صندلی مدیریتی

صندلی-مدیریت

صندلی مدیریت لاکچری

صندلی مدیریت یکی از انواع مختلف مبلمان اداری میباشد . این نوع صندلی در مقایسه با صندلی چرخدار معمولی از ابعاد نسبتا بزرگ تری برخوردار می باشد . همچنین در طراحی صندلی مدیریت توجه زیادی به راحتی و همچنین زیبایی آن میشود . در واقع صندلی مدیریت را می توان لاکچری ترین نوع صندلی چرخدار دانست. طبیعی است که قیمت این محصول نیز در مقایسه با صندلی های معمولی بسیار بالاتر باشد . معمولاً طرح صندلی مدیریتی متناسب با طرح میز مدیریت انتخاب میشود . افرادی که برای خرید صندلی مدیریت اقدام می کنند معمولاً صندلی مدیریت را در کنار میز مدیریت با هم خریداری می کنند . رنگ صندلی مدیریت معمولاً رنگ تیره می باشد . رنگ مشکی و رنگ قهوه ای از جمله محبوب ترین رنگ هایی هستند که برای صندلی مدیریتی مورد استفاده قرار می گیرند . البته در مورد صندلی های استفاده شده در مکان های اداری و تجاری ، رنگ های تیره بیشترین کاربرد را دارند .

در این میان صندلی هایی که برای فضاهای عمومی مانند اتاق انتظار در نظر گرفته می شوند دارای رنگ روشن می باشند . برای خرید صندلی مدیریت ابتدا باید در نظر بگیرید که شما میخواهید چه میزان هزینه انجام دهید . زمانی که مقدار هزینه خود را مشخص کنید می‌توانید جستجوی هدفمند تری داشته باشید . مشخصات صندلی مدیریت می تواند متناسب با نیازهای شما باشد . البته جهت خرید محصولی که کاملاً با نیازهای شما هماهنگ باشد بهتر است از مشاوره افراد متخصص نیز استفاده کنید . معمولاً شرکت و اداراتی که اقدام به خرید مبلمان اداری می کنند . تمامی محصولات را به صورت یکجا خریداری می کنند . اما گاهی اوقات خرید محصولاتی مانند صندلی مدیریت و میز مدیریت به صورت تکی صورت می گیرد . به دلیل اینکه برای خرید این محصولات حساسیت بیشتری به کار می رود . به همین دلیل این ها از جمله وسایلی هستند که در مراحل پایانی خریداری می شوند .

صندلی-مدیریت-چرخانصندلی مدیریتی طبی

در مورد طراحی صندلی هایی که در مکان های تجاری و اداری مورد استفاده قرار می گیرند . راحتی صندلی از جمله اصلی ترین ویژگی هایی است که باید در نظر گرفته شود . گاهی اوقات افراد بیش از ۵ یا ۶ ساعت را بر روی صندلی می نشینند . اگر صندلی آنها از کیفیت و راحتی مناسبی برخوردار نباشد مشکلات زیادی برای افراد به وجود می آورد . در طی سالیان اخیر نوع جدیدی از صندلی های اداری طراحی و به بازار ارائه شده است . این نوع از صندلی ها با توجه به شرایط ایده آل برای ستون فقرات و کمر طراحی شده است . این صندلی ها با نام صندلی طبی در بازار شناخته می شوند . صندلی مدیریت طبیعی از جمله محبوب ترین انواع صندلی مدیریت می باشد . صندلی مدیریتی طبی به گونه ای طراحی می شود که کمر و ستون فقرات شما در بهترین حالت ممکن قرار گیرد. نشستن بر روی صندلی برای ساعت های طولانی می تواند برای سلامتی کمر و ستون فقرات بسیار مضر باشد . به همین جهت امروز توصیه می شود برای افرادی که ساعت های طولانی بر روی صندلی می نشینند حتماً از صندلی طبی استفاده کنند .

البته استفاده از صندلی طبی به تنهایی کافی نمی باشد و باید مسائل دیگری را نیز در این مورد رعایت کنید . به عنوان مثال هر یک ساعت یکبار برای چند دقیقه از روی صندلی بلند شوید و چند دقیقه قدم بزنید . این کار تاثیر زیادی دارد شرایط جسمانی شما خواهد داشت . قیمت صندلی مدیریتی طبی گاهی اوقات کمی بالاتر از سایر صندلی های مدیریتی می باشد . اما تردید نداشته باشید که هرگز از خرید صندلی مدیریتی طبی پشیمان نخواهید شد . این صندلی بدون شک ارزش هزینه ای که برای آن پرداخت می‌کنید را خواهد داشت . البته به هنگام خرید صندلی مدیریتی طبی باید به این نکته توجه داشته باشید . که حتما خرید خود را از یک فروشگاه یا تولیدی معتبر انجام دهید . برخی از تولیدی و فروشگاه های سودجو محصولات معمولی خود را با نام صندلی طبی به مشتریان معرفی می کنند . چنانچه شما عرض تجربه کافی برای خرید این محصولات برخوردار نباشد احتمال دارد به دام افراد سودجو بیفتید . از این رو سعی کنید حتماً یکسری اطلاعات اولیه در مورد چنین محصولاتی کسب کنید . در غیر این صورت حتما خود را از یک مکان معتبر انجام دهید . تا در صورت بروز مشکل بتوانید به خدمات پس از فروش دسترسی بهتری داشته باشید .

صندلی-ریاست

انواع صندلی مدیریت و سیاست

صندلی مدیریت لاکچری

همانگونه که گفته شد صندلی مدیریت یکی از انواع صندلی های چرخدار می باشد از کیفیت و طراحی بهتری برخوردار میباشد . در واقع صندلی مدیریت نوع لاکچری و لوکس صندلی چرخدار به حساب می آید . صندلی مدیریت لاکچری از جمله گزینه هایی است که بسیاری از افراد به دنبال خرید آن هستند . همانگونه که میدانید اتاق مدیریت و یا اتاق ریاست یکی از اصلی ترین بخش های مکان های اداری و تجاری می باشد . به همین دلیل در طراحی دکوراسیون چنین محلهای دقت زیادی به خرج داده می شود . وسایل و تجهیزاتی که برای چنین اتاقهای انتخاب می شوند از زیبایی بیشتری برخوردار می باشند . همچنین دقت می شود که وسایل حتماً با یکدیگر دارای هماهنگی و همخوانی باشند . در بسیاری از شرکت ها جهت حفظ پرستیژ و کلاس کاری محیط از محصولات بسیار لوکس برای طراحی دکوراسیون فضا استفاده میشود . در این گونه مکان ها سعی می شود اتاق مدیریت تفاوت عمده‌ای با سایر قسمت ها داشته باشد . مهم ترین وسایلی که برای اتاق مدیریت در نظر گرفته می شود و صندلی مدیریت و میز مدیریت می باشد . صندلی و میز مدیریت باید به لحاظ طراحی و همچنین رنگ بندی به همدیگر شبیه باشند . ایجاد هارمونی در بین میز و صندلی مدیریت می تواند زیبایی محیط را به طرز چشمگیری افزایش دهد . در بسیاری از شرکت ها و محیط های تجاری صندلی های مدیریت بسیار زیبا و گران قیمت استفاده می شود . گاهی اوقات ممکن است قیمت برخی از انواع صندلی مدیریت تا حدود ۵۰ میلیون تومان نیز برسد .

انواع صندلی مدیریت لاکچری در برخی از فروشگاه های تجهیزات اداری وجود دارد . همانگونه که گفته شد قیمت این محصولات مبلغ قابل توجهی می باشد . گاهی اوقات مبلغ آنها به حدی بالا می باشد که فروشگاه های معمولی مبلمان اداری اقدام به فروش آنها نمی کنند . اگر شما نیز در بین افرادی هستید که تمایل به خرید چنین محصولاتی دارید . معمولاً نیاز به صرف وقت بیشتری جهت یافتن چنین محصولی دارید . در این بین می توان از انواع صندلی مدیریت خارجی نیز نام برد که از طراحی های بسیار زیبایی برخوردار می باشند . البته اگر شما بتوانید به یک تولیدی صندلی اداری دسترسی داشته باشید . می توانید طرح مورد نظر خود را به آنها سفارش دهید .

صندلی-ریاست-ویلاسازهخرید صندلی مدیریت

در دنیای امروزی خرید و فروش با سرعت بیشتری به سمت غیرحضوری شدن پیش می رود . حتی در کشور ما نیز که در دسته کشورهای جهان سوم به شمار می رود . امروزه خرید و فروش غیر حضوری و اینترنتی بسیار رواج پیدا کرده است . پیش بینی می‌شود که در طی سالیان آینده خرید و فروش حضوری و سنتی به کلی از بین برود . دیگر چیزی به عنوان فروشگاه فیزیکی وجود نخواهد داشت . در آینده ای نه چندان دور افراد تمام خریدهای خود را به صورت اینترنتی و مجازی انجام میدهند . به همین دلیل بسیاری از کسب و کارها دیگر شکل سنتی و قدیمی خود را ندارند . امروز شما بسیاری از افراد را مشاهده می کنید که کسب و کار آنها فقط به صورت اینترنتی می باشد و محیط کار آنها منزل می باشد . این افراد فقط با استفاده از یک کامپیوتر و یا گوشی همراه می توانند فروشگاه مجازی خود را تاسیس کنند . خرید و فروش اینترنتی اگر در بستر درستی صورت گیرد و زیرساخت‌های آن به صورت صحیح به وجود آید . می تواند مزیت های زیادی در مقایسه با خرید و فروش سنتی داشته باشد . به عنوان مثال شما می توانید در مدت زمان بسیار کمتری از چندین و چند فروشگاه متعدد بازدید کنید . بدون اینکه هیچ هزینه ای بابت ایاب و ذهاب پرداخت کنید . شما هیچ محدودیت ساعتی برای خرید خود ندارید میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز خرید خود را انجام دهید .

در این بین مبلمان اداری نیز به صورت کاملاً گسترده در فضای اینترنت به فروش میرسد . بسیاری از سایت های فروشگاهی به صورت تخصصی چنین محصولاتی را به مشتریان ارائه می کنند . همچنین برخی از تولیدکنندگان با تأسیس سایت خود اقدام به فروش محصولات به صورت مستقیم نموده اند . ویلا سازه از جمله تولید کنندگان می باشد که محصولات خود را به صورت مستقیم به فروش می رساند . با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ویلاسازه می توانید طیف وسیعی از محصولات را مشاهده و خریداری نمایید . نماد اعتماد الکترونیکی می تواند تضمین مناسبی برای مطمئن بودن فروشگاه مورد نظر باشد .

سوالات متداول صندلی مدیریت ویلاسازه

 

صندلی مدیریت طبی چه ویژگی هایی دارد ؟

صندلی های مدیریت از جمله محصولاتی هستند که معمولاً برای ساعت‌های طولانی توسط افراد مورد استفاده قرار می گیرند . نشستن طولانی مدت بر روی صندلی می تواند مشکلات زیادی از جمله مشکلات ستون فقرات و کمر درد را برای افراد به وجود آورد . به همین دلیل متخصصان پیشنهاد می‌کنند بعد از چند دقیقه نشستن بر روی صندلی بلند شده و چند قدم راه بروید و سپس بر روی صندلی برگردید . در این بین صندلی های مدیریت طبی دارای طراحی های مناسب تری هستند . این صندلی ها به گونه ای طراحی می شوند که کمترین مشکل را برای افراد به هنگام نشستن بر روی آن به وجود آورند .

 

چگونه صندلی مدیریت با کیفیت را تشخیص دهیم ؟

امکان ندارد بدون داشتن یک سری اطلاعات اولیه بتوانیم یک محصول با کیفیت را تشخیص دهیم . صندلی مدیریت نیز از جمله محصولاتی است که برای تشخیص کیفیت آن حتماً باید یک سری اطلاعات اولیه در مورد این محصول داشته باشیم . اگر صندلی را به صورت حضوری خریداری میکنیم باید ابتدا بر روی آن بنشینیم و حالت های مختلف آن را مورد بررسی قرار دهیم . در صورتی که صندلی مدیریت را به صورت اینترنتی خریداری میکنید باید از معتبر بودن فروشگاه مربوطه اطمینان حاصل کنید ‌. همچنین برای خرید مطمئن بهتر است با کارشناسان فروش مشورت انجام دهیم .

 

زاویه پشتی صندلی مدیریت چقدر است ؟

به طور کلی بیشتر صندلی های اداری دارای زاویه ۹۰ درجه برای نشیمن می باشند . این زاویه می تواند کمر شما را در یک وضعیت نسبتاً مناسب قرار دهد . اما بیشتر صندلی های مدیریت دارای پشتی هایی با قابلیت تغییر زاویه می باشند . این صندلی ها دارای پشتی هایی می باشند که به صورت فنری هستند و شما می توانید زاویه آنها را تغییر دهید . این حالت باعث می‌شود که به هنگام نشستن بر روی صندلی احساس راحتی بیشتری داشته باشید .

 

 

 

 

ویلاسازه

ویلاسازه جدیدا محصولات زیادی در دست تولید دارد. این محصولات کمک میکنندتا لذت دو چندانی برای استراحت  برای هم میهنان عزیز فراهم شود. یکی از محصولات جدید ویلاسازه بخاری هیزمی میباشد. این محصول در نوع خود بینظیر است. ویلاسازه تولید کننده و فروش عمده تاب ریلکسی در ایران.

ویلاسازه علاوه بر این محصولات محصولات دیگری همچون،مبلمان اداری،تاب ریلکسی،هیتر فضای باز،آتشدان،صندلی راک،چادر مسافرتی،باربیکیو ،فوتبال دستی ،تجهیزات کمپینگو …. نیز تولید میکند.

همینطور برای اطلاع از قیمت انواع گلدان،مبلمان ویلایی،میز عسلی و تجهیزات باربیکیو و کلی محصول دیگه میتونید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

09142244372

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. جهت عضویت در پیج اینستاگرام مبلمان فضای باز ویلا سازه روی لینک کلیک کنید.

 

دیدگاهی در مورد “صندلی مدیریت

  1. azari_kiz گفت:

    ویژگی های مهم بهترین صندلی اداری چیست؟

  2. azari_kiz گفت:

    صندلی اداری یکی از وسایل مورد نیاز برای تمامی شرکت ها و اداره جات می باشد. که علاوه بر میزان کارایی بهتر، می تواند سلامت جسمی کارکنان را نیز افزایش دهد. بر همین اساس، استفاده از صندلی های نامناسب و غیر استاندارد در اداره جات، می تواند آسیب های جبران ناپذیر و جدی برای بدن کارکنان وارد کند.

    برای از بین بردن این مشکل، مدیران می توانند با تهیه صندلی های آرگونومیک و استاندارد برای محیط اداری خود، سلامت کارمندان خود را تضمین نمایند و رضایت و کارایی را هم دو چندان کنند.صندلی مدیریت معمولاً برای مدیر و رئیس شرکت در نظر گرفته میشود. این مدل صندلی اداری، بسیار بزرگ و سنگین وزن است. مدیران شرکت میتوانند براحتی در این صندلی، خود را رها کنند و به کار خود بپردازند. این صندلی برای نویسندگان یا کسانی که کار کامپیوتری می کنند، چندان کاربرد نخواهد داشت. آنان بهتر است از صندلی های ارگونومیک مخصوص به شغل خود استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید