ساخت صندلی تابی زیبا با پالت های چوب

صندلی تابی چوب

ساخت صندلی تابی زیبا با پالت های چوب

در میان نمونه های زیادی از چگونه استفاده از پالت های چوبی قدیمی و دور انداختی یک روش خلاقانه برای ساخت صندلی تابی با استفاده از پالت های چوبی رو برای شما نشان می دهیم.

ساختن این نوع صندلی تابی چوبی بسیار آسان هست و نیاز به دانش اولیه در مورد نجاری ندارد. تاب خوردن چیزی هست که هم کودکان و هم بزرگسالان آن را دوست دارند. و چیزی نیست که قدیمی و یا از مد بیوفتد بلکه روز به روز طرح ها و مدل های جدیدی از صندلی های تابی ارائه می شود. اما شاید شما توان خرید یک صندلی تابی را نداشته باشید پس چرا خودتان یکی نمی سازید. یک صندلی تابی برای خود بسازید و از آن لذت ببرید.

ساخت صندلی تابی چوبی

برای ساخت این پروژه شما به یک پالت چوبی ، طناب نیاز دارید. با پالت شروع می کنیم. شما نیاز دارید که پالت چوبی را در اندازه ی مناسب برش دهید در این عکس با برش دادن پالت از وسط ما به اندازه مورد نیاز رسیدیم. فقط توجه کنید که از قسمت مناسب پالت استفاده کنید. شما می توانید از قسمت های باقی مانده جهت مقاوم کردن قسمت اصلی استفاده کنید. برای صیقلی کردن روی پالت می توانید از ماسه استفاده کنید. اکنون نشیمنگاه صندلی تابی آماده هست.

پالت صندلی تابی
پالت صندلی تابی

تنها کاری که مونده این هست که صندلی را به ایوان وصل کنید برای اینکار از طناب استفاده کنید. به اندازه مورد نیاز طناب تهیه کنید. در اینجا ما طناب را به دور پالت پیچیدیم تا صندلی تابی در جای خود محکم شود . شما هم می توانید نسب به پالت خود اینکار را انجام دهید.

طناب صندلی تابی
طناب صندلی تابی

جهت آرامش بیشتر و تزئین کردن تاب می توانید بر روی تاب فرش پهن کنید و از بالش استفاده نمایید.

طرح نهایی صندلی تابی
طرح نهایی صندلی تابی

منبع تحریریه مبلمان فضای باز ویلاسازه

درباره نویسنده