گیرند . کباب پز رومیزی نیز همانند کباب پز ایستاده دارای دو نوع خانگی و صنعتی می باشد . کباب پز های رومیزی ذغالی از وزن و ابعاد کوچکتری برخوردار هستند . البته در این بین میتوان نوع سومی از انواع کباب پز به لحاظ شکل ظاهری را نیز معرفی کرد . رسوم کباب پز به لحاظ شکل ظاهری مربوط به کباب پز مسافرتی می باشد .

کباب پز مسافرتی عمدتاً به صورت زغالی میباشد . به جهت اینکه این نوع از کباب پز معمولاً در پیک نیک و مسافرت مورد استفاده قرار می گیرد . به همین جهت در چنین مکان هایی امکان دسترسی به سوخت گاز کمی دشوار می باشد . اما زغال همیشه در دسترس شما میباشد و میتوانید از آن برای تهیه کباب و غذاهای دیگر استفاده کنید .باربیکیو گازی نیز از دسته بندی کباب پز های رو میزی و ایستاده به شمار میرود.

 

انواع مختلف کباب پز به لحاظ کاربرد

کباب پز بزرگ ویلاسازهکباب پز صنعتی

کباب پز ها به لحاظ کاربرد و دو دسته اصلی را در بر می گیرند . کباب پز صنعتی و همچنین کباب پز خانگی . کباب پز صنعتی همانگونه که از اسم این محصول پیداست برای مکان های تجاری مورد استفاده قرار می گیرد . مکان‌هایی مانند رستوران که می توان از انواع کباب پز صنعتی در آنجا استفاده کرد . البته کباب پز صنعتی گاهی اوقات با نام کباب پز رستورانی نیز شناخته می‌شود .

طبیعی است که کباب پز صنعتی از قیمت بالاتری نیز برخوردار باشد . البته برای تعیین قیمت باید ابعاد و همچنین نوع سوخت کباب پز نیز مشخص شود . کباب پز برقی و کباب پز تابشی از جمله محصولاتی هستند که در سالیان اخیر به بازار ارائه شده اند . این محصولات در طی همین چندسال اخیر طرفداران زیادی برای خود به دست آورده اند . از مهم‌ترین ویژگی‌های کباب پز برقی می توان به ایجاد آلودگی کمتر اشاره کرد .

برخی از انواع کباب پز صنعتی به صورت سفارشی ساخته می شوند . ابعاد این نوع کباب پز ها با توجه به ابعاد آشپزخانه مورد نظر ساخته می شود . همچنین به این مورد توجه می‌شود که شما می‌خواهید از این کباب پز جهت تهیه غذا برای چند نفر استفاده کنید ؟

کباب پز همه کارهکباب پز خانگی

از جمله ویژگی های اصلی که در مورد کباب پز خانگی توجه زیادی به آن می شود زیبایی محصول میباشد . به هنگام طراحی کباب پز های خانگی توجه زیادی به زیبایی و ظرافت محصول می شود . علاوه بر این افرادی که برای تهیه کباب پز های خانگی اقدام می‌کنند نیز به این موضوع توجه زیادی دارند . همچنین کباب پز خانگی به دو دسته اصلی تقسیم می شود . دسته اول نوعی از کباب پز خانگی می باشد که در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرد . این محصولات می توانند به صورت فلزی باشند .

همچنین می توان از کباب پز سیمانی و کباب پز آجری نیز به عنوان انواع کباب پز خانگی نام برد . اینگونه کباب پز ها را می‌توانید در حیاط منزل ، تراس ، باغ و ویلا قرار دهید . بیشتر کباب پز هایی که در فضای باز مورد استفاده قرار می‌گیرند به صورت ایستاده می باشند .

در مقابل کباب پز هایی که در داخل منزل و فضای سرپوشیده استفاده می شوند عمدتا به صورت رومیزی میباشند . کباب پز روگازی از جمله کباب پز های خانگی می باشد که در داخل منزل مورد استفاده قرار می گیرد . کباب پز هایی که در داخل منزل مورد استفاده قرار می گیرند معمولاً با نام کباب پز آپارتمانی نیز شناخته می شوند .باربیکیو ذغالی نیز یکی از پر مصرف ترین کباب پز های خانگی میباشد.

