تجهیزات بازی باغ و ویلا

تجهیزات بازی ویلایی و باغی

تجهیزات بازی باغ و ویلا

 

تجهیزات بازی باغ و ویلا

بازی در فضای بیرون از خانه  و تجیزات بازی موجب رشد فکری کودکان می‌شود. گردش و تفریح در فضای باز به همراه کوچولو‌های دلبندتان را به یک عادت تبدیل کنید. این کار علاوه بر کودکتان برای خودتان فواید بسیاری دارد.

در دنیای پر تکنولوژی امروز در کنار انواع بازی‌های الکترونیکی، تلویزیون و افزایش روزافزون فناوری‌های مختلف که روی ذهن تاثیر می‌گذارند، فعالیت و بازی در بیرون از خانه و فضای باز باغ و ویلا از اهمیت بیشتری برخوردار است.

فواید بازی در فضای باز برای کودکان

تحقیقات بسیاری نشان داده که بازی در پارک و محیط باز برای رشد جسم کودک و مهارت‌های حرکتی او بسیار مهم است.

علاوه بر آن برای یادگیری، جذب ویتامین D، سلامت دید و ذهن کودک نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.

وسایل بازی در باغ و ویلاها، لحظات شاد و فرح‌بخشی برای کودکان فراهم می‌کنند.

در ضمن بازی در فضای باز به کودکان مبتلا به اختلال عدم توجه-بیش فعالی کمک می‌کند تمرکز بیشتری روی مسائل داشته باشند.

محبوبیت و فواید سرسره بازی

محبوبیت سرسره از دیرباز نزد کودکان و حتی بزرگ‌سالان بسیار بالا بوده .

بازی با آن به دلیل هیجان بالایی که سرخوردن ناگهانی از یک شیب تند ایجاد می‌کند، بسیار فرح‌بخش و شادی‌آور میباشد.

از جمله فواید سرسره بازی می‌توان به فیزیکی بودن این بازی اشاره کرد. بالا رفتن از نردبان یا پلکان آن ورزش خوبی برای کودکان بوده و سرعتی که کودکان به دلیل اشتیاق سرخوردن در بالا رفتن ایجاد می‌کنند، تمرین خوبی برای عضلات، بالا رفتن ضربان قلب،تنفس وگردش خون آن‌هاست.

 

خرید تاب و سرسره های خانگی

از دیگر فواید بازی با سرسره این است که موجب مصرف انرژی خود کودکان میشود. و مثل یک وسیله‌ دیجیتالی یا الکتریکی نیازمند به برق و باطری نیست و در ضمن مضرات آن وسایل را نیز ندارد.

بهترین نیست باغ و ویلای خود را به تجهیزات بازی مجهز کنیم تا کودکانمان لذت بیشتری از فضای باز ببرند.

سرسره کودک

تاب بازی

تاب بازی کردن بسیاری از افراد را به یاد دوران کودکی شان می‌اندازد. بازی برای کودکان دلبندتان گاهی از غذایی که می‌خورند نیز مهم تر است.

کودکان با بازی کردن در فضای باز علاوه بر آشنایی با دنیای پیرامون خود از سلامت روحی و جسمی نیز برخوردار خواهند شد. در طول بازی کودکان علاوه بر استفاده از حواس پنجگانه خود و آنها را نیز تقویت میکنند. کودکان هر چه بزرگتر می‌شوند از بازی‌های هیجان انگیز بیشتر استقبال می‌ کنند.
یکی از بازی‌های محبوب همه ما تاب بازی است. تاب بازی یکی از بازی‌های قدیمی است که هم می‌توان به صورت انفرادی و هم به شکل دو نفره انجام میشود.

تاثیر تاب بازی بر کودکان

تاب بازی دارای فوائد بسیاری است. این بازی علاوه بر اینکه تمام عضلات را درگیر خود می‌کند و می‌تواند یک ورزش نیز محسوب گردد. تاب بازی باعث ایجاد هماهنگی در میان دست‌ها، چشم و سایر اعضای بدن می‌شود. ایجاد یکپارچگی بین حس‌ها باعث بالا رفتن راندمان مغزی می‌شود به گونه ای که کودک در آینده می‌تواند با افزایش این هماهنگی‌ها بتواند از عهده انجام کارهای بزرگتری برآید.

تاب بازی کودک

تاب با تایر ماشین

استفاده از تایرهای قدیمی ماشین به عنوان نشیمن تاب از بازی‌های نوستالوژیک بسیاری از ما بزرگترها است.

این تاب به گونه ایست که یک سر طناب آن به شاخه درخت یا میله ای در بلندی و سر دیگر آن به تایر که جایگاه نشستن افراد است وصل میشود.

تاب با تایر ماشین

تاب طنابی

این تاب تنها با استفاده از یک لایه طناب تهیه می‌شود و نشیمن گاهی ندارد انتهای طناب را قلابی درست می‌کنند که بتوان کف پا را در آن جا داد. این تاب از امنیت بسیار پایینی برخوردار بوده و استفاده از آن برای کودکان به هیچ وجه توصیه نمی‌شود.

تاب نیمکتی

تاب نیمکتی یکی از تاب‌های چند نفره است که با بستن نیمکت‌های بدون پایه به زنجیز از چهار طرف می‌توان روی آن نشست. این تاب‌ها

قابلیت اوج گیری زیادی ندارند و بیشتر با حرکت آرام خود باعث آرامش می‌شوند.

تاب نیمکتی

تاب ننویی

تاب ننویی از برنزنت یا پارچه‌های محکم تهیه می‌شود و معمولا بین دو درخت یا دو ستون برپا می‌شود. و مناسب دراز کشیدن هستند.

فروشگاه اینترنتی مبلمان فضای باز ویلا سازه ارائه دهنده انواع تجیزات بازی مناسب باغ و ویلای شما.

تاب ننویی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. جهت عضویت در پیج اینستاگرام مبلمان فضای باز ویلا سازه روی لینک کلیک کنید.

درباره نویسنده