وبلاگ ویلاسازه

معرفی میزعسلی

معرفی و خرید میز عسلی

معمولا در مقابل هر مبلی یک میز جلومبلی است اما علاوه بر آن میز، میز عسلی مخصوص دیگری نیز قرار می‌گیرد، که میز کوچک و سبکی است و توجه زیادی به آن نمی‌شود. در ادامه این مقاله با انواع نمونه‌های میز جلومبلی و عسلی ام دی اف، چوبی، فلزی و شیشه‌ای آشنا می‌شوید.

باتوجه به طرح و رنگ متنوع هر نوع از میز عسلی را می‌توان با دهها مدل مبلمان ست کرده و استفاده‌کنید.

در زمان خریدمیز عسلی به رنگ مبل‌های خود و همچنین طرح آنها به خوبی دقت‌کنید تا بتوانید بهترین میزهای عسلی چوبی، فلزی، شیشه ای و ام دی اف را برای استفاده در کنار آنها را نیز خریداری‌کنید.

در این بین می توانید از طرح های متنوع میز عسلی در ویلا سازه نیز بازدید کنید .

جابجایی آسان از جمله مزیت های میز عسلی

 

این میزهای جمع و جور را می‌توانید به‌راحتی جابجاکنید و امروزه نمی‌توانید خانه‌ای‌ بدون عسلی پیداکنید، اکثرا همه افراد از میزهای عسلی در کنار مبلمان خود استفاده می‌کنند، میزهای عسلی‌ از اجزای جدایی ناپذیر مبل‌ها هستند.سیر تا پیاز میز عسلی

در خانه‌های آپارتمانی کوچک معمولا میز عسلی را بکار نمی‌برند و افرادی که فضای کافی را دارند اغلب به مدل‌هایی که همراه ست مبل یا میز جلو مبلی می‌باشد رضایت می‌دهند.

میزهای عسلی ابزاری مناسب برای اضافه‌کردن گزینه‌های جذاب و هیجان انگیز در دکوراسیون خانه هستند.

توجه به چیدمان محیط

وقتی چیدمان اتاق نشیمن‌تان را تکمیل‌کردید، قراردادن حتی یک عدد میز عسلی برای حسن ختام کار، با طراحی خاص و ویژه کاری هوشمندانه برای زیباترشدن دکوراسیون است. جهت تهیه مدل‌های متنوع میزهای عسلی ازجمله، میزهای عسلی ام دی اف تا میزهای شیشه‌ای و فلزی بهتراست نمونه‌هایی را انتخاب‌کنید که خلاقیت و کارایی را یکجا در اختیارتان قراردهند.

خیلی‌ از افراد میزهای عسلی را به دلیل کم‌بودن فضا در اتاق نشیمن قرار نمی‌دهند اما با انتخابی هوشمندانه می‌توان از میز عسلی با کارایی بیشتری استفاده‌کرد. مثلا برخی از آن‌ها در کنار حجم و اندازه کمشان، فضا را برای نگهداری لوازم چندبرابر بیشتر می‌کند.

میزهای با طرح‌های ترکیبی از ام دی اف و چوب طبیعی، بدنه تمام ام دی اف با رویه و طبقه‌هایی از چوب درخت گردو دارند. این مدل‌ها طوری طراحی شده‌اند که کارایی و زیبایی را به بهترین شکل اجرایی می‌کنند.طرحهای مختلف میز عسلی

انواع طرح ‌میز جلو مبلی و عسلی

انواع متنوع میز جلومبلی و عسلی در انواع مختلف زیر می‌باشند:

  1. میز ساده چوبی
  2. میز طرح‌ دار با ترکیب چوب و فلز
  3. میز فلزی
  4. میز شیشه‌ای یا آینه‌ای

نحوه چیدمان مناسب میز جلو مبلی و عسلی

علاوه بر میز جلو مبلی، میزهای عسلی نیز با ابعاد کوچکتری وجوددارند.

نحوه چیدمان میزها به ‌این‌ صورت است که میز جلو مبلی معمولا جلوی کاناپه سه‌نفره قرار می‌گیرد و محل قرارگیری میز عسلی کنار مبل یک‌نفره است.

فضای مناسب برای میز جلو مبلی و عسلی

در زمان خرید میزهای عسلی، باید بدانید منظور شما از خرید این میز چیست و اینکه چه کاربردی برای شما دارد. قبل از خرید طرح و مقیاس آن را سنجیده و بررسی کنید که با بقیه وسایل هم همخوانی داشته باشد.راهنمای خرید میز عسلی

اگر فضای زیادی دارید، این امکان را دارید که یک جفت کاناپه عثمانی را در دو طرف میز عسلی خود قراردهید.

هنگامی که از این میزها برای پذیرایی از مهمان استفاده می‌کنید بهتراست آن‌ها را طوری قراردهید که فضایی صمیمی ایجادشود، کارآیی آن‌ها در سایر مواقع این است که فضای بین کاناپه‌ها خالی نماند و هارمونی سبک آن‌ها حفظ شود.

انواع میزهای عسلی مناسب مبلمان

معمولا انتخاب طرح ‌میز جلو مبلی و عسلی، ساده است اما تاثیر بالایی هم در دکوراسیون و راحتی میهمان‌ها دارد پس سعی‌کنید که در خرید آن از فروشگاه‌های معتبر مبلمان دقت کافی را داشته باشید.

میز جلومبلی و عسلی چوبی

 

به خاطر استحکام بسیار بالا و زیبایی ظاهری چوب درخت ساج، از آن‌ها در دکوراسیون داخلی و برای بکاربردن روکش نهایی بسیاری از لوازم خانه از آن‎‌ها استفاده می‌شود.

استحکام و زیبایی عامل اصلی برای ساخت طرح‌های خلاقانه و جالب توسط طراحان با استفاده از این چوب است.

میز عسلی فلزی

بعد از مدل‌ میزهای عسلی ام دی اف و چوبی طرح‌های فلزی هم از محبوب‌ترین انواع آن‌ها هستند.

از مزایای خرید میزهای فلزی ارزان‌تر بودن آنها نسبت به مدل‌های با جنس ام دی اف و چوبی و یا شیشه‌ای است. برای خرید میز عسلی‌ با طرح‌هایی شیک و خلاقانه فلزی باید بیشتر در بازار بگردید زیرا اکثر مدل‌های موجود آن در بهترین حالت خود، با طرحی معمولی هستند.

مدل‌های ترکیبی از چوب و فلز می‌توانند یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید میزهای عسلی باشد. در این طرح‌ها اغلب پایه‌ها فلزی بوده و رویه میز چوبی است. البته طرح‌های تمام فلزی مانند مدل‌های هندسی هم بسیار زیبا بوده و انتخابی عالی برای دکوراسیون مدرن و صنعتی هستند.

راهنمای خرید استندگل

در منازل با سبک‌های مختلف معماری و همچنین با دکوراسیون‌های مختلف انواع متنوع می‌توان علاوه بر میزهای عسلی‌ ام دی اف، میز عسلی فلزی را نیز بکاربرد.

معمولا میزهای عسلی‌ با ترکیب فلز و شیشه زیبا هستند به خصوص مدل‌هایی که با ترکیبی از فلز به شکل هندسی با شیشه و نیز چوب در ترکیبشان باشد.

ترکیب‌شدن دو عنصر چوب و شیشه با ساختار میزهای عسلی فلزی می‌تواند تا اندازه زیادی بر جذابیت آن‌ها بیافزاید.

میزهای عسلی شیشه‌ای

حال نوبت طرح‌های شیشه ای است، شیشه بخاطر شفافیت و درخشش کم نظیرش، از نظر ظاهری مناسب اتاق‌های کوچک است زیرا اولا محیط اطراف را روشن‌تر کرده و دوما کمتر در محدوده دید است در نتیجه فضا نیز بزرگتر دیده می‌شود.

البته بجای استفاده از شیشه شفاف، در ساختار برخی از آن‌ها از آینه هم استفاده می‌شود، شکل‌های دیگری نیز در طرح‌های تمام شیشه‌ای یا شیشه‌ای و فلزی نیز وجوددارد که برای ساخت همه این طرح‌ها خلاقیت در الویت اول آن‌ها درنظرگرفته می‌شود.

چطور طرح ‌میز جلو مبلی یا عسلی را با کنسول ست کنیم؟

می‌توان طرح ‌میز عسلی و جلو مبلی را متناسب با میز تلویزیون و میز کنسول انتخاب‌کرده و خریداری کنید.

ست‌های پذیرایی چوبی شامل میز جلو مبلی و عسلی، میزکنسول، میزتلوزیون و جاکفشی می‌باشد. باتوجه به متراژ منزل و نیازتان به هرکدام از این اجناس، می‌توانید آنها را کم یا زیاد کنید.

در خرید ست چوبی به میزان اهمیت آن‌ها دقت‌کنید، مثلا جاکفشی اهمیت کم‌تری نسبت به میزتلویزیون دارد ولی بهتراست هارمونی رنگ و طرح آن با یکدیگر هم‌خوانی داشته باشد.