کباب پز مدرنانواع مختلف کباب پز به لحاظ جنس

کباب پز فلزی

یکی دیگر از دسته بندی هایی که میتوان بر روی کباب پز انجام داد و دسته بندی آنها برحسب جنس مواد اولیه می باشد . از متریال های مختلفی می توان برای ساخت انواع مختلف کباب پز استفاده کرد . فراوان ترین نوع کباب پز ، کباب پز فلزی و کباب پز گالوانیزه می باشد . کباب پز فلزی به لحاظ تنوع طرح نیز از تنوع بالایی برخوردار می باشد . کباب پز فلزی می تواند به صورت ایستاده و رومیزی طراحی شود . کباب پز های فلزی می تواند برای مصارف خانگی و همچنین مصارف صنعتی مناسب باشند . ابعاد این محصولات می تواند بسیار متفاوت و متغیر باشد . شما می‌توانید کباب پز فلزی خود را به صورت ذغالی و گازی طراحی کنید . محدودیت خاصی در این زمینه برای شما وجود ندارد .از پر فروشترین کباب پز های فلزی میتوان به منقل کبابی اشاره کرد.

کباب پز مدرن ویلاسازهکباب پز سیمانی

نوع دیگری از این کباب پز ها ، کباب پز سیمانی میباشد . کباب پز سیمانی فقط در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرد . همچنین این نوع از کباب پز عمدتاً به صورت زغالی میباشد . در مورد کاربرد کباب پز سیمانی باید به این نکته اشاره کنیم . این محصول عمدتاً دارای مصارف خانگی می باشد . کمتر پیش می‌آید که کباب پز سیمانی در مکان های تجاری مورد استفاده قرار گیرد . کباب پز سیمانی از جمله مقاوم ترین انواع کباب پز می باشد . تعمیر آن بسیار آسان بوده و در بسیاری از مواقع شخصاً می توانید اقدام به تعمیر کباب پز سیمانی خود نمایید ‌. برخی از انواع کباب پز سیمانی به صورت آماده به فروش میرسند . در صورتی که برخی دیگر از انواع آن در محل اجرا می شوند .

بهترین کباب پزکباب پز آجری

کباب پز آجری از جمله محصولاتی است که به صورت پیش ساخته وجود ندارد . این نوع از کباب پز به طور کامل در محل اجرا می شود . ابعاد و طرح آن به طور کامل به ذوق و سلیقه شما بستگی دارد . کباب پز آجری به لحاظ مقاومت و استحکام ، بهترین نوع کباب پز به شمار می رود . بدون هیچ گونه نگرانی می توانید برای سالیان طولانی این محصول را مورد استفاده قرار دهید. این محصول به طور کامل در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرد . هر چند که گاهی اوقات در برخی مکان های تجاری از کباب پز آجری در داخل فضا استفاده می شود . نکته ای که در مورد کباب پز آجری وجود دارد این است که شما با کمی تخصص و مهارت می توانید شخص اقدام به ساخت چنین محصولی نمایید . فقط کافیست مقداری آجر و سیمان داشته باشید تا بتوانید اقدام به ساخت یک کباب پز آجری نمایید .

کباب پز ارزانکباب پز سنگی

کباب پز سنگی یکی از انواع گران قیمت کباب پز می باشد . این محصول از وزن بسیار بالایی برخوردار می باشد و مانند کباب پز آجری در محل اجرا می شود . کباب پز سنگی را می توانید به چند روش مختلف بسازید . روش اول ساخت کباب پز با استفاده از سنگهای مختلف می باشد . شما می توانید رنگ های مختلف را با استفاده از موادی مانند سیمان ، گچ و همچنین چسب سنگ به یکدیگر بچسبانید و  کباب پز خود را بسازید . روش دیگری که می توانید برای ساخت کباب پز سنگی از آن استفاده کنید ، استفاده از یک اسکلت و یا زیرساخت می باشد . به عنوان مثال شما می توانید از یک اسکلت فلزی و یا آجری برای ساخت کباب پز استفاده کنید . سپس برای نمای بیرونی از سنگ استفاده کنید .

کباب پز لاکچریخرید کباب پز از ویلا سازه

یکی از مشکلات اصلی به هنگام خرید کباب پز محدودیت طرح این محصولات می باشد . معمولاً محصولاتی مانند کباب پز دارای طرح های محدودی هستند . همچنین در بسیاری از فروشگاه ها شما با تعداد بسیار کمی از طرح های مختلف مواجه هستید . همین موضوع موجب می‌شود که شما ناچار به انتخاب از بین چند طرح محدود باشید . حتی اگر طرح این محصولات را مطابق سلیقه شما نباشد مجبور به انتخاب از بین آنها خواهید بود . اما تولیدی هایی مانند ویلا سازه امکانات ویژه‌ای را در اختیار مشتریان قرار می دهند . علاوه بر این که می توانید طرح و ابعاد محصولات موجود را تغییر دهید . شما می توانید طرح مورد نظر خود را برای ساخت به ویلا سازه سفارش دهید . جهت انجام این کار می توانید با قسمت فروش ویلا سازه تماس گرفته و طرح پیشنهادی خود را برای آنها ارسال کنید . چنانچه طرح پیشنهادی شما قابل اجرا باشد در اسرع وقت ساخته شده و برای شما ارسال می شود .

کباب پز سفارشیکباب پز بالکن

 

کباب پز ویلاسازه

کباب پز های رومیزی ویلاسازه


کباب پز گازی رومیزی

کباب پز های ارزان قیمت برای تراس و بالکن


کباب پز تراس

ویلاسازه تولید کننده انواع کباب پز


کباب پز بالکن

انواع کباب پز رومیزی در ویلاسازه


کباب پز رومیزی

کباب پز رومیزی گازی


بهترین کباب پز ویلاسازه

انواع کباب پز ارزان و مدرن در ویلاسازه


کباب پز کدرن

تولیدی کباب پز ویلاسازه


کباب پز گازی ذغالی

کباب پز همه چی تمام گازی و ذغالی و پلوپز دار


کباب پز تولید ویلاسازه

کباب پز ذغالی مخصوص حیاط و باغ


کباب پز ارزان

کباب پز ذغالی سایز بزرگ محصوص باغ و فضای باز


بهترین کباب پز

کباب پز های بزرگ ویلا و باغ سایز بزرگ


کباب پز 50 سانتی

کباب پز ایستاده ذغالی بالکن


انواع کباب پز ویلاسازه

کباب پز کوچک ایستاده برای بالکن


کباب پز ویلاسازه

کباب پز های گازی و ذغالی برای باغ و ویلا


کباب پز گازی

کباب پز مخصوص تراس تولید شده در ویلاسازه


کباب پز مدرن

کباب پز مجلسی


کباب پز مجلسی

کباب پز مجلسی گازی و ذغالی


کباب پز مدرن

کباب پز مسقف مدرن ویلاسازه


کباب پز مسقف ویلاسازه

کباب پز گازی مدرن تولید شرکت ویلاسازه


کباب پز پلوپز دار

کباب پز رومیزی پلوپز دار ویلاسازه


ست کباب پز

کباب پز های مدرن تولید شرکت ویلاسازه


کباب پز کوچک ویلاسازه

کباب پزهای چند کاره ویلاسازه


کباب پز فر دار ویلاسازه

کباب پز پلوپز دار ویلاسازه


کباب پز 100 سانتی

کباب پز مدرن رومیزی


بهترین کباب پز

کباب پز پلوپز دار


میز کباب پز

کباب پز رومیزی و گریل دار

سایر محصولات ویلاسازه

ویلاسازه علاوه بر این محصولات محصولات دیگری همچون،تاب فضای باز،صندلی تابی،بخاری فضای باز،ظروف چوبی،صندلی راک،تخت کنار استخری،خرید باربیکو ،فوتبال دستی ،استند گل،سایه بان چتری و مبلمان باغی…. نیز تولید میکند.ویلاسازه در کنار فروش تکی  برای همکاران عزیز نیز به صورت عمده محصولات خود را ارئه میکند(فروش عمده تاب ریلکسی).

همینطور برای خرید تخت سنتی و خرید تاب ریلکسی و خرید ظروف چوبی و کلی محصول دیگه میتونید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

09142244372

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. جهت عضویت در پیج اینستاگرام مبلمان فضای باز ویلا سازه روی لینک کلیک کنید.

دیدگاهی در مورد “کباب پز

 1. azari_kiz گفت:

  با کیفیت ترین کباب پز کدام است ؟

 2. azari_kiz گفت:

  طراحی ارگونومی که امروز یکی از مهم ترین گزینه ها است که مخصوصا برای این نوع کباب پز که در دید عموم قرار دارد.

  نحوه عملکرد این دستگاه به این صورت می باشد که داخل آن از چندین لوله با سوراخی ریز برای خروج شعله ها از آن تشکیل شده است که شکل آن ردیفی و افقی با فاصله از هم قرار دارد.

  سنگ های از جنس چدن روی لوله ها قرار گرفته که حرارت را به کباب منتقل کرده و آن را می پزد. یکی دیگر از عوامل تعیین کننده کیفیت خوب پخنت کباب همین سنگ های چدنی هستند که جنس و میزان ضخامت آن ها از مهم ترین فاکتور ها زمان خرید محسوب می گردد.

  در زیر این مشعل ها، یک سینی استیل وجود دارد که روغن حاصل از پخت کباب را جمع کرده و بدین ترتیب شستشو آن راحت و آسان است.

دیدگاهتان را بنویسید