 

 

ویلا سازه

ویلا سازه یکی از تولیدی های فعال در زمینه تجهیزات ویلایی و فضای باز می باشد . که محصولات خود را به صورت مستقیم به مشتریان عرضه می کند .

محصولات این تولیدی شامل: مبلمان ویلایی ، تاب ویلایی ، تاب ریلکسی ، انواع استند گل ، سایبان چتری و سایر محصولات فضای باز می باشد .

علاوه بر این ویلا سازه انواع تجهیزات گرمایشی مانند بخاری فضای باز ، آتشدان ، هیتر قارچی و همچنین محصولات سرمایشی مانند پنکه مه پاش را نیز ارایه می کند .

از دیگر محصولات این تولیدی می توان به انواع باربیکیو و کباب پز ، منقل مسافرتی ، چادر مسافرتی ، صندلی راک ، میز عسلی و محصولاتی از این دست اشاره کرد .

 

شماره تماس : 09142244372

ما را در شبکه های مجازی با نام ویلا سازه دنبال کنید .

جهت عضویت در پیج اینستاگرام ویلا سازه روی این لینک کلیک کنید .

 

 

بازگشت به لیست

دیدگاهی در مورد “معرفی میزعسلی

  1. mazlomi گفت:

    میز پذیرایی و میز عسلی از مهم ترین مواردی است که میبایست در کنار مبلمان مورد استفاده قرار گیرد و از ملزومات اصلی آن می باشد در صورتی که در کنار مبلمان میز جلو مبلی و عسلی استفاده نگردد باعث احساس نامطلوب می گردد. مگر می شود برای اتاق پذیرایی یا اتاق نشیمن مبل چستر یا راحتی تهیه شود، اما از میز جلو مبلی و میز پذیرایی استفاده نکنیم. بدیهی است که همچین چیزی غیر ممکن است، زیرا پذیرایی از مهمان ها به هیچ عنوان به راحتی انجام نمی شود و باعث اذیت میهمان ها و میزبان می گردد. در کنار مهم بودن این پارامتر اساسی در زمان خرید میز عسلی باید مواردی را مد نظر داشت. به عنوان مثال رنگ میز عسلی که مترادف با مبلمان باشد، سبک آن بر اساس مبل انتخابی شما باشد. بر فرض اگر مبل شما راحتی است باید میز عسلی مدرن و ساده استفاده شود، اگر مبل شما به سبک سلطنتی است نیاز به یک میز شیک و لوکس با تم رنگی طلایی است. در نهایت با مبلمان کلاسیک باید با میز های عسلی چوبی کار دیزاین را به انجام رساند. شما در کنار سبک و تم رنگی می توانید از برندهای ترکی و ایرانی نیز بهره بگیرید. البته نیازی نیست هزینه های گزاف را برای خرید مبلمان ترکیه ای پرداخت کنید، زیرا دانش و تجربه متخصصان داخلی این مهم را برای شما فراهم آورده است که میز عسلی ترکی را با ساخت داخلی با هزینه کمتری مورد استفاده قرار دهید و همه را از این حسن سلیقه شگفت زده کنید. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا شما را با میز عسلی های جدید و باید و نبایدهای که در زمان خرید باید به آن توجه شود آشنا کنیم. با ما همراه باشید تا ایده ال ترین انتخاب برای رسیدن به یک تغییر دکوراسیون متفاوت از آن شما باشد.

  2. azari_kiz گفت:

    میز عسلی، یک یا چند میز کوتاه با مدل های مختلف است که در کنار مبلمان یا صندلی قرار دارد. به صورت معمول بر روی آن سرویس چای و وسایل پذیرایی از مهمانان قرار داده می‌شود. این کلاسیک ترین تعریف برای میز عسلی است. طراحان داخلی حرفه ای در ایتالیا که در سبک های مدرن کار می کردند از اولین کسانی بودند که میز عسلی را به عنوان مرکز اتاق مورد استفاده قرار دادند. از نظر طراحان دکوراسیون ارتفاع کم میز عسلی باعث می شود که چیدمان جذاب تر و کاربردی شده و فضا کمی افزایش یابد. با گذشت زمان میز عسلی کاربردهای بیشتری پیدا کرد و به همین دلیل مدل های متنوع و جدید مثل میز عسلی های فانتزی با طراحی های خاص، میز عسلی شیشه ای و میز عسلی تاشو وارد بازار شد. میز عسلی کم ارتفاع است و برای قرار دادن وسایل روزمره مثل ریموت کنترل، مجلات، کتاب و اشیا تزئینی طراحی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید